Løperprofil
Liv Keyser
Oppsal
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
17 løp
Sprintrankingen
24 løp
B-rankingen
13 løp
C-rankingen
4 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.28
- Løpskapasitet
- 10.14
- O-evne
- 1.15
- Jevnhet ±
- 8,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.40
- Sikkerhet
- 10
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 84 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,6 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 17 (sist 02.08.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1013 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0464 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0893 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0569 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,57 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,66 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0523 |
| bomVekt | 90,71 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4279 |
| bomStorSigma | 0,7892 |
| antallBom | 43 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0382 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0545 |
| havariVekt | 5,37 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0083 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3758 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0005 |
| fartSesongSin | 0,0073 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2721,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3052,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 355 av 1118
Nr. 355 av 1118 blant kvinner i Norge · nr. 51 av 86 i klassen D17–18 · nr. 26 av 48 i 2009-kullet
- Forventet kmtid
- 7.52
- Løpskapasitet
- 7.42
- O-evne
- 0.10
- Jevnhet ±
- 6,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.13
- Sikkerhet
- 14
- Bommer per løp
- 0,7
- Typisk bom
- 65 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±1,3 %)
- Løp i grunnlaget
- 24 (sist 28.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0519 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0294 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,067 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0267 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,24 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 14,03 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8075 |
| bomVekt | 221,81 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1705 |
| bomStorSigma | 0,7775 |
| antallBom | 19 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0498 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0515 |
| havariVekt | 7,82 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,016 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9357 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0011 |
| fartSesongSin | 0,0127 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2854,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2916,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.53
- Løpskapasitet
- 10.44
- O-evne
- 2.09
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.43
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 99 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i mai (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 14 (sist 12.11.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1763 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1744 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0879 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1246 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,42 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,26 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0827 |
| bomVekt | 42,93 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5904 |
| bomStorSigma | 0,7691 |
| antallBom | 35 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0532 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0741 |
| havariVekt | 1,65 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0007 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0639 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,005 |
| fartSesongSin | −0,0039 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2524,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3030 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.58
