Løperprofil
May-Iren Clausen
Verdal
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
12 løp
Sprintrankingen
9 løp
B-rankingen
41 løp
C-rankingen
11 løp
Skogsrankingen
nr. 1837 av 2067
Nr. 1837 av 2067 blant kvinner i Norge · nr. 133 av 133 i klassen D40–44 · nr. 31 av 31 i 1983-kullet
- Forventet kmtid
- 19.51
- Løpskapasitet
- 17.44
- O-evne
- 2.07
- Jevnhet ±
- 10,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.39
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 4,0
- Typisk bom
- 107 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 13 (sist 27.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4481 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4699 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1043 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0321 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,67 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,73 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,45 |
| bomVekt | 48,04 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6735 |
| bomStorSigma | 0,7469 |
| antallBom | 34 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,031 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0798 |
| havariVekt | 6,57 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0008 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8158 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0039 |
| fartSesongSin | −0,0005 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4721,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5285 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 910 av 1119
Nr. 910 av 1119 blant kvinner i Norge · nr. 56 av 59 i klassen D40–44 · nr. 13 av 13 i 1983-kullet
- Forventet kmtid
- 10.53
- Løpskapasitet
- 10.34
- O-evne
- 0.18
- Jevnhet ±
- 7,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.18
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 1,3
- Typisk bom
- 69 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 27.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2652 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2796 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0698 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,027 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,5 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,59 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,5248 |
| bomVekt | 60,13 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2336 |
| bomStorSigma | 0,6366 |
| antallBom | 20 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0893 |
| havariVekt | 3,4 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0049 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8043 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0002 |
| fartSesongSin | 0,002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3920,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4033,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
nr. 270 av 336
Nr. 270 av 336 blant kvinner i Norge · nr. 21 av 27 i klassen D40–44 · nr. 4 av 5 i 1983-kullet
- Forventet kmtid
- 19.44
- Løpskapasitet
- 16.54
- O-evne
- 2.49
- Jevnhet ±
- 9,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.22
- Sikkerhet
- 27
- Bommer per løp
- 4,1
- Typisk bom
- 104 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,6 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±1,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 42 (sist 26.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2771 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2789 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0985 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0188 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 9,48 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 26,51 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1751 |
