Løperprofil
Fynn Zwiker
OLG Galgenen
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
5 løp
B-rankingen
16 løp
C-rankingen
5 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.08
- Løpskapasitet
- 9.14
- O-evne
- 0.55
- Jevnhet ±
- 6,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.24
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 2,4
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 25.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2024 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1918 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0693 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0385 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,73 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,7 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8831 |
| bomVekt | 39,88 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4489 |
| bomStorSigma | 0,564 |
| antallBom | 10 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0318 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 4,35 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | 0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2456,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2699,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.03
- Løpskapasitet
- 6.48
- O-evne
- 0.16
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.55
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 1,1
- Typisk bom
- 67 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 19.02.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1762 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1755 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1229 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,06 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,56 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2718 |
| bomVekt | 5,19 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2081 |
| bomStorSigma | 0,7073 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 0,18 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2519,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2616,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.53
- Løpskapasitet
- 9.15
- O-evne
- 1.37
- Jevnhet ±
- 10,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.40
- Sikkerhet
- 10
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,6 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i februar (±1,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 16 (sist 26.07.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3258 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3243 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1047 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0588 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,44 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,98 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9031 |
| bomVekt | 78,29 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4569 |
| bomStorSigma | 0,8151 |
| antallBom | 39 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0344 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0836 |
| havariVekt | 5,34 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0082 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3197 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0127 |
| fartSesongSin | −0,0096 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2177,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2560,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.29
- Løpskapasitet
- 10.19
- O-evne
- 3.11
- Jevnhet ±
- 9,2 %
- Usikkerhet ±
- 2.40
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,9
- Typisk bom
- 116 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 30.07.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2128 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1837 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0924 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,18 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,07 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,36 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1726 |
| bomVekt | 9,49 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7516 |
| bomStorSigma | 1,0179 |
| antallBom | 17 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0516 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0686 |
| havariVekt | 0,44 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8428 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0008 |
| fartSesongSin | 0,001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2435,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3186 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 10 | 25.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart, bom 3.02 | 83 | – |
| Bom over fem minutter | 99 | 25.07.2025 O-Ringen Jönköping, etapp 4, bom 17.46 | 146 | – |
| Bom over ti minutter | 99 | 25.07.2025 O-Ringen Jönköping, etapp 4, bom 17.46 | 220 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | H15 | 51.38 | 78 /166 | 4.58 | 10.37 | 1.01 | 10.23 | 0.54 | – |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | H15 | 34.28 | 26 /166 | 2.15 | 9.18 | 0.36 | 10.23 | 0.54 | – |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | H15 | 30.50 | 76 /166 | 3.24 | 11.01 | 1.13 | 10.23 | 0.54 | – |
| 22.07.2026 | MTBO, O-Ringen Göteborg, etapp 3 | Etappstart Svår lång | 1.10.49 | 11 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | H15 | 55.37 | 60 /166 | 2.04 | 10.00 | 0.22 | 10.23 | 0.54 | – |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | H15 | 55.44 | 74 /166 | 4.03 | 10.13 | 0.45 | 10.23 | 0.54 | – |
| 17.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Long Distance | M16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Middle Distance GOLD WRE | M16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Night Sprint | M16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Lond Distance | M16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Middle GOLD WRE | M16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | H14 | 30.00 | 36 /154 | 0.47 | 9.14 | 0.14 | 11.53 | 1.33 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | H14 | 57.31 | 130 /154 | 19.10 | 16.23 | 5.28 | 11.53 | 1.33 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | H14 | 31.28 | 57 /154 | 2.24 | 10.37 | 0.49 | 11.53 | 1.33 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | H14 | 43.16 | 80 /154 | 4.09 | 11.13 | 1.05 | 11.53 | 1.33 | |
| 23.02.2025 | Aguiar da Beira "O" Meeting 2025 - Middle | H14 | 29.37 | 1 /10 | 2.47 | 11.22 | 1.04 | 12.36 | 1.19 | |
| 22.02.2025 | Aguiar da Beira "O" Meeting 2025 - Long | H14 | 48.25 | 2 /9 | 6.36 | 11.39 | 1.35 | 12.36 | 1.19 | |
| 18.02.2025 | Maximus O Meeting 2025 - Chassing/Caza | M14 | 48.44 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 17.02.2025 | Maximus O Meeting 2025 - Sprint | M14 | 13.10 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 16.02.2025 | Maximus O Meeting 2025 - Middle/Media | M14 | 36.26 | 3 /14 | 2.23 | 11.10 | 0.44 | 12.36 | 1.19 | |
| 15.02.2025 | Maximus O Meeting 2025 - Long/Larga | M14 | 1.16.13 | 3 /11 | 6.11 | 12.58 | 1.03 | 12.36 | 1.19 | |
| 11.08.2024 | Geilo 4-dagers | H 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2024 | Geilo 4-dagers | H 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2024 | Geilo 4-dagers | H 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2024 | Geilo 4-dagers | H 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | H13 | 35.39 | 49 /163 | 1.32 | 11.45 | 0.30 | 14.15 | 2.07 | – |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | H13 | 42.38 | 120 /163 | 3.29 | 16.06 | 1.19 | 14.15 | 2.07 | – |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | H13 | 1.09.50 | 140 /163 | 18.24 | (20.15) | 5.20 | 14.15 | 2.07 | – |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | H13 | 40.26 | 82 /163 | 6.35 | 13.42 | 2.14 | 14.15 | 2.07 | – |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | H13 | 41.35 | 77 /158 | 2.07 | 12.10 | 0.37 | 14.15 | 2.07 | – |
| 17.07.2024 | Österlens 3-kvällars, kväll 3 | H14 | 39.05 | 7 /20 | 1.15 | 11.25 | 0.22 | 14.15 | 2.07 | – |
| 16.07.2024 | Österlens 3-kvällars, kväll 2 | H14 | 35.08 | 18 /22 | 3.16 | 14.59 | 1.24 | 14.15 | 2.07 | – |
| 15.07.2024 | Österlens 3-kvällars, kväll 1 | H14 | 36.37 | 12 /22 | 6.48 | 13.07 | 2.26 | 14.15 | 2.07 | – |
| 20.02.2024 | Maximus O Meeting 2024 - Chasing Start/Salida a la Caza | M-14 | 1.49.28 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 19.02.2024 | Maximus O Meeting 2024 - Sprint | M-14 | 25.43 | 4 /5 | 5.40 | 12.32 | 2.46 | – | – | – |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H11 | 33.05 | 56 /99 | 4.44 | 14.47 | 2.07 | 17.24 | 4.26 | – |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | U1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | H11 | 26.55 | 51 /99 | 3.27 | 14.06 | 1.48 | 17.24 | 4.26 | – |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | U1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | H11 | 1.06.48 | 73 /99 | 24.46 | 20.08 | 7.28 | 17.24 | 4.26 | – |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | U1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | H11 | 44.49 | 77 /99 | 6.20 | 18.40 | 2.38 | 17.24 | 4.26 | – |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | U1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H11 | 55.47 | 82 /99 | 25.38 | 24.41 | 11.20 | 17.24 | 4.26 | – |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | U1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.02.2022 | NAOM22 - stage 3, middle Vale D'Ornas | H12 | 37.24 | 4 /5 | 10.07 | 18.59 | 5.08 | – | – | – |
| 19.02.2022 | NAOM22 - stage 1, middle Herd. Pereiro | H10 | – | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 19.02.2022 | NAOM22 - stage 1, middle Herd. Pereiro | H12 | 24.17 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.02.2022 | NAOM22 - stage 2, sprint Marvao | H12 | 27.13 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |