Løperprofil

Mathias Jacobsen

Frol

Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser

Utvikling

Én graf per ranking løperen har nok løp i — klikk på et rankingnavn for å åpne eller lukke. Tykk linje er rankingtallet (forventet kmtid) ved hvert månedsskifte, tynn linje er løpskapasiteten uten bom, og feltet mellom dem er bomtapet. Lavt er bra, så kurven stiger i grafen når løperen blir bedre. Prikkene er enkeltløp (justert kmtid); løp rankingen ser bort fra vises ikke.

B-rankingen

15 løp
12.0014.0016.0018.0020.002026O-sjuer 3 Masteråsen 30.04.2025: 13.39Blåveisløpet 11.05.2025: 15.47TA-cup 5 05.06.2025: 18.07O-sjuer 7, Storlidalen 14.08.2025: 15.43TA-cup 7 14.08.2025: 15.36O-sjuer 9 Furuhevilen (Dalaelva) 27.08.2025: 16.14Loffelunken 20.09.2025: 21.10O-sjuer 4 - Storåsen, Langåselva 06.05.2026: 16.52O-sjuer 5/Bygdakamp 2 - Masteråsen 13.05.2026: 12.15O-sjuer 7 - Furuhevilen 03.06.2026: 13.55O-sjuer 8 - Moan 17.06.2026: 13.47O-festivalen lang 21.06.2026: 19.39Bygdakamp 5 - Lynhalla Nord 26.08.2026: 14.29O-sjuer 11/Bygdakamp 6 - Vulusjøen (Skallstuggu) 09.09.2026: 14.25

C-rankingen

28 løp
12.0015.0018.0021.0024.0027.00202320242025O-sjuer 4 BK2, Nybrotta 18.05.2022: 25.04Skøynarkarusell 6 25.05.2022: 26.55Bygdakamp 3 01.06.2022: 26.34O-sjuer 8, Vulusjøen 24.08.2022: 15.59Bygdakamp 6 30.08.2022: 19.30Treningsløp natt, Staupshaugen 21.09.2022: 23.42Blåveisløpet 23.04.2023: 14.29O-sjuer 3, Børsåsen 03.05.2023: 15.55O-sjuer 4, Storåsen 24.05.2023: 13.41U-cup 5 25.05.2023: 13.35O-sjuer 6, Skallstuggu 07.06.2023: 11.13Oppdal 2-dagers. Dag 1 10.06.2023: 18.27Oppdal 2-dagers. Dag 2 11.06.2023: 19.45U-cup 8 17.08.2023: 12.17KM Stafett NTOK og STOK, åpne/direkte/individuelle klasser 20.08.2023: 13.02Bygdakamp 5 23.08.2023: 14.43BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen 06.09.2023: 11.37Loffelunken med Ungdomsserien, #7 23.09.2023: 12.40O7-2 Børsåsen 24.04.2024: 11.04Bygdakamp 2 08.05.2024: 12.34Bygdakamp 3 / O-karusell 3 29.05.2024: 13.24Vårløpet 09.06.2024: 13.07O-sjuer 8/U-cup, Furuhevelen 29.08.2024: 12.12U-cup 7 29.08.2024: 14.08Loffelunken med ungdomsserien, #8 21.09.2024: 14.29O-sjuer 5 / Bygdakamp 2 Nybrotta HL-arena 21.05.2025: 13.05O-sjuer 8 / Bygdakamp 5 (Heståsdalen) 20.08.2025: 11.53

N-rankingen

44 løp
10.0015.0020.0025.0030.0020162018202020222024Bygdakamp 2 03.06.2015: 26.35O-sjuer nr 6 10.06.2015: 29.26Bygdakamp 3 17.06.2015: 31.38O-sjuer nr. gjeldsåsmyra 23.06.2015: 28.16O-sjuer nr 8 12.08.2015: 26.19O-sjuer nr 10 02.09.2015: 28.26O-sjuer nr. 3 27.04.2016: 20.48Bygdakamp 3 01.06.2016: 27.53O-sjuer nr. 8 17.08.2016: 29.44O-sjuer nr. 10 / Klubbmesterskap 14.09.2016: 31.22O-sjuer 3/Bygdakamp 1 03.05.2017: 21.20Bygdakamp 3 Verdal - 2017 07.06.2017: 20.00O-sjuer 7 21.06.2017: 24.01O-sjuer 1, Hegle 11.04.2018: 23.31Bygdakamp 2 09.05.2018: 27.30O-sjuer nr 7 20.06.2018: 20.32Bygdakamp 5 22.08.2018: 21.42O-Sjuer 1 10.04.2019: 15.34BK 1 24.04.2019: 21.16O-Sjuer 2 15.05.2019: 15.40O-sjuer 3 / Bygdakamp 3 22.05.2019: 12.59Bygdakamp 4 05.06.2019: 21.44O-Sjuer 6 19.06.2019: 14.01O-Sjuer 8 21.08.2019: 15.20Bygdakamp 5 28.08.2019: 19.46O-Sjuer 9 04.09.2019: 12.50O-sjuer 2, Børsåsen 21.04.2021: 15.04Blåveisløpet 02.05.2021: 12.36O-sjuer 9, Nybrotta 25.08.2021: 11.54O-sjuer 2, Børsåsen 27.04.2022: 10.06O-sjuer 6, Lavøya 08.06.2022: 11.30Loffelunken med Ungdomsserien, #6 17.09.2022: 15.22Nattløp Storlidalen 26.09.2025: 13.00

Rankingtall

Alt rankingen vet om løperen akkurat nå — én blokk per ranking løperen har tall i. Plasseringene gjelder norgesrankingen slik den står i dag (løpere med sikkerhet på minst 5 og løp siste tolv måneder). Hold pekeren over et tall for forklaring; «alle parametrene» nederst i hver blokk viser modellens rå verdier. Klikk på et rankingnavn for å åpne eller lukke blokken.

Skogsrankingen

Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).

Forventet kmtid
14.47
Løpskapasitet
13.17
O-evne
1.29
Jevnhet ±
9,2 %
Usikkerhet ±
1.06
Sikkerhet
2
Bommer per løp
3,9
Typisk bom
82 s
Disk/brutt
9 %
Sesongprofil
jevn hele året
Løp i grunnlaget
3 (sist 21.09.2025)
Alle parametrene
fartMu (evne, ln-rom, krympet)0,1605
fartMuRaa (evne før krymping)0,4863
fartSigma (dagsform-spredning)0,0921
fartTau (usikkerhet på fartMu)0,0713
fartVekt (tidsvektet løpsvekt)0,45
evidensVekt (sikkerheten)1,62
bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet)1,4053
bomVekt12,23
bomStorMu (bomstørrelse, ln sek)4,4006
bomStorSigma0,6791
antallBom8
havariSeriost (disk/brutt, konkurranse)0,0948
havariTrening (disk/brutt, trening)0,0724
havariVekt2,02
fartLengdeSens (distanseprofilen)0
fartLengdeSnitt (vant ln-lengde)0
fartSesongCos (sesongprofilen)0
fartSesongSin−0
bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk)0,1831
kmTidRef (anker: snittets rentid s/km)676,3
renTidRef (rentid på referanseløypa, s)3537,2
forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s)3933,4
beregnet06.11.2026

Sprintrankingen

Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).

Forventet kmtid
8.48
Løpskapasitet
8.32
O-evne
0.16
Jevnhet ±
5,9 %
Usikkerhet ±
0.29
Sikkerhet
1
Bommer per løp
1,2
Typisk bom
66 s
Disk/brutt
6 %
Sesongprofil
jevn hele året
Løp i grunnlaget
2 (sist 08.04.2026)
Alle parametrene
fartMu (evne, ln-rom, krympet)0,0523
fartMuRaa (evne før krymping)0,2404
fartSigma (dagsform-spredning)0,059
fartTau (usikkerhet på fartMu)0,0536
fartVekt (tidsvektet løpsvekt)0,56
evidensVekt (sikkerheten)0,98
bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet)1,3544
bomVekt17,88
bomStorMu (bomstørrelse, ln sek)4,1852
bomStorSigma0,673
antallBom7
havariSeriost (disk/brutt, konkurranse)0,0586
havariTrening (disk/brutt, trening)0,0786
havariVekt0,7
fartLengdeSens (distanseprofilen)0
fartLengdeSnitt (vant ln-lengde)0
fartSesongCos (sesongprofilen)−0,0005
fartSesongSin−0,0001
bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk)0,0586
kmTidRef (anker: snittets rentid s/km)485,4
renTidRef (rentid på referanseløypa, s)3166,6
forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s)3264,7
beregnet06.11.2026

