Løperprofil
Ingvild Kvalheim Reiten
Stjørdals-Blink
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
11 løp
Sprintrankingen
10 løp
B-rankingen
21 løp
C-rankingen
28 løp
N-rankingen
26 løp
Skogsrankingen
nr. 281 av 2067
Nr. 281 av 2067 blant kvinner i Norge · nr. 3 av 46 i klassen D13–14 · nr. 3 av 24 i 2013-kullet
- Forventet kmtid
- 10.40
- Løpskapasitet
- 10.03
- O-evne
- 0.37
- Jevnhet ±
- 8,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.19
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 2,0
- Typisk bom
- 70 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- best i mai (±1,0 %)
- Løp i grunnlaget
- 12 (sist 27.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1185 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1057 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0817 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0292 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,98 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 7,87 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7215 |
| bomVekt | 64,41 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2414 |
| bomStorSigma | 0,5979 |
| antallBom | 13 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0298 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0556 |
| havariVekt | 8,08 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,47 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0054 |
| fartSesongSin | −0,008 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2673,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2838,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.35
- Løpskapasitet
- 7.24
- O-evne
- 0.11
- Jevnhet ±
- 6,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.17
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 59 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i mars (±1,0 %)
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 07.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0908 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0519 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0633 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0363 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,74 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,38 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,021 |
| bomVekt | 35,64 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,085 |
| bomStorSigma | 0,6508 |
| antallBom | 13 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0662 |
| havariVekt | 2,79 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,3791 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0049 |
| fartSesongSin | −0,0087 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2745,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2811,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
nr. 22 av 336
Nr. 22 av 336 blant kvinner i Norge · nr. 14 av 97 i klassen D13–14 · nr. 5 av 44 i 2013-kullet
- Forventet kmtid
- 11.30
- Løpskapasitet
- 10.06
- O-evne
- 1.24
- Jevnhet ±
- 8,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.15
- Sikkerhet
- 19
- Bommer per løp
- 2,1
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,8 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±1,3 %)
- Løp i grunnlaget
- 22 (sist 26.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2362 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2184 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0823 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0218 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 13,57 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 18,99 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,5904 |
| bomVekt | 179,82 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4708 |
| bomStorSigma | 1,0879 |
| antallBom | 26 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0335 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0301 |
| havariVekt | 19,93 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0254 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0608 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0016 |
| fartSesongSin | 0,0133 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2377 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2705,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.38
- Løpskapasitet
- 8.45
- O-evne
- 0.53
- Jevnhet ±
- 8,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.30
- Sikkerhet
- 16
- Bommer per løp
- 2,3
- Typisk bom
- 69 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 28 (sist 20.09.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3771 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3867 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0863 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0511 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,51 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 16,06 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6967 |
| bomVekt | 122,19 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2403 |
| bomStorSigma | 0,7287 |
| antallBom | 31 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0406 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0313 |
| havariVekt | 10,94 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0042 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7458 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0024 |
| fartSesongSin | −0,0062 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2065,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2273,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.33
- Løpskapasitet
- 7.23
- O-evne
- 1.10
- Jevnhet ±
- 13,0 %
- Usikkerhet ±
- 1.11
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 2,5
- Typisk bom
- 80 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 27 (sist 23.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5399 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5565 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1298 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,13 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,38 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,18 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8064 |
| bomVekt | 42,24 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3807 |
| bomStorSigma | 0,8067 |
| antallBom | 40 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0387 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0266 |
| havariVekt | 2,97 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,5597 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0016 |
| fartSesongSin | −0,0044 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1763,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2043,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 91 | 30.08.2026 KM lang og finale SMN-cup Inderøy , bom 2.14 | 148 | – |
| Bom over fem minutter | 127 | 22.08.2026 Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse, bom 6.17 | 445 | – |
| Bom over ti minutter | 164 | 21.06.2026 O-festivalen lang, bom 21.08 | 842 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.09.2026 | Nattløp Fellesstart | ABC | 19.31 | 9 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten 6 gemensamma kontroller | 23.35 | 8 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten, 7 | 23.35 | 15 /49 | 1.26 | 10.55 | 0.40 | 10.42 | 0.37 | |