- Løpskapasitet
- 10.34
- O-evne
- 2.23
- Jevnhet ±
- 9,8 %
- Usikkerhet ±
- 3.06
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 110 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 19.10.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1885 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1792 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,098 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2149 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,22 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0544 |
| bomVekt | 4,56 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7049 |
| bomStorSigma | 0,8774 |
| antallBom | 11 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,048 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,067 |
| havariVekt | 0,2 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8385 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0006 |
| fartSesongSin | 0,0008 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2496,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3060,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 223 | 17.11.2024 Langløpet - Høst i Østmarka24, bom 2.12 | 223 | nr. 182 |
| Bom over fem minutter | 406 | 30.06.2024 Sørlandsgaloppen 2024, bom 15.00 | 406 | nr. 794 |
| Bom over ti minutter | 406 | 30.06.2024 Sørlandsgaloppen 2024, bom 15.00 | 466 | nr. 2531 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.08.2026 | Klubbmesterskap Oppsal orientering | D17-20 | – | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2026 | Oslo City Cup - Finale | ÅpenKort | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2026 | Oslo City Cup løp 4 | D 17- | 26.21 | 59 /77 | 0.06 | 8.45 | 0.02 | 8.05 | 0.10 | |
| 21.04.2026 | Oslo City Cup løp 3 | D17 | 26.53 | 74 /110 | 0.24 | 8.13 | 0.07 | 8.05 | 0.10 | |
| 14.04.2026 | Oslo City Cup løp 2 | D 17- | 21.47 | 48 /87 | 0.45 | 8.14 | 0.17 | 8.05 | 0.10 | |
| 07.04.2026 | Oslo City Cup løp 1 | D17- | 20.28 | 76 /131 | 0.00 | 7.50 | 0.00 | 8.05 | 0.10 | |
| 18.10.2025 | Blodslitet | D 15-16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2025 | Oppsals klubbmesterskap 2025 | D 15-16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.08.2025 | Hovedløpet sprint | D 16 | 19.45 | 26 /50 | 0.00 | 8.04 | 0.00 | 7.55 | 0.12 | |
| 02.08.2025 | Hovedløpet lang | D 16 | 56.18 | 19 /44 | 2.46 | 11.52 | 0.35 | 11.56 | 1.16 | |
| 17.06.2025 | Klubbmesterskap SPRINT - Oppsal Orientering | Damer - klubbmesterskap sprint | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2025 | Oslo City Cup løp 5 - finale | D 15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2025 | Oslo city cup løp 4 | D15-16 | 23.46 | 12 /22 | 0.39 | 7.55 | 0.13 | 7.43 | 0.13 | |
| 29.04.2025 | KM sprint individuelt AOOK | D 15-16 | 18.51 | 19 /25 | 1.47 | 8.33 | 0.48 | 7.37 | 0.14 | |
| 22.04.2025 | Oslo city cup løp 3 | D15-16 | 24.04 | 10 /27 | 0.04 | 7.34 | 0.01 | 7.37 | 0.14 | |
| 08.04.2025 | Oslo City Cup løp 2 | D 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.04.2025 | Oslo City Cup løp 1 | D15-16 | 22.01 | 14 /32 | 0.06 | 7.30 | 0.02 | 7.37 | 0.14 | |
| 17.11.2024 | Langløpet - Høst i Østmarka24 | Damer - mellomlang løype | 1.59.00 | 17 /30 | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2024 | O-event, dag 3 - Zoorientering | D15 | 25.26 | 42 /101 | 1.51 | 11.36 | 0.51 | 12.12 | 1.25 | |
| 09.11.2024 | O-event, dag 2 - Downhill Sprint | D15 | 15.41 | 14 /92 | 0.09 | 6.32 | 0.04 | 7.26 | 0.14 | |
| 08.11.2024 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | D15 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.10.2024 | Oppsals klubbmesterskap i nattorientering | D15 | 41.36 | 1 /2 | 8.04 | 12.39 | 2.27 | 12.14 | 1.26 | |
| 19.10.2024 | Blodslitet | D 15-16 | 1.22.46 | 16 /42 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2024 | Kraftløpet | D16 | 1.40.15 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2024 | Romeriksløpet 2024 | D 15-16 | 56.20 | 11 /25 | 2.02 | 11.19 | 0.25 | 12.18 | 1.24 | |
| 10.09.2024 | Klubbmesterskap 2024 - Oppsal Orientering | D 15-16 | 49.20 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2024 | Follo 2-dagers, dag 2 | D 15-16 | 42.20 | 9 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2024 | Follo 2-dagers, dag 1 | D 15-16 | 53.40 | 9 /11 | 2.21 | 12.07 | 0.32 | 12.18 | 1.24 | |
