Løperprofil
Anne Elizabeth Simonsen
Sandefjord OK
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
8 løp
Sprintrankingen
13 løp
B-rankingen
34 løp
C-rankingen
16 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 21.29
- Løpskapasitet
- 17.54
- O-evne
- 3.35
- Jevnhet ±
- 7,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.53
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 4,4
- Typisk bom
- 121 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 16.06.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4593 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4779 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0778 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,04 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,56 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,92 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,6196 |
| bomVekt | 46,63 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,798 |
| bomStorSigma | 1,0687 |
| antallBom | 25 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0421 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0851 |
| havariVekt | 2,87 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0032 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9634 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0007 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4763,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5718,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 988 av 1118
Nr. 988 av 1118 blant kvinner i Norge · nr. 96 av 107 i klassen D50–54 · nr. 19 av 21 i 1972-kullet
- Forventet kmtid
- 11.56
- Løpskapasitet
- 11.36
- O-evne
- 0.20
- Jevnhet ±
- 4,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.15
- Sikkerhet
- 10
- Bommer per løp
- 1,6
- Typisk bom
- 70 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 14 (sist 26.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3592 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3673 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0461 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0205 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,28 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,6 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,7851 |
| bomVekt | 129,17 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2508 |
| bomStorSigma | 0,5116 |
| antallBom | 25 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0488 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0594 |
| havariVekt | 5,78 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0043 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6288 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0039 |
| fartSesongSin | 0,001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4301,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4426,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 330 av 335
Nr. 330 av 335 blant kvinner i Norge · nr. 33 av 35 i klassen D50–54 · nr. 4 av 4 i 1972-kullet
- Forventet kmtid
- 26.11
- Løpskapasitet
- 19.44
- O-evne
- 6.27
- Jevnhet ±
- 12,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.36
- Sikkerhet
- 20
- Bommer per løp
- 4,8
- Typisk bom
- 185 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+3,9 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±1,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 34 (sist 23.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4293 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4327 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1203 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0227 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,45 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 19,65 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3686 |
| bomVekt | 156,52 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 5,2218 |
| bomStorSigma | 1,0301 |