| 26.09.2026 | Loffelunken | D14 | 29.53 | 7 /31 | 1.04 | 10.25 | 0.22 | 11.42 | 1.29 | |
| 15.09.2026 | Nattløp 2 | B | 18.56 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2026 | Tour de Trondheim #1 - Sprint + STOK ungdomsløp finale | D 13-14 | 12.47 | 5 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2026 | Nattløp 1 | B3 | 22.51 | 2 | 0.01 | 10.08 | 0.00 | 11.42 | 1.29 | |
| 03.09.2026 | STOK ungdomsløp 8 | D 13-14 | 17.22 | 4 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2026 | SK10 Selbuskogen | B3 | 19.34 | 1 | 0.58 | 9.07 | 0.27 | 11.42 | 1.29 | |
| 30.08.2026 | KM lang og finale SMN-cup Inderøy | D 13-14 | 52.16 | 3 /6 | 5.12 | 12.19 | 1.14 | 12.12 | 1.43 | |
| 27.08.2026 | SMN Cup 4 | D 13-14 | 15.55 | 2 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2026 | SK#9 Nævra | B3 | 24.39 | 1 | 1.08 | 9.56 | 0.27 | 12.12 | 1.43 | |
| 22.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse | D 13-14 | 41.04 | 8 /13 | 6.25 | 11.52 | 1.51 | 12.12 | 1.43 | |
| 21.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap • Ungdomsløp 6 - Sprint | D 13-14 | 11.59 | 6 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 18.08.2026 | Stjørdalskarusell 8 | B3 | 50.01 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2026 | Stjørdalskarusell 7 | B3 | 34.38 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2026 | SBO-mesterskapet 2026 | D 11-13 | 15.21 | 2 | 0.01 | 9.36 | 0.01 | 10.52 | 0.38 | |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | D 13 | 54.55 | 15 /23 | 20.20 | 16.12 | 6.00 | 12.39 | 1.44 | |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | D 13 | 31.17 | 4 /25 | 1.14 | 11.20 | 0.27 | 12.39 | 1.44 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | D 13 | 15.03 | 7 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2026 | Stjørdalskarusell nr. 6 - 2026 | A3 | 34.20 | 1 | 1.55 | 10.25 | 0.35 | 10.52 | 0.38 | |
| 11.06.2026 | SMN-cup 3 | D 13-14 | 10.38 | 3 /9 | 0.06 | 10.25 | 0.06 | 12.39 | 1.44 | |
| 06.06.2026 | Vårløpet 2026 | D 13-14 | 22.53 | 1 /8 | 0.32 | 10.02 | 0.14 | 12.39 | 1.44 | |
| 04.06.2026 | STOK Ungdomsløp 4 - Skogskarene | D 13-14 | 32.06 | 5 /10 | 0.46 | 12.14 | 0.18 | 12.39 | 1.44 | |
| 02.06.2026 | Stjørdalskarusell nr. 5-2026 | A3,2 | 30.17 | 1 | 2.05 | 10.15 | 0.42 | 10.52 | 0.38 | |
| 30.05.2026 | Trondheim Open (m/ KM Lang) | D 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2026 | Trondheim Open (m/ KM Lang) | D 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2026 | Ungdomsløp 3 | D 13-14 | 33.45 | 4 /16 | 0.50 | 11.59 | 0.18 | 13.17 | 1.48 | |
| 26.05.2026 | Treningsløp 4 | B | 43.55 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2026 | KM sprint NTOK/SMN Cup nr 2 | D1314 | 16.45 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2026 | Ungdomsløp 1 | D 13-14 | 1.05.14 | 14 /17 | 34.55 | (26.04) | 14.01 | 13.17 | 1.48 | |
| 09.05.2026 | KM Mellom NTOK | D 13-14 | 18.12 | 1 /7 | 0.17 | 9.37 | 0.09 | 13.17 | 1.48 | |
| 07.05.2026 | Trondheim sprintcup, løp 5 | D 13-14 | 19.09 | 5 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2026 | Stjørdalskarusell nr. 3 - 2026 | B3 | 27.50 | 2 | 1.26 | 9.53 | 0.31 | 13.18 | 1.48 | |
| 30.04.2026 | Trondheim Sprintcup, løp 4 | D 13-14 | 16.17 | 2 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2026 | Treningsløp Vikanåsen | B | 34.06 | 2 | 2.51 | 14.15 | 1.11 | 12.59 | 1.06 | |
| 26.04.2026 | Blåveisløpet | D 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2026 | KM Sprint STOK | D 13-14 | 13.34 | 15 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2026 | SK 2 | B4 | 17.51 | 1 | 0.30 | 11.41 | 0.20 | 12.59 | 1.06 | |
