Løperprofil
Åsne November Bjørke
Halden
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
B-rankingen
5 løp
N-rankingen
5 løp
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 17.01
- Løpskapasitet
- 13.36
- O-evne
- 3.25
- Jevnhet ±
- 10,0 %
- Usikkerhet ±
- 1.38
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 4,2
- Typisk bom
- 111 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 10.11.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0601 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1327 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0998 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0918 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,6 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,56 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1881 |
| bomVekt | 27,16 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7056 |
| bomStorSigma | 1,049 |
| antallBom | 14 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0554 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0729 |
| havariVekt | 1,46 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0066 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9756 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0032 |
| fartSesongSin | −0,0032 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3201,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4003,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.41
- Løpskapasitet
- 10.52
- O-evne
- 1.49
- Jevnhet ±
- 8,6 %
- Usikkerhet ±
- 2.45
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 91 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 24.05.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1602 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0264 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0855 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,196 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,78 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0054 |
| bomVekt | 2,76 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5133 |
| bomStorSigma | 0,8393 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0676 |
| havariVekt | 0,12 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9851 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | −0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2565,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2994,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.40
- Løpskapasitet
- 9.44
- O-evne
- 0.56
- Jevnhet ±
- 9,0 %
- Usikkerhet ±
- 1.33
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 2,5
- Typisk bom
- 71 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 12.11.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2573 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2317 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0897 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1352 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,11 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,21 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,802 |
| bomVekt | 11,39 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2628 |
| bomStorSigma | 0,6705 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,034 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0318 |
| havariVekt | 0,42 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,5422 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0005 |
| fartSesongSin | 0,0015 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2328,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2552,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 29 | 09.11.2024 O-event, dag 2 - Downhill Sprint, bom 4.02 | 81 | – |
| Bom over fem minutter | 33 | 09.11.2024 O-event, dag 2 - Downhill Sprint, bom 12.14 | 138 | – |
| Bom over ti minutter | 33 | 09.11.2024 O-event, dag 2 - Downhill Sprint, bom 12.14 | 283 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.11.2024 | O-event, dag 3 - Zoorientering | D13 | 28.11 | 62 /101 | 0.30 | 14.52 | 0.16 | 19.57 | 4.05 | |
| 09.11.2024 | O-event, dag 2 - Downhill Sprint | D13 | 40.33 | 84 /92 | – | – | – | – | – | – |
| 08.11.2024 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | D13 | 20.32 | 73 /92 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2024 | Ungdomsserien løp 6 | D 13-14 | 19.06 | 12 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2024 | Ungdomsserien løp 5 | D 13-14 | 59.21 | 11 /11 | 6.58 | 21.50 | 2.34 | 21.38 | 4.57 | |
| 31.08.2024 | Ungdomsserien løp 4 | D 13-14 | 1.49.25 | 8 /11 | 30.27 | 29.11 | 8.07 | 21.37 | 5.31 | |
| 24.08.2024 | KM Mellom | D 13-14 | 35.13 | 11 /12 | 3.36 | 17.49 | 1.49 | 21.37 | 5.31 | |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | D 13 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | D 13 | 21.07 | 25 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2024 | Ungdomsserien løp 3 | D13-14 | 35.41 | 10 /11 | 4.41 | 17.34 | 2.18 | 17.13 | 2.23 | – |
| 07.05.2024 | Ungdomsserien løp 2 | D13-14 | 28.37 | 10 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2024 | Ungdomsserien løp 1 | D 13-14 | 47.25 | 10 /12 | 6.49 | 21.28 | 3.05 | – | – | – |
| 12.11.2023 | O-event, dag 3 - Zoorientering | U3 | 23.11 | 12 /78 | 0.54 | 12.57 | 0.30 | 12.36 | 0.43 | |
| 11.11.2023 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | U3 | 39.18 | 21 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2023 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | U3 | 18.20 | 9 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 15.10.2023 | Tunevannet Rundt | N-åpen (2km) | 16.19 | 8 /34 | 1.59 | 13.26 | 1.38 | 12.43 | 0.59 | |
| 23.05.2023 | Ungdomsserien Løp 3 | D1112 | 28.52 | 11 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2023 | Ungdomsserien Løp 2 | D 11-12 | 26.30 | 8 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2022 | Ungdomsserien løp 7 med etterfinalen | D 11-12 | 36.29 | 10 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2022 | Ungdomsserien 6 | D 11-12 | 23.19 | 9 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2022 | Ungdomsserien løp 5 | D11-12 | 1.02.09 | 9 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2022 | Ungdomsserien løp 4 | D11-12 | 31.49 | 11 /14 | 1.51 | 18.14 | 1.04 | 16.42 | 1.25 | – |
| 15.05.2022 | KM Sprint | D 11-12 | 22.48 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2022 | Ungdomsserien 3 | D 11-12 | 19.46 | 12 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2022 | Ungdomsserien løp 2 - Langdistanse | D 11-12 | 47.48 | 8 /14 | 2.21 | 18.05 | 0.53 | – | – | – |
| 09.04.2022 | Halden O-Meeting Mellom | D 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 01.04.2022 | Nattsvermeren, (KM-natt og ungdomsserieløp nr 1) | D 11-12 | 39.46 | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2021 | Klubbmesterskap Halden SK | D 9-10 | 26.15 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2021 | Ungdomsserien finale | D 9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2021 | O-Troll-leir 2021 | D 13-14 | – | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2021 | Ungdomsserien løp 5 | D9-10 | 25.39 | – | 1.02 | 14.25 | 0.35 | 14.06 | 0.47 | |
| 24.08.2021 | Ungdomsserien løp 4 | D 9-10 | 22.17 | 5 /21 | 1.00 | 13.42 | 0.37 | 14.10 | 0.51 | |
| 15.06.2021 | Ungsdomsserien løp 3 | D 9-10 | 15.58 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2021 | Ungdomsserien løp 2 | D 9-10 | 28.12 | 9 /18 | 1.27 | 16.08 | 0.50 | 15.27 | 1.00 | – |
| 06.06.2020 | Ungdomsserien løp 1 | D 9-10 | 35.26 | – | 2.46 | 21.38 | 1.41 | – | – | – |
| 15.09.2018 | Sport8serien finale | N-åpen | 28.01 | – | – | – | – | – | – | – |