| bomVekt | 210,09 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6469 |
| bomStorSigma | 0,9293 |
| antallBom | 111 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0466 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0996 |
| havariVekt | 16,62 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,008 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,081 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0011 |
| fartSesongSin | 0,0178 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3977,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4641,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.13
- Løpskapasitet
- 11.44
- O-evne
- 1.29
- Jevnhet ±
- 9,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.04
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 79 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- best i september (±0,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 12 (sist 26.04.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0844 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0963 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,098 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0777 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,33 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,86 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9848 |
| bomVekt | 26,23 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3742 |
| bomStorSigma | 0,7795 |
| antallBom | 28 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0477 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,06 |
| havariVekt | 1,19 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0054 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2770,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3119,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 4 | 27.09.2026 Älgjakten, bom 3.23 | 82 | nr. 6601 |
| Bom over fem minutter | 20 | 26.09.2026 Loffelunken, bom 7.24 | 174 | nr. 5922 |
| Bom over ti minutter | 124 | 13.05.2026 O-sjuer 5/Bygdakamp 2 - Masteråsen, bom 18.55 | 252 | nr. 4675 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten utom tävlan 6 gemensamma kontroller | 48.44 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten utom tävlan, 6 | 48.44 | 3 /4 | 7.16 | 22.33 | 3.22 | 19.44 | 2.07 | |
| 26.09.2026 | Loffelunken | Orange 3,0 | 56.46 | 18 /25 | 10.20 | 19.47 | 3.36 | 19.53 | 2.53 | |
| 13.09.2026 | Tour de Trondheim #3 - Langdistanse | B-åpen 17- | 1.28.09 | 7 /11 | 15.45 | 24.13 | 4.20 | 19.53 | 2.53 | |
| 12.09.2026 | Tour de Trondheim #2 - Mellomdistanse | B-åpen 17- | 55.18 | 6 /11 | 8.42 | 20.34 | 3.14 | 19.53 | 2.53 | |
| 11.09.2026 | Tour de Trondheim #1 - Sprint + STOK ungdomsløp finale | B-åpen 17- | 19.16 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2026 | O-karusell 6 | B | – | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2026 | KM lang og finale SMN-cup Inderøy | B-åpen 17- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2026 | SMN Cup 4 | Åpen 2.0 | 21.10 | 2 /7 | 0.16 | 10.24 | 0.08 | 10.59 | 0.21 | |
| 21.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap • Ungdomsløp 6 - Sprint | B-åpen 17- | 19.47 | 6 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2026 | O-karusell 5 | B | 1.16.41 | 8 | 2.58 | 16.40 | 0.39 | 19.03 | 2.51 | |
| 03.06.2026 | O-karusell 4 - Verdalsmesterskap | D40-54 | 1.14.29 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2026 | Bygdakamp 3 | B | 51.38 | 37 | 3.20 | 17.05 | 1.06 | 19.18 | 2.59 | |
| 13.05.2026 | O-sjuer 5/Bygdakamp 2 - Masteråsen | B3 | 1.18.21 | 48 | 20.22 | 25.17 | 6.34 | 19.20 | 2.58 | |
| 06.05.2026 | O-karusell 2 | B | 46.36 | 13 /13 | 8.40 | 20.22 | 3.47 | 19.20 | 2.58 | |
| 06.04.2026 | Påskeløp | B2 | 57.44 | 16 | 9.35 | 23.02 | 3.49 | 18.51 | 2.46 | |
