Løperprofil
Aira Marie Sande
Kolbotn og Skimt
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
5 løp
B-rankingen
18 løp
C-rankingen
24 løp
N-rankingen
4 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.25
- Løpskapasitet
- 12.59
- O-evne
- 1.26
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.40
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 85 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 14.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1383 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1849 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0882 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0451 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,51 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,76 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2582 |
| bomVekt | 21,56 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4437 |
| bomStorSigma | 0,7164 |
| antallBom | 15 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0376 |
| havariVekt | 8,08 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0008 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8002 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0008 |
| fartSesongSin | −0,0018 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3458,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3838,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.04
- Løpskapasitet
- 10.48
- O-evne
- 0.16
- Jevnhet ±
- 6,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.56
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 1,1
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 02.03.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2874 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,5489 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,063 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0809 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,23 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,18 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2678 |
| bomVekt | 8,17 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2152 |
| bomStorSigma | 0,7446 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0786 |
| havariVekt | 0,7 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0009 |
| fartSesongSin | −0,0009 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4006,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4106,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 96 av 335
Nr. 96 av 335 blant kvinner i Norge · nr. 52 av 97 i klassen D13–14 · nr. 19 av 44 i 2013-kullet
- Forventet kmtid
- 14.14
- Løpskapasitet
- 11.48
- O-evne
- 2.27
- Jevnhet ±
- 8,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.20
- Sikkerhet
- 17
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 119 s
- Disk/brutt
- 7 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±0,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 19 (sist 13.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0812 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0621 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,081 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0232 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 13,23 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 16,99 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8981 |
| bomVekt | 146,28 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7751 |
| bomStorSigma | 0,9265 |
| antallBom | 41 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0671 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0442 |
| havariVekt | 16,51 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,132 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0012 |
| fartSesongSin | 0,0084 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2775 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3351 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
nr. 67 av 238
Nr. 67 av 238 blant kvinner i Norge · nr. 12 av 26 i klassen D13–14 · nr. 11 av 20 i 2013-kullet
- Forventet kmtid
- 13.28
- Løpskapasitet
- 11.27
- O-evne
- 2.01
- Jevnhet ±
- 12,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.35
- Sikkerhet
- 14
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 94 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i februar (±1,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 25 (sist 31.12.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1109 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1071 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1206 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0424 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,86 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 14,16 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9849 |
