Løperprofil
Simen Trøan
Nittedal
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
12 løp
B-rankingen
7 løp
C-rankingen
22 løp
N-rankingen
10 løp
Skogsrankingen
nr. 2320 av 3540
Nr. 2320 av 3540 blant menn i Norge · nr. 41 av 53 i klassen H13–14 · nr. 18 av 24 i 2013-kullet
- Forventet kmtid
- 13.12
- Løpskapasitet
- 12.02
- O-evne
- 1.11
- Jevnhet ±
- 10,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.27
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 85 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 12 (sist 24.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0596 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1395 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1022 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0331 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,84 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,2 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0942 |
| bomVekt | 55,17 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4447 |
| bomStorSigma | 0,6343 |
| antallBom | 31 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0393 |
| havariVekt | 7,42 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0027 |
| fartSesongSin | 0,0025 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3201,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3514,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 118 av 302
Nr. 118 av 302 blant menn i Norge · nr. 57 av 109 i klassen H13–14 · nr. 23 av 42 i 2013-kullet
- Forventet kmtid
- 13.43
- Løpskapasitet
- 11.29
- O-evne
- 2.15
- Jevnhet ±
- 11,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.30
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 96 s
- Disk/brutt
- 14 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,8 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±1,4 %)
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 25.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1122 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0626 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1193 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0362 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,07 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,82 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9827 |
| bomVekt | 55,64 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5593 |
| bomStorSigma | 0,967 |
| antallBom | 19 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,1436 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0706 |
| havariVekt | 7,89 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0258 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2195 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0059 |
| fartSesongSin | 0,0131 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2700,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3228,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.15
- Løpskapasitet
- 10.11
- O-evne
- 2.04
- Jevnhet ±
- 11,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.39
- Sikkerhet
- 14
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 105 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i mars (±1,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 23 (sist 15.09.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2285 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2257 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1149 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0523 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,2 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 13,89 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9239 |
| bomVekt | 110,02 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6519 |
| bomStorSigma | 0,9264 |
| antallBom | 42 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0302 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0547 |
| havariVekt | 6,74 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8902 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0074 |
| fartSesongSin | −0,0129 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2403,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2892,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.22
- Løpskapasitet
- 8.08
- O-evne
- 2.14
- Jevnhet ±
- 12,6 %
- Usikkerhet ±
- 1.31
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 114 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 02.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4419 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4331 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1258 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,136 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,21 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,18 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0738 |
| bomVekt | 21,99 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7368 |
| bomStorSigma | 0,8116 |
