Løperprofil
Sandra Skogstad Danielsen
Nidarøst
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
C-rankingen
12 løp
N-rankingen
4 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.57
- Løpskapasitet
- 9.44
- O-evne
- 1.13
- Jevnhet ±
- 7,5 %
- Usikkerhet ±
- 3.51
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 85 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 12.09.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1489 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0209 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0752 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3009 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,43 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9956 |
| bomVekt | 1,51 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4385 |
| bomStorSigma | 0,818 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0751 |
| havariVekt | 0,07 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0002 |
| fartSesongSin | −0,0005 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2592,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2915,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.22
- Løpskapasitet
- 8.10
- O-evne
- 0.13
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 3.03
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 09.05.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0067 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,5284 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3106 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,21 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0427 |
| bomVekt | 0,73 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2134 |
| bomStorSigma | 0,699 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0853 |
| havariVekt | 0,02 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3025,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3104,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.46
- Løpskapasitet
- 11.05
- O-evne
- 1.41
- Jevnhet ±
- 9,8 %
- Usikkerhet ±
- 5.49
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 88 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 13 (sist 24.08.2017)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1423 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1139 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0984 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3753 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,42 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9872 |
| bomVekt | 3,17 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4725 |
| bomStorSigma | 0,8158 |
| antallBom | 18 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0682 |
| havariVekt | 0,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,5726 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0007 |
| fartSesongSin | −0,0018 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2614,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3012 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.39
- Løpskapasitet
- 8.01
- O-evne
- 1.38
- Jevnhet ±
- 10,1 %
- Usikkerhet ±
- 3.09
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 23.05.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4534 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4018 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1009 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2827 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,49 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,045 |
| bomVekt | 1,04 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,457 |
| bomStorSigma | 0,7987 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0328 |
| havariVekt | 0,04 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0002 |
| fartSesongSin | −0,001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1916,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2305,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 2 | 17.09.2020 STOK ungdomsløp 5, bom 7.13 | 181 | – |
| Bom over fem minutter | 2 | 17.09.2020 STOK ungdomsløp 5, bom 7.13 | 368 | – |
| Bom over ti minutter | 424 | hele karrieren siden 2012 | 424 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.2020 | STOK ungdomsløp 5 | Cåpen | 51.36 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2020 | STOK Ungdomsløp 3 Nidarøst | C-åpen 10-16 | 27.02 | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2020 | Ungdomsløp 5 | N2-åpen 11-16 | 39.18 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2020 | Ungdomsløp | N2-åpen 11-16 | 31.05 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2020 | Trondheim "open" | N2-åpen 10-16 | 36.15 | – | 8.22 | 18.40 | 4.18 | 14.24 | 2.11 | – |