| 16.04.2026 | SMN-cup nr. 1 | D 13-14 | 12.22 | 2 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2026 | Stjørdalskarusell nr. 1-2026 | B3 | 27.08 | 1 | 0.42 | 11.01 | 0.17 | 12.59 | 1.06 | |
| 12.04.2026 | Vestfold 2-dagers, dag 2 | D 13-14 | 52.34 | 10 /17 | 6.28 | 14.41 | 1.48 | 12.59 | 1.06 | |
| 11.04.2026 | Vestfold 2-dagers, dag 1 | D 13-14 | 28.19 | 9 /19 | 3.35 | 12.47 | 1.38 | 12.59 | 1.06 | |
| 07.04.2026 | Treningsløp SBO | A1 | 10.29 | 15 | 1.06 | 8.26 | 0.53 | 8.11 | 0.11 | |
| 07.04.2026 | Treningsløp SBO | A2 | 15.09 | 12 | 0.02 | 7.47 | 0.01 | 8.11 | 0.11 | |
| 07.04.2026 | Treningsløp SBO | A3 | 12.54 | 11 | 0.19 | 7.39 | 0.11 | 8.11 | 0.11 | |
| 04.02.2026 | Malvik Inne-O, Malvik VGS | C | 16.06 | 20 /31 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2025 | Nattcup #4 | N/C | 18.42 | – | 3.37 | 13.40 | 2.39 | 12.10 | 0.49 | |
| 27.09.2025 | Bjørnarløpet | Litjpætløypa | 44.54 | 2 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten 7 gemensamma kontroller | 15.59 | 3 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten, 1 | 15.59 | 7 /46 | 0.29 | 10.17 | 0.19 | 12.10 | 0.49 | |
| 20.09.2025 | Loffelunken | D12 | 20.56 | 3 /19 | 1.23 | 10.10 | 0.40 | 10.31 | 0.51 | |
| 16.09.2025 | Nattcup #2 | C | 14.23 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2025 | Tour de Trondheim dag 2 og Ungdomsløp | D 11-12 | 17.43 | 2 /9 | 1.01 | 10.23 | 0.36 | 10.31 | 0.51 | |
| 12.09.2025 | Tour de Trondheim dag 1 (KM Sprint Nord-Trøndelag) | D 11-12 | 8.23 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2025 | TA-cup 9 finale | D 11-12 | 7.40 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2025 | TA-cup 8 | D 11-12 | 11.45 | 2 /5 | 0.26 | 9.36 | 0.21 | 10.31 | 0.51 | |
| 02.09.2025 | SK#10 | C | 15.12 | 1 | 1.27 | 8.18 | 0.48 | 10.22 | 0.47 | |
| 30.08.2025 | KM Lang NTOK | D 11-12 | 17.57 | 1 /4 | 0.39 | 9.10 | 0.20 | 10.40 | 0.55 | |
| 28.08.2025 | Ungdomsløp nr. 6 | D 11-12 | 13.06 | 1 /11 | 0.03 | 10.06 | 0.02 | 10.40 | 0.55 | |
| 26.08.2025 | Stjørdalskarusell 9 Meråker | C2 | 23.57 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, langdistanse | D 11-12 | 18.25 | 4 /11 | 1.46 | 10.35 | 1.01 | 10.40 | 0.55 | |
| 22.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, sprint | D 11-12 | 14.56 | 5 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2025 | TA-cup 7 | D 11-12 | 19.54 | 1 /4 | 5.27 | 12.09 | 3.20 | 10.40 | 0.55 | |
| 17.06.2025 | Stjørdalsmesterskapet 2025 | D11-13 | 14.28 | 2 | 0.00 | 12.52 | 0.00 | 13.33 | 0.47 | |
| 09.06.2025 | Trondheim Open, dag 2 | D 11-12 | 18.56 | 1 /5 | 0.14 | 9.51 | 0.07 | 10.56 | 0.50 | |
| 05.06.2025 | TA-cup 5 | D 11-12 | 11.36 | 1 /5 | 0.21 | 9.29 | 0.17 | 10.56 | 0.50 | |
| 03.06.2025 | Treningsløp | C 2,2 | 17.31 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2025 | Verdal 2-dagers | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2025 | SK#5 Meråker/Heståsen | C 1,6 | 15.47 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2025 | Ungdomsløp 2 | D 11-12 | 12.44 | 2 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2025 | Treningsløp SBO | B2,5 | 25.42 | 1 | 1.44 | 11.46 | 0.48 | 12.22 | 1.07 | – |
| 18.05.2025 | Vårløpet / KM mellomdistanse | D 11-12 | 14.59 | 1 /8 | 0.08 | 9.25 | 0.05 | 11.19 | 0.54 | |
| 15.05.2025 | Ungdomsløp 1 | D 11-12 | 17.23 | 1 /10 | 0.22 | 10.00 | 0.13 | 11.19 | 0.54 | |
| 11.05.2025 | Blåveisløpet | D 11-12 | 25.46 | 2 /5 | 2.01 | 11.21 | 0.53 | 11.19 | 0.54 | |
