Løperprofil
Emily Peters
Nydalen
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.12
- Løpskapasitet
- 9.56
- O-evne
- 1.15
- Jevnhet ±
- 10,6 %
- Usikkerhet ±
- 2.22
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 26.05.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1313 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1333 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1056 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1922 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,67 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0712 |
| bomVekt | 3,51 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4079 |
| bomStorSigma | 0,8071 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0745 |
| havariVekt | 0,12 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0024 |
| fartSesongSin | −0,003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2645,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2980,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.23
- Løpskapasitet
- 9.49
- O-evne
- 1.34
- Jevnhet ±
- 7,9 %
- Usikkerhet ±
- 1.52
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 81 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 24.05.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2608 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2622 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0795 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1521 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,07 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,72 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,043 |
| bomVekt | 9,33 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3911 |
| bomStorSigma | 0,7567 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0659 |
| havariVekt | 0,32 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7685 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0006 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2318,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2687,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.51
- Løpskapasitet
- 9.18
- O-evne
- 1.33
- Jevnhet ±
- 10,3 %
- Usikkerhet ±
- 3.28
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 16.06.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3049 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1446 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1034 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2775 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,32 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9972 |
| bomVekt | 1,04 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4592 |
| bomStorSigma | 0,7942 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0328 |
| havariVekt | 0,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2223,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2594,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 7 | 24.05.2023 NSK klubbcup #1, bom 3.22 | 35 | – |
| Bom over fem minutter | 75 | 28.08.2019 Råtassløp #3, bom 8.27 | 75 | – |
| Bom over ti minutter | 83 | hele karrieren siden 2019 | 83 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2023 | NSK klubbcup #1 | D 11-12 | 25.25 | 6 /10 | 5.37 | 15.59 | 3.32 | 13.45 | 1.27 | |
| 18.09.2022 | Nydalten med Trimtex-cup finale | D 11-12 | 28.28 | 10 /22 | 2.18 | 13.55 | 1.07 | 13.56 | 1.08 | – |
| 17.09.2022 | Høstløpet i Nordre Follo med Trimtex-cup | D 11-12 | 31.35 | 9 /14 | 3.15 | 14.41 | 1.31 | 13.56 | 1.08 | – |
| 18.06.2022 | Nittedalsløpet med Trimtex-cup | D 11-12 | 28.01 | 6 /10 | 2.28 | 14.44 | 1.18 | – | – | – |
| 26.05.2022 | Kvistkvaset | Løype: 13 | 14.32 | 12 | 0.05 | 14.44 | 0.05 | 16.11 | 1.20 | |
| 22.05.2022 | Knut Valstads Minneløp med Trimtex-cup | D 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.11.2021 | Trollnatta | Trollnatta lang | 59.41 | – | 5.28 | 27.48 | 2.33 | 20.55 | 1.25 | – |
| 16.06.2020 | Råtassløp for 0-16 år | N-åpen | 37.50 | – | 5.12 | 21.53 | 3.00 | 18.41 | 1.48 | – |
| 02.11.2019 | Trollnatta og natt-O-toget | Trolloween | – | 80 /130 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2019 | Råtassløp #3 | D8-12N | 34.56 | – | 9.29 | 21.04 | 5.43 | – | – | – |
| 11.06.2019 | O-gøy cupen - løp 2 og Råtassløp | Nybegynner | 37.25 | – | 5.33 | 25.54 | 3.50 | – | – | – |