| antallBom | 22 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0308 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,035 |
| havariVekt | 2,19 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0011 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6544 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0009 |
| fartSesongSin | 0,0008 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1943,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2478,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 8 | 24.10.2026 OBOS Trollnatta og Natt-o-toget, bom 3.42 | 53 | – |
| Bom over fem minutter | 51 | 25.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart, bom 7.02 | 133 | – |
| Bom over ti minutter | 54 | 25.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart, bom 13.59 | 362 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2026 | Tumyrnatta | RødB | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.10.2026 | OBOS Trollnatta og Natt-o-toget | H 13-14 | 59.38 | 16 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 17.10.2026 | Blodslitet og NM ultralang | H 13-14 | 1.19.02 | 37 /47 | – | – | – | – | – | – |
| 09.10.2026 | Åpent klubbmesterskap natt | H12-16 | 1.18.14 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2026 | Ni-Nitti-i-Nittedal 5 | RødB | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2026 | Ni-Nitti-i-Nittedal 4 / Tour of Lillomarka 2026 #9 | RødB | 51.49 | 29 /60 | 3.00 | 15.22 | 0.53 | 12.42 | 1.04 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | H13 | 1.16.20 | 125 /154 | 26.59 | 19.39 | 6.57 | 14.32 | 2.30 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | H13 | 34.07 | 45 /154 | 1.14 | 11.38 | 0.25 | 14.32 | 2.30 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | H13 | 28.10 | 70 /154 | 1.01 | 12.00 | 0.26 | 14.32 | 2.30 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | H13 | 1.15.02 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | H13 | 41.34 | 58 /154 | 2.05 | 11.04 | 0.33 | 14.32 | 2.30 | |
| 15.06.2026 | Klubbmesterskapet Nittedal | H 13-14 | – | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 07.06.2026 | Knut Valstads minneløp | H 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2026 | NIttedalsløpet | H 13-14 | 54.38 | 10 /18 | 9.08 | 15.23 | 2.34 | 15.43 | 2.28 | – |
| 18.05.2026 | Ni-Nitti-i-Nittedal 2 | RødB | 42.42 | 5 /16 | 4.18 | 14.03 | 1.28 | 12.45 | 1.03 | |
| 16.05.2026 | KM mellomdistanse Akershus og Oslo | H 13-14 | 48.20 | 20 /29 | 5.12 | 15.04 | 1.38 | 15.43 | 2.28 | – |
| 11.05.2026 | Tour of Lillomarka 2026 #4 | HB | 49.45 | 10 /24 | 5.28 | 14.38 | 1.37 | 12.45 | 1.03 | |
| 10.05.2026 | Nydalten | H 13-14 | 11.21 | 16 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2026 | Nydalten | H 13-14 J | 33.23 | 12 /22 | 1.11 | 11.56 | 0.27 | 15.43 | 2.28 | – |
| 09.05.2026 | Høydepunktet, KM Sprint med Trimtexcup | H 13-14 | 16.04 | 11 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2026 | Lørdagskjappen | H 13-14 | 57.27 | 33 /34 | 9.22 | 24.09 | 4.00 | – | – | – |
| 23.04.2026 | NØK Sprintcup, løp 2 | N-Åpen (1.0-1.5 km) | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.11.2025 | OBOS Trollnatta og Natt-O-toget | lang | 24.46 | 11 /76 | 2.52 | 11.19 | 1.19 | 11.45 | 1.01 | |
| 01.11.2025 | Sesongfinalen 2025 | G12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.10.2025 | Tumyrnatta | BlåC | 29.36 | 1 /8 | 1.39 | 12.32 | 0.42 | 12.34 | 1.06 | |
| 15.09.2025 | Klubbmesterskapet Nittedal | H 11-12 | 28.07 | 4 /13 | 1.47 | 11.44 | 0.45 | 13.13 | 2.12 | |
| 08.09.2025 | Tour of Lillomarka 2025 - løp 10 | HC | 43.50 | 6 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 18.08.2025 | Ni-Nitti-i-Nittedal 4 | BlåC | 33.32 | 3 /15 | 2.42 | 10.38 | 0.51 | 12.35 | 1.13 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | H12 | 30.09 | 86 /125 | 1.25 | 12.04 | 0.34 | 13.37 | 2.26 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | H12 | 36.30 | 90 /125 | 6.03 | 13.48 | 2.17 | 13.37 | 2.26 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | H12 | 22.39 | 72 /125 | 1.16 | 11.14 | 0.38 | 13.37 | 2.26 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | H12 | 36.05 | 53 /125 | 3.46 | 10.21 | 1.05 | 13.35 | 2.26 | |
| 16.06.2025 | Ni-Nitti-i-Nittedal 3 | BlåC | 29.08 | 5 /22 | 2.15 | 12.24 | 0.57 | 13.26 | 1.22 | |
| 09.06.2025 | Løvspretten | H 11-12 | 19.10 | 6 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2025 | Ni-Nitti-i-Nittedal 2 | BlåC | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2025 | Huldersprinten mellomdistanse m. Trimtex-cup | H 11-12 | 26.55 | 3 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2025 | KM mellomdistanse AOOK med Trimtex cup | H 11-12 | 24.32 | 5 /27 | 4.10 | 11.52 | 2.01 | 13.58 | 2.43 | |
| 11.05.2025 | Publikumsløp NM Sprint Trimtexcup | H 11-12 | 14.50 | 4 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2025 | Tour of Lillomarka 2025 - løp 2 | HC | 32.56 | 8 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2025 | Høydepunktet med Trimtex cup lang | H 11-12 | 32.20 | 12 /22 | 5.18 | 13.28 | 2.12 | 13.58 | 2.43 | |