| 08.05.2025 | TA-cup 4 | D1112 | 8.18 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2025 | Stjørdalskarusell nr. 3-2025 | C2 | 22.40 | 1 | 2.03 | 10.29 | 0.57 | 11.19 | 0.54 | |
| 30.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 4 | D 11-12 | 11.08 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2025 | TA-cup 3 | D 11-12 | 10.13 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 03.04.2025 | TA-cup 1 | D 11-12 | 8.10 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten 1 gemensamma kontroller | 25.44 | 32 /39 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten, 2 | 25.44 | 20 /48 | 0.36 | 13.41 | 0.19 | 13.51 | 0.50 | |
| 21.09.2024 | Loffelunken med ungdomsserien, #8 | D12 | 19.53 | 5 /26 | 0.30 | 11.11 | 0.17 | 12.20 | 1.12 | |
| 14.09.2024 | U-cup 8 | D1112 | 9.14 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2024 | Stjørdalskarusell nr. 8-2024 | Løype: C BA | 28.38 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2024 | U-cup 7 | D 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | D 11-12 | 22.15 | 9 /15 | 2.47 | 12.28 | 1.34 | 12.33 | 1.18 | |
| 23.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Sprint | D 11-12 | 18.21 | 11 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2024 | SK6 Svartkamhytta | N1,5 | 25.41 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2024 | U-Cup 6 | D 11-12 | 12.33 | 1 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2024 | KM langdistanse | C-åpen 10-16 | 21.53 | – | 1.42 | 13.07 | 1.01 | 12.33 | 1.18 | |
| 25.06.2024 | Treningsløp SBO | Løype: A BC | 28.11 | 3 | 0.53 | 14.38 | 0.28 | 13.57 | 0.58 | |
| 18.06.2024 | Stjørdalsmesterskap 2024 | D11-13 | 30.38 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2024 | U-Cup 5 | D 11-12 | 10.38 | 5 /6 | 0.00 | 10.51 | 0.00 | 12.39 | 1.16 | |
| 11.06.2024 | Treningsløp SBO | B | 37.10 | 2 | 0.52 | 12.29 | 0.17 | – | – | – |
| 09.06.2024 | Vårløpet | D 11-12 | 22.11 | 6 /12 | 1.13 | 12.34 | 0.41 | 12.39 | 1.16 | |
| 04.06.2024 | Stjørdalskarusell nr. 5-2024 | C2 | 28.42 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2024 | Stjørdalskarusell nr. 4-2024 | C2 | 33.24 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2024 | U-cup 4 / KM Sprint | D 11-12 | 9.58 | 4 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2024 | STOK Ungdomsløp 1 | D 11-12 | 20.26 | 6 /27 | 1.43 | 12.24 | 1.02 | 13.20 | 1.29 | |
| 14.05.2024 | Stjørdalskarusell nr. 2-2024 | Løype: C AB | 28.15 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2024 | KM sprintstafett - Individuelle klasser | D 11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2024 | KM sprintstafett NTOK og STOK | D 11-12 | 12.13 | 8 | 0.15 | 9.04 | 0.11 | 9.26 | 0.13 | |
| 28.04.2024 | Blåveisløpet | D 11-12 | 19.15 | 4 /6 | 1.25 | 12.18 | 0.54 | 14.17 | 1.40 | |
| 25.04.2024 | U-cup 3 | D 11-12 | 14.48 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2024 | Treningsløp SBO | B3 | 1.00.00 | 16 | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2024 | U-cup 2 | D 11-12 | 9.02 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 04.04.2024 | U-cup 1 | D 11-12 | 15.51 | 7 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 02.03.2024 | NM sprint ski-o | N1-åpen | 23.33 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten 2 gemensamma kontroller | 19.18 | 8 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten, 3 | 19.18 | 12 /30 | 2.52 | 12.42 | 1.53 | 13.10 | 1.19 | |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | D10 | 18.39 | 5 /14 | 0.09 | 11.00 | 0.05 | 11.53 | 1.08 | |
| 14.09.2023 | STOK Ungdomsløp | D 9-10 | 18.40 | – | 2.40 | 12.27 | 1.47 | 11.53 | 1.08 | |
