Løperprofil
Eivind Ness-Jensen
Frol
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
128 løp
Sprintrankingen
41 løp
B-rankingen
6 løp
Skogsrankingen
nr. 2128 av 3540
Nr. 2128 av 3540 blant menn i Norge · nr. 197 av 268 i klassen H45–49 · nr. 49 av 62 i 1978-kullet
- Forventet kmtid
- 12.43
- Løpskapasitet
- 10.42
- O-evne
- 2.02
- Jevnhet ±
- 6,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.08
- Sikkerhet
- 72
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 104 s
- Disk/brutt
- 2 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±1,3 %)
- Løp i grunnlaget
- 128 (sist 27.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0549 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0556 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,067 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0108 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 25,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 72,38 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3002 |
| bomVekt | 761,57 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6432 |
| bomStorSigma | 0,8658 |
| antallBom | 410 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0186 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0254 |
| havariVekt | 49,2 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0172 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,6938 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0032 |
| fartSesongSin | 0,0121 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2846,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3385,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 817 av 1658
Nr. 817 av 1658 blant menn i Norge · nr. 69 av 127 i klassen H45–49 · nr. 16 av 31 i 1978-kullet
- Forventet kmtid
- 7.26
- Løpskapasitet
- 7.17
- O-evne
- 0.09
- Jevnhet ±
- 4,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.06
- Sikkerhet
- 26
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 58 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,6 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 42 (sist 30.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1069 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1079 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0449 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,013 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 8,31 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 25,67 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9442 |
| bomVekt | 324,51 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0555 |
| bomStorSigma | 0,5457 |
| antallBom | 32 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0477 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0478 |
| havariVekt | 13,57 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0082 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8975 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | −0,0024 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2698,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2754,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.05
- Løpskapasitet
- 11.20
- O-evne
- 1.45
- Jevnhet ±
- 10,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.46
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i oktober (±1,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 07.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1235 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1424 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1047 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0572 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,35 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9994 |
| bomVekt | 20,44 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4647 |
| bomStorSigma | 0,7768 |