| antallBom | 128 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0532 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1138 |
| havariVekt | 11,1 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0549 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0364 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0003 |
| fartSesongSin | −0,0151 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4642,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 6160,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
nr. 174 av 238
Nr. 174 av 238 blant kvinner i Norge · nr. 11 av 19 i klassen D50–54 · nr. 3 av 3 i 1972-kullet
- Forventet kmtid
- 17.53
- Løpskapasitet
- 15.19
- O-evne
- 2.34
- Jevnhet ±
- 9,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.45
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 139 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±1,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 16 (sist 21.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1828 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1743 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,093 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0411 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,12 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 7,6 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8187 |
| bomVekt | 55,9 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,9362 |
| bomStorSigma | 0,9757 |
| antallBom | 31 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0476 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1138 |
| havariVekt | 4,12 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0157 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8631 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0024 |
| fartSesongSin | 0,0143 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3617,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4221,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 4 | 01.10.2026 Ekelund Open, bom 3.42 | 47 | nr. 6553 |
| Bom over fem minutter | 34 | 23.08.2026 Telemark 2-dagers / KM-stafett Vestf&Telem. + Buskerud - Individuelle klasser, bom 7.22 | 77 | nr. 4927 |
| Bom over ti minutter | 36 | 23.08.2026 Telemark 2-dagers / KM-stafett Vestf&Telem. + Buskerud - Individuelle klasser, bom 11.47 | 114 | nr. 6627 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.10.2026 | Ekelund Open | Chicks C | 41.24 | 5 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2026 | Porsgrunn City Race m/KM sprint VTOK | D 50- | 29.37 | 10 /10 | 1.13 | 12.23 | 0.31 | 11.56 | 0.20 | |
| 23.08.2026 | Telemark 2-dagers / KM-stafett Vestf&Telem. + Buskerud - Individuelle klasser | B-åpen 17- | 1.37.45 | 10 /11 | 27.15 | 32.14 | 8.59 | 25.52 | 6.48 | |
| 22.08.2026 | Telemark 2-dagers / KM-lang Vestf&Telem. + Buskerud | B-åpen 17- | 1.14.32 | 17 /22 | 16.22 | 22.31 | 4.57 | 25.52 | 6.48 | |
| 30.07.2026 | Sommersprint i Stokke | Damer AK | 30.20 | 13 /20 | 5.04 | 13.46 | 2.18 | 12.04 | 0.22 | |
| 16.06.2026 | Vestfold Vårcup løp 9 | D 50- | 37.02 | 13 /15 | 2.27 | 18.25 | 1.13 | 21.36 | 3.47 | |
| 14.06.2026 | Midtsommerløpet | B-åpen 17- | 1.22.34 | 15 /15 | 35.26 | 32.22 | 13.53 | 25.33 | 6.29 | |
| 13.06.2026 | Midtsommersprinten | D50 | 25.40 | 14 /15 | 5.19 | 14.03 | 2.55 | 12.03 | 0.21 | |
| 28.05.2026 | Åpent Klubbmesterskap Sprint | D 50- | 32.01 | 7 /7 | 4.35 | 13.34 | 1.58 | 12.05 | 0.18 | |
| 09.05.2026 | Bøløpet | B-åpen 17- | 1.50.22 | 6 /7 | 31.10 | 30.32 | 8.41 | 25.29 | 6.11 | |
| 21.04.2026 | Vestfold Vårcup #2 | C-åpen | 33.26 | 6 /14 | 6.46 | 21.26 | 4.23 | 18.25 | 2.39 | |
| 12.04.2026 | Vestfold 2-dagers, dag 2 | B-åpen 17- | 2.10.50 | 35 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 22.03.2026 | KOK 2 dagers. Mellomdistanse | B-åpen 17- | 44.50 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 21.03.2026 | KOK 2 dagers Sprint i Abra Havn | D 45- | 23.15 | 42 /46 | 3.09 | 13.46 | 1.52 | 11.59 | 0.17 | |