| 12.09.2023 | Treningsløp SBO | C 2,0 | 34.29 | 3 | 2.13 | 19.20 | 1.15 | 19.04 | 1.47 | |
| 07.09.2023 | U-Cup 9 | Åpen 1,5 | 9.11 | 2 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2023 | SK-9 05-09-2023 | N 1,5km | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2023 | Stjørdalskarusell nr. 8-2023 | C 2,0 | 34.53 | 7 | 5.50 | 24.15 | 4.03 | 19.19 | 1.58 | |
| 26.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | D 9-10 | 17.50 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Sprint | D 9-10 | 10.08 | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2023 | Stjørdalskarusell nr. 7-2023 | C 2,0 | 36.17 | 4 | 7.18 | 20.06 | 4.03 | 19.19 | 1.58 | |
| 17.08.2023 | U-cup 8 | Åpen 1.5 | 13.00 | 6 /11 | 2.05 | 12.17 | 1.58 | 13.31 | 1.10 | – |
| 15.08.2023 | Stjørdalskarusell nr. 6-2023 | N1,5 | 14.57 | 1 | 0.42 | 9.13 | 0.26 | 11.55 | 1.11 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | D10 | 26.43 | 63 /128 | 0.27 | 13.48 | 0.14 | 12.26 | 1.15 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | D10 | 17.06 | 20 /128 | 0.00 | 10.29 | 0.00 | 12.26 | 1.15 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | D10 | 18.45 | 19 /128 | 0.12 | 10.18 | 0.07 | 12.26 | 1.15 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | D10 | 36.39 | 49 /128 | 7.40 | 13.28 | 2.49 | 12.26 | 1.15 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | D10 | 1.12.37 | 104 /128 | 18.09 | (23.36) | 5.54 | 12.26 | 1.15 | |
| 13.06.2023 | Stjørdalskarusell nr.5-2023 | C2 | 50.23 | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2023 | U-Cup 6 | Åpen 2,0 | 18.17 | 3 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2023 | Treningsløp Åstjønna | C2 | 34.42 | 6 | 1.27 | 21.11 | 0.53 | 19.36 | 1.16 | |
| 24.05.2023 | STOK Ungdomsløp 2 | D 9-10 | 13.03 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2023 | Stjørdalskarusell nr.3-2023 | N1,5 | 14.00 | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2023 | Treningsløp SBO | C2 2,2 | 53.30 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2023 | Vårløpet | D 9-10 | 16.55 | – | 0.51 | 9.31 | 0.29 | 10.18 | 0.50 | |
| 23.04.2023 | Blåveisløpet | D 9-10 | 20.50 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2023 | Treningsløp Håmmårsbukta | C | 30.53 | 9 | 4.48 | 26.14 | 4.05 | 19.46 | 1.30 | |
| 11.04.2023 | Treningsløp SBO | Kort | 35.12 | 8 | 3.19 | 11.35 | 1.05 | 10.19 | 0.15 | |
| 17.09.2022 | Loffelunken med Ungdomsserien, #6 | D10 | 8.17 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2022 | Stjørdalsmesterskap 2022 | N | 10.37 | – | 0.16 | 9.38 | 0.15 | 11.10 | 0.52 | |
| 30.08.2022 | Treningsløp_Nævra | C2,5 | 37.41 | 5 | 0.53 | 14.21 | 0.20 | 16.09 | 1.20 | – |
| 27.08.2022 | KM mellomdistanse NTOK | D 9-10 | 20.19 | – | 1.16 | 9.17 | 0.35 | 10.50 | 0.55 | |
| 23.08.2022 | SK07-2022 | C2 | 57.28 | 11 | 5.41 | (23.30) | 2.19 | 16.09 | 1.20 | – |
| 20.08.2022 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | D 9-10 | 28.49 | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2022 | Stjørdalskarusell nr. 4-2022 | N1,5 | 41.01 | – | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2022 | Stjørdalskarusell nr. 2-2022 | N1,5 | 15.49 | – | 1.31 | 11.00 | 1.03 | 11.43 | 0.56 | |
| 27.05.2022 | Trondheim Open, dag 1. KM-sprint. | D 9-10 | 18.49 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2022 | Treningsløp SBO | N1,5 | 15.29 | – | 1.39 | 10.34 | 1.08 | 11.43 | 0.56 | |
| 14.05.2022 | Blåveisløpet | D 9-10 | 1.01.57 | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2022 | TA-sprint finale | Åpen1.5 | 19.39 | 9 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2022 | Stjørdalskarusell nr. 1-2022 | N1,5 | 22.29 | – | 0.40 | 10.13 | 0.18 | 11.43 | 0.56 | |