| 12.04.2025 | BBrave, Palmeløpet 2025, dag 1 | C-åpen | 32.27 | 6 /22 | 6.57 | 15.31 | 3.19 | 14.25 | 2.54 | |
| 07.04.2025 | Ni-Nitti-i-Nittedal 1 | RødB | 19.53 | 1 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 01.04.2025 | Oslo City Cup løp 1 | H12-12 | 35.58 | 19 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 13.10.2024 | Lillomarka Nord Sør | H10km | 3.47.02 | 66 /73 | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2024 | Klubbmesterskapet | H 11-12 | 23.56 | 2 /12 | 1.34 | (10.24) | 0.41 | 15.03 | 3.05 | |
| 19.08.2024 | Ni-Nitti i Nittedal 4 | BlåC | 40.15 | 2 /12 | 4.35 | 16.05 | 1.50 | 16.33 | 1.31 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | H11 | 36.43 | 80 /121 | 8.03 | 17.29 | 3.50 | 15.53 | 3.18 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | H11 | 46.10 | 94 /121 | 12.44 | 22.04 | 6.05 | 15.53 | 3.18 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | H11 | 1.10.33 | 98 /121 | 28.55 | (24.09) | 9.54 | 15.53 | 3.18 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | H11 | 43.33 | 85 /121 | 16.32 | 20.06 | 7.38 | 15.53 | 3.18 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | H11 | 38.53 | 83 /118 | 4.23 | 15.32 | 1.45 | 15.53 | 3.18 | |
| 07.07.2024 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 3 | H 11-12 | 39.53 | 1 /1 | 5.00 | 12.50 | 1.37 | 15.53 | 3.18 | |
| 06.07.2024 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 2 | H 11-12 | 20.42 | 3 /3 | 4.57 | 13.39 | 3.16 | 15.53 | 3.18 | |
| 05.07.2024 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 1 | H 11-12 | 15.37 | 3 /4 | 0.43 | (11.07) | 0.31 | 15.53 | 3.18 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 11-12 | 27.32 | 22 /178 | 0.46 | 12.33 | 0.21 | 13.43 | 1.36 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 11-12 | 20.19 | 25 /45 | 1.57 | 13.27 | 1.17 | 13.43 | 1.36 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 11-12 | 35.57 | 32 /178 | 0.05 | 17.15 | 0.02 | 13.43 | 1.36 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 11-12 | 26.10 | 38 /178 | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | H 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | C-åpen 10-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | H 11-12 | 26.48 | 38 /44 | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2024 | Ni-Nitti i Nittedal 3 | BlåC | 53.00 | 13 /20 | 12.00 | 21.24 | 4.51 | 17.38 | 1.43 | |
| 02.06.2024 | Knut Valstads Minneløp | H 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2024 | Tour of Lillomarka 2024 - løp 7 | HC | 36.18 | 11 /13 | 5.52 | 20.50 | 3.22 | 16.48 | 1.28 | |
| 01.05.2024 | Kvistkvaset | Løype: 1 | 14.16 | 15 | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2024 | KM sprint | H 11-12 | 9.17 | 11 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2024 | Lørdagskjappen | H 11-12 | 26.59 | 13 /19 | 6.38 | 14.41 | 3.37 | 14.25 | 2.47 | – |
| 16.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 3 | H11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2024 | Halden O-Meeting Lang | H 11-12 | 42.02 | 28 /38 | 10.42 | 15.48 | 4.01 | 14.25 | 2.47 | – |
| 09.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 2 | H 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 1 | H 11-12 | 32.35 | 10 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 04.02.2024 | Publikumsløp NM stafett | H11-12 | 27.16 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 15.10.2023 | Lillomarka Nord Sør | H10km | 3.37.12 | 89 /94 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2023 | KM Natt Nittedalsløpet med Trimtex-cup | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2023 | Klubbmesterskap Nittedal Orientering | H 11-12 | 25.34 | 2 /5 | 1.03 | 13.28 | 0.33 | – | – | – |
| 02.09.2023 | Nydalten med Trimtex-cup | H 9-10 | 21.57 | 7 /15 | 2.45 | 10.51 | 1.22 | 13.38 | 2.41 | |
| 13.08.2023 | Fjelldilten | H 9-10 | 23.34 | – | 2.41 | 12.55 | 1.28 | 14.14 | 2.52 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 9-10 | 15.36 | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 9-10 | 12.19 | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 9-10 | 18.01 | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 9-10 | 11.20 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2023 | O-festivalen lang øvrige klasser | H 9-10 | 24.02 | 21 /30 | 3.14 | 13.34 | 1.50 | 14.53 | 3.17 | |
| 24.06.2023 | O-festivalen mellom øvrige klasser | H 9-10 | 18.22 | 22 /42 | 1.15 | 11.29 | 0.47 | 14.53 | 3.17 | |
| 18.06.2023 | Midtsommerløpet | H 9-10 | 20.03 | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2023 | Midtsommersprinten | H 9-10 | 22.11 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2023 | Ni-Nitti-i-Nittedal 1 | BlåC | 38.37 | 4 /10 | 1.24 | 18.14 | 0.40 | 16.20 | 1.14 | |
| 18.05.2023 | Kvistkvaset | D/H 9-12 | 14.14 | – | 2.18 | 16.45 | 2.42 | 15.49 | 1.47 | – |