| 15.03.2026 | Göteborgspremiären, lång | Gul 2,5 | 42.03 | 14 /26 | 6.23 | 18.43 | 2.50 | 17.58 | 2.41 | |
| 14.03.2026 | Göteborgspremiären, medel | Gul 2,5 | 57.22 | 26 /37 | 10.09 | 19.13 | 3.24 | 17.58 | 2.41 | |
| 07.02.2026 | Tønsberg Indoor Weekend - individuelt | Åpen C | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 17.12.2025 | VinterJukola - løp 7 | C-åpen | 1.39.33 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 09.11.2025 | O-event, dag 3 - Zoorientering | D50 | 41.48 | 51 /55 | 4.59 | 20.58 | 2.30 | 22.34 | 4.06 | |
| 08.11.2025 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | Orange (Medelsvår) | 52.13 | 158 /182 | – | – | – | – | – | – |
| 07.11.2025 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | Orange | 39.50 | 108 /140 | – | – | – | – | – | – |
| 02.10.2025 | Eklund Open | Chicks C | 55.08 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2025 | Porsgrunn City Race | B-åpen 17- | 42.23 | 12 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2025 | Blåbærløpet | B-åpen 17- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2025 | Kampen om Skagerrak 2025, løp 3 (m/åpne klasser) | B-åpen 17- | 1.19.36 | 8 /14 | 16.21 | 26.25 | 5.25 | 25.21 | 6.01 | |
| 30.08.2025 | POLs sensommerløp | B-åpen 17- | 1.22.48 | 4 /6 | 14.59 | 23.18 | 4.13 | 25.21 | 6.01 | |
| 15.06.2025 | Midtsommerløpet | B-åpen 17- | 1.05.48 | 11 /11 | 13.12 | 28.28 | 5.43 | 25.19 | 6.07 | |
| 01.06.2025 | Vårløpet | B-åpen 17- | 1.25.49 | 7 /8 | 32.03 | 25.52 | 9.40 | 25.19 | 6.07 | |
| 27.05.2025 | Vestfold Vårcup 8 | D 50- | 25.41 | 14 /18 | 0.46 | 11.20 | 0.20 | 11.40 | 0.17 | |
| 18.05.2025 | Hjalmarløpet 2025 m/KM Mellomdistanse | B-åpen 17- | 33.52 | 4 /4 | 7.24 | 24.03 | 5.15 | 25.16 | 6.00 | |
| 11.05.2025 | O-Kjoseløpet | Åpen B 17- | 1.07.17 | 13 /13 | 16.50 | 25.56 | 6.29 | 22.51 | 4.16 | |
| 01.05.2025 | KM sprint | D 50- | 31.48 | 8 /9 | 1.41 | 12.36 | 0.40 | 11.40 | 0.17 | |
| 22.04.2025 | Vestfold Vårcup 3 | B-åpen | 52.50 | 8 /8 | 17.29 | 26.17 | 8.42 | 25.29 | 6.04 | |
| 13.04.2025 | BBrave, Palmeløpet 2025, dag 2 | Damer B | 1.01.34 | 17 /18 | 13.01 | 22.17 | 4.43 | 22.05 | 4.06 | |
| 16.03.2025 | Göteborgspremiären, lång | Gul 2,5 | 51.34 | 11 /28 | 1.23 | 14.51 | 0.24 | 17.20 | 2.36 | |
| 15.03.2025 | Göteborgspremiären, medel | Gul 2,5 | 48.50 | 15 /39 | 3.25 | 16.37 | 1.10 | 17.20 | 2.36 | |
| 26.09.2024 | Eklund Open | Dudettes A | 1.10.19 | 6 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2024 | Klubbmesterskap Sandefjord OK, Andebu IL og Stokke IL | B-åpen 17- | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2024 | KM stafett Vestfold/Telemark og Buskerud individuelle klasser | B-åpen | 1.14.27 | 12 /13 | 1.43 | 23.06 | 0.32 | 25.49 | 5.58 | |
| 24.08.2024 | KM langdistanse Vestfold/Telemark og Buskerud | B-åpen 17- | 1.19.46 | 13 /16 | 11.40 | 22.14 | 3.15 | 25.49 | 5.58 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | Medelsvår 3,3 | 1.43.58 | 108 /164 | 23.04 | 28.49 | 6.24 | 26.10 | 6.26 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | Medelsvår 3,3 | 1.05.47 | 88 /163 | 2.53 | 21.40 | 0.57 | 26.10 | 6.26 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | Medelsvår 3,3 | 1.07.05 | 100 /164 | 14.04 | 21.31 | 4.31 | 26.10 | 6.26 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | Medelsvår 3,3 | 57.11 | 69 /164 | 13.00 | 20.01 | 4.33 | 26.10 | 6.26 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | Medelsvår 3,3 | 1.33.28 | 97 /107 | 21.15 | 27.34 | 6.16 | 26.10 | 6.26 | |
| 16.07.2024 | Stavernsprinten | Damer C | 20.36 | 7 /16 | 3.02 | 13.15 | 1.57 | 11.45 | 0.19 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | B-åpen 17- | 36.03 | 64 /368 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | B-åpen 17- | 1.22.42 | 93 /368 | 23.56 | 31.23 | 9.05 | 26.45 | 6.42 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | B-åpen 17- | 2.30.21 | 99 /368 | 75.21 | (43.57) | 22.02 | 26.45 | 6.42 | |
