Løperprofil
Anna Sexe
Koll
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
33 løp
B-rankingen
15 løp
C-rankingen
16 løp
N-rankingen
28 løp
Skogsrankingen
nr. 470 av 2062
Nr. 470 av 2062 blant kvinner i Norge · nr. 6 av 44 i klassen D13–14 · nr. 5 av 24 i 2013-kullet
- Forventet kmtid
- 11.36
- Løpskapasitet
- 10.36
- O-evne
- 1.00
- Jevnhet ±
- 8,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.13
- Sikkerhet
- 19
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 74 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i desember (±1,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 32 (sist 23.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0656 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,047 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0867 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0191 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 11,17 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 19,03 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0335 |
| bomVekt | 294,22 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3098 |
| bomStorSigma | 0,6857 |
| antallBom | 81 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0401 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0433 |
| havariVekt | 18,36 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0225 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0096 |
| fartSesongSin | 0,0049 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2820,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3087,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 29 av 335
Nr. 29 av 335 blant kvinner i Norge · nr. 20 av 97 i klassen D13–14 · nr. 8 av 44 i 2013-kullet
- Forventet kmtid
- 11.44
- Løpskapasitet
- 10.22
- O-evne
- 1.22
- Jevnhet ±
- 8,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.18
- Sikkerhet
- 14
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 85 s
- Disk/brutt
- 8 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i februar (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 16 (sist 13.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,211 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1989 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,084 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0253 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 10,87 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 14,02 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8256 |
| bomVekt | 131,91 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4406 |
| bomStorSigma | 0,7335 |
| antallBom | 30 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0831 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0414 |
| havariVekt | 15,75 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0192 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1279 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0046 |
| fartSesongSin | −0,0038 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2437,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2760,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.32
- Løpskapasitet
- 9.19
- O-evne
- 1.13
- Jevnhet ±
- 13,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.35
- Sikkerhet
- 11
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 78 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mars (±1,0 %)
- Løp i grunnlaget
- 17 (sist 13.09.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3188 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,329 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1364 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0543 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,65 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 10,68 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8826 |
| bomVekt | 81,89 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3563 |
| bomStorSigma | 0,6851 |
| antallBom | 31 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0361 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0466 |
| havariVekt | 6,42 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0069 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8563 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0002 |
| fartSesongSin | −0,0104 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2201,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2488,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.56
- Løpskapasitet
- 7.01
- O-evne
- 0.55
- Jevnhet ±
- 17,3 %
- Usikkerhet ±
- 1.05
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 59 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±2,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 28 (sist 10.10.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,596 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,6191 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,173 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1283 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,49 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 7,81 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9843 |
| bomVekt | 51,78 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0745 |
| bomStorSigma | 0,6032 |
| antallBom | 49 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0315 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,025 |
| havariVekt | 3,33 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0032 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,4585 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0094 |
| fartSesongSin | 0,0232 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1678 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1896,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 17 | 23.10.2026 Harry Lagerts Nattcup 2026 – Finale, bom 5.50 | 193 | – |
| Bom over fem minutter | 17 | 23.10.2026 Harry Lagerts Nattcup 2026 – Finale, bom 5.50 | 622 | – |
| Bom over ti minutter | 1 189 | 21.05.2024 Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 3, bom 10.26 | 1 189 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | Skogsrushet | D 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.10.2026 | OBOS Trollnatta og Natt-o-toget | D 13-14 | 28.03 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 23.10.2026 | Harry Lagerts Nattcup 2026 – Finale | LokalD | 1.31.36 | 6 /16 | 8.42 | 12.30 | 1.23 | 11.37 | 1.01 | |
| 17.10.2026 | Blodslitet og NM ultralang | D 13-14 | 51.17 | 9 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 14.10.2026 | Harry Lagerts Nattcup 2026 – Løp 3 | LokalD | 40.20 | 9 /25 | 4.58 | 11.15 | 1.23 | 11.37 | 1.01 | |
| 06.10.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 høst 2026 løp 7 | d17 | 40.17 | 1 /4 | 2.14 | 9.37 | 0.32 | 11.37 | 1.01 | |
| 04.10.2026 | Lillomarka Nord Sør | D10km | 2.10.16 | 18 /31 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 høst 2026 løp 6 | d15-16 | 42.41 | 1 /1 | 1.55 | 10.34 | 0.28 | 11.53 | 1.01 | |
| 15.09.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 høst 2026 løp 5 | d15-16 | 1.04.00 | 1 /1 | 6.24 | 14.58 | 1.30 | 11.53 | 1.01 | |
| 13.09.2026 | Romeriksløpet 2026 med Trimtex cup | D 13-14 | 33.36 | 3 /13 | 2.43 | 10.39 | 0.52 | 11.50 | 1.22 | |
| 12.09.2026 | Askerløpet med Trimtex-cup | D 13-14 | 39.39 | 3 /10 | 5.11 | 11.02 | 1.26 | 11.50 | 1.22 | |
| 08.09.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 høst 2026 løp 4 | d15-16 | 48.29 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2026 | Trimtex-cup fellesstart | D13-14 | 30.52 | 4 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 høst 2026 løp 3 og Kolls klubbmesterskap | d13-14 | 28.11 | 1 /7 | 4.04 | 12.37 | 1.49 | 11.50 | 1.22 | |
| 29.08.2026 | KM langdistanse Trimtex cup | D 13-14 | 34.49 | 6 /13 | 0.30 | 11.31 | 0.10 | 12.04 | 1.19 | |
| 25.08.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 høst 2026 løp 2 | d15-16 | 54.33 | 1 /1 | 6.07 | 13.09 | 1.28 | 11.49 | 1.01 | |
| 18.08.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 høst 2026 løp 1 | d15-16 | 47.53 | 1 /1 | 3.51 | 11.18 | 0.55 | 11.49 | 1.01 | |
| 16.08.2026 | Fossumløpet med Trimtex-cup | D 13-14 | 32.52 | 6 /15 | 1.36 | 11.28 | 0.33 | 12.04 | 1.19 | |
| 11.08.2026 | OBOS NordmarkA 1-2-3 - bonus høst | d15-16 | 52.11 | 1 /1 | 4.30 | 12.33 | 1.05 | 11.49 | 1.01 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | D13 | 58.09 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D13 | 39.06 | 76 /150 | 5.43 | 13.52 | 2.02 | 12.14 | 1.27 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D13 | 30.46 | 65 /150 | 4.56 | 13.05 | 2.06 | 12.14 | 1.27 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D13 | 47.02 | 40 /150 | 8.32 | 12.13 | 2.13 | 12.14 | 1.27 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D13 | 37.23 | 13 /150 | 1.31 | 10.05 | 0.25 | 12.14 | 1.27 | |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2026 | Midtsommerløpet | D13-14 | 26.01 | 16 /48 | 3.38 | 13.20 | 1.52 | 12.25 | 1.16 | |
| 13.06.2026 | Camp Stokke - innendørsorientering | D 13-14 | 30.46 | 30 /47 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2026 | Midtsommersprinten | D13-14 | 15.25 | 18 /47 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 løp 5 | d15-16 | 58.30 | 3 /3 | 13.02 | 13.33 | 3.01 | 11.40 | 1.02 | |
| 02.06.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 løp 4 | d15-16 | 40.39 | 1 /1 | 1.56 | 10.24 | 0.30 | 11.40 | 1.02 | |
| 31.05.2026 | Gromløpet | D 13-14 | 33.45 | 4 /15 | 2.17 | 12.50 | 0.52 | 12.24 | 1.12 | |
| 30.05.2026 | NIttedalsløpet | D 13-14 | 42.59 | 8 /14 | 6.18 | 14.00 | 2.03 | 12.24 | 1.12 | |
| 19.05.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 løp 2 | d15-16 | 39.47 | 2 /3 | 2.02 | 10.30 | 0.33 | 11.48 | 0.58 | |
| 16.05.2026 | KM mellomdistanse Akershus og Oslo | D 13-14 | 34.22 | 3 /29 | 0.46 | 10.40 | 0.14 | 12.24 | 1.12 | |
| 12.05.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 løp 1 | d17 | 42.17 | 3 /7 | 1.50 | 11.26 | 0.30 | 11.48 | 0.58 | |
| 10.05.2026 | Nydalten | D 13-14 | 11.01 | 6 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2026 | Nydalten | D 13-14 J | 25.20 | 4 /17 | 1.48 | 9.24 | 0.42 | 12.24 | 1.12 | |
| 09.05.2026 | Høydepunktet, KM Sprint med Trimtexcup | D 13-14 | 10.50 | 4 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2026 | Oslo City Cup - Finale | D13-14 | 36.31 | 3 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2026 | Oslo City Cup løp 4 | D 13-14 | 23.09 | 4 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2026 | Smaaleneneløpet | D13-14 | 29.56 | 5 /14 | 0.51 | 11.37 | 0.20 | 13.04 | 1.23 | – |
| 21.04.2026 | Oslo City Cup løp 3 | D13-14 | 26.43 | 6 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2026 | Oslo City Cup løp 2 | D 13-14 | 21.19 | 3 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 07.04.2026 | Oslo City Cup løp 1 | D13-14 | 21.13 | 8 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 12.11.2025 | VBIL Natt-o Sognsvann Vest | Kort | 34.45 | 8 /34 | 1.45 | 11.37 | 0.35 | 12.16 | 1.04 | |
| 01.11.2025 | OBOS Trollnatta og Natt-O-toget | lang | 20.49 | 2 /76 | 0.34 | 9.31 | 0.16 | 12.16 | 1.04 | |
| 18.10.2025 | Blodslitet | D 11-12 | 33.09 | 4 /43 | – | – | – | – | – | – |
| 11.10.2025 | OBOS Oslo O-kaos | 4km | 41.21 | 6 /56 | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2025 | OBOS Nordmarka 1-2-3, 7. løp høst | d mellom | 28.30 | 3 /22 | 2.28 | 11.51 | 1.02 | 12.52 | 1.14 | |
| 16.09.2025 | OBOS Nordmarka 1-2-3, 6. løp høst | d mellom | 27.44 | 1 /19 | 0.07 | 10.38 | 0.03 | 12.52 | 1.14 | |