| 07.05.2023 | Høydepunktet med Trimtex-cup | H 9-10 | 22.17 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2023 | KM sprint med Trimtex-cup | H 9-10 | 21.16 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.02.2023 | Ski-O-treff mellom | H 11-12 | 17.20 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 11.02.2023 | Ski-O-treff sprint | H 11-12 | 33.59 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 22.10.2022 | Blodslitet | H 9-10 | 37.32 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2022 | Ni-Nitti-Nittedal 4 | GrønnN | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2022 | Finn Skedsmo minneløp 2022 | N-åpen | 48.16 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Nydalten med Trimtex-cup finale | H 9-10 | 31.41 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2022 | Klubbmesterskap Nittedal Orientering 2022 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2022 | Hemingløpet med KM lang og Trimtex-cup | H 9-10 | 35.40 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H10 | 37.11 | 111 /131 | 10.45 | 17.16 | 4.59 | 17.15 | 4.18 | – |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | H10 | 39.40 | 122 /130 | 16.29 | 21.47 | 9.03 | 17.15 | 4.18 | – |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | H10 | 1.19.05 | 116 /131 | 11.49 | (25.22) | 3.47 | 17.15 | 4.18 | – |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | H10 | 35.17 | 112 /131 | 10.39 | 16.29 | 4.58 | 17.15 | 4.18 | – |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H10 | 34.02 | 119 /131 | 7.44 | 17.59 | 4.05 | 17.15 | 4.18 | – |
| 18.06.2022 | Nittedalsløpet med Trimtex-cup | H 9-10 | 23.24 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | KM mellom AOOK - Høydepunktet | H 9-10 | 24.38 | 7 /11 | 4.09 | 14.14 | 2.24 | 12.59 | 1.27 | – |
| 30.05.2022 | Ni-Nitti-i-Nittedal 2 | GrønnN2 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2022 | Kvistkvaset | D/H 9-12 | 32.38 | – | 9.23 | 26.25 | 7.36 | – | – | – |
| 15.05.2022 | Gromløpet med Trimtex-cup | H 9-10 | 22.30 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2022 | Odalsløpet | H 9-10 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2022 | Oslo City Cup FINALE - 2022 | H Rekrutt | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2022 | Oslo City cup nr. 4 - 2022 | HRekrutt | 22.36 | 23 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2022 | Oslo City Cup nr. 3 - 2022 | H rekrutt | 20.51 | 19 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 05.03.2022 | Lygna Ski-O Weekend - NC ski-o sprint | N-åpen | 11.34 | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2021 | Klubbmesterskap Nittedal Orientering | N-åpen1 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2021 | Follo 2-dagers med Trimtex cup - jaktstart | N-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2021 | Høydepunktet KM lang og Trimtex-cup | N-åpen | 39.16 | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2021 | Ni-Nitti i Nittedal 2 | GrønnN | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | N-åpen | 14.04 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | N-åpen | 15.17 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | N-åpen | 43.49 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.11.2020 | Sprint X3m løp 3 - Park Sprint | H 9-10 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 07.11.2020 | Sprint X3m løp 1 - Downhill Sprint | H 9-10 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 10.10.2020 | Gromløpet - Lillomarka Nord/Sør | N-åpen | 53.14 | 18 /27 | 2.52 | 20.50 | 1.07 | – | – | – |
| 21.09.2020 | Klubbmesterskap | N-åpen1 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2020 | Hemingløpet - med KM mellomdistanse og Trimtex-cup | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2020 | Ringeriksløpet, KM Mellom og PWT cup | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.06.2020 | Totenåsløpet | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2019 | Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løp | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2019 | Ni-Nitti-i-Nittedal 4 | GrønnN | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2019 | Norsk o-festival - lang | N-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2019 | Norsk o-festival - mellom | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.06.2019 | Norsk o-festival - sprint | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2019 | Sørlandsgaloppen 2019 | N-åpen | 36.22 | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2019 | Tyritreffen (karusell) | N | 0.00 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2018 | Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 3 | GrønnN | 1.00.38 | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2017 | Ni-Nitti-trening 4 | GrønnN | 53.15 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2017 | Ni-Nitti-trening 2 | GrønnN | 58.06 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.05.2017 | Ni-Nitti-trening 1 | GrønnN | 31.30 | – | – | – | – | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.09.2026 | Ringreven | R5 | Hadeland OL / Nittedal OL 1 | 2 | 34.31 | 18 | – |