| bomVekt | 120,14 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5434 |
| bomStorSigma | 0,9462 |
| antallBom | 55 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,05 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0354 |
| havariVekt | 11,19 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,02 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8305 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0129 |
| fartSesongSin | −0,0089 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2704,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3181,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.34
- Løpskapasitet
- 9.51
- O-evne
- 1.43
- Jevnhet ±
- 9,2 %
- Usikkerhet ±
- 1.46
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 88 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 09.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2464 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,195 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0921 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1428 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,1 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,86 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1103 |
| bomVekt | 8,37 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4739 |
| bomStorSigma | 0,7643 |
| antallBom | 12 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0465 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0311 |
| havariVekt | 0,75 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6855 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0007 |
| fartSesongSin | 0,0021 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2354,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2764,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 37 | 13.09.2026 Romeriksløpet 2026 med Trimtex cup, bom 12.38 | 49 | – |
| Bom over fem minutter | 37 | 13.09.2026 Romeriksløpet 2026 med Trimtex cup, bom 12.38 | 122 | – |
| Bom over ti minutter | 37 | 13.09.2026 Romeriksløpet 2026 med Trimtex cup, bom 12.38 | 216 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | Blodslitet og NM ultralang | D 13-14 | 52.55 | 13 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 14.10.2026 | Harry Lagerts Nattcup 2026 – Løp 3 | LokalD | 52.33 | 20 /25 | 4.19 | 14.40 | 1.12 | 14.27 | 1.26 | |
| 23.09.2026 | Klubbmesterskap NFO | D13-16 | 24.30 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2026 | Romeriksløpet 2026 med Trimtex cup | D 13-14 | 54.10 | 11 /13 | 19.57 | 17.10 | 6.19 | 14.22 | 2.28 | |
| 12.09.2026 | Askerløpet med Trimtex-cup | D 13-14 | 49.03 | 7 /10 | 9.44 | 13.38 | 2.42 | 14.22 | 2.28 | |
| 09.09.2026 | Foll-O-karusell #3 | D 13-14 | 41.27 | 1 /3 | 3.32 | 13.14 | 1.08 | 14.22 | 2.28 | |
| 06.09.2026 | Trimtex-cup fellesstart | D13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2026 | KM langdistanse Trimtex cup | D 13-14 | 34.37 | 5 /13 | 0.49 | 11.27 | 0.16 | 14.24 | 2.14 | |
| 26.08.2026 | Foll-o-karusell #2 | D 13-14 | 42.42 | 1 /2 | 0.58 | 12.55 | 0.18 | 14.24 | 2.14 | |
| 23.08.2026 | Huldersprinten | D 13-14 | 44.02 | 9 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2026 | Fossumløpet med Trimtex-cup | D 13-14 | 33.47 | 9 /15 | 1.35 | 11.47 | 0.33 | 14.24 | 2.14 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | D13 | 1.10.32 | 114 /150 | 20.28 | 18.40 | 5.25 | 15.12 | 2.45 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D13 | 49.46 | 109 /150 | 12.45 | 17.39 | 4.31 | 15.12 | 2.45 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D13 | 28.52 | 47 /150 | 0.43 | 12.17 | 0.18 | 15.12 | 2.45 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D13 | 1.00.23 | 93 /150 | 11.09 | 15.41 | 2.54 | 15.12 | 2.45 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D13 | 47.25 | 56 /150 | 5.29 | 12.47 | 1.29 | 15.12 | 2.45 | |
| 14.06.2026 | Midtsommerløpet | D13-14 | 27.12 | 23 /48 | 2.43 | 13.56 | 1.24 | 14.42 | 1.58 | |
| 13.06.2026 | Camp Stokke - innendørsorientering | D 13-14 | 30.43 | 29 /47 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2026 | Midtsommersprinten | D13-14 | 11.33 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2026 | Foll-O-karusellen #1 | D 13-14 | 43.26 | 1 /4 | 5.44 | 14.41 | 1.56 | 14.42 | 1.58 | |
| 31.05.2026 | Gromløpet | D 13-14 | 36.17 | 6 /15 | 1.38 | 13.48 | 0.37 | 15.07 | 2.13 | |
| 30.05.2026 | NIttedalsløpet | D 13-14 | 38.40 | 5 /14 | 1.40 | 12.35 | 0.33 | 15.07 | 2.13 | |
| 16.05.2026 | KM mellomdistanse Akershus og Oslo | D 13-14 | 44.01 | 10 /29 | 2.31 | 13.42 | 0.47 | 15.07 | 2.13 | |
| 26.04.2026 | Smaaleneneløpet | D13-14 | 31.49 | 6 /14 | 0.16 | (12.20) | 0.06 | 17.41 | 4.21 | – |
| 25.04.2026 | Lørdagskjappen | D 13-14 | 56.03 | 20 /27 | 23.03 | 24.30 | 10.11 | 17.41 | 4.21 | – |
