Løperprofil
Odin Hofstad
Stokke
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
6 løp
Sprintrankingen
5 løp
B-rankingen
20 løp
C-rankingen
4 løp
Skogsrankingen
nr. 1835 av 3557
Nr. 1835 av 3557 blant menn i Norge · nr. 73 av 116 i klassen H15–16 · nr. 38 av 62 i 2011-kullet
- Forventet kmtid
- 11.55
- Løpskapasitet
- 10.56
- O-evne
- 0.59
- Jevnhet ±
- 10,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.25
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 3,7
- Typisk bom
- 61 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 29.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0357 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0196 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1049 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0346 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,56 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,65 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3367 |
| bomVekt | 67,6 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1181 |
| bomStorSigma | 0,5319 |
| antallBom | 23 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0444 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0513 |
| havariVekt | 4,66 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0152 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3361 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0032 |
| fartSesongSin | 0,0061 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2910,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3170,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.28
- Løpskapasitet
- 7.17
- O-evne
- 0.11
- Jevnhet ±
- 6,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.12
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 60 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,7 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i juni (±1,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 26.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1067 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0769 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0632 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,027 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,52 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,96 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9167 |
| bomVekt | 104,3 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0948 |
| bomStorSigma | 0,8523 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,053 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,128 |
| havariVekt | 5,42 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0103 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7551 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0106 |
| fartSesongSin | −0,0024 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2701,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2771,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.36
- Løpskapasitet
- 10.14
- O-evne
- 2.22
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.40
- Sikkerhet
- 13
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 92 s
- Disk/brutt
- 10 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mai (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 20 (sist 25.09.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2241 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2092 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0879 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0513 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,58 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 13,22 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0686 |
| bomVekt | 104,13 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,527 |
| bomStorSigma | 0,9693 |
| antallBom | 56 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,1024 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0484 |
| havariVekt | 7,52 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0076 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9619 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0047 |
| fartSesongSin | −0,0057 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2407,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2963,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.33