| 12.09.2019 | Ungdomsløp 8 | D 13-16N | 37.14 | 2 /4 | 0.01 | 11.58 | 0.00 | 12.41 | 0.52 | – |
| 29.08.2019 | Ungdomsløp 7 | D 13-16N | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2019 | STOK Ungdomsløp 5 | D 13-16C | 44.43 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2019 | STOK Ungdomsløp nr 3 | D 13-16N | 30.22 | 4 /5 | 0.49 | 11.30 | 0.19 | – | – | – |
| 23.05.2019 | Ungdomsløp 2 Skogskarene | D 13-16N | 18.03 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2019 | STOK Ungdomsløp 1 | D13-16 N | 22.04 | 6 /6 | 5.08 | 10.59 | 2.33 | – | – | – |
| 09.09.2018 | Tour de Trondheim | D 13-16N | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2018 | Tour de Trondheim | D 13-16N | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2018 | STOK Ungdomsløp nr 7 | D 13-16N | 14.35 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2018 | STOK Ungdomsløp 6 | D13-16 N | 23.48 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2018 | STOK ungdomsløp 3 | D 13-16N | 36.07 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2018 | Ungdomsløp 2 | D 13-16N | 33.28 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 16.05.2018 | STOK Ungdomsløp 1 | D 13-16N | 35.09 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2017 | Tour de Trondheim | D 11-12N | 32.02 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2017 | Ungdomsløp | D 11-12N | 23.57 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2017 | STOK Ungdomsløp 6 | D 11-12 | 24.30 | 13 /20 | 4.39 | 17.24 | 3.18 | 16.38 | 0.55 | |
| 08.06.2017 | Ungdomsløp 5 | D 11-12N | 21.53 | 1 /4 | 0.05 | 16.05 | 0.04 | 16.38 | 0.43 | |
| 01.06.2017 | STOK Ungdomsløp 4 Skogskarene | D 11-12N | 14.59 | 3 /7 | 1.04 | 17.36 | 1.15 | 16.38 | 0.43 | |
| 24.05.2017 | STOK Ungdomsløp 3 | D 11-12N | 21.22 | 2 /6 | 0.03 | 15.17 | 0.02 | 16.37 | 0.48 | |
| 18.05.2017 | STOK Ungdomsløp 2 | D11-12N | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2017 | STOK - Ungdomsløp 1 | D 11-12N | 22.15 | 3 /6 | 0.59 | 15.25 | 0.41 | 16.37 | 0.48 | |
| 18.09.2016 | Tour de Trondheim | D 11-12N | 35.43 | 3 | 1.23 | 21.24 | 0.50 | 18.34 | 0.54 | |
| 03.09.2016 | KM Langdistanse STOK | D 11-12N | 36.13 | 5 /5 | 0.44 | 20.01 | 0.24 | 18.34 | 0.54 | |
| 01.09.2016 | STOK Ungdomsløp 7 Nidarøst | D 11-12N | 24.04 | 3 /3 | 1.50 | 19.53 | 1.31 | 18.34 | 0.54 | |
| 18.08.2016 | Ungdomsløp | D 11-12N | 21.13 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2016 | Ungdomsløp | D11-12N | 36.07 | – | 2.54 | 18.48 | 1.31 | 17.24 | 1.09 | |
| 02.06.2016 | STOK Ungdomsløp 4 Skogskarene | D 11-12N | 32.28 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2016 | STOK Ungdomsløp 2 | D 11-12N | 16.08 | 2 /4 | 2.07 | 17.07 | 2.15 | 16.20 | 1.10 | |
| 12.05.2016 | STOK Ungdomsløp 1 | D 11-12N | 12.01 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2015 | Ungdomsløp nr. 8 - Langdistanse med fellestart | D 11-12N | 41.39 | 2 /3 | 1.58 | 23.54 | 1.08 | 18.41 | 1.01 | |
| 03.09.2015 | STOK Ungdomsløp Nidarøst OK | D 11-12N | 16.22 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2015 | STOK Ungdomsløp 6 | D11-12N | 26.44 | 1 /3 | 2.21 | 17.50 | 1.34 | 17.23 | 1.07 | – |
| 28.05.2015 | Ungdomsløp | N-åpen | 12.30 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2015 | Ungdomsløp | N-åpen | 24.20 | – | 0.22 | 12.17 | 0.11 | 13.55 | 1.18 | |
| 14.05.2015 | Trondheim Open, mellomdistanse | D11-12N | 25.13 | 3 /3 | 3.54 | 26.13 | 4.03 | – | – | – |
| 20.09.2014 | Høstløpet – inklusive ungdomsløp 9 og finale STAR-cup | N-åpen | 25.04 | 16 /18 | 9.16 | (26.50) | 9.55 | 17.30 | 1.57 | – |
| 11.09.2014 | STOK Ungdomsløp 8 | N-åpen | 24.28 | – | 1.38 | 18.09 | 1.13 | 17.30 | 1.57 | – |
| 04.09.2014 | STOK Ungdomsløp 7 | N-åpen | 14.55 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2014 | STOK Ungdomsløp 4 - knockout sprint | N-åpen | 14.50 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2014 | STOK Ungdomsløp 2 - normaldistanse | N-åpen | 17.31 | 38 /84 Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2013 | Ungdomsløp 5 | N-åpen | 15.52 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2013 | Ungdomsløp 3 | N-åpen | 26.49 | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2012 | Ungdomsløp nr 5 | N-åpen | 21.17 | – | 2.08 | 19.21 | 1.56 | – | – | – |