| 24.08.2024 | Nydalten KM langdistanse | D 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.08.2024 | NM ultralang og Ungdoms ultra m/Trimtex-cup | D 15-16 | 1.40.02 | 8 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 04.08.2024 | Hovedløpet sprint | D 15 | 17.32 | 17 /51 | 0.11 | 7.34 | 0.05 | 7.44 | 0.15 | |
| 03.08.2024 | Hovedløpet lang | D 15 | 49.01 | 7 /49 | 2.38 | 10.18 | 0.33 | 12.23 | 1.31 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 15-16 | 13.59 | 8 /82 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 15-16 | 37.52 | 9 /22 | 3.29 | 11.00 | 1.01 | 12.51 | 1.40 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 15-16 | 1.09.06 | 14 /82 | 16.57 | 13.44 | 3.22 | 12.51 | 1.40 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 15-16 | 42.49 | 14 /82 | 1.52 | 12.37 | 0.33 | 12.51 | 1.40 | |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival elite + 15-16 1 | D 15 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival elite + 15-16 1 | D 15 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | D 15 | 15.08 | 15 /33 | 0.56 | 8.05 | 0.30 | 7.55 | 0.17 | |
| 18.06.2024 | KM Sprint Finale | Løype: BCA | 21.28 | 5 | 0.05 | 7.25 | 0.02 | 7.55 | 0.17 | |
| 16.06.2024 | Midtsommerløpet | D15-16 | 51.31 | 7 /31 | 3.35 | 11.04 | 0.46 | 12.51 | 1.40 | |
| 15.06.2024 | Camp Stokke innendørs | D 15-16 | 22.30 | 3 /31 | 5.28 | 7.38 | 1.51 | 7.55 | 0.17 | |
| 15.06.2024 | Midtsommersprinten | D15-16 | 22.26 | 15 /34 | 1.29 | 8.01 | 0.32 | 7.55 | 0.17 | |
| 09.06.2024 | KM mellomdistanse Gromløpet | D 15-16 | 40.30 | 11 /26 | 5.51 | 11.24 | 1.39 | 12.51 | 1.40 | |
| 02.06.2024 | Knut Valstads Minneløp | D 15-16 | 1.15.14 | 23 /29 | 2.34 | 13.04 | 0.27 | 12.51 | 1.40 | |
| 20.05.2024 | Pinseløpet dag 2 | D13-16_1og2 | 32.43 | 13 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2024 | Pinseløpet dag 1 | D 15-16 | 1.20.49 | 16 /22 | 21.34 | 17.24 | 4.39 | 14.06 | 2.14 | |
| 12.05.2024 | Huldersprinten | D 15-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2024 | Kvistkvaset | Løype: 2A | 19.11 | 7 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2024 | Oslo City Cup - Finale | D15 | 20.11 | 11 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 4 | D15-16 | 23.19 | 11 /29 | 0.25 | 7.47 | 0.08 | 8.29 | 0.19 | |
| 21.04.2024 | Smaaleneneløpet | D 15-16 | 50.25 | 14 /28 | 7.58 | 11.56 | 1.53 | 13.07 | 1.36 | |
| 20.04.2024 | Lørdagskjappen | D 15-16 | 1.00.49 | 17 /36 | 5.44 | 13.51 | 1.18 | 13.07 | 1.36 | |
| 16.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 3 | D15-16 | 22.32 | 18 /31 | 0.17 | 8.13 | 0.06 | 8.29 | 0.19 | |
| 09.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 2 | D 15-16 | 34.04 | 12 /32 | 6.36 | 9.15 | 1.48 | 8.29 | 0.19 | |
| 02.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 1 | D 15-16 | 21.35 | 23 /36 | 0.11 | 8.37 | 0.04 | 8.29 | 0.19 | |
| 12.11.2023 | O-event, dag 3 - Zoorientering | D14 | 22.28 | 34 /98 | 0.30 | 11.59 | 0.16 | 14.29 | 2.07 | |
| 11.11.2023 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | D14 | 21.00 | 42 /91 | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2023 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | D14 | 18.40 | 39 /86 | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2023 | Blodslitet | D 13-14 | 1.18.22 | 34 /44 | – | – | – | – | – | – |
| 17.10.2023 | Klubbmesterskap natt for Oppsal - venner velkomne! | D13 | 27.39 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Hemingløpet m/Trimtex-cup finale | D 13-14 | 40.44 | 15 /31 | 3.38 | 13.55 | 1.14 | 14.43 | 2.14 | |
| 22.09.2023 | KM Natt Nittedalsløpet med Trimtex-cup | D 13-14 | 38.47 | 19 /22 | 3.40 | 15.22 | 1.27 | 14.43 | 2.14 | |
| 02.09.2023 | Nydalten med Trimtex-cup | D 13-14 | 25.20 | 12 /18 | 2.02 | 13.19 | 1.04 | 14.43 | 2.14 | |
| 26.08.2023 | KM lang Romeriksløpet med Trimtex-cup | D 13-14 | 50.05 | 11 /23 | 7.35 | 14.46 | 2.14 | 14.49 | 2.29 | |
| 22.08.2023 | Oppsals klubbmesterskap | D13-14 | 44.50 | 3 | 1.16 | 12.25 | 0.21 | 13.47 | 1.37 | |
| 06.08.2023 | Hovedløpet sprint | D14 | 16.51 | 25 /61 | – | – | – | – | – | – |
| 05.08.2023 | Hovedløpet lang | D14 | 59.31 | 34 /57 | 13.17 | 16.16 | 3.38 | 14.49 | 2.29 | |