B-rankingen

nr. 177 av 304

Nr. 177 av 304 blant menn i Norge · nr. 75 av 109 i klassen H13–14 · nr. 44 av 67 i 2012-kullet

Forventet kmtid
15.23
Løpskapasitet
13.11
O-evne
2.12
Jevnhet ±
10,1 %
Usikkerhet ±
0.25
Sikkerhet
12
Bommer per løp
4,1
Typisk bom
96 s
Disk/brutt
14 %
Distanseprofil
best på korte (+1,1 % per dobling)
Sesongprofil
best i januar (±0,5 %)
Løp i grunnlaget
16 (sist 09.09.2026)
Alle parametrene
fartMu (evne, ln-rom, krympet)0,0277
fartMuRaa (evne før krymping)0,0542
fartSigma (dagsform-spredning)0,1011
fartTau (usikkerhet på fartMu)0,0272
fartVekt (tidsvektet løpsvekt)6,68
evidensVekt (sikkerheten)12,08
bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet)1,1668
bomVekt102,71
bomStorMu (bomstørrelse, ln sek)4,5631
bomStorSigma0,7434
antallBom38
havariSeriost (disk/brutt, konkurranse)0,1417
havariTrening (disk/brutt, trening)0,1147
havariVekt13,28
fartLengdeSens (distanseprofilen)0,0162
fartLengdeSnitt (vant ln-lengde)1,0891
fartSesongCos (sesongprofilen)−0,0054
fartSesongSin−0,0004
bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk)0,2348
kmTidRef (anker: snittets rentid s/km)765,1
renTidRef (rentid på referanseløypa, s)3100,1
forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s)3619,6
beregnet06.11.2026

C-rankingen

Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).

Forventet kmtid
12.18
Løpskapasitet
10.51
O-evne
1.27
Jevnhet ±
10,0 %
Usikkerhet ±
0.42
Sikkerhet
12
Bommer per løp
3,1
Typisk bom
73 s
Disk/brutt
4 %
Distanseprofil
best på korte (+0,1 % per dobling)
Sesongprofil
jevn hele året
Løp i grunnlaget
29 (sist 20.08.2025)
Alle parametrene
fartMu (evne, ln-rom, krympet)−0,163
fartMuRaa (evne før krymping)−0,1547
fartSigma (dagsform-spredning)0,0999
fartTau (usikkerhet på fartMu)0,0556
fartVekt (tidsvektet løpsvekt)1,61
evidensVekt (sikkerheten)12,42
bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet)0,9503
bomVekt76,5
bomStorMu (bomstørrelse, ln sek)4,2949
bomStorSigma0,8904
antallBom48
havariSeriost (disk/brutt, konkurranse)0,0446
havariTrening (disk/brutt, trening)0,0821
havariVekt4,96
fartLengdeSens (distanseprofilen)0,002
fartLengdeSnitt (vant ln-lengde)0,7467
fartSesongCos (sesongprofilen)−0
fartSesongSin0,002
bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk)0,2196
kmTidRef (anker: snittets rentid s/km)762,6
renTidRef (rentid på referanseløypa, s)2561,6
forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s)2902,7
beregnet06.11.2026

N-rankingen

Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).

