Løperprofil
Anders Hynne
Frol
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
23 løp
Sprintrankingen
10 løp
B-rankingen
10 løp
Skogsrankingen
nr. 2927 av 3540
Nr. 2927 av 3540 blant menn i Norge · nr. 205 av 218 i klassen H40–44 · nr. 51 av 52 i 1985-kullet
- Forventet kmtid
- 15.37
- Løpskapasitet
- 13.01
- O-evne
- 2.35
- Jevnhet ±
- 11,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.27
- Sikkerhet
- 11
- Bommer per løp
- 5,0
- Typisk bom
- 95 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±1,2 %)
- Løp i grunnlaget
- 24 (sist 04.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1374 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1438 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1186 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0287 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,95 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 10,88 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,8151 |
| bomVekt | 89,62 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5498 |
| bomStorSigma | 0,8707 |
| antallBom | 89 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0403 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0567 |
| havariVekt | 6,96 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0162 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9896 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0,0115 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3466,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4155,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 993 av 1658
Nr. 993 av 1658 blant menn i Norge · nr. 67 av 84 i klassen H40–44 · nr. 17 av 19 i 1985-kullet
- Forventet kmtid
- 7.57
- Løpskapasitet
- 7.47
- O-evne
- 0.10
- Jevnhet ±
- 5,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.16
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 56 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 08.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0396 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0401 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0512 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0338 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,85 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,17 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0527 |
| bomVekt | 86,69 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0245 |
| bomStorSigma | 0,5872 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0584 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0574 |
| havariVekt | 3,96 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0007 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,878 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0015 |
| fartSesongSin | −0,003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2887,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2948,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 80 av 302
Nr. 80 av 302 blant menn i Norge · nr. 4 av 15 i klassen H40–44 · nr. 2 av 3 i 1985-kullet
- Forventet kmtid
- 12.33
- Løpskapasitet
- 11.00
- O-evne
- 1.34
- Jevnhet ±
- 8,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.29
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,7 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 05.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1513 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1572 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0825 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,038 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,51 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,7 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9463 |
| bomVekt | 46,71 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,404 |
| bomStorSigma | 0,7736 |
| antallBom | 24 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0483 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0604 |
| havariVekt | 4,56 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0097 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,4487 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0005 |
| fartSesongSin | 0,0063 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2587,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2955,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 22.15
- Løpskapasitet
- 19.57
- O-evne
- 2.18
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 3.24
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,9
- Typisk bom
- 101 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 24.04.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4473 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,7981 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0914 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1419 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,08 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,59 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1982 |
| bomVekt | 3,17 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6165 |
| bomStorSigma | 0,7867 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0669 |
| havariVekt | 0,2 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4711,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5255,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.27
- Løpskapasitet
- 15.02
- O-evne
- 1.25
- Jevnhet ±
- 10,0 %
- Usikkerhet ±
- 3.16
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 10.05.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1757 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2984 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1004 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1813 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,03 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,48 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0132 |
| bomVekt | 1,98 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4067 |
| bomStorSigma | 0,7278 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0298 |
| havariVekt | 0,83 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3594,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3934,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 7 | 04.07.2026 Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 2, bom 2.14 | 81 | nr. 5590 |
| Bom over fem minutter | 13 | 04.07.2026 Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 2, bom 22.08 | 239 | nr. 6510 |
| Bom over ti minutter | 13 | 04.07.2026 Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 2, bom 22.08 | 475 | nr. 7570 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.2026 | O-sjuer 11/Bygdakamp 6 - Vulusjøen (Skallstuggu) | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2026 | O-sjuer 10 - Storlidalen | B3 | 29.44 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2026 | O-sjuer 10 - Storlidalen | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2026 | O-sjuer 9 - Frol barneskole | A4 | 18.35 | 8 | – | – | – | – | – | – |
| 05.07.2026 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 3 | B-åpen 17- | 57.40 | 3 /8 | 1.45 | 11.41 | 0.21 | 12.31 | 1.35 | |
| 04.07.2026 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 2 | AK-åpen | 1.06.49 | 21 /24 | 29.28 | (26.03) | 11.29 | 15.37 | 2.39 | |
| 03.07.2026 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 1 | AK-åpen | 25.34 | 9 /18 | 5.36 | 13.41 | 3.00 | 15.37 | 2.39 | |
| 17.06.2026 | O-sjuer 8 - Moan | A4 | 22.17 | 7 | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2026 | Kviknekarusell 6 | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2026 | Bygdakamp 3 | N | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2026 | O-sjuer 6 - Gjeldsåsen | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2026 | O-sjuer 5/Bygdakamp 2 - Masteråsen | B3 | 36.26 | 9 | 1.36 | 11.45 | 0.31 | 12.29 | 1.36 | |
| 09.05.2026 | KM Mellom NTOK | AK-åpen | 41.28 | 5 /9 | 3.16 | 15.34 | 1.15 | 15.24 | 2.04 | |
| 06.05.2026 | O-sjuer 4 - Storåsen, Langåselva | B3 | 39.49 | 6 | 5.52 | 12.51 | 1.54 | 12.29 | 1.36 | |
| 29.04.2026 | Bygdakamp 1 | N1 | 14.50 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2026 | Blåveisløpet | AK-åpen | 44.55 | 8 /11 | 1.45 | 14.29 | 0.34 | 14.52 | 2.12 | |
| 08.04.2026 | O-sjuer 1 - Røstad | A4 | 14.50 | 3 | 0.46 | 7.39 | 0.24 | 8.03 | 0.10 | |
| 10.09.2025 | O-sjuer 11 Røstad | A4 | 22.19 | 5 | 0.34 | 8.03 | 0.12 | 8.12 | 0.11 | |
| 03.09.2025 | O-sjuer 10 Momarka | A4 | 28.46 | 6 | 0.42 | 8.11 | 0.12 | 8.12 | 0.11 | |
| 04.06.2025 | O-karusell 3, Bygdakamp 3 | Råtass | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2025 | O-karusell 3, Bygdakamp 3 | Råtass | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2025 | Verdal 2-dagers | AK-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2025 | O-sjuer 5 / Bygdakamp 2 Nybrotta HL-arena | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2025 | Vårløpet / KM mellomdistanse | AK-åpen | 44.29 | 1 /13 | 6.31 | 12.02 | 1.46 | 13.33 | 2.34 | |
| 30.04.2025 | O-sjuer 3 Masteråsen | B3 | 37.34 | 1 | 1.54 | 10.19 | 0.31 | 11.56 | 1.41 | |
| 23.04.2025 | O-sjuer 2 Staupshaugen | A6 | 31.17 | 13 | 4.32 | 9.12 | 1.20 | 8.11 | 0.14 | |
| 10.04.2025 | TA-cup 2 | Åpen 2.5 | 23.41 | 9 /14 | 1.40 | 8.08 | 0.34 | 8.11 | 0.14 | |
| 03.04.2025 | TA-cup 1 | Åpen 2.5 | 17.29 | 19 /30 | 1.41 | 8.35 | 0.50 | 8.11 | 0.14 | |
| 18.09.2024 | Bygdakamp 6 | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2024 | O7-7 / BK-5 Vulusjøen | C2 uten tid | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2024 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 3 | B-åpen 17- | 1.02.33 | 1 /10 | 4.33 | 11.29 | 0.50 | 12.35 | 2.00 | |
| 06.07.2024 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 2 | B-åpne 17- | 24.01 | 1 /20 | 1.07 | 11.11 | 0.31 | 12.35 | 2.00 | |
| 05.07.2024 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 1 | B-åpen 17- | 32.34 | 1 /16 | 4.04 | 11.00 | 1.22 | 12.35 | 2.00 | |
| 12.06.2024 | O7-6 / BK-4 Masteråsen | B3 | 45.25 | 24 | 10.05 | 14.25 | 3.12 | 14.05 | 2.58 | |
| 05.06.2024 | Skøynarkarusell 5 og O-sjuer | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2024 | Bygdakamp 3 / O-karusell 3 | Råtass | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2024 | Bygdakamp 2 | A4 | 48.57 | 18 | 6.49 | 12.32 | 1.45 | 14.44 | 2.49 | |