| antallBom | 18 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,07 |
| havariVekt | 1,55 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0005 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0267 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0054 |
| fartSesongSin | 0,0095 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2666 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3079,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.42
- Løpskapasitet
- 12.57
- O-evne
- 1.45
- Jevnhet ±
- 11,2 %
- Usikkerhet ±
- 4.31
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 90 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 03.10.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0125 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1133 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1121 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2683 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,37 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9612 |
| bomVekt | 1,14 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5005 |
| bomStorSigma | 0,8621 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0683 |
| havariVekt | 0,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0014 |
| fartSesongSin | −0,0027 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3056,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3470,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.42
- Løpskapasitet
- 11.09
- O-evne
- 1.33
- Jevnhet ±
- 10,0 %
- Usikkerhet ±
- 4.30
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 83 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 04.09.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1224 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1716 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1003 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3032 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,82 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0181 |
| bomVekt | 2,16 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4195 |
| bomStorSigma | 0,8124 |
| antallBom | 8 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0328 |
| havariVekt | 0,04 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0004 |
| fartSesongSin | −0,0024 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2667,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3037,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 36 | 26.09.2026 Loffelunken, bom 2.01 | 154 | nr. 2260 |
| Bom over fem minutter | 108 | 30.08.2026 KM lang og finale SMN-cup Inderøy , bom 5.32 | 218 | nr. 2607 |
| Bom over ti minutter | 186 | 24.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel, bom 11.47 | 406 | nr. 3919 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.10.2026 | Bratsbergnatta | B-åpen | 31.42 | 2 /4 | 1.34 | 11.06 | 0.33 | 13.05 | 1.45 | |
| 02.10.2026 | KM natt | H 35- | 1.22.31 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2026 | Nattløp | A4/A6 | 41.22 | 7 | 2.55 | 8.24 | 0.36 | 7.22 | 0.08 | |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten 2 gemensamma kontroller | 27.47 | 19 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten, 3 | 27.47 | 29 /47 | 1.32 | 11.42 | 0.39 | 12.43 | 2.02 | |
| 26.09.2026 | Loffelunken | H45 | 41.21 | 13 /21 | 3.22 | 11.16 | 0.55 | 12.43 | 2.02 | |
| 16.09.2026 | Skøynar-karusell 9 - Haugatjønna | A 3,7 | 47.20 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2026 | Tour de Trondheim #3 - Langdistanse | H 40- | 1.44.51 | 9 /13 | 6.34 | 10.50 | 0.41 | 12.43 | 2.02 | |
| 12.09.2026 | Tour de Trondheim #2 - Mellomdistanse | H 40- | 58.12 | 10 /13 | 5.01 | 11.29 | 0.59 | 12.43 | 2.02 | |
| 11.09.2026 | Tour de Trondheim #1 - Sprint + STOK ungdomsløp finale | H 40- | 17.14 | 4 /5 | 0.45 | 7.35 | 0.20 | 7.22 | 0.08 | |