Forventet kmtid
11.04
Løpskapasitet
9.37
O-evne
1.27
Jevnhet ±
13,0 %
Usikkerhet ±
0.43
Sikkerhet
6
Bommer per løp
3,4
Typisk bom
74 s
Disk/brutt
3 %
Sesongprofil
best i april (±0,8 %)
Løp i grunnlaget
46 (sist 26.09.2025)
Alle parametrene
fartMu (evne, ln-rom, krympet)−0,2746
fartMuRaa (evne før krymping)−0,2495
fartSigma (dagsform-spredning)0,1299
fartTau (usikkerhet på fartMu)0,0621
fartVekt (tidsvektet løpsvekt)0,39
evidensVekt (sikkerheten)5,51
bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet)1,0919
bomVekt28,24
bomStorMu (bomstørrelse, ln sek)4,3042
bomStorSigma0,7895
antallBom95
havariSeriost (disk/brutt, konkurranse)0,0344
havariTrening (disk/brutt, trening)0,0286
havariVekt1,29
fartLengdeSens (distanseprofilen)0
fartLengdeSnitt (vant ln-lengde)0
fartSesongCos (sesongprofilen)0,0013
fartSesongSin−0,0076
bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk)0,2096
kmTidRef (anker: snittets rentid s/km)753,1
renTidRef (rentid på referanseløypa, s)2298,8
forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s)2645,8
beregnet06.11.2026

Streaker

Poster tatt på rad siden forrige bom over terskelen — alle løpstyper teller, og disk nullstiller. Bare analyserte strekk regnes med (1 217 poster totalt i karrieren), så tallene er minimumstall. Se hele streaklisten.

Terskel Streak Uten slik bom siden Lengste Plass
Bom over to minutter 2 09.09.2026 O-sjuer 11/Bygdakamp 6 - Vulusjøen (Skallstuggu), bom 4.51 154 –
Bom over fem minutter 43 21.06.2026 O-festivalen lang, bom 5.03 289 –
Bom over ti minutter 156 20.09.2025 Loffelunken, bom 12.37 551 –

Løp

159 løp vist. Justert kmtid er rankingens vurdering av dette ene løpet — løping og bom samlet, omregnet til km-tid i en gjennomsnittlig o-løype, og dermed sammenlignbar med forventet kmtid: løperens samlede ranking ved første månedsskifte etter løpet (ranking nå for de ferskeste løpene). O-prest. er bomtapets andel av den justerte kmtiden, og o-evne-andelen står ved siden av forventet kmtid. Tall i parentes er enkeltløp så langt fra løperens nivå at rankingen i praksis ser bort fra dem — oftest småfelt uten reell referanse. Fargen viser hvilken ranking løpet teller i: skogsrankingen (vanlig tekst), sprint, B-løyper, C-løyper og N-løyper.

