Løperprofil
Sondre Lomsdal
Frol
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
55 løp
Sprintrankingen
11 løp
Skogsrankingen
nr. 492 av 3540
Nr. 492 av 3540 blant menn i Norge · nr. 53 av 218 i klassen H40–44 · nr. 8 av 32 i 1986-kullet
- Forventet kmtid
- 8.41
- Løpskapasitet
- 8.14
- O-evne
- 0.27
- Jevnhet ±
- 5,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.09
- Sikkerhet
- 27
- Bommer per løp
- 1,6
- Typisk bom
- 61 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,0 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 56 (sist 26.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3152 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3201 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0554 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0179 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 7,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 27,44 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,5842 |
| bomVekt | 244,48 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1049 |
| bomStorSigma | 0,6329 |
| antallBom | 81 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0381 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0751 |
| havariVekt | 16,64 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0148 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,4518 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0009 |
| fartSesongSin | 0,0025 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2192,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2311,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 418 av 1658
Nr. 418 av 1658 blant menn i Norge · nr. 27 av 84 i klassen H40–44 · nr. 6 av 13 i 1986-kullet
- Forventet kmtid
- 6.28
- Løpskapasitet
- 6.21
- O-evne
- 0.07
- Jevnhet ±
- 4,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.10
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 0,5
- Typisk bom
- 74 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i mars (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 30.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2442 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2503 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0492 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0246 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,7 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,39 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,5396 |
| bomVekt | 90,37 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3082 |
| bomStorSigma | 0,6062 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0583 |
| havariVekt | 3,73 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9704 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0007 |
| fartSesongSin | −0,0056 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2352,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2395,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.31
- Løpskapasitet
- 9.02
- O-evne
- 1.29
- Jevnhet ±
- 8,3 %
- Usikkerhet ±
- 1.41
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 85 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 30.08.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3477 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4522 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0827 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1486 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,06 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,13 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8353 |
| bomVekt | 5,6 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4482 |
| bomStorSigma | 0,8041 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0814 |
| havariVekt | 0,21 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | 0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2126,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2473,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 17.22
- Løpskapasitet
- 15.26
- O-evne
- 1.56
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 7.22
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 95 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 15.08.2018)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1901 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3312 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0914 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3538 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,18 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9968 |
| bomVekt | 0,36 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5533 |
| bomStorSigma | 0,8742 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0685 |
| havariVekt | 0,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3643,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4100,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.01
- Løpskapasitet
- 12.36
- O-evne
- 1.25
- Jevnhet ±
- 10,0 %
- Usikkerhet ±
- 5.31
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 77 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 24.04.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0003 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5862 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1004 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3321 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,2 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0142 |
| bomVekt | 0,46 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3496 |
| bomStorSigma | 0,7961 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3014,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3353,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 344 | 05.06.2024 Skøynarkarusell 5 og O-sjuer , bom 2.15 | 344 | nr. 71 |
| Bom over fem minutter | 997 | 21.08.2019 O-Sjuer 8, bom 5.32 | 997 | nr. 229 |
| Bom over ti minutter | 1 099 | hele karrieren siden 2014 | 1 099 | nr. 1130 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 | KM natt | H 35- | 50.35 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2026 | Nattløp | A4/A6 | 31.09 | 3 | 0.17 | 6.19 | 0.03 | 6.31 | 0.09 | |
| 09.09.2026 | O-sjuer 11/Bygdakamp 6 - Vulusjøen (Skallstuggu) | A4 | 41.31 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2026 | Bygdakamp 5 - Lynhalla Nord | A6 | 57.30 | 4 | 2.13 | 8.18 | 0.19 | 8.40 | 0.25 | |
| 19.08.2026 | O-sjuer 9 - Frol barneskole | B3 | 18.00 | 9 | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2026 | O-sjuer 8 - Moan | A6 | 20.11 | 7 | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2026 | Bygdakamp 4 - Torsbustaden | A6 | 49.05 | 2 | 0.20 | 7.48 | 0.03 | 8.39 | 0.25 | |
| 05.06.2026 | Kviknekarusell 6 | A6 | 54.21 | 3 | 1.23 | 8.23 | 0.13 | 8.39 | 0.25 | |
| 03.06.2026 | O-sjuer 7 - Furuhevilen | A6 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2026 | Bygdakamp 3 | A6 | 1.07.28 | 10 | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2026 | O-sjuer 6 - Gjeldsåsen | A6 | 54.21 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2026 | KM sprint NTOK/SMN Cup nr 2 | H 40- | 19.35 | 3 /7 | 1.49 | 6.59 | 0.39 | 6.35 | 0.09 | |
| 13.05.2026 | O-sjuer 5/Bygdakamp 2 - Masteråsen | A6 | 1.02.15 | 6 | 0.51 | 8.22 | 0.07 | 8.46 | 0.27 | |
| 06.05.2026 | O-sjuer 4 - Storåsen, Langåselva | A6 | 54.26 | 4 | 0.58 | 8.08 | 0.09 | 8.46 | 0.27 | |
| 29.04.2026 | Bygdakamp 1 | A4 | 39.25 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2026 | Blåveisløpet | H 40- | 40.05 | 2 /8 | 1.31 | 8.28 | 0.19 | 8.51 | 0.28 | |
| 22.04.2026 | O-sjuer 3 - Masteråsen | A6 | 1.06.16 | 6 | 0.48 | 8.52 | 0.06 | 8.51 | 0.28 | |
| 08.04.2026 | O-sjuer 1 - Røstad | A6 | 12.32 | 3 | 0.06 | 6.27 | 0.03 | 6.34 | 0.07 | |
| 26.09.2025 | Nattløp Storlidalen | A4 | 34.58 | 1 | 0.47 | 8.10 | 0.11 | 8.49 | 0.31 | |
| 10.09.2025 | O-sjuer 11 Røstad | C2 | 9.55 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2025 | O-sjuer 9 Furuhevilen (Dalaelva) | A6 | 1.01.59 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 13.08.2025 | Skøynarkarusell-7 | A4 | 32.58 | 1 | 0.00 | 7.47 | 0.00 | 8.51 | 0.32 | |
| 05.06.2025 | TA-cup 5 | A/B-åpen | 25.54 | 4 /18 | 2.48 | 8.49 | 0.57 | 8.56 | 0.33 | |
| 04.06.2025 | O-karusell 3, Bygdakamp 3 | A 6 km | 54.44 | 7 /13 | 2.08 | 8.51 | 0.21 | 8.56 | 0.33 | |
| 23.04.2025 | O-sjuer 2 Staupshaugen | A6 | 20.55 | 6 | 0.10 | 6.09 | 0.03 | 6.28 | 0.06 | |
| 03.04.2025 | TA-cup 1 | Åpen 2.5 | 12.54 | 3 /30 | 0.00 | 6.20 | 0.00 | 6.28 | 0.06 | |
| 04.10.2024 | KM natt | H 35- | 57.59 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2024 | SK10 - Spøkelsesløpet | A | 39.23 | 5 | 0.58 | 8.12 | 0.12 | 8.56 | 0.32 | |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten 2 gemensamma kontroller | 19.25 | 13 /39 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten, 6 | 19.25 | 7 /29 | 0.47 | 8.23 | 0.20 | 8.56 | 0.32 | |
| 21.09.2024 | Loffelunken med ungdomsserien, #8 | H35 | 37.18 | 4 /16 | 1.12 | 9.01 | 0.17 | 8.56 | 0.32 | |
| 11.09.2024 | O7-10 Røstad | A6 | 21.15 | 4 | 0.05 | 6.29 | 0.02 | 6.36 | 0.08 | |
| 11.08.2024 | KM langdistanse | AK-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2024 | Vårløpet | AL-åpen | 29.11 | 2 /12 | 0.42 | 8.44 | 0.13 | 9.05 | 0.34 | |
| 05.06.2024 | Skøynarkarusell 5 og O-sjuer | A6 | 51.03 | 3 | 2.37 | 8.34 | 0.26 | 9.05 | 0.34 | |
| 23.05.2024 | U-cup 4 / KM Sprint | H 17- | 18.38 | 5 /11 | 0.40 | 6.26 | 0.14 | 6.44 | 0.09 | |
| 08.05.2024 | Bygdakamp 2 | A6 | 48.07 | 7 | 0.01 | 8.13 | 0.00 | 9.09 | 0.35 | |
| 28.04.2024 | Blåveisløpet | H 21- | 59.54 | 32 /38 | 9.49 | 10.48 | 1.46 | 9.14 | 0.36 | |
| 24.04.2024 | O7-2 Børsåsen | A6 | 55.58 | 5 | 1.34 | 8.43 | 0.15 | 9.14 | 0.36 | |
| 06.10.2023 | KM Natt NTOK | H 35- | 52.27 | 3 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2023 | Skøynarkarusell 12 - natt | A3.0 | 29.44 | 1 | 1.00 | 8.03 | 0.16 | 9.06 | 0.32 | |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten 1 gemensamma kontroller | 24.25 | 28 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten, 10 | 24.25 | 5 /19 | 0.28 | 8.46 | 0.10 | 9.06 | 0.32 | |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | Svår 5 km | 58.30 | 2 /5 | 9.45 | 10.50 | 1.48 | 9.06 | 0.32 | |
| 15.09.2023 | Treningsløp natt, Staupsmarka | B | 23.02 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2023 | O-sjuer 10, Momarka | C5 | 18.30 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2023 | BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen | A4 | 32.58 | 2 | 0.08 | 8.01 | 0.02 | 9.06 | 0.32 | |
| 30.08.2023 | O-sjuer 8, Langåselva | B3 | 23.12 | 2 | 0.39 | 8.04 | 0.14 | 9.22 | 1.02 | |
| 26.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | H 35- | 1.24.10 | 7 /11 | 2.04 | 9.12 | 0.14 | 9.07 | 0.30 | |
| 23.08.2023 | Bygdakamp 5 | A6 | 1.08.13 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2023 | O-sjuer 7, Masteråsen | A6 | 1.09.10 | 2 | 1.28 | 8.19 | 0.11 | 9.07 | 0.30 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | Etappstart Svår 5,0 | 37.50 | 17 /191 | 3.29 | 9.04 | 0.50 | 9.14 | 0.33 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | Etappstart Svår 5,0 | 45.02 | 25 /144 | 3.41 | 9.46 | 0.48 | 9.14 | 0.33 | |
| 11.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 2 | AK-åpen | 31.53 | 1 /36 | 0.31 | 8.32 | 0.08 | 9.16 | 0.31 | |
| 10.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 1 | AL-åpen | 39.45 | 2 /8 | 2.45 | 9.19 | 0.39 | 9.16 | 0.31 | |
| 07.06.2023 | O-sjuer 6, Skallstuggu | A6 | 52.07 | 5 | 0.49 | 9.11 | 0.09 | 9.16 | 0.31 | |
| 24.05.2023 | O-sjuer 4, Storåsen | A4 | 37.15 | 1 | 1.12 | 8.59 | 0.17 | 9.25 | 0.36 | |
| 10.05.2023 | Bygdakamp 2 | A4 | 46.38 | 1 | 1.28 | 9.15 | 0.17 | 9.25 | 0.36 | |
| 02.05.2023 | Saltenkarusell 1 - Mørkvedmarka skole | A-4 | 44.20 | 1 /22 | 4.28 | 9.27 | 0.57 | 9.25 | 0.36 | |
| 26.04.2023 | Bygdakamp 1 | A 3 | 20.12 | 6 | 0.07 | 8.35 | 0.03 | 9.28 | 0.38 | |
| 19.04.2023 | O-sjuer 2, Staupshaugen | B3 | 11.40 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten 1 gemensamma kontroller | 27.44 | 36 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten, 6 | 27.44 | 9 /23 | 2.28 | 10.05 | 0.54 | 9.32 | 0.38 | |
| 17.09.2022 | Loffelunken med Ungdomsserien, #6 | H35 | 37.58 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2022 | O-sjuer 10, Staupsmarka | B3 | 19.33 | 31 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2022 | KM langdistanse NTOK | H 35- | 1.12.25 | 3 /5 | 3.46 | 9.28 | 0.30 | 9.32 | 0.38 | |
| 07.09.2022 | O-sjuer 9, Masteråsen | B3 | 33.12 | 3 | 2.54 | 9.00 | 0.47 | 10.17 | 1.24 | – |
| 30.08.2022 | Bygdakamp 6 | A6 | 42.16 | 8 | 0.29 | 8.56 | 0.06 | 9.23 | 0.38 | |
| 24.08.2022 | O-sjuer 8, Vulusjøen | A6 | 56.55 | 7 | 4.44 | 9.27 | 0.47 | 9.23 | 0.38 | |
| 17.08.2022 | O-sjuer 7 BK 5, Storlidalen | A6 | 51.20 | 5 | 1.04 | 8.33 | 0.11 | 9.23 | 0.38 | |
| 14.08.2022 | KM Sprint | AK-åpen | 15.28 | 1 /3 | 0.02 | 7.34 | 0.01 | 7.26 | 0.10 | |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | AK-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | AL-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2022 | Blåveisløpet | H 21- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2022 | O-sjuer 3, Langåselva | A6 | 56.52 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2022 | O-sjuer 2, Børsåsen | A6 | 52.23 | 2 | 0.37 | 8.24 | 0.06 | 9.35 | 0.39 | |
| 22.09.2021 | Treningsløp natt | A4 | 42.30 | 2 | 0.52 | 8.35 | 0.10 | 9.49 | 0.43 | |
| 08.09.2021 | O-sjuer 10, Leva-Fro/Røstad | A6 | 18.00 | 5 | 0.40 | 7.15 | 0.16 | 7.10 | 0.11 | |
| 25.08.2021 | O-sjuer 9, Nybrotta | A6 | 56.19 | 2 | 2.12 | 8.48 | 0.21 | 9.57 | 0.48 | |
| 22.08.2021 | KM langdistanse NTOK | H 35- | 1.22.08 | 2 /6 | 2.09 | 9.56 | 0.16 | 9.57 | 0.48 | |
| 21.08.2021 | KM sprint | H 17- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2021 | O-sjuer 8, Skallstuggu | A6 | 51.53 | 6 | 0.12 | 9.30 | 0.02 | 10.21 | 0.53 | |
| 09.06.2021 | BK og O-sjuer 7, Jamtkneppet | A6 | 52.43 | 11 | 0.08 | 9.13 | 0.01 | 10.21 | 0.53 | |
| 02.06.2021 | O-sjuer 6, Langåselva | A6 | 1.11.49 | 5 | 6.16 | 10.26 | 0.55 | 10.21 | 0.53 | |
| 05.05.2021 | O-sjuer 4, Masteråsen | A6 | 1.07.34 | 4 | 4.29 | 9.51 | 0.39 | 10.27 | 1.00 | |
| 02.05.2021 | Blåveisløpet | Publikum | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2020 | TA-sprint 4 | Åpen 2,5 | 19.36 | 8 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2020 | Skøynarkarusell 6 | A/B-4,3km | 10.08 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2020 | Sommerløpet | AL-åpen | 47.39 | 1 /2 | 2.49 | 9.55 | 0.35 | 10.37 | 1.02 | |
| 18.09.2019 | O-Sjuer 10 | A6 | 28.25 | 7 | 1.52 | 8.21 | 0.33 | 7.19 | 0.10 | – |
| 11.09.2019 | Bygdakamp 6 | A4 | 24.58 | 9 | 0.15 | 6.38 | 0.04 | 7.19 | 0.10 | – |
| 28.08.2019 | Bygdakamp 5 | A4 | 43.42 | 2 | 2.12 | 9.12 | 0.28 | 10.44 | 1.06 | |
| 21.08.2019 | O-Sjuer 8 | A4 | 1.02.03 | 8 | 9.15 | 11.58 | 1.47 | 10.44 | 1.06 | |
| 14.08.2019 | O-Sjuer 7 | A4 | 46.53 | 3 | 1.44 | 9.45 | 0.22 | 10.44 | 1.06 | |
| 05.06.2019 | Bygdakamp 4 | A4 | 44.20 | 13 | 7.12 | 10.48 | 1.45 | 11.07 | 1.20 | |
| 22.05.2019 | O-sjuer 3 / Bygdakamp 3 | A4 | 45.29 | 20 | 5.13 | 11.42 | 1.21 | 11.13 | 1.02 | – |
| 15.05.2019 | O-Sjuer 2 | A4 | 45.53 | 8 | 1.59 | 10.50 | 0.28 | 11.13 | 1.02 | – |
| 01.05.2019 | Blåveisløpet | B2,5 | 23.26 | 1 /9 | 1.45 | 9.37 | 0.43 | – | – | – |
| 24.04.2019 | BK 1 | N 1,5 | 15.04 | – | 1.04 | 9.56 | 0.42 | – | – | – |
| 15.08.2018 | O-sjuer nr. 8 | C2 | 30.41 | 19 | 2.29 | 20.24 | 1.39 | – | – | – |
| 03.05.2017 | O-sjuer 3/Bygdakamp 1 | A6 | 56.19 | 2 | 2.12 | 8.25 | 0.20 | 8.57 | 0.36 | – |
| 20.08.2014 | Bygdakamp nr.5 | A6 | 18.00 | 5 | 0.40 | 9.56 | 0.22 | – | – | – |