| 02.09.2026 | O-sjuer 10 - Storlidalen | A6 | 1.24.58 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2026 | KM lang og finale SMN-cup Inderøy | H 45- | 2.01.04 | 8 /8 | 15.16 | 14.48 | 1.52 | 12.46 | 2.07 | |
| 22.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse | H 45- | 1.36.44 | 13 /17 | 6.48 | 11.08 | 0.47 | 12.46 | 2.07 | |
| 21.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap • Ungdomsløp 6 - Sprint | H 40- | 17.12 | 9 /19 | 0.02 | 7.10 | 0.01 | 7.22 | 0.09 | |
| 15.08.2026 | Jubileumsløpet - Grønningen rundt | Grønningen rundt (A-nivå) | 2.02.05 | 20 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | H45 | 1.22.58 | 129 /187 | 10.22 | 11.45 | 1.28 | 12.48 | 2.07 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | H45 | 59.36 | 157 /187 | 16.46 | 14.49 | 4.10 | 12.48 | 2.07 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | H45 | 31.12 | 116 /187 | 2.38 | 10.39 | 0.54 | 12.48 | 2.07 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | H45 | 1.40.02 | 127 /187 | 10.47 | 12.07 | 1.18 | 12.48 | 2.07 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | H45 | 1.17.48 | 129 /187 | 5.08 | 10.55 | 0.43 | 12.48 | 2.07 | |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | H 45- | 1.26.58 | 21 /27 | 6.51 | 11.39 | 0.55 | 12.48 | 2.08 | |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | H 45- | 1.00.26 | 23 /34 | 4.41 | 12.09 | 0.57 | 12.48 | 2.08 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | H 45- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2026 | O-sjuer 8 - Moan | A6 | 23.14 | 9 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2026 | SMN-cup 3 | Åpen 2.5 | 12.56 | 5 /16 | 0.00 | 10.28 | 0.00 | 12.48 | 2.08 | |
| 10.06.2026 | Bygdakamp 4 - Torsbustaden | A6 | 1.25.32 | 13 | 12.24 | 13.36 | 1.58 | 12.48 | 2.08 | |
| 06.06.2026 | Vårløpet 2026 | H 40- | 1.02.10 | 4 /4 | 2.42 | 10.44 | 0.28 | 12.48 | 2.08 | |
| 05.06.2026 | Kviknekarusell 6 | A6 | 1.15.23 | 7 | 4.02 | 11.37 | 0.37 | 12.48 | 2.08 | |
| 30.05.2026 | Trondheim Open (m/ KM Lang) | H 40- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2026 | Trondheim Open (m/ KM Lang) | H 40- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2026 | Bygdakamp 3 | A6 | 1.26.59 | 14 | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2026 | O-karusell 5. løp Venåsen | A 4 KM | 1.12.41 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2026 | O-sjuer 6 - Gjeldsåsen | A6 | 1.15.23 | 7 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2026 | KM sprint NTOK/SMN Cup nr 2 | H 40- | 26.11 | 6 /7 | 6.00 | 9.21 | 2.08 | 7.30 | 0.09 | |
| 13.05.2026 | O-sjuer 5/Bygdakamp 2 - Masteråsen | A6 | 1.38.26 | 11 | 12.35 | 13.15 | 1.42 | 12.49 | 2.15 | |
| 09.05.2026 | KM Mellom NTOK | H 40- | 1.07.35 | 2 /3 | 12.56 | 14.06 | 2.44 | 12.49 | 2.15 | |
| 26.04.2026 | Blåveisløpet | H 40- | 1.00.49 | 8 /8 | 8.30 | 12.50 | 1.48 | 12.42 | 2.14 | |
| 23.04.2026 | KM Sprint STOK | AL-åpen | 14.11 | 2 /4 | 0.02 | 7.09 | 0.01 | 7.28 | 0.06 | |
| 22.04.2026 | O-sjuer 3 - Masteråsen | A6 | 1.43.52 | 10 | 5.08 | 13.54 | 0.41 | 12.42 | 2.14 | |
| 16.04.2026 | SMN-cup nr. 1 | Åpen 2,5 | 15.28 | 4 /7 | 0.02 | 7.37 | 0.01 | 7.28 | 0.06 | |
| 15.04.2026 | O-sjuer 2 - Staupsmarka | A6 | 28.55 | 9 | 0.51 | 7.37 | 0.13 | 7.28 | 0.06 | |
| 08.04.2026 | O-sjuer 1 - Røstad | A6 | 14.28 | 7 | 0.06 | 7.27 | 0.03 | 7.28 | 0.06 | |
| 06.04.2026 | Påskeløp | A3 | 58.50 | 20 | 4.25 | 14.05 | 1.03 | 12.42 | 2.14 | |
| 26.09.2025 | Nattløp Storlidalen | A4 | 44.13 | 3 | 0.44 | 10.19 | 0.10 | 12.45 | 2.19 | |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten 1 gemensamma kontroller | 22.27 | 34 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten, 2 | 22.27 | 30 /40 | 2.44 | 11.40 | 1.25 | 12.45 | 2.19 | |
| 20.09.2025 | Loffelunken | H45 | 40.45 | 11 /24 | 1.16 | 10.50 | 0.20 | 12.45 | 2.19 | |
| 17.09.2025 | O-karusell 6, Bygdakamp 6 | A6 | 1.12.06 | 8 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2025 | Tour de Trondheim dag 3 (KM Lang) | H 40- | 1.15.11 | 4 /7 | 3.50 | 10.54 | 0.33 | 12.45 | 2.19 | |
| 13.09.2025 | Tour de Trondheim dag 2 og Ungdomsløp | H 40- | 1.06.34 | 4 /9 | 10.29 | 11.20 | 1.47 | 12.45 | 2.19 | |
| 04.09.2025 | TA-cup 8 | Åpen 3,0 | 36.17 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2025 | KM Lang NTOK | H 45- | 1.14.46 | 4 /7 | 3.52 | 10.36 | 0.33 | 12.54 | 2.25 | |
| 27.08.2025 | O-sjuer 9 Furuhevilen (Dalaelva) | A6 | 1.42.57 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, langdistanse | H 45- | 1.18.16 | 10 /17 | 1.21 | 10.15 | 0.11 | 12.54 | 2.25 | |
| 22.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, sprint | H 40- | 20.24 | 13 /24 | 0.14 | 7.20 | 0.05 | 7.26 | 0.07 | |
| 20.08.2025 | O-sjuer 8 / Bygdakamp 5 (Heståsdalen) | A6 | 1.19.23 | 11 | 17.23 | 13.58 | 3.04 | 12.54 | 2.25 | |
| 17.08.2025 | O-karusell 4 | A 12 km | 2.40.00 | 6 /6 | 9.50 | 11.01 | 0.41 | 12.54 | 2.25 | |
| 14.08.2025 | TA-cup 7 | Åpen 3.0 | 57.40 | 13 /18 | 10.52 | 13.12 | 2.29 | 12.54 | 2.25 | |
| 14.08.2025 | O-sjuer 7, Storlidalen | A4 | 57.40 | 10 | 10.55 | 13.06 | 2.29 | 12.54 | 2.25 | |
| 13.08.2025 | Treningsløp | A 9 km | 2.19.51 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 07.08.2025 | O-karusell 8. løp Solem | A 4 KM | 48.26 | 5 | 2.39 | 10.24 | 0.36 | 12.54 | 2.25 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | H45 | 1.06.49 | 111 /156 | 7.42 | 10.44 | 1.14 | 12.59 | 2.27 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | H45 | 1.22.45 | 128 /156 | 13.16 | 12.28 | 2.00 | 12.59 | 2.27 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | H45 | 54.40 | 123 /156 | 13.32 | 13.33 | 3.21 | 12.59 | 2.27 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | H45 | 1.26.36 | 113 /156 | 8.49 | 11.46 | 1.12 | 12.59 | 2.27 | |
| 09.07.2025 | Sommersprint cup 1 | H A/B lang | 19.19 | 11 /30 | 0.05 | 7.07 | 0.02 | 7.21 | 0.07 | |
| 08.07.2025 | Sommercup 1 | H-AL | 55.19 | 12 /19 | 5.35 | 11.08 | 1.07 | 12.59 | 2.27 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | AL-åpen | 57.25 | 38 /168 | 3.07 | 11.01 | 0.36 | 12.59 | 2.27 | |
| 09.06.2025 | Trondheim Open, dag 2 | H 35- | 1.23.17 | 9 /9 | 11.39 | 12.36 | 1.46 | 13.05 | 2.30 | |
| 08.06.2025 | Trondheim Open, KM-sprint | H 45- | 14.35 | 4 /5 | 0.03 | 6.56 | 0.01 | 7.21 | 0.08 | |
| 05.06.2025 | TA-cup 5 | A/B-åpen | 30.25 | 6 /18 | 1.32 | 10.22 | 0.31 | 13.05 | 2.30 | |
| 04.06.2025 | O-karusell 3, Bygdakamp 3 | A 6 km | 1.26.06 | 12 /13 | 17.47 | 13.55 | 2.52 | 13.05 | 2.30 | |
| 01.06.2025 | Tradisjonsbæreren | H 40- | 1.43.42 | 9 /10 | 8.19 | 11.36 | 0.56 | 13.05 | 2.30 | |
| 28.05.2025 | Treningsløp | B 3 km | 1.21.11 | 5 | 9.06 | 22.44 | 2.33 | 20.23 | 1.59 | |
| 25.05.2025 | Verdal 2-dagers | H 45- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2025 | Verdal 2-dagers | H 45- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2025 | O-sjuer 5 / Bygdakamp 2 Nybrotta HL-arena | A6 | 2.01.43 | 13 | 31.45 | (18.36) | 4.51 | 13.05 | 2.31 | |
| 18.05.2025 | Vårløpet / KM mellomdistanse | H 40- | 53.49 | 14 /16 | 4.08 | 11.40 | 0.54 | 13.05 | 2.31 | |
| 14.05.2025 | O-sjuer 4 Ytterøya | A6 | 1.36.19 | 10 | 33.37 | 16.25 | 5.44 | 13.05 | 2.31 | |
| 11.05.2025 | Blåveisløpet | H 40- | 51.56 | 6 /10 | 4.44 | 11.19 | 1.02 | 13.05 | 2.31 | |
| 08.05.2025 | TA-cup 4 | Å2,5 | 19.21 | 5 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2025 | O-sjuer 3 Masteråsen | A6 | 1.20.00 | 8 | 9.20 | 12.01 | 1.28 | 12.49 | 2.21 | |
| 24.04.2025 | TA-cup 3 | Åpen 2,5 | 22.04 | 6 /13 | 2.02 | 7.49 | 0.43 | 7.23 | 0.08 | |
| 23.04.2025 | O-sjuer 2 Staupshaugen | A6 | 27.11 | 11 | 2.19 | 7.59 | 0.41 | 7.23 | 0.08 | |
| 21.04.2025 | Påskeløp | Lang | 59.23 | 17 | 2.34 | 12.33 | 0.33 | 12.49 | 2.21 | |
| 10.04.2025 | TA-cup 2 | Åpen 2.5 | 20.26 | 3 /14 | 0.22 | 7.01 | 0.08 | 7.23 | 0.08 | |
| 09.04.2025 | O-sjuer 1 Staupsmarka | A6 | 21.08 | 5 | 0.05 | 7.06 | 0.02 | 7.23 | 0.08 | |
| 12.01.2025 | Ski-o på Frol | Lang | 34.12 | 9 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 03.11.2024 | Trondheim Urban | H 40- | 1.00.17 | 7 /11 | 1.09 | 10.06 | 0.12 | 12.50 | 2.24 | |
| 06.10.2024 | Inderøy Over | A9-åpen | 1.28.55 | 11 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 04.10.2024 | KM natt | H 35- | 1.27.07 | 7 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2024 | SK10 - Spøkelsesløpet | A | 55.11 | 9 | 3.13 | 11.30 | 0.40 | 12.54 | 2.27 | |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten 6 gemensamma kontroller | 31.23 | 32 /38 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten, 7 | 31.23 | 44 /53 | 11.01 | 15.00 | 5.16 | 12.54 | 2.27 | |
| 21.09.2024 | Loffelunken med ungdomsserien, #8 | H45 | 45.02 | 14 /24 | 5.39 | 11.13 | 1.24 | 12.54 | 2.27 | |
| 18.09.2024 | Bygdakamp 6 | A6 | 1.16.48 | 13 | 11.25 | 12.23 | 1.50 | 12.54 | 2.27 | |
| 15.09.2024 | O-karusell 6 | A12km | 2.52.41 | 14 /17 | 6.54 | 12.11 | 0.30 | 12.54 | 2.27 | |
| 14.09.2024 | U-cup 8 | Å2,5 | 15.19 | 3 /15 | 0.01 | 6.42 | 0.00 | 7.21 | 0.08 | |
| 11.09.2024 | O7-10 Røstad | A6 | 25.38 | 10 | 1.46 | 7.49 | 0.32 | 7.21 | 0.08 | |
| 01.09.2024 | Tour de Trondheim dag 3 (KM Lang) | H 45- | 1.16.32 | 3 /8 | 5.56 | 10.17 | 0.48 | 12.54 | 2.27 | |
| 31.08.2024 | Tour de Trondheim dag 2 | H 40- | 54.24 | 9 /17 | 6.44 | 10.58 | 1.21 | 12.59 | 2.31 | |
| 29.08.2024 | U-cup 7 | Åpen 2.5 | 40.59 | 5 /15 | 1.57 | 10.07 | 0.29 | 12.59 | 2.31 | |
| 29.08.2024 | O-sjuer 8/U-cup, Furuhevelen | A4 | 40.59 | 4 | 1.01 | 10.04 | 0.15 | 12.59 | 2.31 | |
| 24.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | H 45- | 1.50.07 | 8 /13 | 25.11 | 13.13 | 3.01 | 12.59 | 2.31 | |
| 23.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Sprint | H 40- | 20.12 | 13 /18 | 0.33 | 7.19 | 0.12 | 7.26 | 0.08 | |
| 21.08.2024 | O7-7 / BK-5 Vulusjøen | A6 | 2.02.33 | 6 | 40.53 | 15.48 | 5.16 | 12.59 | 2.31 | |
| 18.08.2024 | KM-Mellom | H 40- | 57.07 | 2 /4 | 3.11 | 10.22 | 0.35 | 12.59 | 2.31 | |
| 15.08.2024 | U-Cup 6 | Åpen 2,5 | 29.18 | 5 /12 | 3.10 | 8.12 | 0.53 | 7.26 | 0.08 | |
| 14.08.2024 | Skøynarkarusell 7 | A4 | 1.19.30 | 9 | 9.54 | 15.22 | 1.55 | 12.59 | 2.31 | |
| 11.08.2024 | KM langdistanse | H 45- | 1.24.24 | 5 /10 | 3.19 | 10.05 | 0.24 | 12.59 | 2.31 | |
| 14.07.2024 | Måssåfræsn | Måssåbjønn | 52.11 | 9 /12 | 8.08 | 12.24 | 1.56 | 13.19 | 2.31 | |
| 12.06.2024 | O7-6 / BK-4 Masteråsen | A6 | 1.47.15 | 9 | 19.07 | 14.05 | 2.31 | 13.22 | 2.29 | |
| 09.06.2024 | Vårløpet | H 40- | 49.28 | 13 /13 | 3.37 | 11.09 | 0.49 | 13.22 | 2.29 | |
| 02.06.2024 | Trondheim Open, JWOC uttak lang | H 45- | 1.19.04 | 8 /8 | 6.45 | 11.18 | 0.58 | 13.22 | 2.29 | |
| 23.05.2024 | U-cup 4 / KM Sprint | H 40- | 21.20 | 3 /6 | 0.13 | 7.26 | 0.05 | 7.33 | 0.07 | |
| 15.05.2024 | Skøynarkarusell 4 | A4 | 42.21 | 4 | 1.26 | 11.02 | 0.22 | 13.26 | 2.28 | |
| 08.05.2024 | Bygdakamp 2 | A6 | 1.09.10 | 18 | 7.41 | 11.49 | 1.19 | 13.26 | 2.28 | |
| 01.05.2024 | KM sprintstafett NTOK og STOK | Løype: D17- 52.4 | 10.35 | 5 | 0.00 | 6.49 | 0.00 | 7.33 | 0.07 | |
| 01.05.2024 | KM sprintstafett NTOK og STOK | Løype: H45- 83.2 | 11.33 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2024 | U-cup 3 | Åpen 2.5 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2024 | O7-2 Børsåsen | A6 | 3.45 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2024 | U-cup 2 | Åpen 2.5 | 17.11 | 11 /19 | 0.44 | 7.40 | 0.20 | 7.35 | 0.08 | |
| 17.04.2024 | O-karusell 1 / Bygdakamp 1 | A 4 / A 6 | 23.21 | 17 /47 | 0.14 | 7.16 | 0.04 | 7.35 | 0.08 | |
| 04.04.2024 | U-cup 1 | Åpen 2,5 km | 23.50 | 8 /22 | 0.44 | 7.31 | 0.14 | 7.35 | 0.08 | |
| 06.10.2023 | KM Natt NTOK | Direkte C | 40.17 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten 7 gemensamma kontroller | 25.11 | 18 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten, 7 | 25.11 | 27 /69 | 0.58 | 10.24 | 0.24 | 13.38 | 2.32 | |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | H45 | 39.08 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.09.2023 | Skøynarkarusell 11 | B/A 4 | 1.22.33 | 8 | 30.09 | 19.11 | 7.00 | 13.38 | 2.32 | |
| 17.09.2023 | Inderøy Over 2023 | A9-åpen | 1.40.32 | 12 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2023 | Treningsløp natt, Staupsmarka | B | 25.35 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2023 | O-sjuer 10, Momarka | A6 | 28.52 | 6 | 1.26 | 7.09 | 0.21 | 7.32 | 0.09 | |
| 10.09.2023 | O-karusell 18. løp (Vaadalsmarka) | 4km A | 46.42 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2023 | U-Cup 9 | Åpen 2,5 | 25.15 | 4 /10 | 2.47 | 8.05 | 0.53 | 7.32 | 0.09 | |
| 06.09.2023 | BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen | A6 | 1.40.03 | 12 | 26.29 | 15.17 | 4.03 | 13.38 | 2.32 | |
| 26.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | H 45- | 1.39.45 | 7 /10 | 14.53 | 12.24 | 1.51 | 13.28 | 2.22 | |
| 25.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Sprint | H 40- | 16.59 | 7 /14 | 0.41 | 7.11 | 0.17 | 7.38 | 0.09 | |
| 23.08.2023 | Bygdakamp 5 | A6 | 1.42.33 | 17 | 12.58 | 14.14 | 1.48 | 13.28 | 2.22 | |
| 19.08.2023 | KM mellom | H 40- | 1.17.49 | 6 /10 | 15.48 | 14.04 | 2.51 | 13.28 | 2.22 | |
| 17.08.2023 | U-cup 8 | Åpen 2.5 | 19.15 | 7 /13 | 0.19 | 10.50 | 0.11 | 13.28 | 2.22 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | H40 Kort | 1.01.30 | 112 /166 | 3.14 | 12.28 | 0.39 | 13.28 | 2.20 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | H40 Kort | 1.16.03 | 142 /166 | 22.02 | (19.47) | 5.44 | 13.28 | 2.20 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | H40 Kort | 1.10.14 | 132 /166 | 9.41 | 14.47 | 2.02 | 13.28 | 2.20 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | H40 Kort | 1.11.44 | 97 /166 | 6.54 | 11.59 | 1.09 | 13.28 | 2.20 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | H40 Kort | 1.03.07 | 80 /166 | 6.08 | 11.32 | 1.07 | 13.28 | 2.20 | |
| 12.07.2023 | Sommersprintcup løp 2 | H A/B lang | 22.41 | 17 /24 | 1.57 | 8.39 | 0.45 | 7.46 | 0.09 | |
| 11.07.2023 | KOK sommercup 2 | H-AL | 1.15.02 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2023 | Bygdakamp | A6 | 1.43.23 | 12 | 15.45 | 12.37 | 1.55 | 13.19 | 2.19 | |
| 11.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 2 | H 40- | 1.09.11 | 13 /18 | 6.15 | 11.11 | 1.01 | 13.19 | 2.19 | |
| 10.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 1 | H 40- | 1.00.09 | 14 /20 | 11.05 | 12.33 | 2.19 | 13.19 | 2.19 | |
| 07.06.2023 | O-sjuer 6, Skallstuggu | A6 | 1.09.50 | 10 | 11.29 | 12.19 | 2.01 | 13.19 | 2.19 | |
| 04.06.2023 | KM langdistanse NTOK | H 45- | 1.19.38 | 8 /9 | 7.02 | 12.56 | 1.09 | 13.19 | 2.19 | |
| 03.06.2023 | Trondheim Open, dag 2 | H 45- | 51.18 | 3 /7 | 2.59 | 10.41 | 0.37 | 13.19 | 2.19 | |
| 02.06.2023 | Trondheim Open, dag 1 (ungdomsløp) | H 45- | 24.31 | 4 /7 | 2.37 | 8.22 | 0.54 | 7.42 | 0.09 | |
| 01.06.2023 | U-Cup 6 | Åpen 3,5 | 43.56 | 10 /19 | 7.43 | 12.24 | 2.11 | 13.19 | 2.19 | |
| 31.05.2023 | BK3 / O-sjuer 5 | A6 | 1.16.27 | 13 | 7.15 | 12.24 | 1.11 | 13.51 | 2.28 | |
| 24.05.2023 | O-sjuer 4, Storåsen | A6 | 1.26.04 | 6 | 17.01 | 13.36 | 2.41 | 13.51 | 2.28 | |
| 10.05.2023 | Bygdakamp 2 | A6 | 1.24.42 | 12 | 3.10 | 11.12 | 0.26 | 13.51 | 2.28 | |
| 04.05.2023 | U-cup 3 | Åpen2.5 | 19.44 | 8 /18 | 0.33 | 7.21 | 0.12 | 7.40 | 0.08 | |
| 03.05.2023 | O-sjuer 3, Børsåsen | A6 | 1.04.20 | 8 | 4.16 | 11.10 | 0.44 | 13.51 | 2.28 | |
| 01.05.2023 | Vårløpet | H 40- | 1.05.12 | 9 /11 | 10.01 | 12.11 | 1.52 | 13.51 | 2.28 | |
| 27.04.2023 | U-cup 2 | Åpen 2.5 | 23.11 | 8 /22 | 0.09 | 7.11 | 0.03 | 7.46 | 0.09 | |
| 26.04.2023 | Bygdakamp 1 | A 3 | 28.04 | 23 | 0.58 | 11.55 | 0.25 | 14.20 | 2.33 | |
| 20.04.2023 | U-cup 1 | Åpen 2,5 | 23.08 | 8 /13 | 1.23 | 7.46 | 0.28 | 7.46 | 0.09 | |
| 19.04.2023 | O-sjuer 2, Staupshaugen | A6 | 24.31 | 10 | 1.04 | 8.25 | 0.22 | 7.46 | 0.09 | |
| 16.04.2023 | Solrenningen Langdistanse | AK-åpen | 53.21 | 52 /70 | 7.38 | 12.55 | 1.51 | 14.20 | 2.33 | |
| 15.04.2023 | Solrenningen Mellomdistanse | AK-åpen | 34.38 | 12 /40 | 2.55 | 11.11 | 0.57 | 14.20 | 2.33 | |
| 14.04.2023 | Solrenningen Sprint | AK-åpen | 14.05 | 1 /6 | 0.00 | 7.08 | 0.00 | 7.46 | 0.09 | |
| 12.04.2023 | O-sjuer 1, Røstad | A6 | 20.22 | 4 | 0.29 | 7.39 | 0.11 | 7.46 | 0.09 | |
| 10.04.2023 | Påskeløp | B Lang | 50.12 | 24 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2022 | KM natt NTOK 2022 | H 35- | 1.28.41 | 4 /6 | 20.33 | 14.38 | 3.23 | 14.57 | 2.41 | |
| 21.09.2022 | Treningsløp natt, Staupshaugen | A | 32.35 | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten 6 gemensamma kontroller | 35.15 | 34 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten, 6 | 35.15 | 18 /23 | 2.26 | 12.49 | 0.53 | 14.57 | 2.41 | |
| 17.09.2022 | Loffelunken med Ungdomsserien, #6 | H35 | 55.24 | 11 /14 | 7.31 | 13.14 | 1.48 | 14.57 | 2.41 | |
| 07.09.2022 | O-sjuer 9, Masteråsen | A6 | 1.43.08 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2022 | KM mellomdistanse NTOK | H 40- | 1.01.25 | 6 /6 | 6.34 | 15.07 | 1.37 | 15.15 | 2.41 | |
| 24.08.2022 | O-sjuer 8, Vulusjøen | A6 | 1.36.07 | 10 | 9.27 | 15.57 | 1.34 | 15.15 | 2.41 | |
| 20.08.2022 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | H 35- | 1.55.49 | 17 /17 | 14.19 | 13.40 | 1.41 | 15.15 | 2.41 | |
| 19.08.2022 | Midt-Norsk Mesterskap, Sprint | H 40- | 18.52 | 12 /16 | 0.49 | 8.11 | 0.21 | 8.15 | 0.13 | |
| 17.08.2022 | O-sjuer 7 BK 5, Storlidalen | A6 | 1.22.47 | 16 | 9.40 | 13.48 | 1.37 | 15.15 | 2.41 | |
| 10.08.2022 | Treningsløp | A 3 | 34.10 | 8 | 3.08 | 9.19 | 0.51 | 8.15 | 0.13 | |
| 26.07.2022 | KOK Sommercup, løp 5 | H-AL | 1.15.24 | 14 /16 | 11.21 | 15.06 | 2.16 | 15.06 | 2.46 | |
| 22.06.2022 | O-karusell 4 | B5 | 50.11 | 2 /15 | 2.59 | 12.25 | 0.44 | 14.52 | 1.28 | |
| 15.06.2022 | Bygdakamp 4 | A4 | 58.04 | 24 | 1.35 | 14.33 | 0.24 | 14.47 | 2.42 | |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | AK-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | AK-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2022 | Verdal 2-dagers - Dag 2 | B-åpen 17- | 34.47 | 3 /13 | 1.15 | 15.02 | 0.32 | 16.12 | 1.46 | |
| 21.05.2022 | Verdal 2-dagers - Dag 1 | B-åpen 17- | 39.27 | 3 /11 | 2.17 | 15.12 | 0.53 | 16.12 | 1.46 | |
| 28.04.2022 | T-A-sprint 3 | Åpen 1.5 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2022 | O-sjuer 1, Røstad | C2 | 14.35 | 8 | – | – | – | – | – | – |
| 12.02.2022 | NM mellomdistanse skio | AK-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2021 | Treningsløp natt | A 4,0 | 59.24 | 9 | 8.53 | 12.05 | 1.48 | 14.58 | 2.55 | |
| 11.09.2021 | KM sprint NTOK - festivalsprinten | H 40- | 22.18 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2021 | O-sjuer 10, Leva-Fro/Røstad | A6 | 20.27 | 12 | 0.22 | 8.14 | 0.09 | 8.20 | 0.10 | |
| 05.09.2021 | O-karusell 6 | A12 | 3.09.13 | 6 /8 | 20.39 | 13.52 | 1.31 | 14.58 | 2.55 | |
| 01.09.2021 | Bygdakamp 6 | A6 | 1.19.06 | 8 | 16.02 | 13.43 | 2.47 | 14.58 | 2.55 | |
| 25.08.2021 | O-sjuer 9, Nybrotta | A6 | 1.29.02 | 6 | 9.03 | 13.54 | 1.25 | 15.12 | 3.02 | |
| 22.08.2021 | KM langdistanse NTOK | H 35- | 1.28.41 | 4 /6 | 2.38 | 10.44 | 0.19 | 14.58 | 2.48 | |
| 21.08.2021 | KM sprint | H 40- | 20.55 | 5 /9 | 0.16 | 7.58 | 0.06 | 8.13 | 0.11 | |
| 15.08.2021 | Mellomdistanse i MNM-terreng | H 40- | 1.28.02 | 10 /10 | 37.17 | 20.58 | 8.53 | 15.12 | 3.02 | |
| 14.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | H 35- | 1.28.13 | 10 /11 | 7.06 | 13.11 | 1.04 | 15.12 | 3.02 | |
| 13.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Sprint | H 40- | 17.39 | 10 /14 | 2.21 | 9.08 | 1.13 | 8.13 | 0.11 | |
| 06.07.2021 | KOK Sommercup, løp 2 | H-AL | 1.04.24 | 7 /13 | 4.43 | 11.54 | 0.52 | 15.06 | 2.52 | |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | H 40- | 18.18 | 16 /18 | 1.11 | 9.01 | 0.35 | 8.25 | 0.13 | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | H 40- | 1.22.20 | 20 /88 | 5.24 | 13.33 | 0.53 | 15.06 | 2.52 | |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | H 40- | 37.42 | 21 /88 | 3.07 | 13.56 | 1.09 | 15.06 | 2.52 | |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | H 40- | 1.15.35 | 22 /88 | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2021 | O-karusell 4 | A4 | 1.04.34 | 10 /12 | 12.50 | 14.16 | 2.50 | 15.19 | 3.02 | |
| 20.06.2021 | Verdal 2-dagers | H 40- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2021 | Verdal 2-dagers | H 40- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2021 | O-sjuer 6, Langåselva | A6 | 1.29.18 | 7 | 4.40 | 12.58 | 0.41 | 15.19 | 3.02 | |
| 02.06.2021 | O-sjuer 6, Langåselva | Løype: A6 | 1.29.18 | 5 | 6.20 | 12.58 | 0.55 | 15.19 | 3.02 | |
| 12.05.2021 | Treningsløp Grøntjønna | A | 37.32 | 6 | 5.19 | 13.45 | 1.57 | 16.23 | 3.48 | |
| 05.05.2021 | O-sjuer 4, Masteråsen | A6 | 2.00.04 | 7 | 27.28 | 17.30 | 4.00 | 16.23 | 3.48 | |
| 02.05.2021 | Blåveisløpet | Publikum | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2021 | O-sjuer 1, Staupshaugen | A4 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.04.2021 | TA-sprint 1 | Publikum | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.10.2020 | KM natt | H 35 | 2.07.33 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 03.10.2020 | O-karusell 6, åpent kretsløp ultralang | C2 | 32.46 | 40 | 1.08 | 15.29 | 0.32 | 14.59 | 0.57 | – |
| 12.09.2020 | Mini-Ælgjakten | A6 | 1.19.06 | 8 | 16.02 | 14.08 | 2.52 | 16.34 | 3.51 | |
| 29.08.2020 | KM lang | H 35- | 1.50.21 | 4 /4 | 4.41 | 14.11 | 0.36 | 17.46 | 4.03 | |
| 23.08.2020 | KM sprint NTOK/STOK | H 40- | 17.27 | 7 /7 | 0.16 | 8.22 | 0.08 | – | – | – |
| 22.08.2020 | Markaløpet | H 40- | 2.12.30 | 11 /12 | 31.37 | 18.01 | 4.18 | 17.46 | 4.03 | |
| 07.07.2020 | KOK Sommercup, løp 3 | H-AL | 1.59.58 | 22 /25 | 38.03 | 23.19 | 7.24 | 17.52 | 3.26 | |
| 11.09.2019 | Bygdakamp 6 | N1 | 38.07 | 55 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2019 | O-Sjuer 9 | N1 | 38.07 | – | 10.47 | 20.11 | 5.43 | 15.51 | 1.42 | |
| 21.08.2019 | O-Sjuer 8 | B3 | 1.05.09 | 13 | 10.45 | 18.11 | 3.00 | 18.22 | 3.30 | – |
| 21.08.2019 | O-Sjuer 8 | N1 | 26.12 | – | 2.55 | 16.10 | 1.48 | 15.16 | 1.09 | – |
| 14.08.2019 | O-Sjuer 7 | N1 | 36.23 | – | 4.09 | 17.03 | 1.57 | 15.16 | 1.09 | – |
| 22.05.2019 | O-sjuer 3 / Bygdakamp 3 | C2 | 17.55 | 4 | 0.22 | 9.47 | 0.12 | – | – | – |
| 15.05.2019 | O-Sjuer 2 | B3 | 1.01.27 | 21 | 19.10 | 22.10 | 6.55 | – | – | – |
| 24.04.2019 | BK 1 | N 1,5 | 18.08 | – | 0.08 | 11.57 | 0.05 | – | – | – |
| 25.04.2018 | Bygdakamp 1 | A 4 | 1.04.34 | 10 | 12.38 | 13.33 | 2.39 | 12.56 | 1.57 | |
| 03.05.2017 | O-sjuer 3/Bygdakamp 1 | A6 | 1.29.02 | 6 | 9.03 | 13.19 | 1.21 | 12.52 | 1.23 | – |
| 20.08.2014 | Bygdakamp nr.5 | A6 | 20.27 | 12 | 0.22 | 11.18 | 0.12 | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap - Stafett | H135- | Frol IL 2 | 2 | 57.40 | 9 | 11 |