| 19.04.2026 | Halden O-Meeting Lang | D 13-14 | 39.15 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 07.04.2026 | Oslo City Cup løp 1 | D13-14 | 23.12 | 13 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 24.03.2026 | Daimyo Ås by Night & Fog Cup Finale | D -16 | 1.25.59 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 15.03.2026 | Blåveissprinten | D 13-14 | 1.02.19 | 11 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 10.03.2026 | Daimyo Ås by Night & Fog Cup #6 | D -16 | 40.49 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 25.01.2026 | Daimyo Ås by Night & Fog Cup #5 | D -16 | 1.05.09 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 13.01.2026 | Daimyo Ås by Night & Fog Cup #4 | C-åpen | 49.02 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 31.12.2025 | Nyttårsløpet, OK Moss | D 11-12 | 20.47 | 1 /7 | 0.26 | 10.32 | 0.13 | 14.44 | 2.06 | |
| 28.12.2025 | Kongens løp 4. dag jul 2025 | AK-åpen | 1.13.26 | 17 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 09.12.2025 | Daimyo Ås by Night & Fog Cup #3 | D -16 | 1.04.50 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 25.11.2025 | Daimyo Ås by Night & Fog Cup #2 | C-åpen 10-16 | 41.12 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 11.11.2025 | Daimyo Ås by Night & Fog Cup #1 | B-åpen | 1.24.27 | 8 /13 | 9.49 | 20.48 | 2.25 | – | – | – |
| 01.11.2025 | OBOS Trollnatta og Natt-O-toget | lang | 36.18 | 37 /76 | 2.24 | 16.35 | 1.06 | 15.56 | 1.23 | |
| 18.10.2025 | Blodslitet | D 11-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.10.2025 | Foll-o-karusellen #4 Finale Natt-sprint | DH 11-12 | 19.21 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2025 | Nordre Follo Orientering treningsløp | B1 | 20.22 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2025 | Nordre Follo Orientering treningsløp | C1 | 8.54 | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2025 | KM Natt AOOK | D 11-12 | 36.44 | 3 /3 | 8.49 | 17.56 | 4.18 | 15.10 | 2.14 | |
| 13.09.2025 | Hemingløpet med Trimtex-cup finale | D 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2025 | Follo 2-dagers, dag 2, Trimtex-cup jaktstart | D 11-12 | 22.57 | 3 /8 | 0.41 | 12.35 | 0.22 | 15.10 | 2.14 | |
| 27.08.2025 | Foll-O-karusell #3 | DH 11-12 | 33.03 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2025 | OBOS Nordmarka 1-2-3, 3. løp høst | d11-12 | 35.54 | 2 /7 | 4.10 | 15.02 | 1.45 | 15.22 | 2.16 | |
| 20.08.2025 | Klubbmesterskap NFO 2025 | D -12 | 22.49 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2025 | OBOS Nordmarka 1-2-3, 2. løp høst | Kort c | 39.28 | 6 /15 | 7.18 | 18.25 | 3.43 | 16.15 | 1.43 | |
| 24.06.2025 | OBOS Nordmarka 1-2-3 løp 6 | d11-12 | 34.17 | 3 /10 | 3.46 | 18.26 | 2.01 | 15.38 | 2.17 | |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | D 11-12 | 26.43 | 29 /53 | 0.38 | 13.35 | 0.19 | 15.38 | 2.17 | |
| 21.06.2025 | O-Festival mellom | D 11-12 | 24.09 | 23 /51 | 0.58 | 13.46 | 0.33 | 15.38 | 2.17 | |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | C-åpen 10-16 | 12.47 | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2025 | OBOS Nordmarka 1-2-3 løp 5 | d11-12 | 38.18 | 1 /8 | 12.13 | 17.26 | 5.34 | 15.38 | 2.17 | |
| 08.06.2025 | Pinseløpet dag 2 | D 11-12 | 36.08 | 21 /28 | 5.13 | 15.50 | 2.17 | 15.38 | 2.17 | |
| 27.05.2025 | OBOS Nordmarka 1-2-3 løp 2 | Kort c | 38.48 | 4 /12 | 5.08 | 18.25 | 2.26 | 16.14 | 1.38 | |
| 21.05.2025 | Foll-O-karusellen #1 | DH 11-12 | 31.04 | 1 /2 | 3.04 | 14.35 | 1.26 | 16.01 | 2.36 | |
| 27.04.2025 | Solrenningen Mellomdistanse | D 11-12 | 56.26 | 12 /12 | 10.21 | (24.31) | 4.30 | 16.28 | 2.53 | |
| 06.04.2025 | Smaaleneneløpet | D11-12 | 27.24 | 12 /23 | 3.05 | 12.56 | 1.27 | 16.28 | 2.53 | |
| 05.04.2025 | Lørdagskjappen | D 11-12 | 34.28 | 17 /30 | 7.12 | 16.28 | 3.26 | 16.28 | 2.53 | |
| 01.04.2025 | Oslo City Cup løp 1 | D11-12 | 41.18 | 18 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 25.03.2025 | Ås by Night & Fog Cup Finale | D 13-16 C | 52.18 | 1 /1 | 6.07 | 13.35 | 1.35 | 15.01 | 1.52 | – |
| 23.03.2025 | Blåveissprinten | D 11-12 | 33.48 | 9 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 11.03.2025 | Ås by Night & Fog Cup #6 | D 13-16 C | 20.38 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 02.03.2025 | Øst for fjorden - Indoor løp 4# Fredrik II avd. Cicignon | D9-12 | – | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 02.03.2025 | Øst for fjorden - Indoor løp 4# Fredrik II avd. Cicignon | Joker | 29.23 | 73 /80 | 1.14 | 14.29 | 0.36 | 13.14 | 0.17 | – |