- Løpskapasitet
- 8.49
- O-evne
- 1.44
- Jevnhet ±
- 11,0 %
- Usikkerhet ±
- 1.34
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i februar (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 21.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3713 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3882 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1099 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1384 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,15 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,09 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8155 |
| bomVekt | 15,36 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4701 |
| bomStorSigma | 1,0526 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,063 |
| havariVekt | 0,69 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0006 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6043 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0041 |
| fartSesongSin | −0,0043 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2082 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2490,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 160 | 12.04.2026 Vestfold 2-dagers, dag 2, bom 2.25 | 160 | – |
| Bom over fem minutter | 196 | 02.01.2026 Nyttårs-Inne-O på Gjennestad, bom 6.46 | 196 | – |
| Bom over ti minutter | 293 | 23.09.2025 Vestfold Høstcup løp 5, bom 14.06 | 293 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.10.2026 | Ekelund Open | Dudes A | 32.23 | 3 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2026 | Porsgrunn City Race m/KM sprint VTOK | H 15-16 | 20.44 | 9 /13 | 0.46 | 7.53 | 0.17 | 7.33 | 0.11 | |
| 22.09.2026 | Vestfold Høstcup løp 6 | H 15-16 | 30.34 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2026 | KM Mellom og Kampen om Skagerak løp 2 | H 15-16 | 37.42 | 21 /35 | 2.04 | 11.38 | 0.38 | 12.05 | 1.02 | |
| 28.08.2026 | Kampen om Skagerrak Løp 1 | H 15-16 | 18.25 | 14 /31 | 0.20 | 7.25 | 0.08 | 7.40 | 0.13 | |
| 02.08.2026 | Hovedløpet sprint | H15 | 21.08 | 27 /50 | 0.27 | 7.47 | 0.10 | 7.40 | 0.13 | |
| 01.08.2026 | Hovedløpet Langdistanse | H15 | 1.15.53 | 36 /49 | 4.13 | 13.15 | 0.44 | 12.05 | 1.02 | |
| 28.05.2026 | Åpent Klubbmesterskap Sprint | H 15-16 | 20.55 | 2 /6 | 1.06 | 7.31 | 0.24 | 7.51 | 0.15 | |
| 28.04.2026 | Vestfold Vårcup 3 | H15-16 | 49.15 | 2 /5 | 4.30 | 10.22 | 0.57 | 12.01 | 1.07 | |
| 12.04.2026 | Vestfold 2-dagers, dag 2 | H 15-16 | 1.02.41 | 13 /13 | 6.44 | 14.48 | 1.35 | 12.01 | 1.07 | |
| 28.03.2026 | Skjærgårdsløpet | H 15-16 | 47.40 | 3 /4 | 1.58 | 12.23 | 0.31 | 11.36 | 0.54 | |
| 02.01.2026 | Nyttårs-Inne-O på Gjennestad | H13-16 | 37.13 | 6 /9 | 8.35 | 11.57 | 2.45 | 8.57 | 0.18 | – |
| 06.12.2025 | Røsskleivaløpet | H-16 | 42.47 | 10 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 09.11.2025 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H14 | – | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 08.11.2025 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | H14 | 14.38 | 45 /115 | – | – | – | – | – | – |
| 07.11.2025 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | H14 | 17.56 | 67 /110 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2025 | Porsgrunn City Race | H 13-14 | 19.43 | 6 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2025 | Klubbmesterskap mellomdistanse Sandefjord OK, Stokke IL og Andebu IL | H 13-14 | 31.50 | 2 /6 | 8.36 | 14.35 | 3.56 | 13.42 | 2.30 | |
| 23.09.2025 | Vestfold Høstcup løp 5 | H 13-14 | 42.00 | 4 /6 | 17.30 | (20.13) | 8.25 | 13.42 | 2.30 | |
| 13.09.2025 | MOT.TV-cup Vestfold og Telemark | H 13-14 | 24.03 | 8 /11 | 0.24 | 11.58 | 0.12 | 13.42 | 2.30 | |
| 09.09.2025 | Vestfold Høstcup løp 3 | H13-14 | 44.26 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2025 | Vestfold Høstcup løp 1 | H13-14 | 33.21 | 3 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 13.08.2025 | O-triatlon | A-16 | 59.52 | 10 /12 | 5.27 | 10.57 | 1.00 | 11.25 | 1.01 | – |
| 03.08.2025 | Hovedløpet sprint | H 14 | 14.30 | 21 /49 | – | – | – | – | – | – |
| 02.08.2025 | Hovedløpet lang | H 14 | 44.53 | 34 /45 | 13.55 | 15.08 | 4.42 | 13.35 | 2.20 | |
| 15.06.2025 | Midtsommerløpet | H13-14 | 26.06 | 13 /52 | 1.33 | 11.18 | 0.40 | 13.37 | 2.10 | |