| 18.06.2024 | Vestfold Vårcup løp 9 | D 50- | 1.19.50 | 9 /12 | 26.50 | 31.57 | 10.44 | 24.53 | 4.52 | |
| 16.06.2024 | Midtsommerløpet | B-åpen 17- | 1.27.43 | 15 /17 | 32.12 | 30.41 | 11.16 | 26.45 | 6.42 | |
| 09.06.2024 | Telemark 2-dagers, dag 2 | B-åpen 17- | 1.22.54 | 4 /4 | 21.39 | 28.08 | 7.21 | 26.45 | 6.42 | |
| 08.06.2024 | Telemark 2-dagers, dag 1 | D 50- | 31.55 | 3 /8 | 0.36 | 11.40 | 0.13 | 11.43 | 0.17 | |
| 30.05.2024 | Åpent Klubbmesterskap sprint | D 50- | 22.09 | 7 /8 | 2.50 | 13.05 | 1.40 | 11.37 | 0.18 | |
| 12.05.2024 | O-Kjoseløpet | Åpen B 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2024 | KM mellom Vestfold og Telemark | B-åpen 17- | 1.38.44 | 8 /12 | 26.09 | 30.03 | 7.57 | 23.32 | 4.28 | |
| 30.09.2023 | Porsgrunn City Race 2023 | C-åpen 17- | 23.38 | 2 /6 | 0.41 | 14.51 | 0.26 | 18.06 | 3.41 | |
| 28.09.2023 | Eklund Open | DC | 38.03 | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Kampen om Skagerrak - mellom | B-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2023 | Klubbmesterskap mellomdistanse Sandefjord OK, Stokke IL og Andebu IL | B-åpen 17- | 45.33 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2023 | Vestfold Høstcup 5 | B-åpen | 1.29.32 | 16 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2023 | Vestfold Høstcup 4 | B-åpen | 26.14 | 8 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2023 | KM stafett Vestfold og Telemark - Direkteløyper | B-åpen | 1.06.34 | 4 /6 | 9.25 | 20.46 | 2.56 | 22.55 | 4.18 | |
| 26.08.2023 | KM-langdistanse | B-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.08.2023 | Harald Thons minneløp og KM Lang Buskerud | B-åpen 17- | 1.30.35 | 15 /21 | 29.08 | 25.41 | 8.16 | 22.55 | 4.18 | |
| 02.08.2023 | HL-trening Sprint | Sprint | 27.22 | 59 /78 | 6.09 | 14.04 | 3.10 | 11.28 | 0.18 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | B-åpen 17- | 1.24.33 | 51 /253 | 11.55 | 21.39 | 3.03 | 23.18 | 4.19 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | B-åpen 17- | 45.29 | 63 /253 | 12.24 | 25.51 | 7.03 | 23.18 | 4.19 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | B-åpen 17- | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | B-åpen 17- | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2023 | Midtsommerløpet | B-åpen 17- | 1.12.10 | 7 /11 | 19.54 | 27.34 | 7.57 | 24.09 | 4.35 | |
| 17.06.2023 | Midtsommersprinten | B-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2023 | Telemark 2-dagers | B-åpen 17- | 1.16.07 | 7 /11 | 3.46 | 19.15 | 0.57 | 24.09 | 4.35 | |
| 03.06.2023 | KM-sprint - Telemark 2-dagers | B-åpen 17- | 28.41 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2023 | Kjoseløpet 2023 | Åpen B 17- | 1.41.12 | 17 /18 | 36.47 | (32.36) | 11.51 | 22.24 | 3.56 | |
| 22.04.2023 | Hjalmarløpet 2023 | B-åpen 17- | 1.01.45 | 15 /17 | 31.15 | (39.35) | 20.02 | 26.16 | 5.51 | |
| 16.04.2023 | Solrenningen Langdistanse | C-åpen 17- | 42.24 | 2 /9 | 3.20 | 17.52 | 1.24 | 19.11 | 3.56 | |
| 15.04.2023 | Solrenningen Mellomdistanse | C-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 01.03.2023 | Vinter-Jukola – løp 16 | C | 49.24 | 3 /8 | 1.28 | 14.42 | 0.26 | 19.02 | 4.11 | |
| 30.10.2022 | Ungdomsløp - MOT.TV-finale | B-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.10.2022 | Marummila | D 2.5 km | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2022 | Porsgrunn City Race | C-åpen 17- | 28.52 | 2 /4 | 0.35 | 15.48 | 0.19 | 19.59 | 4.39 | |
| 20.09.2022 | Vestfold Høstcup 6 | B-åpen | 27.08 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2022 | Åpent klubbmesterskap Stokke IL, Andebu IL og Sandefjord OK | B-Åpen | 1.26.31 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2022 | Vestfold Høstcup 4 | B-åpen | 1.05.27 | 7 /8 | 18.49 | 30.13 | 8.41 | 26.32 | 4.54 | |
| 28.08.2022 | KM stafett Vestfold og Telemark - Direkteløyper | C-åpen | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2022 | KM-lang Vestfold og Telemark | C-åpen 17- | 51.00 | 6 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2022 | Vestfold Høstcup 2 | D17C | 45.00 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2022 | Night Hawk Individual | Åpen C | 1.14.51 | 8 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 13.08.2022 | Drangedalsløpet | B-åpen 17- | 1.36.18 | 7 /8 | 43.32 | (42.40) | 19.17 | 26.38 | 4.56 | |
| 03.08.2022 | HL-trening Sprint | Åpen | 34.51 | 32 /43 | 1.39 | 13.16 | 0.38 | 11.55 | 0.12 | |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | B-åpen 17- | 53.57 | 32 /194 | 7.52 | 20.55 | 3.03 | 24.25 | 3.12 | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | B-åpen 17- | 1.03.19 | 37 /194 | 6.27 | 26.57 | 2.45 | 24.25 | 3.12 | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | B-åpen 17- | 1.44.57 | 49 /194 | 15.42 | 29.01 | 4.20 | 24.25 | 3.12 | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | B-åpen 17- | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2022 | Skien City Race, KM-sprint | B-åpen17- | 22.37 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2022 | Midtsommerløpet | B-åpen 17- | 1.07.05 | 8 /8 | 12.24 | 25.10 | 4.39 | – | – | – |
| 16.06.2022 | Åpent klubbmesterskap Sprint Sandefjord OK, Stokke IL og Andebu IL | D 17- | 30.19 | 9 /10 | 1.55 | 13.27 | 0.51 | 11.51 | 0.12 | – |
| 14.06.2022 | Vestfold Vårcup 7 | C-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2022 | Vestfold Vårcup 6 | D17C | 22.29 | 3 /4 | 0.11 | 16.30 | 0.08 | 19.14 | 2.29 | – |
| 22.05.2022 | Telemark 2-dagers | C-åpen 17- | 1.13.58 | 6 /7 | 27.32 | 29.30 | 10.59 | 20.56 | 5.09 | |
| 15.05.2022 | Kjoseløpet 2022 | Åpen C 17- | 1.20.14 | 5 /8 | 23.06 | 25.08 | 7.14 | 19.14 | 2.29 | – |
| 01.05.2022 | Vårløp | C 17- | 1.59.12 | 6 /6 | 66.42 | (38.11) | 21.22 | 20.56 | 5.09 | |
| 26.04.2022 | Vestfold Vårcup 2 | D17C | 17.36 | 3 /4 | 0.39 | 11.12 | 0.25 | – | – | – |
| 09.04.2022 | Halden O-Meeting Mellom | C-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2022 | Vestfold 2-dagers, dag 1 | C-åpen 17- | 37.55 | 10 /12 | 14.03 | 21.31 | 7.58 | 18.16 | 4.08 | |
| 04.09.2021 | Høstløpene - løp 1 | C-åpen 17- | 1.01.20 | 2 /3 | 15.37 | 19.11 | 4.53 | 18.58 | 3.51 | |
| 02.09.2021 | Klubbmesterskap mellomdistanse - Sandefjord OK, Stokke IL og Andebu IL | D 17 C | 48.59 | 3 /4 | 12.11 | 25.07 | 6.15 | – | – | – |
| 31.08.2021 | Vestfold Høstcup 3 | D17C | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2021 | Skien City Race, KM-sprint | C-åpen 17- | 39.21 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2021 | Vestfold Høstcup 1 | D17C | 40.28 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | C-åpen 17- | 45.29 | 21 /140 | 13.06 | 24.50 | 7.09 | 20.01 | 3.33 | |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | C-åpen 17- | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | C-åpen 17- | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2021 | Åpent klubbmesterskap Sprint Sandefjord OK, Stokke IL og Andebu IL | Sjåfør/ledsager | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2021 | Vårløp i Sandefjord | Sjåførklasse/konkurrerer ikke | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2021 | O-Challenge | jåførklasse | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2021 | Tjølling langtrav - Under 20 Ve/Te. MOT.TV | Sjåfør-Leder | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.10.2020 | Jubileumsløp NOF 75 år | D17C | 47.59 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2020 | Vestfold Høstcup 6 | D17C | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2020 | Kjoseløpet | Åpen C 17- | 1.33.53 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 27.06.2020 | KM Sprint Vestfold og Telemark | C-åpen 17- | 20.56 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2020 | Sandefjord Skogs-race | C-åpen 17- | 56.33 | 8 /8 | 22.40 | (29.08) | 11.40 | 20.30 | 4.30 | – |
| 13.06.2020 | Sommerløp i Porsgrunn | C-åpen 17- | 23.56 | 3 /6 | 1.13 | 16.23 | 0.50 | 20.30 | 4.30 | – |