| 25.06.2023 | O-festivalen lang øvrige klasser | D 14 | 57.33 | 11 /25 | 5.46 | 13.45 | 1.23 | 14.35 | 2.04 | |
| 24.06.2023 | O-festivalen mellom øvrige klasser | D 14 | 30.07 | 11 /32 | 2.29 | 13.05 | 1.05 | 14.35 | 2.04 | |
| 23.06.2023 | O-festivalen sprint elite og DH13-16 | D 14 | 13.42 | 3 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2023 | Midtsommerløpet | D 13-14 | 29.00 | 8 /36 | 1.43 | 12.05 | 0.43 | 14.35 | 2.04 | |
| 17.06.2023 | Midtsommersprinten | D 13-14 | 18.41 | 27 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2023 | Klubbmesterskap SPRINT - Oppsal Orientering | Damer | 26.31 | 15 /15 | 9.41 | (14.23) | 5.15 | 9.19 | 0.24 | |
| 09.05.2023 | Oslo City Cup 2023 - Finale | D13-14J | 43.31 | 14 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2023 | Oslo City Cup nr. 4 - 2023 | D 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2023 | Oppsals torsdagsløp nr 2 | AK-åpen | 53.37 | 14 /18 | 6.50 | 14.25 | 2.00 | 14.54 | 2.25 | – |
| 25.04.2023 | Oslo City Cup - løp nr.3 | D13-14 | 29.42 | 12 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2023 | Oslo City Cup løp 2 | D 13-14 | 32.41 | 14 /30 | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2023 | Solrenningen Langdistanse | D 13-14 | 1.03.38 | 14 /27 | 9.19 | 17.04 | 2.30 | 16.48 | 3.02 | |
| 11.04.2023 | Oslo City Cup nr. 1 - 2023 | D13 | 29.40 | 14 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2022 | Klubbmesterskap natt (venner av Oppsal også velkomne) | D13 | 1.09.51 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 20.09.2022 | KM Natt - Kollnatta | D 13-14 | 58.22 | 14 /14 | 14.58 | 20.44 | 5.19 | 17.12 | 2.57 | – |
| 18.09.2022 | Nydalten med Trimtex-cup finale | D 13-14 | 1.06.03 | 22 /26 | 9.12 | 16.56 | 2.22 | 17.12 | 2.57 | – |
| 13.09.2022 | 25 til 25 | ORANGE | 34.56 | 2 /12 | 1.38 | 13.25 | 0.38 | 17.12 | 2.57 | – |
| 23.08.2022 | Klubbmesterskap Oppsal Orientering | D13-14 | 1.08.06 | 2 /3 | 11.10 | 19.59 | 3.17 | – | – | – |
| 14.06.2022 | Klubbmesterskap SPRINT - Oppsal Orientering | Damer klubbmesterskap sprint | 12.43 | 13 | 1.09 | 9.54 | 0.54 | 10.03 | 0.11 | |
| 24.05.2022 | Ivar-o-løpet med KM-sprint | D 13-14 | 21.09 | 18 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2022 | Oslo City Cup FINALE - 2022 | D 13-16 | 25.52 | 13 /26 | 2.32 | 11.01 | 1.05 | 10.22 | 0.11 | |
| 26.04.2022 | Oslo City cup nr. 4 - 2022 | D13-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2022 | Oslo City Cup nr. 3 - 2022 | D 13-16 | 24.56 | 31 /53 | 1.23 | 10.36 | 0.35 | 10.23 | 0.10 | – |
| 05.04.2022 | Oslo City Cup nr. 2 - 2022 | D13 | 32.15 | 18 /36 | 2.30 | 11.06 | 0.52 | 10.23 | 0.10 | – |
| 27.03.2022 | KICKOFF 2022 - Oppsal | AK-åpen | 1.30.11 | 7 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 14.12.2021 | Juleavslutning 2021 | C-damer | 40.22 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2021 | Klubbmesterskap natt - Oppsal Orientering | D 11-12 | 30.32 | 2 /5 | 0.06 | 13.27 | 0.03 | 15.43 | 2.43 | |
| 16.10.2021 | Blodslitet | D 11-12 | 39.36 | 25 /43 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2021 | Klubbmesterskap Oppsal | D12 | 42.29 | 5 /6 | 9.28 | 22.28 | 5.00 | 16.29 | 3.25 | |
| 29.08.2021 | KM stafett Østfold + Akershus og Oslo | Løype: 71 | 44.57 | 17 | 16.49 | 25.57 | 9.42 | – | – | – |
| 17.10.2020 | Oppsal Sesongavslutning 2020 | Løype: B2 | 1.09.51 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 13.10.2020 | KM natt AOOK | D 11-12 | 30.25 | 4 /5 | 3.03 | 14.32 | 1.27 | 17.03 | 3.18 | |
| 15.09.2020 | Klubbmesterskap Oppsal Orientering | D 11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2020 | Klubbmesterskap Oppsal Orientering | D 11-12 | 34.08 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2020 | Hemingløpet - med KM mellomdistanse og Trimtex-cup | D 11-12 | 42.26 | 10 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2020 | Askerløpet med Trimtex Cup | D 11-12 | 45.21 | 10 /10 | 16.26 | 22.18 | 8.05 | 18.37 | 3.59 | – |
| 20.06.2020 | Romerike 2-dagers - Romeriksløpet 2020 - med Trimtex-cup - koronaklarert | D 11-12 | 48.25 | 11 /11 | 10.05 | 22.21 | 4.39 | – | – | – |
| 16.06.2020 | Klubbmesterskap sprint Oppsal Orientering | C-barn | 40.48 | – | – | – | – | – | – | – |