| 28.04.2024 | Blåveisløpet | H 21- | 1.36.20 | 37 /38 | 14.38 | 17.23 | 2.38 | 15.18 | 2.51 | |
| 24.04.2024 | O7-2 Børsåsen | C2 | 59.39 | 31 | 9.28 | 36.48 | 5.50 | – | – | – |
| 17.04.2024 | O-karusell 1 / Bygdakamp 1 | N 1 / Råtass | 24.17 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2023 | Bygdakamp 2 | N1 | 37.16 | – | 3.08 | 21.06 | 1.46 | – | – | – |
| 26.04.2023 | Bygdakamp 1 | A 3 | 30.37 | 33 | 5.39 | 13.00 | 2.24 | 14.40 | 2.52 | |
| 23.04.2023 | Blåveisløpet | H 21- | 1.41.58 | 46 /48 | 18.35 | 16.45 | 3.03 | 14.40 | 2.52 | |
| 19.04.2023 | O-sjuer 2, Staupshaugen | A6 | 24.59 | 11 | 0.35 | 8.35 | 0.12 | 8.16 | 0.09 | |
| 12.04.2023 | O-sjuer 1, Røstad | A4 | 21.13 | 6 | 0.43 | 8.05 | 0.16 | 8.16 | 0.09 | |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten 7 gemensamma kontroller | 32.13 | 33 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten, 6 | 32.13 | 16 /23 | 4.03 | 11.43 | 1.28 | 14.10 | 2.32 | |
| 17.09.2022 | Loffelunken med Ungdomsserien, #6 | Svår 3 km | 36.52 | 11 /24 | 4.03 | 12.34 | 1.23 | 14.10 | 2.32 | |
| 11.09.2022 | KM langdistanse NTOK | AK-åpen | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2022 | O-sjuer 9, Masteråsen | A4 | 1.00.47 | 7 | 9.23 | 13.14 | 2.03 | 14.10 | 2.32 | |
| 17.08.2022 | O-sjuer 7 BK 5, Storlidalen | B3 | 29.55 | 3 | 0.51 | 9.56 | 0.17 | 12.30 | 2.25 | |
| 15.06.2022 | Bygdakamp 4 | A4 | 50.08 | 18 | 6.22 | 12.34 | 1.36 | 14.42 | 2.41 | |
| 08.06.2022 | O-sjuer 6, Lavøya | A4 | 57.08 | 9 | 4.56 | 14.10 | 1.13 | 14.42 | 2.41 | |
| 01.06.2022 | Bygdakamp 3 | A4 | 1.11.11 | 13 | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2022 | O-sjuer 5, Nybrotta NB! Flyttet | A4 | 49.10 | 5 | 2.19 | 12.26 | 0.35 | 15.03 | 2.52 | |
| 25.05.2022 | Skøynarkarusell 6 | A4 | 1.11.11 | 13 | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2022 | Verdal 2-dagers - Dag 1 | AL-åpen | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2022 | O-sjuer 4 BK2, Nybrotta | A4 | 1.07.19 | 11 | 7.20 | 14.29 | 1.35 | 15.03 | 2.52 | |
| 11.05.2022 | O-sjuer 3, Langåselva | A4 | 51.56 | 5 | 0.39 | 11.53 | 0.09 | 15.03 | 2.52 | |
| 27.04.2022 | O-sjuer 2, Børsåsen | A6 | 2.01.10 | 7 | 37.59 | 19.25 | 6.05 | 16.15 | 3.50 | |
| 11.09.2021 | KM sprint NTOK - festivalsprinten | H 17- | 19.52 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2021 | KM mellom / Namsos OK 30års jubileum | H 17- | 1.27.58 | 7 /7 | 24.51 | 17.34 | 4.58 | 14.42 | 2.48 | |
| 25.08.2021 | O-sjuer 9, Nybrotta | A4 | 53.33 | 5 | 4.23 | 12.31 | 1.02 | 14.42 | 2.48 | |
| 22.08.2021 | KM langdistanse NTOK | AK-åpen | 1.00.17 | 1 /5 | 7.37 | 13.12 | 1.40 | 14.42 | 2.48 | |
| 21.08.2021 | KM sprint | H 17- | 30.38 | 8 /10 | 2.24 | 9.15 | 0.43 | 8.47 | 0.10 | – |
| 15.08.2021 | Mellomdistanse i MNM-terreng | AL-åpen | 1.11.36 | 10 /10 | 20.49 | 17.51 | 5.11 | 14.42 | 2.48 | |
| 14.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | AL-åpen | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Sprint | H 21- | 24.17 | 17 /17 | 1.17 | 9.43 | 0.31 | 8.47 | 0.10 | – |
| 16.06.2021 | O-sjuer 8, Skallstuggu | A4 | 1.10.01 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 03.10.2020 | O-karusell 6, åpent kretsløp ultralang | A4 | 58.20 | 14 | 8.27 | 14.44 | 2.08 | 13.21 | 1.35 | – |
| 06.09.2020 | Tour de Trondheim og Student-NM | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2020 | Markaløpet | B-åpen 17- | 35.09 | 1 /5 | 2.39 | 12.21 | 0.56 | 15.47 | 3.40 | – |
| 04.07.2020 | Sommerløpet | B-åpen 17- | 1.05.11 | 5 /6 | 27.01 | 21.27 | 8.53 | – | – | – |
| 03.05.2017 | O-sjuer 3/Bygdakamp 1 | A4 | 53.33 | 5 | 4.23 | 12.07 | 1.00 | – | – | – |
| 30.05.2009 | Jukolatrening | Løype: D1 | 1.07.20 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2009 | Trondheim Sprintcup finale | H 21 | 35.22 | 48 | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2009 | Trondheim Sprintcup finale | Løype: A 3.1km ab | 35.22 | 22 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2009 | Trondheim sprintcup 5 Trollelg | H 21 | 20.25 | 49 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2009 | Trondheim sprintcup 5 Trollelg | Løype: SprintA | 20.25 | 54 | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2009 | Trondheim Open Mellom | H 21- | 1.32.52 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2009 | Trondheim Sprintcup løp nr 4 Byåsen IL | H 21 | 22.48 | 41 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2009 | Trondheim Sprintcup løp nr 4 Byåsen IL | Løype: SprintB | 22.48 | 48 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2009 | Trondheim Sprintcup 3 OK Nidarøst | H 21 | 18.50 | 57 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2009 | Trondheim Sprintcup 3 OK Nidarøst | Løype: SprintB | 18.50 | 73 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2009 | Trondheim Sprintcup 2 Malvik | H 21 | 30.17 | 55 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2009 | Trondheim Sprintcup 2 Malvik | Løype: SprintB | 30.17 | 122 | – | – | – | – | – | – |