| 01.05.2022 | Vårløpet 2022 | D 9-10 | 26.40 | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2022 | T-A-sprint 3 | Åpen 1.5 | 32.56 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2022 | Treningsløp SBO | N1,5 | 12.45 | – | 0.32 | 11.59 | 0.30 | 13.15 | 1.10 | |
| 21.04.2022 | T-A-sprint 2 | Åpen 1.5 | 18.13 | – | 3.23 | 13.44 | 2.33 | 12.12 | 0.13 | |
| 19.04.2022 | Treningsløp Håmmårsbukta | N-åpen | 11.58 | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.04.2022 | TA-sprint 1 | Åpen 1,5 | 14.18 | – | 1.06 | 12.28 | 0.58 | 12.12 | 0.13 | |
| 28.09.2021 | Treningsløp natt golfbanen | N-åpen | 36.19 | – | 2.40 | 14.45 | 1.05 | 13.47 | 1.13 | |
| 21.09.2021 | Trening nattløp | Kort C | 54.14 | 6 | 3.56 | 28.16 | 2.03 | – | – | – |
| 14.09.2021 | Stjørdalsmesterskapet | N-Åpen | 18.46 | 6 | 2.36 | 14.10 | 1.58 | 13.47 | 1.13 | |
| 31.08.2021 | SBO treningsløp | N-åpen | 21.24 | – | 0.54 | 14.54 | 0.38 | 14.12 | 1.15 | |
| 21.08.2021 | KM sprint | N-åpen | 28.50 | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Sprint | N-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2021 | Verdal 2-dagers | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2021 | Verdal 2-dagers | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2021 | Stjørdalskarusell nr. 3-2021 | N1,5 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2021 | TA-sprint finale 2021 | Åpen 1,5 | 24.11 | – | 3.27 | 17.43 | 2.32 | 14.08 | 0.14 | |
| 25.05.2021 | Stjørdalskarusell nr. 2-2021 | N1.5 | 20.53 | – | 1.47 | 13.46 | 1.11 | 14.35 | 1.19 | |
| 08.05.2021 | Vårløpet 2021 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2021 | TA-sprint 5 | Åpen1,5 | 44.47 | 10 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2021 | Trening 2 Vikanåsen | N1,5 | 18.09 | – | 1.59 | 13.47 | 1.30 | 14.35 | 1.19 | |
| 22.04.2021 | T-A-sprint 3 | Åpen 1.5 | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2021 | Treningsløp SBO | N1 | 7.11 | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2021 | Treningsløp SBO | N2 | 15.44 | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2020 | Treningsløp Natt | Nybegynner | 38.41 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2020 | Treningsløp Stjørdals-Blink | N 1,2 | 28.36 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2020 | KM lang | N-åpen | 38.55 | 4 /6 | 4.09 | 19.04 | 2.02 | 18.32 | 1.29 | |
| 27.08.2020 | TA-sprint 4 | Åpen 1,5 | 30.31 | 8 /17 | 3.16 | 16.12 | 1.44 | 14.01 | 0.13 | – |
| 25.08.2020 | Treningsløp Stjørdals-Blink | N | 34.40 | – | 2.24 | 17.16 | 1.12 | 18.32 | 1.29 | |
| 18.08.2020 | Stjørdalskarusell #9 | N 1,5 | 22.00 | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.08.2020 | TA-sprint nr.3 - 2020 | Åpen 1,5 | 27.37 | – | 4.45 | 17.45 | 3.03 | 14.01 | 0.13 | – |
| 28.06.2020 | Midtsommerløpet | N-åpen | 28.46 | 4 /5 | 3.50 | 21.45 | 2.54 | 18.46 | 1.30 | |
| 16.06.2020 | Stjørdalskarusell nr.4-2020 | N1,5 | 27.26 | – | 3.22 | 20.10 | 2.29 | 18.46 | 1.30 | |
| 09.06.2020 | Stjørdalskarusell nr.3-2019 | N1,5 | 37.33 | – | 5.42 | 19.18 | 2.56 | 18.46 | 1.30 | |
| 26.05.2020 | Stjørdalskarusell 26. mai 2020 | N | 35.13 | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2020 | Stjørdalskarusell#1 | N | 21.38 | – | 2.06 | 23.54 | 2.19 | 20.12 | 1.16 | – |
| 10.09.2019 | Stjørdalskarusell nr. 11 | Nybegynner | 25.31 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2019 | Treningsløp Selbuskogen | N-åpen | 30.38 | – | 4.49 | 27.46 | 4.22 | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap - Stafett | D13-16 | Stjørdals-Blink Orientering 1 | 1 | 36.49 | 3 | 3 |