Dato Løp Klasse Tid Plass Bommet Justert kmtid O-prest. Forventet kmtid O-evne Terning
02.10.2026 KM natt D/H 13-14 30.04 1 /2 – – – – – –
09.09.2026 O-sjuer 11/Bygdakamp 6 - Vulusjøen (Skallstuggu) B3 39.54 22 5.55 14.25 2.08 15.36 2.18
02.09.2026 O-sjuer 10 - Storlidalen B3 56.34 DSQ – – – – – –
26.08.2026 Bygdakamp 5 - Lynhalla Nord B3 45.36 12 1.24 14.29 0.27 15.41 2.18
19.08.2026 O-sjuer 9 - Frol barneskole B3 17.55 8 – – – – – –
21.06.2026 O-festivalen lang H 14 1.20.54 24 /28 9.01 19.39 2.11 15.53 2.29
20.06.2026 O-festivalen mellom H 14 51.40 Disk – – – – – –
17.06.2026 O-sjuer 8 - Moan B3 26.03 12 0.44 13.47 0.23 15.53 2.29
03.06.2026 O-sjuer 7 - Furuhevilen B3 46.46 9 3.13 13.55 0.57 15.53 2.29
13.05.2026 O-sjuer 5/Bygdakamp 2 - Masteråsen B3 37.59 12 2.51 12.15 0.55 15.24 2.33
06.05.2026 O-sjuer 4 - Storåsen, Langåselva B3 52.16 19 10.51 16.52 3.30 15.24 2.33
15.04.2026 O-sjuer 2 - Staupsmarka B3 22.56 10 – – – – – –
08.04.2026 O-sjuer 1 - Røstad A4 22.42 20 3.44 11.42 1.56 9.48 0.17 –
26.09.2025 Nattløp Storlidalen N1 22.57 2 2.03 13.00 1.10 12.35 1.26
21.09.2025 Älgjakten Älgjakten 4 gemensamma kontroller 34.40 39 /40 – – – – – –
21.09.2025 Älgjakten Älgjakten, 6 34.40 35 /39 2.03 21.17 1.16 17.39 1.37
20.09.2025 Loffelunken H14 49.27 24 /26 16.31 21.10 7.04 16.10 2.34
17.09.2025 O-karusell 6, Bygdakamp 6 B3 36.59 16 /32 – – – – – –
11.09.2025 TA-cup 9 finale H 13-14 23.30 4 /5 – – – – – –
03.09.2025 O-sjuer 10 Momarka B3 42.13 18 – – – – – –
27.08.2025 O-sjuer 9 Furuhevilen (Dalaelva) B3 45.50 16 3.24 16.14 1.12 15.53 2.09
23.08.2025 Midt-Norsk mesterskap, langdistanse H 13-14 0.00 Disk – – – – – –
20.08.2025 O-sjuer 8 / Bygdakamp 5 (Heståsdalen) C2 21.51 3 1.08 11.53 0.37 12.44 1.25
14.08.2025 TA-cup 7 H 13-14 44.38 6 /7 7.11 15.36 2.31 15.53 2.09
14.08.2025 O-sjuer 7, Storlidalen B3 44.38 9 7.22 15.43 2.36 15.53 2.09
11.06.2025 O-sjuer 6 Storåsen/Langåselva B3 53.43 DSQ – – – – – –
05.06.2025 TA-cup 5 H 13-14 34.55 5 /5 3.14 18.07 1.41 15.53 1.41
04.06.2025 O-karusell 3, Bygdakamp 3 B 3 km 1.07.22 37 /42 1.12 (23.26) 0.33 15.53 1.41
25.05.2025 Verdal 2-dagers H 13-14 – – – – – – – –
25.05.2025 Verdal 2-dagers H 13-14 – – – – – – – –
21.05.2025 O-sjuer 5 / Bygdakamp 2 Nybrotta HL-arena C2 36.05 7 6.50 13.05 2.29 13.03 1.33
11.05.2025 Blåveisløpet H 13-14 46.43 5 /6 7.09 15.47 2.25 14.53 1.58
08.05.2025 TA-cup 4 H1314 25.08 5 /5 – – – – – –
30.04.2025 O-sjuer 3 Masteråsen B3 49.43 11 2.46 13.39 0.46 14.28 1.44 –
24.04.2025 TA-cup 3 H 13-14 17.55 6 /6 – – – – – –
23.04.2025 O-sjuer 2 Staupshaugen B3 24.53 24 – – – – – –
09.04.2025 O-sjuer 1 Staupsmarka B3 21.39 16 – – – – – –