| 26.09.2025 | O-karusell 7 | B3 | 1.00.08 | 6 /9 | 14.44 | 18.34 | 4.33 | 18.49 | 2.46 | |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten utom tävlan 2 gemensamma kontroller | 29.27 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten utom tävlan, 5 | 29.27 | 3 /4 | 3.38 | 17.49 | 2.12 | 18.08 | 2.04 | |
| 20.09.2025 | Loffelunken | Orange 3,0 | 44.41 | 19 /32 | 9.11 | 19.08 | 3.56 | 18.49 | 2.46 | |
| 17.09.2025 | O-karusell 6, Bygdakamp 6 | Vert | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2025 | TA-cup 9 finale | Åpen 2.0 | 22.59 | 2 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2025 | O-karusell 5, VM-lang | B 3,5 km | 59.16 | 7 /19 | 4.52 | 15.38 | 1.17 | 19.07 | 2.40 | |
| 23.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, langdistanse | B-åpen 17- | 41.34 | 12 /29 | 0.36 | 16.49 | 0.15 | 19.07 | 2.40 | |
| 22.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, sprint | B-åpen 17- | 25.46 | 7 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2025 | O-sjuer 8 / Bygdakamp 5 (Heståsdalen) | B3 | 50.17 | 36 | 5.58 | 17.42 | 2.06 | 19.07 | 2.40 | |
| 13.08.2025 | Treningsløp | B 5 km | 1.59.32 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 06.07.2025 | Årefjällens 3-dagars, dag 3, lång | Orange 3,0 | 1.16.36 | 10 /15 | 8.36 | 19.37 | 2.12 | 19.43 | 2.56 | |
| 05.07.2025 | Årefjällens 3-dagars, dag 2, medel | Orange 3,0 | 1.01.15 | 10 /21 | 11.21 | 19.34 | 3.38 | 19.43 | 2.56 | |
| 04.07.2025 | Årefjällens 3-dagars, dag 1, sprint | Orange 2,5 | 20.41 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | B-åpen 17- | 1.04.01 | 65 /109 | 4.15 | 18.06 | 1.12 | 19.40 | 2.48 | |
| 21.06.2025 | O-Festival mellom | B-åpen 17- | 57.36 | 82 /127 | 9.49 | 21.26 | 3.39 | 19.40 | 2.48 | |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | B-åpen 17- | 21.27 | 29 /49 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2025 | Treningsløp | B 3 km | 1.24.18 | 10 | 3.53 | 17.44 | 0.49 | 19.40 | 2.48 | |
| 04.06.2025 | O-karusell 3, Bygdakamp 3 | B 3 km | 1.03.19 | 35 /42 | 12.00 | 22.54 | 5.29 | 19.40 | 2.48 | |
| 28.05.2025 | Treningsløp | B 3 km | 1.37.22 | 6 | 30.43 | (27.17) | 8.36 | 19.11 | 2.49 | |
| 25.05.2025 | Verdal 2-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2025 | Vårløpet / KM mellomdistanse | B-åpen 17- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2025 | O-karusell 2 | B 3 km | 48.22 | 8 /16 | 3.33 | 18.16 | 1.20 | 19.11 | 2.49 | |
| 08.05.2025 | TA-cup 4 | Å2,0 | 26.52 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2025 | O-karusell 1 | A 3 | 31.30 | 25 /30 | 1.01 | 11.57 | 0.23 | 11.39 | 0.25 | |
| 26.04.2025 | Vårsleppet mellomdistanse | C-åpen 17- | 37.23 | 1 /1 | 2.23 | 14.21 | 0.55 | 14.33 | 1.23 | |
| 26.04.2025 | Vårsleppet sprint | C-åpen 17- | 53.21 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2025 | Påskeløp | Råtass | 48.22 | – | 5.53 | 20.58 | 2.33 | 18.41 | 2.07 | |
| 10.04.2025 | TA-cup 2 | Åpen 2.0 | 28.42 | 3 /5 | 1.50 | 12.48 | 0.49 | 11.39 | 0.25 | |
| 06.07.2024 | Årefjällens 3-dagars, dag 2, medel | Medelsvår 3 km | 1.07.35 | 19 /24 | 13.08 | 24.37 | 4.47 | 18.14 | 2.20 | |
| 29.05.2024 | Bygdakamp 3 / O-karusell 3 | Vert | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2024 | U-cup 4 / KM Sprint | B-åpen 17- | 24.03 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2024 | Treningsløp - WOW | B 3 km | 53.22 | 11 | 0.40 | 18.11 | 0.14 | 17.47 | 2.09 | |
| 20.05.2024 | Løvspretten | B-åpen 17- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2024 | Elgdilten | B-åpen 17- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2024 | O-karusell 2 | B 2,5 | 1.22.43 | 9 /14 | 5.52 | 17.32 | 1.15 | 17.47 | 2.09 | |
| 08.05.2024 | Bygdakamp 2 | B3 | 55.20 | 34 | 9.17 | 18.29 | 3.06 | 17.47 | 2.09 | |
| 28.04.2024 | Blåveisløpet | B-åpen 17- | 32.12 | 6 /13 | 2.38 | 17.08 | 1.24 | 17.41 | 2.15 | |
| 25.04.2024 | U-cup 3 | Åpen 2.5 | 25.18 | 20 /22 | 3.42 | 10.55 | 1.36 | 10.40 | 0.27 | |
| 20.04.2024 | Vårsleppet mellomdistanse | B-åpen 17- | 1.00.50 | 3 /5 | 5.47 | 19.51 | 1.53 | 17.41 | 2.15 | |
| 20.04.2024 | Vårsleppet sprint | B-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2024 | U-cup 2 | Åpen 2.5 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.04.2024 | O-karusell 1 / Bygdakamp 1 | B 3 | 19.07 | 26 /58 | – | – | – | – | – | – |
| 04.04.2024 | U-cup 1 | Åpen 2,5 km | 39.48 | 21 /22 | 6.12 | 12.33 | 1.57 | 10.40 | 0.27 | |
| 06.10.2023 | KM Natt NTOK | Direkte C | 41.42 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten Ej tidtagning 5 gemensamma kontroller | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten Ej tidtagning, 7 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | Medelsvår 3 km | 54.48 | 32 /48 | 11.07 | 18.56 | 3.50 | 17.29 | 2.26 | |
| 11.09.2023 | O-karusell 7 | Lang | 1.00.07 | 18 /21 | 6.51 | 13.33 | 1.33 | 10.58 | 0.23 | |
| 07.09.2023 | U-Cup 9 | Åpen 2,0 | 25.03 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2023 | BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen | B3 | 39.25 | 19 | 0.11 | 13.47 | 0.04 | 17.29 | 2.26 | |
| 23.08.2023 | Bygdakamp 5 | B3 | 45.53 | 21 | 3.23 | 14.15 | 1.03 | 17.36 | 2.28 | |
| 17.08.2023 | U-cup 8 | Åpen 2.5 | 27.55 | 12 /13 | 2.55 | 15.43 | 1.39 | 17.55 | 2.20 | |
| 16.08.2023 | O-karusell 5 | B 2,5 | 1.09.22 | 15 /18 | 15.59 | 19.02 | 4.23 | 17.36 | 2.28 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | D40 Motion | 1.13.12 | 34 /56 | 14.12 | 17.54 | 3.28 | 17.59 | 2.24 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | D40 Motion | 53.34 | 38 /56 | 9.42 | 18.50 | 3.25 | 17.59 | 2.24 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | D40 Motion | 1.19.54 | 48 /56 | 22.35 | 23.13 | 6.34 | 17.59 | 2.24 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | D40 Motion | 1.27.41 | 38 /56 | 12.22 | 17.58 | 2.32 | 17.59 | 2.24 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | D40 Motion | 1.28.23 | 35 /56 | 7.22 | 17.58 | 1.30 | 17.59 | 2.24 | |
| 14.06.2023 | Bygdakamp | B3 | 1.06.00 | 28 | 15.15 | 18.59 | 4.23 | 18.34 | 2.18 | |
| 11.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 2 | B-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 1 | B-åpen 17- | 49.39 | 16 /26 | 6.43 | 21.49 | 2.57 | 18.34 | 2.18 | |
| 08.06.2023 | U-cup 7 | B | 40.34 | 2 /4 | 6.06 | 18.44 | 2.49 | 18.34 | 2.18 | |
| 07.06.2023 | O-karusell 4 | B3,5km | 57.07 | 10 /12 | 6.49 | 18.16 | 2.11 | 18.34 | 2.18 | |
| 04.06.2023 | KM langdistanse NTOK | B-åpen 17- | 49.33 | 2 /3 | 6.54 | 19.38 | 2.44 | 18.34 | 2.18 | |
| 01.06.2023 | U-Cup 6 | Åpen 2,5 | 37.55 | 3 /4 | 6.55 | 21.13 | 3.52 | 17.10 | 1.27 | |
| 31.05.2023 | BK3 / O-sjuer 5 | C5 | 53.52 | 3 | 7.13 | 14.32 | 1.57 | 13.54 | 1.29 | |
| 25.05.2023 | U-cup 5 | Åpen 2.5 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2023 | O-karusell 3 | B 2,5 | 46.59 | 9 /16 | 4.02 | 16.02 | 1.23 | 17.18 | 1.22 | |
| 11.05.2023 | U-Cup 4 | Åpen 2,5km | 1.02.38 | 4 /4 | 4.35 | 21.21 | 1.34 | 15.19 | 1.02 | |
| 10.05.2023 | Bygdakamp 2 | C5 | 1.12.51 | 3 | 2.35 | 12.44 | 0.27 | 13.54 | 1.29 | |
| 04.05.2023 | U-cup 3 | Åpen2.5 | 29.58 | 17 /18 | 3.06 | 11.09 | 1.09 | 10.41 | 0.24 | |
| 03.05.2023 | O-karusell 2 | A 3 | 27.19 | 22 /36 | 0.35 | 9.48 | 0.13 | 10.41 | 0.24 | |
| 27.04.2023 | U-cup 2 | Åpen 2.0 | 28.09 | 1 /1 | 5.04 | 14.36 | 2.38 | 11.23 | 0.28 | – |
| 26.04.2023 | Bygdakamp 1 | B/C 2 | 23.18 | 36 | 2.18 | 13.41 | 1.21 | 13.01 | 0.59 | – |
| 23.04.2023 | Blåveisløpet | B-åpen 17- | 32.11 | 8 /11 | 0.13 | 18.17 | 0.07 | 18.02 | 1.26 | |
| 22.04.2023 | Vårsleppet Sprint | C-åpen 17- | 13.27 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2023 | Vårsleppet Mellom | C-åpen 17- | 41.33 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2023 | Treningsløp | C 2 | 24.30 | 9 | – | – | – | – | – | – |
| 29.10.2022 | Natt-O-sprinten | D-kort | 37.11 | 2 /4 | 9.15 | 12.33 | 3.07 | – | – | – |
| 30.09.2022 | KM natt NTOK 2022 | Åp C | 25.15 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten Ej tidtagning 5 gemensamma kontroller | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten Ej tidtagning, 6 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2022 | Loffelunken med Ungdomsserien, #6 | Medelsvår 3 km | 46.42 | 30 /45 | 5.33 | 19.04 | 2.16 | 17.52 | 1.38 | |
| 14.09.2022 | Treningsløp natt | A 4,0 | 1.03.12 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2022 | Bygdakamp 6 | B3 | 40.02 | 27 | 1.20 | 17.12 | 0.34 | 17.29 | 1.35 | – |
| 24.08.2022 | O-karusell 5 | C2 | 48.31 | 14 /16 | 14.28 | 17.10 | 5.07 | 14.12 | 1.38 | |
| 21.08.2022 | Midt-Norsk Mesterskap, Stafett - individuelle klasser | B-åpen 17- | 51.12 | 7 /15 | 8.18 | 17.59 | 2.55 | 17.29 | 1.35 | – |
| 20.08.2022 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | B-åpen 17- | 1.14.24 | 14 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2022 | O-sjuer 7 BK 5, Storlidalen | B3 | 1.13.48 | 39 | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2022 | KM Sprint | B-åpen 17- | 20.11 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 10.08.2022 | Treningsløp | A 3 | 43.50 | 12 | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | Copen17 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | Copen17 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | Copen17 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | Copen17 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 03.07.2022 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 3 | C-åpen 17- | 45.47 | 1 /3 | 5.44 | 14.05 | 1.46 | 14.13 | 1.17 | |
| 02.07.2022 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 2 | B-åpen 17- | 44.28 | 8 /16 | 2.09 | 17.46 | 0.52 | – | – | – |
| 22.06.2022 | O-karusell 4 | C2,9 | 37.03 | 9 /22 | 2.09 | 12.06 | 0.42 | 14.00 | 1.05 | |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | C-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | C-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2022 | O-karusell 3/klubbmesterskap | C2,5 | 34.36 | 13 /21 | 1.44 | 13.36 | 0.41 | 14.00 | 1.05 | |
| 25.05.2022 | O-karusell 2 | råtass | 12.44 | – | 1.00 | 7.46 | 0.37 | – | – | – |
| 18.05.2022 | O-sjuer 4 BK2, Nybrotta | C2 | 50.12 | 30 | 2.18 | (23.15) | 1.04 | 15.13 | 1.20 | |
| 04.05.2022 | Bygdakamp 1 | C 2,5 | 34.36 | 13 | 2.12 | 14.06 | 0.54 | 15.13 | 1.20 | |
| 20.04.2022 | Treningsløp | C 2 | 33.33 | 9 | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2022 | Påskeløp | C Kort | 20.32 | 8 | 1.09 | 13.48 | 0.46 | 14.58 | 1.43 | |
| 22.09.2021 | Treningsløp natt | N1 | 28.03 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2021 | Treningsløp natt | Råtass | 15.07 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 3 | Ledsager | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.07.2021 | Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 2 | Ledsager | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2021 | BK og O-sjuer 7, Jamtkneppet | C2 | 42.58 | 24 | 3.25 | 16.30 | 1.19 | 16.04 | 1.56 | – |
| 08.05.2021 | Vårløpet 2021 | Publikum | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2021 | TA-sprint | publikum | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.04.2021 | TA-sprint 1 | Publikum | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2020 | O-karusell 5 | P | – | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2020 | TA-sprint 4 | Publikum | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2020 | Markaløpet | C 2 | 48.31 | 14 | 16.29 | 15.31 | 5.16 | – | – | – |
| 04.07.2020 | Sommerløpet | Publikum | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2020 | TA-sprint 2 | Publikum | – | 5 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2020 | O-karusell 1 | P | – | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |