Løperprofil
Firmin Coudert
Freidig
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
11 løp
Sprintrankingen
16 løp
B-rankingen
17 løp
C-rankingen
10 løp
Skogsrankingen
nr. 1607 av 3557
Nr. 1607 av 3557 blant menn i Norge · nr. 65 av 116 i klassen H15–16 · nr. 29 av 54 i 2010-kullet
- Forventet kmtid
- 11.25
- Løpskapasitet
- 9.55
- O-evne
- 1.30
- Jevnhet ±
- 7,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.22
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 94 s
- Disk/brutt
- 17 %
- Distanseprofil
- best på lange (−2,0 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i november (±1,4 %)
- Løp i grunnlaget
- 12 (sist 20.06.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1316 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0901 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0732 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0314 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,59 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,9 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1167 |
| bomVekt | 89,89 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5476 |
| bomStorSigma | 0,8042 |
| antallBom | 27 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,1746 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1241 |
| havariVekt | 9,8 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0287 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,4739 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0083 |
| fartSesongSin | 0,0113 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2637,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3037,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 644 av 1659
Nr. 644 av 1659 blant menn i Norge · nr. 51 av 91 i klassen H15–16 · nr. 28 av 51 i 2010-kullet
- Forventet kmtid
- 7.01
- Løpskapasitet
- 6.42
- O-evne
- 0.19
- Jevnhet ±
- 6,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.09
- Sikkerhet
- 11
- Bommer per løp
- 1,4
- Typisk bom
- 69 s
- Disk/brutt
- 12 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±1,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 17 (sist 21.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1907 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1756 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0674 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0201 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,25 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 11,38 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,5777 |
| bomVekt | 177,78 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2314 |
| bomStorSigma | 0,6061 |
| antallBom | 24 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,1244 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0449 |
| havariVekt | 9,33 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0018 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8327 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0041 |
| fartSesongSin | 0,0096 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2484,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2599,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.23
- Løpskapasitet
- 9.34
- O-evne
- 1.49
- Jevnhet ±
- 9,4 %
- Usikkerhet ±
- 1.05
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±1,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 18 (sist 21.09.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,291 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2755 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0941 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0902 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,08 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,16 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9806 |
| bomVekt | 65,44 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4506 |
| bomStorSigma | 0,8581 |
| antallBom | 36 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0525 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0706 |
| havariVekt | 3,73 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0261 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0052 |
| fartSesongSin | −0,0149 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2252,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2680,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.46
- Løpskapasitet
- 10.27
- O-evne
- 1.20
- Jevnhet ±
- 9,2 %
- Usikkerhet ±
- 2.14
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 74 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 10.09.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2008 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1758 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0921 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,174 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,06 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,04 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0176 |
| bomVekt | 15,39 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2989 |
| bomStorSigma | 0,6909 |
| antallBom | 19 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0682 |
| havariVekt | 0,5 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0005 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7419 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0011 |
| fartSesongSin | −0,0037 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2464,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2777,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.54
- Løpskapasitet
- 7.29
- O-evne
- 1.25
- Jevnhet ±
- 9,8 %
- Usikkerhet ±
- 2.46
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 12.08.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5214 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5061 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0977 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2706 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,44 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9401 |
| bomVekt | 0,9 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4066 |
| bomStorSigma | 0,8205 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0327 |
| havariVekt | 0,04 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1789,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2128,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 23 | 20.06.2026 O-festivalen mellom, bom 3.38 | 126 | – |
| Bom over fem minutter | 151 | 28.09.2025 Høsttreffet, bom 12.22 | 215 | – |
| Bom over ti minutter | 151 | 28.09.2025 Høsttreffet, bom 12.22 | 901 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap • Ungdomsløp 6 - Sprint | H 15-16 | 17.44 | 7 /12 | 1.50 | 7.31 | 0.47 | 7.06 | 0.19 | |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | H 16 | 1.44.11 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | H 16 | 48.58 | 25 /28 | 10.51 | 12.41 | 2.49 | 11.31 | 1.35 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | H 16 | 19.04 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2026 | Ungdomsløp nr. 5 | H 15-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2026 | STOK Ungdomsløp 4 - Skogskarene | H 15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2026 | Trondheim Open (m/ KM Lang) | H 15-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2026 | Trondheim Open (m/ KM Lang) | H 15-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2026 | Ungdomsløp 2 | H 15-16 | 27.27 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2026 | Ungdomsløp 1 | H 15-16 | 43.09 | 6 /7 | 4.41 | 11.34 | 1.16 | 11.26 | 1.29 | |
| 09.05.2026 | Finn-Pål Løpa - Lang | H 15-16 | 1.56.54 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2026 | Finn-Pål Løpa - Mellom | H 15-16 | – | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2026 | Trondheim sprintcup, løp 5 | H 15-16 | 14.55 | 4 /6 | 0.07 | 6.51 | 0.03 | 7.13 | 0.20 | |
| 30.04.2026 | Trondheim Sprintcup, løp 4 | H 15-16 | 20.09 | 7 /8 | 1.43 | 9.07 | 0.47 | 7.14 | 0.21 | |
| 23.04.2026 | KM Sprint STOK | H 15-16 | 17.26 | 6 /10 | 3.58 | 8.50 | 2.01 | 7.14 | 0.21 | |
| 16.04.2026 | Trondheim sprintcup, løp 2 | H 15-16 | 19.08 | 5 /8 | 1.19 | 6.54 | 0.29 | 7.14 | 0.21 | |
| 09.04.2026 | Trondheim sprintcup løp 1 | H 15-16 | 15.42 | 7 /7 | 2.49 | 7.49 | 1.25 | 7.14 | 0.21 | |
| 09.11.2025 | Trondheim Urban | ÅL | 59.59 | 8 /12 | 2.15 | 9.44 | 0.22 | 11.37 | 1.34 | |
| 15.10.2025 | Gimse by Night | AM | 1.00.05 | 28 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 28.09.2025 | Høsttreffet | H 15-16 | 1.09.33 | 4 /4 | 17.45 | 13.33 | 3.28 | 12.04 | 1.42 | |
| 13.09.2025 | Tour de Trondheim dag 2 og Ungdomsløp | H 15-16 | 52.11 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2025 | Tour de Trondheim dag 1 (KM Sprint Nord-Trøndelag) | H 15-16 | 17.05 | 4 /7 | 2.10 | 7.02 | 0.54 | 7.14 | 0.20 | |
| 04.09.2025 | STOK Ungdomløp 7 | H 15-16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2025 | KM Mellom | H 15-16 | 33.21 | 4 /8 | 4.06 | 10.48 | 1.20 | 11.57 | 1.25 | |
| 21.08.2025 | Ungdomsløp 5 | H 15-16 | 47.31 | 6 /8 | 5.37 | 13.24 | 1.35 | 11.57 | 1.25 | |
| 22.06.2025 | O-Festival elite og 15-16 | H 15 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2025 | O-Festival elite og 15-16 | H 15 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | H 15 | 14.17 | 18 /33 | 0.04 | 6.59 | 0.02 | 7.26 | 0.21 | |
| 12.06.2025 | STOK Ungdomsløp 4 | H 15-16 | 37.45 | 7 /9 | 5.55 | 13.42 | 2.09 | 12.11 | 1.27 | |
| 11.06.2025 | Klubbmesterskap Sp.kl. Freidig | H 15-16 | 1.43.19 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2025 | STOK Ungdomsløp 3 - Skogskarene | H 15-16 | 39.40 | 9 /10 | 4.20 | 12.11 | 1.20 | 12.11 | 1.27 | |
| 01.06.2025 | Tradisjonsbæreren | H 15-16 | 1.12.26 | 6 /6 | 8.05 | 11.52 | 1.19 | 12.11 | 1.27 | |
| 22.05.2025 | Ungdomsløp 2 | H 15-16 | 17.19 | 9 /11 | 0.18 | 7.22 | 0.08 | 7.31 | 0.22 | |
| 07.05.2025 | Trondheim sprintcup, løp 5 | H 15-16 | 16.34 | 5 /8 | 1.27 | 7.20 | 0.38 | 7.31 | 0.22 | |
| 26.04.2025 | Vårsleppet mellomdistanse | H 15-16 | 36.28 | 11 /12 | 2.25 | 11.55 | 0.47 | 11.22 | 0.48 | |
| 26.04.2025 | Vårsleppet sprint | H 15-16 | 30.37 | 12 /13 | 8.03 | 10.20 | 2.43 | 7.36 | 0.23 | |
| 24.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 3 | H 15-16 | 16.19 | 7 /8 | 0.37 | 7.12 | 0.16 | 7.36 | 0.23 | |
| 10.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 2 | H 15-16 | 15.48 | 6 /6 | 1.55 | 7.53 | 0.57 | 7.36 | 0.23 | |
| 03.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 1 | H 15-16 | 16.51 | 8 /8 | 1.01 | 7.19 | 0.27 | 7.36 | 0.23 | |
| 20.02.2025 | HLP Kveldssamling #2, Camp Åsvang | H 13-16 | 33.37 | 5 /8 | 3.13 | 10.22 | 0.59 | 8.56 | 0.17 | |
| 29.09.2024 | Høsttreffet | H 13-14 | 23.38 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten 6 gemensamma kontroller | 22.01 | 15 /38 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten, 3 | 22.01 | 9 /24 | 1.40 | 11.36 | 0.53 | 11.18 | 0.47 | – |
| 21.09.2024 | Loffelunken med ungdomsserien, #8 | H14 | 25.41 | 8 /25 | 0.10 | 10.51 | 0.04 | 12.17 | 1.49 | |
| 19.09.2024 | STOK Ungdomsløp 9 | H 13-14 | 35.42 | 6 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2024 | STOK Ungdomsløp 8 | H 13-14 | 42.31 | 4 /7 | 6.16 | 12.33 | 1.51 | 12.17 | 1.49 | |
| 05.09.2024 | STOK Ungdomsløp 7 | H 13-14 | 26.06 | 4 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2024 | NØK-karusell, løp 4 | H 13-14 | 27.04 | 2 /6 | 1.03 | 9.54 | 0.23 | 12.21 | 1.47 | |
| 12.06.2024 | Klubbmesterskap Sp.kl. Freidig | H 13-14 | 38.31 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2024 | Tambarskjelven, KM-mellom | H 13-14 | 21.34 | 6 /7 | 4.27 | 12.09 | 2.31 | 12.21 | 1.47 | |
| 06.06.2024 | STOK Ungdomsløp 4 | H 13-14 | 27.30 | 6 /7 | 3.03 | 11.46 | 1.18 | 12.21 | 1.47 | |
| 31.05.2024 | Trondheim Open, Jubileumsløp, KM sprint. | H 13-14 | 10.14 | 5 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2024 | STOK Ungdomsløp 3 - Skogskarene | H 13-14 | 29.29 | 4 /10 | 3.30 | 11.50 | 1.24 | 12.45 | 1.47 | |
| 23.05.2024 | STOK - Ungdomsløp 2 | H 13-14 | 38.04 | 5 /13 | 5.25 | 11.47 | 1.41 | 12.45 | 1.47 | |
| 15.05.2024 | STOK Ungdomsløp 1 | H 13-14 | 35.21 | 8 /12 | 9.01 | 16.04 | 4.06 | 12.45 | 1.47 | |
| 08.05.2024 | Trondheim Sprintcup - løp 5 | H 13-14 | 16.07 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2024 | Trondheim sprintcup, løp 4 | H 13-14 | 25.03 | 4 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2024 | KM sprintstafett NTOK og STOK | Løype: D13-16 103.2 | 7.00 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2024 | KM sprintstafett NTOK og STOK | Løype: D45- 75.4 | 8.44 | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2024 | Trondheim Sprintcup, løp 3 | H 13-14 | 17.10 | 5 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2024 | Vårsleppet mellomdistanse | H 13-14 | 35.20 | 2 /7 | 4.19 | 11.32 | 1.24 | 12.38 | 1.43 | |
| 20.04.2024 | Vårsleppet sprint | H 13-14 | 16.50 | 1 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2024 | Trondheim sprintcup, løp 2 | H 13-14 | 24.08 | 4 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2024 | Trondheim sprintcup, løp 1 | H 13-14 | 20.29 | 7 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2023 | Gimse by Night | B | – | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten 6 gemensamma kontroller | 23.37 | 5 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten, 1 | 23.37 | 15 /60 | 1.38 | 11.42 | 0.49 | – | – | – |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | H14 | 35.30 | 14 /31 | 1.07 | 12.16 | 0.23 | 13.21 | 1.46 | |
| 20.09.2023 | Tømmerholtnatta | DH 13-14 | 44.24 | 10 /14 | 2.34 | 12.46 | 0.44 | 13.21 | 1.46 | |
| 14.09.2023 | STOK Ungdomsløp | H 13-14 | 56.27 | 13 /13 | 13.47 | 18.38 | 4.33 | 13.21 | 1.46 | |
| 09.09.2023 | Tour de Trondheim dag 2 | H 13-14 | 32.23 | 10 /11 | 3.14 | 13.08 | 1.19 | 13.21 | 1.46 | |
| 08.09.2023 | Tour de Trondheim dag 1 m/Ungdomsløp 8 | H 13-14 | 23.03 | 13 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2023 | STOK Ungdomsløp 7 | H 13-14 | 18.29 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2023 | Ungdomsløp 6 | H 13-14 | 31.35 | 9 /14 | 3.01 | 13.13 | 1.16 | 12.58 | 1.44 | |
| 14.06.2023 | Klubbmesterskap 2023 | H 13-14 | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 2 | H 13-14 | 26.11 | 4 /15 | 0.02 | 9.56 | 0.01 | 13.36 | 1.54 | – |
| 10.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 1 | H 13-14 | 39.22 | 15 /17 | 10.50 | 17.18 | 4.46 | 13.36 | 1.54 | – |
| 08.06.2023 | STOK Ungdomsløp 4 | H 13-14 | 30.59 | 8 /11 | 3.51 | 13.30 | 1.41 | 13.36 | 1.54 | – |
| 02.06.2023 | Trondheim Open, dag 1 (ungdomsløp) | H 13-14 | 28.29 | 6 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2023 | STOK Ungdomsløp 2 | H 13-14 | 39.39 | 7 /12 | 1.05 | 13.51 | 0.23 | – | – | – |
| 04.05.2023 | Trondheim sprintcup, løp 5 | H 13-14 | 19.23 | 9 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2023 | Trondheim Sprintcup - løp 4 | H 13-14 | 27.03 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2023 | Vårsleppet Sprint | H 13-14 | 16.06 | 9 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2023 | Vårsleppet Mellom | H 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2023 | Trondheim sprintcup - løp 3 | H 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 22.03.2023 | Hovedløpsprosjektet kveldssamling 3 | D/H13-16 Lang | 34.45 | 14 /22 | 3.05 | 9.13 | 0.49 | 9.11 | 0.20 | – |
| 16.02.2023 | HLP kveldssamling 2 - "Camp Åsvang" | H13-16 Kort | 33.15 | 12 /13 | 9.05 | 12.57 | 3.32 | – | – | – |
| 04.01.2023 | HLP kveldssamling 1 3D-O | H13-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2022 | STOK Ungdomsløp 8 | H 11-12 | 16.09 | 8 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2022 | Nord-Østerdalsmesterskap - åpent | H 11-12 | 27.58 | 6 /10 | 1.16 | 13.43 | 0.37 | 13.12 | 1.03 | |
| 02.09.2022 | Tour de Trondheim dag 1 og Ungdomsløp 6 | H 11-12 | 18.12 | 9 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2022 | Ungdomsløp, løp 5 | H 11-12 | 51.31 | 7 /19 | 4.35 | 15.30 | 1.23 | 13.02 | 1.09 | |
| 15.06.2022 | Klubbmesterskap 2022 | H 11-12 | 22.57 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2022 | Ungdomsløp 3 | H 11-12 | 20.05 | 5 /16 | 1.50 | 12.24 | 1.08 | 12.46 | 1.09 | |
| 02.06.2022 | STOK Ungdomsløp 2 Skogskarene | H 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2022 | Ungdomsløp 1 | H 11-12 | 24.40 | 6 /17 | 2.53 | 12.06 | 1.25 | 12.42 | 1.12 | |
| 12.05.2022 | Trondheim Sprintcup 5 | H 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2022 | Trondheim Sprintcup løp 4 | H 11-12 | 15.55 | 8 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2021 | Ungdomsløp 8 | H 11-12 | 13.50 | 13 /14 | 1.09 | 15.54 | 1.19 | 14.08 | 1.15 | |
| 26.08.2021 | Ungdomsløp 6 | H 11-12 | 29.07 | 8 /10 | 4.19 | 15.12 | 2.15 | 14.17 | 1.21 | |
| 19.08.2021 | Ungdomsløp 5 | H 11-12 | 43.00 | 8 /18 | 5.49 | 14.51 | 2.01 | 14.17 | 1.21 | |
| 16.06.2021 | Klubbmesterskap | H 11-12 | 26.20 | 10 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2021 | Bymarka 2-dagers. Dag 1 | C-åpen 10-20 | 25.39 | – | 2.41 | 15.12 | 1.35 | 15.19 | 1.01 | |
| 10.06.2021 | Ungdomsløp 4 Skogskarene | H 11-12 | 43.41 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2021 | STOK Ungdomsløp 3 | H 11-12 | 17.59 | 14 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2021 | Ungdomsløp 2 STOK | H 11-12 | 33.43 | 10 /15 | 2.01 | 17.15 | 1.02 | 16.01 | 1.04 | – |
| 20.05.2021 | Ungdomsløp 1 | C-åpen 11-19 | 27.59 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2021 | Freidig"stafetten" (individuelt løp) | H 11-12 | 29.24 | 3 /6 | 1.24 | 16.38 | 0.48 | 16.01 | 1.04 | – |
| 29.04.2021 | Trondheim Sprintcup 4 | H 11-12 | 19.39 | 7 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2020 | Tour de Trondheim og Student-NM | N2-åpen 10-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2020 | Tour de Trondheim - Mellom (ungdomsløp 4) | N2-åpen 10-16 | 34.02 | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2020 | STOK Ungdomsløp 3 Nidarøst | N2-åpen 10-16 | 37.59 | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2020 | Ungdomsløp 5 | H 9-10 | 27.49 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.08.2020 | STOK ungdomsløp Melhus | N-åpen | 14.41 | 3 /8 | 0.11 | 12.39 | 0.09 | 12.39 | 0.53 | – |
| 05.06.2019 | Klubbmesterskap 2019 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2019 | STOK Ungdomsløp nr 3 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2018 | Klubbmesterskap Freidig 2018 | N-åpen | 32.23 | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.05.2018 | STOK Ungdomsløp 1 | N-åpen | 19.47 | – | 0.10 | 14.01 | 0.07 | – | – | – |