| 14.06.2025 | CSI - Camp Stokke Indoor | H 13-14 | 20.01 | 24 /49 | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2025 | Midtsommersprinten | H13-14 | 19.10 | 20 /57 | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2025 | Åpent Klubbmesterskap Sprint Felles for Andebu, Stokke og Sandefjord | H 13-14 | 19.21 | 5 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2025 | Vestfold Vårcup løp 9 | H 13-14 | 35.26 | 3 /7 | 4.10 | 13.27 | 1.35 | 13.37 | 2.10 | |
| 01.06.2025 | Vårløpet | H 13-14 | 53.48 | 7 /14 | 21.04 | 16.13 | 6.21 | 13.37 | 2.10 | |
| 18.05.2025 | Hjalmarløpet 2025 m/KM Mellomdistanse | H 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2025 | Vestfold vårcup 6 | H 13-14 | 43.14 | 8 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2025 | Vestfold Vårcup #5 | H 13-14 | 15.50 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2025 | KM sprint | H 13-14 | 16.31 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2025 | Vestfold Vårcup 4 | H13-14 | 39.20 | 4 /10 | 6.58 | 14.02 | 2.29 | 14.03 | 2.11 | |
| 12.04.2025 | BBrave, Palmeløpet 2025, dag 1 | Herrer B | 38.10 | 4 /18 | 5.38 | 13.21 | 1.58 | – | – | – |
| 30.03.2025 | Vestfold 2-dagers, dag 2 | H 13-14 | 36.26 | 3 /7 | 4.18 | 12.39 | 1.30 | 14.08 | 2.12 | |
| 29.03.2025 | Vestfold 2-dagers, dag 1 | H 13-14 | 46.01 | 5 /6 | 2.44 | 13.38 | 0.49 | 14.08 | 2.12 | |
| 23.03.2025 | Blåveissprinten | H 13-14 | 43.15 | 20 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 16.03.2025 | Göteborgspremiären, lång | H14 | 54.45 | 27 /37 | 10.06 | 14.24 | 2.39 | 14.08 | 2.12 | |
| 15.03.2025 | Göteborgspremiären, medel | H14 | 51.17 | 28 /44 | 10.10 | 16.14 | 3.13 | 14.08 | 2.12 | |
| 07.12.2024 | Røsskleivaløpet | H16 | 54.43 | 16 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 30.11.2024 | Vestfold InneO, Løp 1 | H13-16 | 24.55 | 6 /7 | 6.56 | 11.52 | 3.18 | – | – | – |
| 27.10.2024 | MOT.TV-finale | H 13-14 | 1.00.59 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 13.10.2024 | Marummila | H 5 km | 1.08.36 | 24 /47 | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2024 | Eklund Open | Dudes A | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2024 | Vestfold høstcup 6 | H 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2024 | Klubbmesterskap Sandefjord OK, Andebu IL og Stokke IL | H 13-14 | 40.18 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2024 | Vestfold Høstcup løp 5 | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2024 | Vestfold Høstcup 4 | H 13-14 | 40.50 | 4 /4 | 5.31 | 13.28 | 1.49 | 13.50 | 2.13 | |
| 08.09.2024 | Blåbærløpet | H 13-14 | 43.00 | 7 /8 | 16.13 | 18.17 | 6.54 | 13.50 | 2.13 | |
| 03.09.2024 | Vestfold Høstcup 3 | H13-14 | 1.02.16 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2024 | Vestfold Høstcup 2 | H13-14 | 13.04 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2024 | KM langdistanse Vestfold/Telemark og Buskerud | H 13-14 | 1.01.22 | 15 /18 | 4.10 | 16.21 | 1.07 | 13.31 | 1.41 | |
| 20.08.2024 | Vestfold Høstcup 1 | H13-14 | 41.02 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2024 | Midtsommerløpet | H13-14 | 40.40 | 25 /41 | 5.57 | 14.14 | 2.05 | 13.12 | 1.43 | |
| 15.06.2024 | Camp Stokke innendørs | H 13-14 | 24.48 | 32 /48 | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2024 | Midtsommersprinten | H13-14 | 20.43 | 28 /47 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2024 | Vestfold Vårcup 8 | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2024 | Åpent Klubbmesterskap sprint | H 13-14 | 14.21 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2024 | Vestfold Vårcup 6 | H13-14 | 40.07 | 3 /4 | 6.26 | 13.19 | 2.08 | 12.52 | 1.41 | |
| 23.04.2024 | Vestfold Vårcup 3 | H 13-14 | 18.38 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2024 | Vestfold Vårcup 2 | H 13-14 | 34.17 | 4 /7 | 3.23 | 14.58 | 1.29 | 13.06 | 1.35 | – |
| 13.04.2024 | Bugården Innendørs | H13-16 | 15.38 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2024 | Vestfold Vårcup løp 1 | H 13-14 | 39.56 | 2 /6 | 11.35 | 14.55 | 4.20 | 13.06 | 1.35 | – |
| 07.04.2024 | Vestfold 2-dagers, dag 2 | H13-14 | 28.48 | 7 /17 | 2.20 | 12.07 | 0.59 | 13.06 | 1.35 | – |