| 13.09.2025 | Hemingløpet med Trimtex-cup finale | D 11-12 | 48.59 | 8 /10 | 12.22 | (23.26) | 5.55 | 11.35 | 1.06 | |
| 02.09.2025 | OBOS Nordmarka 1-2-3, 4. løp høst og Koll åpent klubbmesterskap | d11-12 | 19.53 | 3 /11 | 0.15 | 11.36 | 0.09 | 11.35 | 1.06 | |
| 31.08.2025 | Knut Valstads Minneløp | D 11-12 | 23.48 | 4 /9 | 0.27 | 10.34 | 0.12 | 10.56 | 0.51 | |
| 26.08.2025 | OBOS Nordmarka 1-2-3, 3. løp høst | d mellom | 28.39 | 3 /29 | 2.43 | 12.12 | 1.09 | 13.25 | 1.23 | |
| 19.08.2025 | OBOS Nordmarka 1-2-3, 2. løp høst | d mellom | 36.14 | 2 /21 | 4.08 | 13.37 | 1.33 | 13.25 | 1.23 | |
| 12.08.2025 | OBOS Nordmarka 1-2-3, 1. løp høst | d mellom | 34.15 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 11-12 | 20.11 | 6 /46 | 0.26 | 9.45 | 0.13 | 11.03 | 0.54 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2025 | OBOS Nordmarka 1-2-3 løp 6 | d mellom | 36.05 | 6 /22 | 2.43 | 14.42 | 1.06 | 13.42 | 1.24 | |
| 17.06.2025 | OBOS Nordmarka 1-2-3 løp 5 | d mellom | 38.49 | 5 /18 | 4.14 | 14.48 | 1.37 | 13.42 | 1.24 | |
| 09.06.2025 | Pinseløpet dag 3 | B-åpen 10-16 | 44.22 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2025 | Pinseløpet dag 2 | D 11-12 | 26.49 | 7 /28 | 4.36 | 11.45 | 2.01 | 11.16 | 0.58 | |
| 03.06.2025 | OBOS Nordmarka 1-2-3 løp 3 | d mellom | 31.15 | 2 /22 | 2.46 | 13.17 | 1.11 | 13.42 | 1.24 | |
| 27.05.2025 | OBOS Nordmarka 1-2-3 løp 2 | d mellom | 33.11 | 3 /15 | 4.26 | 12.14 | 1.38 | 13.06 | 1.38 | |
| 24.05.2025 | Huldersprinten mellomdistanse m. Trimtex-cup | D 11-12 | 27.22 | 2 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2025 | OBOS Nordmarka 1-2-3 løp 1 | d13-14 | 26.53 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2025 | KM mellomdistanse AOOK med Trimtex cup | D 11-12 | 21.30 | 3 /18 | 0.07 | 10.24 | 0.03 | 11.20 | 0.52 | |
| 13.05.2025 | Oslo City Cup løp 5 - finale | D 11-12 | 27.43 | 6 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2025 | Oslo city cup løp 4 | D11-12 | 28.54 | 5 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2025 | Høydepunktet med Trimtex cup lang | B-åpen 10-16 | 52.37 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2025 | KM sprint individuelt AOOK | D 11-12 | 10.01 | 2 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2025 | Oslo city cup løp 3 | D11-12 | 29.26 | 4 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 08.04.2025 | Oslo City Cup løp 2 | D 11-12 | 23.21 | 3 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 06.04.2025 | Smaaleneneløpet | D11-12 | 22.17 | 3 /23 | 0.35 | 10.31 | 0.17 | 11.31 | 0.57 | |
| 05.04.2025 | Lørdagskjappen | D 11-12 | 24.53 | 7 /30 | 1.53 | 11.53 | 0.54 | 11.31 | 0.57 | |
| 01.04.2025 | Oslo City Cup løp 1 | D11-12 | 32.08 | 9 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2024 | Graneløpet 2024 | C-Åpen | 43.51 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 02.11.2024 | OBOS Trollnatta og OBOS Natt-o-toget | lang | 26.15 | 7 /51 | 3.58 | 12.52 | 1.57 | 13.41 | 1.46 | |
| 19.10.2024 | Blodslitet | D 11-12 | 27.25 | 13 /38 | – | – | – | – | – | – |
| 12.10.2024 | OBOS OSLO O-KAOS | Mellom damer | 47.38 | 3 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2024 | Obos Nordmarka 1-2-3 Høst - løp 6 | d mellom | 40.13 | 9 /19 | 12.03 | 17.17 | 5.11 | 14.18 | 1.53 | |
| 17.09.2024 | Obos Nordmarka 1-2-3 Høst - løp 5 | d13-14 | 32.11 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2024 | Obos Nordmarka 1-2-3 Høst - løp 4 | d13-14 | 40.07 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2024 | Follo 2-dagers, dag 2 | D 11-12 | 31.09 | 5 /11 | 6.23 | 12.54 | 2.39 | 12.07 | 1.08 | |
| 07.09.2024 | Follo 2-dagers, dag 1 | D 11-12 | 36.04 | 6 /11 | 7.06 | 14.35 | 2.52 | 12.07 | 1.08 | |
| 05.09.2024 | Kolls klubbmesterskap | D 11-12 | 20.07 | 1 /14 | 1.58 | 9.49 | 0.58 | 12.07 | 1.08 | |
| 03.09.2024 | Obos Nordmarka 1-2-3 Høst - løp 3 | d13-14 | 54.20 | 4 /4 | 6.25 | 17.21 | 2.03 | – | – | – |
| 27.08.2024 | Obos Nordmarka 1-2-3 Høst - løp 2 | d11-12 | 21.52 | 2 /6 | 3.30 | 13.02 | 2.05 | 12.26 | 0.50 | |
| 20.08.2024 | Obos Nordmarka 1-2-3 Høst - løp 1 | d13-14 | 1.01.05 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 11-12 | 25.57 | 15 /170 | 1.48 | 12.27 | 0.52 | 12.41 | 0.42 | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 11-12 | 28.42 | 19 /170 | 0.52 | 13.05 | 0.24 | 12.41 | 0.42 | – |
| 25.06.2024 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 8 | d11-12 | 24.19 | 1 /2 | 2.49 | 11.02 | 1.17 | 12.41 | 0.42 | – |
| 18.06.2024 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 7 | d mellom | 1.07.57 | 9 /12 | 20.22 | (22.42) | 6.48 | 14.21 | 1.40 | |
| 18.06.2024 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 7 | traild | 9.59.54 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2024 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 6 | d mellom | 39.43 | 4 /18 | 4.31 | 14.30 | 1.39 | 14.21 | 1.40 | |
| 04.06.2024 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 5 | d mellom | 44.14 | 9 /19 | 6.45 | 15.21 | 2.21 | 14.21 | 1.40 | |
| 02.06.2024 | Knut Valstads Minneløp | D 11-12 | 46.40 | 8 /12 | 1.32 | 13.35 | 0.27 | 12.41 | 0.42 | – |
| 28.05.2024 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 4 | d mellom | 45.17 | 8 /19 | 10.23 | 15.23 | 3.32 | 12.09 | 1.31 | |
| 21.05.2024 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 3 | d13-14 | 1.05.14 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2024 | Pinseløpet dag 2 | C-åpen 10-16 | 46.24 | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2024 | Pinseløpet dag 1 | C-åpen 10-16 | 1.08.00 | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2024 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 2 | D13-14 | 39.29 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2024 | Obos Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 1 | D11-12 | 8.38 | 1 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2024 | Oslo City Cup - Finale | D11 | 25.45 | 4 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 4 | D11-12 | 31.31 | 6 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 3 | D11-12 | 39.08 | 7 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2024 | Halden O-Meeting Lang | D 11-12 | 32.44 | 9 /33 | 2.28 | 12.18 | 0.56 | – | – | – |
| 09.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 2 | D 11-12 | 1.04.47 | 6 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 1 | D 11-12 | 31.32 | 10 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 10.10.2023 | Nordmarka 1-2-3 Høst løp9 | n-åpen | 11.08 | – | 0.03 | 7.05 | 0.02 | 9.43 | 0.48 | |
| 26.09.2023 | Nordmarka 1-2-3 Høst- løp 8 | n-åpen | 15.12 | – | 2.10 | 8.33 | 1.13 | 9.55 | 0.50 | |
| 24.09.2023 | Hemingløpet m/Trimtex-cup finale | N2-åpen 9-16 | 17.27 | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2023 | Nordmarka 1-2-3 Høst - løp 7 | n-åpen | 18.14 | – | 4.17 | 8.57 | 2.06 | 9.55 | 0.50 | |
| 12.09.2023 | Nordmarka 1-2-3 Høst - løp 6 | n-åpen | 13.56 | – | 0.39 | 9.20 | 0.26 | 9.55 | 0.50 | |
| 07.09.2023 | Kolls klubbmesterskap | D -10 | 16.13 | – | 2.04 | 10.10 | 1.18 | 9.55 | 0.50 | |
| 05.09.2023 | Nordmarka 1-2-3 Høst - løp 5 | n-åpen | 16.26 | – | 3.10 | 9.18 | 1.48 | 9.55 | 0.50 | |
| 29.08.2023 | Nordmarka 1-2-3 Høst- løp 4 | n-åpen | 18.23 | – | 2.52 | 10.25 | 1.37 | 11.08 | 0.50 | |
| 22.08.2023 | Nordmarka 1-2-3 Høst - løp 3 | n-åpen | 21.53 | – | 3.24 | 11.34 | 1.48 | 11.08 | 0.50 | |
| 13.08.2023 | Harald Thons minneløp og KM Lang Buskerud | N2-åpen 10-16 | 26.17 | 1 /8 | 1.42 | 9.57 | 0.39 | 11.08 | 0.50 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | Etappstart U1 | 18.17 | 1 /27 | 0.00 | 8.14 | 0.00 | 11.32 | 1.09 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | Etappstart U2 | 32.21 | 19 /53 | 9.53 | 13.10 | 4.01 | 11.32 | 1.09 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 9-10 | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 9-10 | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 9-10 | 19.42 | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 9-10 | 11.25 | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2023 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 6 | n-åpen | 11.04 | – | 0.01 | 8.46 | 0.01 | 12.00 | 0.49 | |