| 09.02.2025 | Øst for fjorden - Indoor - Løp #3 - Åsgård skole | D9-12 | 36.08 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.01.2025 | Øst for fjorden - Indoor løp 2# Spetalen skole | D9-12 | 29.00 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.01.2025 | Ås by Night & Fog Cup #4 | D 13-16 C | 1.05.33 | 1 /2 | 8.17 | 19.03 | 2.33 | – | – | – |
| 19.01.2025 | Øst for fjorden - Indoor - Løp #1 Malakoff VGS | D9-12 | 26.08 | 7 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 10.12.2024 | Ås by Night & Fog Cup #3 | D 13-16 C | 58.57 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 26.11.2024 | Ås by Night & Fog Cup #2 | D 13-16 C | 35.30 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 12.11.2024 | Ås by Night & Fog Cup #1 | D 13-16 C | 46.10 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2024 | Blodslitet | D 11-12 | 33.05 | 25 /38 | – | – | – | – | – | – |
| 09.10.2024 | Foll-o-karusellen #4 Finale Natt-sprint | DH 11-12 | 24.11 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 07.10.2024 | Skumringskampen løp 3 | D -14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2024 | O-troll-festivalen | D 11-12 | 28.16 | 6 /16 | 2.58 | 16.44 | 1.45 | 16.58 | 2.51 | |
| 15.09.2024 | Veteranmesterskapet mellom | C-åpen | 56.00 | 9 /12 | 10.45 | 20.01 | 3.51 | 16.58 | 2.51 | |
| 08.09.2024 | Follo 2-dagers, dag 2 | D 11-12 | 56.56 | 11 /11 | 16.25 | 23.34 | 6.48 | 16.58 | 2.51 | |
| 07.09.2024 | Follo 2-dagers, dag 1 | D 11-12 | 44.20 | 9 /11 | 10.11 | 17.55 | 4.07 | 16.58 | 2.51 | |
| 01.09.2024 | Hemingløpet m/Trimtex-cup | D 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2024 | Foll-O-karusellen #3 | DH 11-12 | 40.30 | 8 /9 | 17.33 | 20.04 | 8.42 | 15.24 | 2.27 | |
| 21.08.2024 | Klubbmesterskap NFO 2024 | D -12 | 58.38 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | D 11-12 | 31.56 | 36 /55 | 2.49 | 14.58 | 1.19 | 15.26 | 1.48 | |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | D 11-12 | 23.33 | 23 /57 | 0.41 | 12.45 | 0.22 | 15.26 | 1.48 | |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | D 11-12 | 31.06 | 47 /56 | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2024 | Foll-O-karusellen #1 | DH 11-12 | 35.10 | 4 /9 | 3.17 | 16.28 | 1.32 | 17.17 | 2.24 | |
| 27.05.2024 | Morgenfrisk i Follo 2024 #5 | AK | 1.22.48 | 12 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2024 | Pinseløpet dag 1 | D 11-12 | 1.12.41 | 30 /39 | 18.27 | (25.11) | 6.24 | 17.17 | 2.24 | |
| 21.04.2024 | Smaaleneneløpet | D 11-12 | 21.02 | 7 /12 | 0.19 | 13.12 | 0.12 | 14.53 | 1.38 | – |
| 20.04.2024 | Lørdagskjappen | D 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.03.2024 | Ås by Night & Fog Cup Finale | D 13-16 C | 1.31.42 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 16.03.2024 | Ås by (Night &) Fog Cup #6 | D 13-16 C | 45.00 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 05.03.2024 | Ås by Night & Fog Cup #5 | D 13-16 C | 48.56 | 4 /4 | 4.49 | 15.35 | 1.32 | 13.58 | 0.23 | – |
| 30.01.2024 | Ås by Night & Fog Cup #4 | D 13-16 C | 37.43 | 5 /5 | 5.50 | 20.20 | 3.09 | – | – | – |
| 21.10.2023 | Blodslitet | D 9-10 | 39.37 | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2023 | Høstløpet i Follo med Trimtex-cup | D 9-10 | 30.15 | – | 3.58 | 15.30 | 2.02 | 14.48 | 1.42 | |
| 30.08.2023 | Foll-O-karusellen #3 Finale | C-åpen 10-16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2023 | Klubbmesterskap NFO 2023 | N | 28.30 | – | 1.38 | 14.32 | 0.50 | 15.13 | 1.44 | |
| 31.05.2023 | Foll-O-karusellen #1 | C-åpen 10-16 | 48.56 | – | 6.20 | 20.30 | 2.39 | 17.55 | 1.58 | – |
| 30.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 3: Smaaleneneløpet m/ norgescup junior | D 9-10 | 25.53 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 2: Lørdagskjappen m/ norgescup junior | D 9-10 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.10.2022 | Blodslitet | D 9-10 | 41.03 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2022 | Foll-O-karusellen #3 Finale | DH 9-10 | 46.17 | – | 9.16 | 19.18 | 3.52 | 16.24 | 2.10 | |
| 17.08.2022 | Klubbmesterskap NFO 2022 | D12 | 58.00 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2022 | Foll-O-karusellen #1 | DH 9-10 | 35.53 | – | 4.08 | 17.25 | 2.00 | 15.47 | 1.38 | – |
| 23.04.2022 | Lørdagskjappen | N2-åpen 9-16 | 38.00 | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2021 | Follo 2-dagers med Trimtex Cup | N-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2021 | Klubbmesterskap NFO | N | 48.08 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2021 | Follokarusellen nr 1 2021 | N-åpen | 43.46 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2021 | Foll-o-karusellen NFO | N-åpen | 0.00 | 7 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2020 | NFO-mesterskapet | N | 45.20 | – | 5.08 | 17.53 | 2.01 | – | – | – |
| 04.09.2019 | Foll-O-karusellen #4 | D -12N | 37.18 | 8 /8 | 3.25 | 31.16 | 2.52 | – | – | – |