03.04.2025 TA-cup 1 H 13-14 29.44 7 /7 – – – – – –
27.09.2024 SK10 - Spøkelsesløpet C/B 55.11 12 9.56 20.06 3.37 16.25 1.50 –
22.09.2024 Älgjakten Älgjakten 4 gemensamma kontroller 29.39 Disk – – – – – –
22.09.2024 Älgjakten Älgjakten, 2 29.39 Disk – – – – – –
21.09.2024 Loffelunken med ungdomsserien, #8 H12 25.43 18 /26 1.41 14.29 0.57 13.40 1.28
18.09.2024 Bygdakamp 6 C2 – DNS – – – – – –
14.09.2024 U-cup 8 H1112 12.22 4 /6 – – – – – –
11.09.2024 O7-10 Røstad B3 29.32 DSQ – – – – – –
04.09.2024 O7-9 Nybrotta (gamle skistadion) B3 50.00 18 5.21 17.20 1.51 – – –
29.08.2024 U-cup 7 H 11-12 29.11 2 /5 0.52 14.08 0.25 13.34 1.30
29.08.2024 O-sjuer 8/U-cup, Furuhevelen C2 29.11 3 0.53 12.12 0.22 13.34 1.30
09.06.2024 Vårløpet H 11-12 23.09 6 /10 1.36 13.07 0.54 13.23 1.40
29.05.2024 Bygdakamp 3 / O-karusell 3 C 2 km 23.36 6 /25 2.24 13.24 1.22 13.21 1.45
23.05.2024 U-cup 4 / KM Sprint H 11-12 10.29 4 /6 – – – – – –
08.05.2024 Bygdakamp 2 C2 25.25 5 0.49 12.34 0.24 13.21 1.45
28.04.2024 Blåveisløpet H 11-12 0.00 Disk – – – – – –
25.04.2024 U-cup 3 H 11-12 15.54 3 /6 – – – – – –
24.04.2024 O7-2 Børsåsen C2 17.55 3 0.43 11.04 0.27 13.36 1.56
18.04.2024 U-cup 2 H 11-12 0.00 Disk – – – – – –
17.04.2024 O-karusell 1 / Bygdakamp 1 C 2 12.35 1 /22 – – – – – –
04.04.2024 U-cup 1 H 11-12 14.17 5 /5 – – – – – –
30.09.2023 U-cup 10 H1112 16.39 6 /6 – – – – – –
23.09.2023 Loffelunken med Ungdomsserien, #7 H12 30.21 12 /14 1.50 12.40 0.46 14.14 2.08
15.09.2023 Treningsløp natt, Staupsmarka B 37.22 DSQ – – – – – –
13.09.2023 O-sjuer 10, Momarka C2 12.52 3 – – – – – –
07.09.2023 U-Cup 9 H 11-12 11.12 4 /4 – – – – – –
06.09.2023 BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen C2 20.18 6 1.58 11.37 1.07 14.14 2.08
30.08.2023 O-sjuer 8, Langåselva C2 20.51 DSQ – – – – – –
23.08.2023 Bygdakamp 5 C2 27.43 10 5.54 14.43 3.08 14.51 2.24
20.08.2023 KM Stafett NTOK og STOK, åpne/direkte/individuelle klasser H 11-12 22.31 2 /4 0.37 13.02 0.21 14.51 2.24
17.08.2023 U-cup 8 H 11-12 11.14 6 /6 0.08 12.17 0.09 14.51 2.24
16.08.2023 O-sjuer 7, Masteråsen C2 20.36 DSQ – – – – – –
11.06.2023 Oppdal 2-dagers. Dag 2 H 11-12 42.44 9 /10 5.03 19.45 2.20 15.24 2.32
10.06.2023 Oppdal 2-dagers. Dag 1 H 11-12 37.57 8 /10 10.00 18.27 4.52 15.24 2.32
07.06.2023 O-sjuer 6, Skallstuggu C2 18.49 1 1.04 11.13 0.38 15.24 2.32
31.05.2023 BK3 / O-sjuer 5 C2 18.58 2 0.51 (10.22) 0.28 15.39 2.43
25.05.2023 U-cup 5 H 11-12 22.34 4 /5 0.45 13.35 0.27 15.39 2.43
24.05.2023 O-sjuer 4, Storåsen C2 28.18 5 1.23 13.41 0.40 15.39 2.43
10.05.2023 Bygdakamp 2 N1 12.27 – 0.20 (7.03) 0.11 12.08 1.40
04.05.2023 U-cup 3 H11-12 14.15 6 /6 – – – – – –
03.05.2023 O-sjuer 3, Børsåsen C2 23.36 9 4.36 15.55 3.06 15.39 2.43
27.04.2023 U-cup 2 H 11-12 13.10 6 /6 – – – – – –
26.04.2023 Bygdakamp 1 B/C 2 20.20 24 – – – – – –
23.04.2023 Blåveisløpet H 11-12 26.16 5 /5 0.36 14.29 0.20 18.48 3.40
19.04.2023 O-sjuer 2, Staupshaugen B3 33.21 DSQ – – – – – –
12.04.2023 O-sjuer 1, Røstad B3 27.00 31 – – – – – –
21.09.2022 Treningsløp natt, Staupshaugen C 33.31 19 3.29 23.42 2.28 20.48 4.13
18.09.2022 Älgjakten Älgjakten 5 gemensamma kontroller 23.34 4 /41 – – – – – –
18.09.2022 Älgjakten Älgjakten, 7 23.34 18 /27 1.32 11.13 0.44 – – –
17.09.2022 Loffelunken med Ungdomsserien, #6 Mycket lätt 2 km 32.31 24 /51 4.42 15.22 2.13 14.49 1.50
14.09.2022 O-sjuer 10, Staupsmarka B3 23.34 37 – – – – – –
07.09.2022 O-sjuer 9, Masteråsen N1 51.56 12 16.25 (21.33) 6.49 14.49 1.50
30.08.2022 Bygdakamp 6 C2 23.44 28 1.42 19.30 1.24 20.53 4.42
24.08.2022 O-sjuer 8, Vulusjøen C2 24.22 9 0.35 15.59 0.23 20.53 4.42
17.08.2022 O-sjuer 7 BK 5, Storlidalen C2 45.02 25 – – – – – –
14.08.2022 KM Sprint H 9-10 0.00 DNS – – – – – –
08.06.2022 O-sjuer 6, Lavøya N1 22.16 2 5.06 11.30 2.38 12.27 1.32
01.06.2022 Bygdakamp 3 C2 57.25 54 18.53 26.34 8.44 21.34 5.17
25.05.2022 Skøynarkarusell 6 C2 57.25 54 18.53 26.55 8.51 20.39 4.35 –
18.05.2022 O-sjuer 4 BK2, Nybrotta C2 54.07 37 15.10 25.04 7.01 20.39 4.35 –
14.05.2022 Blåveisløpet H 9-10 50.24 – – – – – – –
11.05.2022 O-sjuer 3, Langåselva N1 39.08 18 0.20 (22.15) 0.11 13.31 1.28
27.04.2022 O-sjuer 2, Børsåsen N1 16.40 8 2.04 10.06 1.15 12.51 1.35
20.04.2022 O-sjuer 1, Røstad C2 11.41 6 – – – – – –
08.09.2021 O-sjuer 10, Leva-Fro/Røstad N1 16.35 5 – – – – – –
01.09.2021 Bygdakamp 6 N1 1.00.42 – 6.36 (25.03) 2.43 14.20 1.38
25.08.2021 O-sjuer 9, Nybrotta N1 18.31 5 1.17 11.54 0.50 13.41 1.33
02.05.2021 Blåveisløpet H 9-10 24.07 – 0.27 12.36 0.14 14.29 1.37
21.04.2021 O-sjuer 2, Børsåsen N1 27.40 19 2.55 15.04 1.35 14.56 1.39
14.04.2021 O-sjuer 1, Staupshaugen N1 24.27 11 – – – – – –
12.09.2020 Mini-Ælgjakten N1 1.00.42 – 6.36 (29.35) 3.13 16.16 1.43
04.07.2020 Sommerløpet N-åpen – – – – – – – –
18.09.2019 O-Sjuer 10 N1 24.24 – – – – – – –
04.09.2019 O-Sjuer 9 N1 24.13 – 0.50 12.50 0.26 16.07 1.39
28.08.2019 Bygdakamp 5 N1 32.25 – 2.36 19.46 1.35 16.58 1.45
21.08.2019 O-Sjuer 8 N1 24.51 – 2.24 15.20 1.29 16.58 1.45
19.06.2019 O-Sjuer 6 N1 33.23 – 3.45 14.01 1.34 16.37 1.49
05.06.2019 Bygdakamp 4 N-åpen 27.43 – 3.43 21.44 2.55 16.37 1.49
29.05.2019 O-Sjuer 4 C2 1.14.42 36 7.49 32.13 3.22 – – –
22.05.2019 O-sjuer 3 / Bygdakamp 3 N1 23.04 – 0.00 12.59 0.00 17.01 1.51
15.05.2019 O-Sjuer 2 N1 25.02 – 0.32 15.40 0.20 17.01 1.51
25.04.2019 TA-Sprint 3 Åpen 1,5 45.12 – 6.14 25.24 3.30 – – –