| 13.06.2023 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 5 | n-åpen | 18.44 | – | 3.04 | 10.39 | 1.45 | 12.00 | 0.49 | |
| 06.06.2023 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 4 | n-åpen | 18.45 | 6 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2023 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 3 | n-åpen | 18.08 | – | 1.42 | 11.33 | 1.05 | 13.16 | 0.53 | |
| 28.05.2023 | Pinseløpet dag 2 | N1-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2023 | Pinseløpet dag 1 | D 9-10 | 21.09 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2023 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 2 | n-åpen | 23.36 | – | 2.15 | 12.56 | 1.14 | 13.16 | 0.53 | |
| 16.05.2023 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 1 | n-åpen | 37.17 | – | 3.36 | 11.35 | 1.07 | 12.48 | 0.44 | |
| 09.05.2023 | Oslo City Cup 2023 - Finale | DRekrutt | 13.25 | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2023 | Oslo City Cup nr. 4 - 2023 | D rekrutt | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2023 | KM sprint med Trimtex-cup | N1-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2023 | Solrenningen Langdistanse | D 9-10 | 35.54 | 7 /15 | 4.26 | 13.03 | 1.37 | 14.17 | 0.58 | |
| 15.04.2023 | Solrenningen Mellomdistanse | D 9-10 | 33.13 | 11 /21 | 2.11 | 14.55 | 0.59 | 14.17 | 0.58 | |
| 05.11.2022 | Trollnatta og Natt o-toget | Trollnatta mellom | 17.08 | – | 0.28 | 14.06 | 0.23 | 14.54 | 0.42 | |
| 18.09.2022 | Nydalten med Trimtex-cup finale | N1-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2022 | Nordmarka 1-2-3 høst - løp 4 | Nybegynner | 44.52 | – | 1.52 | 14.38 | 0.37 | 14.20 | 0.55 | |
| 06.09.2022 | Nordmarka 1-2-3 høst - løp 3 | Nybegynner | 28.09 | – | 0.29 | 16.33 | 0.17 | 14.20 | 0.55 | |
| 01.09.2022 | Kolls klubbmesterskap | N-åpen | 38.35 | – | 4.23 | (24.34) | 2.47 | 14.20 | 0.55 | |
| 23.08.2022 | Nordmarka 1-2-3 høst - løp 2 | Nybegynner | 37.31 | – | 4.27 | 16.35 | 1.58 | 13.50 | 0.51 | |
| 21.06.2022 | Nordmarka 1-2-3 # 5 - og gull-BARNELØPET | Nybegynner | 29.03 | 22 /49 | 0.12 | 13.30 | 0.06 | 13.19 | 0.34 | |
| 14.06.2022 | Nordmarka 1-2-3 # 4 | Nybegynner | 30.02 | 4 /8 | 0.25 | 13.41 | 0.11 | 13.19 | 0.34 | |
| 12.06.2022 | KM mellom AOOK - Høydepunktet | N-åpen | 22.39 | 4 /20 | 0.51 | 12.45 | 0.29 | 13.19 | 0.34 | |
| 26.05.2022 | Eikerløpet | N1-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2021 | Kolls Klubbmesterskap | N-åpen | 17.01 | 8 /47 | 1.06 | 13.41 | 0.53 | 12.51 | 0.57 | |
| 20.10.2020 | Nordmarka 1-2-3 - løp 8 | Nybegynner | 21.17 | – | 2.41 | 14.28 | 1.49 | 13.05 | 0.55 | |
| 22.09.2020 | Nordmarka 1-2-3 - løp 7 | Nybegynner | 25.11 | – | 1.52 | 11.43 | 0.52 | 12.59 | 0.42 | – |
| 08.09.2020 | Nordmarka 1-2-3 - løp 5 | Nybegynner | 14.17 | – | 1.11 | 12.47 | 1.04 | 12.59 | 0.42 | – |
| 01.09.2020 | Nordmarka 1-2-3 - løp 4 | Nybegynner | 21.31 | – | 0.13 | 12.26 | 0.08 | 12.59 | 0.42 | – |
| 25.08.2020 | Nordmarka 1-2-3 - løp 3 | Ny | 18.12 | – | 1.04 | 11.52 | 0.42 | 13.39 | 0.44 | – |
| 25.08.2020 | Nordmarka 1-2-3 - løp 3 | Ny | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 18.08.2020 | Nordmarka 1-2-3 - løp 2 | Ny | 19.13 | 11 /23 | 3.07 | 14.58 | 2.26 | 13.39 | 0.44 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.10.2026 | Harry Lagerts Nattstafett 2026 | D13-16 | Koll, IL 1 | 1 | 36.42 | 4 | 4 |
| 30.08.2026 | KM Stafett - Østfold og Oslo/Akershus | D13-16 | Koll, IL 1 | 1 | 32.35 | 7 | 7 |