Løperprofil
Kristin Lind-Larsen
Moss
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
4 løp
B-rankingen
6 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.04
- Løpskapasitet
- 13.46
- O-evne
- 1.18
- Jevnhet ±
- 7,9 %
- Usikkerhet ±
- 1.52
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 83 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 02.05.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1963 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2456 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0786 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1171 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,11 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,59 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0611 |
| bomVekt | 11,02 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4174 |
| bomStorSigma | 0,8505 |
| antallBom | 17 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0928 |
| havariVekt | 0,74 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7561 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0011 |
| fartSesongSin | −0,0027 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3661,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4008,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.31
- Løpskapasitet
- 13.31
- O-evne
- 3.00
- Jevnhet ±
- 9,4 %
- Usikkerhet ±
- 1.18
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 132 s
- Disk/brutt
- 7 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 15.05.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0537 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0595 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0937 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0755 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,61 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,67 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9829 |
| bomVekt | 27,83 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,8836 |
| bomStorSigma | 0,9309 |
| antallBom | 17 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0686 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0827 |
| havariVekt | 2,15 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0015 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1462 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0011 |
| fartSesongSin | −0,002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3179,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3884,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.49
- Løpskapasitet
- 9.27
- O-evne
- 1.22
- Jevnhet ±
- 10,1 %
- Usikkerhet ±
- 4.07
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 77 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 13.04.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2884 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5076 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,101 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,323 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,53 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9842 |
| bomVekt | 1,15 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3452 |
| bomStorSigma | 0,79 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0346 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0004 |
| fartSesongSin | −0,0003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2259,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2585,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 9 | 15.05.2025 Treningsløp Kolås, bom 11.16 | 52 | – |
| Bom over fem minutter | 9 | 15.05.2025 Treningsløp Kolås, bom 11.16 | 74 | – |
| Bom over ti minutter | 9 | 15.05.2025 Treningsløp Kolås, bom 11.16 | 168 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.05.2025 | Treningsløp Kolås | B | 1.02.29 | 3 /10 | 11.46 | 19.14 | 3.37 | 17.47 | 3.07 | |
| 08.05.2025 | Treningsløp Dillingøya | B | 1.09.38 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 13.04.2025 | Påskeløp 2025 "Treningsløp" | B | 1.10.45 | 3 /8 | 9.48 | 16.32 | 2.17 | 17.00 | 2.44 | |
| 31.12.2024 | Nyttårsløpet, OK Moss | B-åpen | 1.05.20 | 5 /23 | 12.48 | 19.00 | 3.43 | 17.29 | 2.51 | |
| 02.05.2024 | Treningsløp Ødemørk | A/B | 1.06.58 | 2 | 7.51 | 15.37 | 1.50 | 14.55 | 1.17 | |
| 06.07.2023 | Sommertreningsløp VARDÅSEN | AK | – | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 06.07.2023 | Sommertreningsløp VARDÅSEN | B | 46.46 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2023 | Pinseløpet dag 1 | B-åpen 17- | 51.47 | 14 /50 | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2023 | Pinseløpet dag 1 | B-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2023 | Solrenningen Langdistanse | B-åpen 17- | 57.26 | 22 /26 | 15.46 | 21.44 | 5.58 | 16.41 | 2.43 | |
| 30.03.2023 | Treningsløp Muskedalsbakken | B-løype | 56.55 | 4 | 5.45 | 15.17 | 1.33 | 15.03 | 1.37 | |
| 15.10.2022 | Bananaboys O-Weekend (WC/NC 2023 Training) | Åpen B | 51.57 | 6 /10 | 7.00 | 18.21 | 2.28 | 16.38 | 1.36 | |
| 01.09.2022 | MM Langdistanse Ødemørk | D Åpen | 41.36 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 18.08.2022 | Treningsløp Møvig | A-B Løype | 1.03.30 | 5 | 9.37 | 17.03 | 2.35 | 15.28 | 1.32 | |
| 12.05.2022 | Treningsløp Huggenes | B | 54.16 | 2 | 4.33 | 13.49 | 1.09 | 14.39 | 1.15 | – |
| 05.05.2022 | Treningsløp NØG | A/B løype | 53.14 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2022 | Treningsløp Kirkebygden | B | 34.54 | 1 | 1.01 | 15.19 | 0.27 | – | – | – |
| 10.04.2022 | Halden O-Meeting Lang | B-åpen 17- | 1.04.02 | 8 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 31.03.2022 | OK Moss Treningsløp | B | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2021 | MM-lang 2021 | D17C | 35.55 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 10.01.2021 | Kråkecup #5 - Banana Boys Edition | Åpen-Kort | 1.04.33 | 9 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2020 | Treningsløp Møvik | B-Løype | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2020 | Treningsløp Ødemørk | B | 37.36 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2020 | Treningslop Fuglevik | C | 38.18 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2020 | Mossemesterskap lang | D17C | 44.31 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2020 | Trenigsløp Augerød | C-Løype | 40.45 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2020 | Treningsløp Mollbekk | A/B kort | 1.08.46 | 21 | 12.38 | 21.44 | 4.00 | 17.04 | 1.48 | – |
| 28.05.2020 | MM Mellom Årvolltangen | D Åpen | 53.14 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 01.02.2020 | Ås by Night & Fog Cup #6 | Åpen C | 41.34 | 6 /18 | 1.22 | 14.29 | 0.29 | – | – | – |
| 28.01.2020 | Ås by Night & Fog Cup #5 | Åpen C | 8.21 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.04.2019 | Lørdagskjappen | N-åpen | 20.02 | – | 1.16 | 13.37 | 0.52 | 13.54 | 0.47 | |
| 23.06.2018 | Norsk O-Festival lang | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2018 | Sport8serien løp 3 | N-åpen | 22.20 | – | 1.26 | 15.30 | 1.00 | 15.19 | 0.49 | – |
| 08.05.2018 | Sport8serien løp 2 | N-åpen | 22.07 | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2018 | Lørdagskjappen | N-åpen | 24.54 | – | 0.11 | 15.53 | 0.07 | – | – | – |
| 15.04.2018 | Norwegian Spring - Solrenningen | N-åpen | 31.46 | – | – | – | – | – | – | – |