| 02.12.2023 | Røsskleivaløpet | H16 | 41.53 | 15 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 15.10.2023 | Tunevannet Rundt | D/H-16 (3km) | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2023 | Marum-mila og MOT.TV cup finale | Herrer C | 32.58 | 5 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 28.09.2023 | Eklund Open | HC | 30.09 | 7 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2023 | Klubbmesterskap mellomdistanse Sandefjord OK, Stokke IL og Andebu IL | H 11-12 | 18.23 | 3 /9 | 1.36 | 9.52 | 0.52 | 12.17 | 1.52 | |
| 19.09.2023 | Vestfold Høstcup 6 | H11-12 | 19.21 | 9 /14 | 0.36 | 13.26 | 0.25 | 12.17 | 1.52 | |
| 12.09.2023 | Vestfold Høstcup 5 | H11-12 | 24.17 | 5 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2023 | Vestfold Høstcup 4 | H11-12 | 20.14 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2023 | Vestfold Høstcup 3 | H11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2023 | Vestfold Høstcup 2 | H11-12 | 39.25 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2023 | Vestfold Høstcup 1 | H11-12 | 54.18 | 6 /6 | 28.19 | (23.24) | 12.12 | 13.45 | 2.54 | |
| 18.06.2023 | Midtsommerløpet | H 11-12 | 25.00 | 8 /12 | 2.39 | 13.02 | 1.23 | 11.56 | 1.14 | – |
| 17.06.2023 | Midtsommersprinten | H 11-12 | 13.34 | 7 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2023 | Åpent Klubbmesterskap Sprint, Sandefjord OK, Stokke il og Andebu il | H 11-12 | 12.34 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2023 | Vestfold Vårcup 6 | H11-12 | 22.34 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2023 | Vestfold Vårcup 5 | H11-12 | 26.17 | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2023 | Vestfold Vårcup 4 | H11-12 | 21.52 | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2023 | Vestfold Vårcup 2 | H11-12 | 20.33 | 5 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2023 | Vestfold Vårcup 1 | H11-12 | 17.23 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 26.03.2023 | Vestfold 2-dagers, dag 2 | H 11-12 | 27.22 | 2 /8 | 4.17 | 11.47 | 1.51 | – | – | – |
| 25.03.2023 | Vestfold 2-dagers, dag 1 | H11-12 | 48.27 | 9 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2022 | Vestfold Høstcup 7 | H11-12 | 34.20 | 6 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 20.09.2022 | Vestfold Høstcup 6 | H11-12 | 27.13 | 8 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2022 | Åpent klubbmesterskap Stokke IL, Andebu IL og Sandefjord OK | H 11-12 | 44.31 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2022 | Vestfold Høstcup 4 | H11-12 | 25.24 | 8 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2022 | Vestfold Høstcup 2 | H11-12N | 23.33 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2022 | Vestfold Høstcup 1 | H11-12 | 1.00.02 | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2022 | Åpent klubbmesterskap Sprint Sandefjord OK, Stokke IL og Andebu IL | H 11-12 | 18.16 | 6 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2022 | Vestfold Vårcup 3 | H11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2021 | Bondeknøl løpet, Olsrød Gård, fellestart. Treningsløp for SIL, SOK og AIL. Åpent for andre klubber.. | N-2 km | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2021 | Stokke IL Trening Høst 2021 - Hogsnes | Nybegynner | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2021 | Vestfold Høstcup 6 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2021 | Vestfold Høstcup 4 | N-åpen | – | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2021 | Klubbmesterskap mellomdistanse - Sandefjord OK, Stokke IL og Andebu IL | H 9-10 | 33.09 | 7 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2021 | Vestfold Høstcup 3 | N-åpen | 15.15 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2021 | Vestfold Høstcup 2 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2021 | Vestfold Høstcup 1 | N-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2021 | Trening 6.mai | N | 36.28 | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2020 | Klubbmesterskap Stokke og Andebu | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2019 | Klubbmesterskap Stokke og Andebu | N-åpen | 37.02 | – | – | – | – | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | KM Stafett og Kampen om Skagerak stafett | H13-16 | Telemark/Vestfold 3 | 3 | 16.57 | 9 | 8 |