24.04.2019 BK 1 N 1,5 32.15 – 1.38 21.16 1.05 19.24 2.03
10.04.2019 O-Sjuer 1 N1 15.24 – 1.09 15.34 1.10 19.24 2.03
29.08.2018 O-sjuer nr. 9 N1/C2 35.28 – – – – – – –
22.08.2018 Bygdakamp 5 N1 45.46 – 3.51 21.42 1.50 20.43 2.14
15.08.2018 O-sjuer nr. 8 N1 1.34 – – – – – – –
20.06.2018 O-sjuer nr 7 N1 34.47 – 3.40 20.32 2.10 20.46 2.18
23.05.2018 O-sjuer nr 5 N1 40.15 – 4.21 (14.25) 1.33 21.42 2.23
16.05.2018 O-sjuer nr. 4 N1 1.43.49 – 42.35 (46.10) 18.56 21.42 2.23
09.05.2018 Bygdakamp 2 N1 43.02 – 8.31 27.30 5.26 21.42 2.23
02.05.2018 O-sjuer nr 3 N1 38.03 – 3.39 (31.57) 3.04 21.42 2.23
18.04.2018 O-sjuer 2, Momarka N1/C2 37.36 – 6.29 (33.34) 5.47 22.13 2.00
11.04.2018 O-sjuer 1, Hegle N1/C2 30.02 – 2.51 23.31 2.14 22.13 2.00
23.08.2017 Bygdakamp 4 N 1,5 1.13.19 – 9.46 (34.41) 4.37 21.26 2.00
21.06.2017 O-sjuer 7 N1 58.59 – 8.42 24.01 3.33 21.19 1.48
07.06.2017 Bygdakamp 3 Verdal - 2017 N 1,5 31.57 – 2.22 20.00 1.29 21.19 1.48
31.05.2017 O-sjuer 5 N1 1.01.37 – 8.08 (33.51) 4.28 23.13 1.48
10.05.2017 O-sjuer 4 N1/C2 38.40 – – – – – – –
03.05.2017 O-sjuer 3/Bygdakamp 1 N1 18.31 5 1.17 21.20 1.29 23.13 1.48
14.09.2016 O-sjuer nr. 10 / Klubbmesterskap N1 43.51 – 4.25 31.22 3.10 26.12 1.44
17.08.2016 O-sjuer nr. 8 N1 57.14 – 2.59 29.44 1.33 25.52 1.43
01.06.2016 Bygdakamp 3 N1/C2 31.14 – 1.22 27.53 1.13 23.38 1.41
25.05.2016 O-sjuer nr. 5 N1 – DNS – – – – – –
27.04.2016 O-sjuer nr. 3 N1 33.59 – 3.26 20.48 2.06 23.01 1.52
20.04.2016 O-sjuer nr. 2 N1/C2 32.07 – – – – – – –
13.04.2016 O-sjuer nr. 1 N1/C2 34.16 57 – – – – – –
02.09.2015 O-sjuer nr 10 N1/C2 31.14 – 1.25 28.26 1.17 26.11 2.03
12.08.2015 O-sjuer nr 8 N1 53.13 – 5.19 26.19 2.38 25.47 2.17
23.06.2015 O-sjuer nr. gjeldsåsmyra N1 1.06.23 – 4.17 28.16 1.49 24.59 2.10 –
17.06.2015 Bygdakamp 3 N1 45.44 – 8.50 31.38 6.07 24.59 2.10 –
10.06.2015 O-sjuer nr 6 N1 1.03.23 – 9.46 29.26 4.32 24.59 2.10 –
03.06.2015 Bygdakamp 2 N1/C2 uten tid 31.14 – 2.22 26.35 2.01 24.59 2.10 –
06.05.2015 O-sjuer nr 4 og BK 1 N1 28.36 – – – – – – –
29.04.2015 O-sjuer nr 3 N1 33.14 – 0.18 29.13 0.16 – – –
22.04.2015 O-sjuer nr 2 og klubbmesterskap sprint N1 34.56 – – – – – – –
15.04.2015 O-sjuer nr 1 N1 38.22 – – – – – – –
20.08.2014 Bygdakamp nr.5 N1 16.35 5 0.26 13.06 0.21 – – –
21.05.2014 O-sjuer 4, Stubbmodalen N1 – DNS – – – – – –
30.04.2014 O-sjuer 2, Håa N1 – DNS – – – – – –
24.04.2013 O-sjuern 4 N1 – DNS – – – – – –
10.04.2013 O-sjuern 2 N1 – DNS – – – – – –

Løp per år

2014: 1 løp120142015: 10 løp1020152016: 6 løp620162017: 6 løp620172018: 10 løp1020182019: 12 løp1220192020: 2 løp220202021: 6 løp620212022: 17 løp1720222023: 25 løp2520232024: 19 løp1920242025: 25 løp2520252026: 13 løp132026