Løperprofil
Sandra Pauzaite
Dainava
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.11
- Løpskapasitet
- 8.45
- O-evne
- 0.26
- Jevnhet ±
- 5,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.14
- Sikkerhet
- 14
- Bommer per løp
- 1,8
- Typisk bom
- 55 s
- Disk/brutt
- 2 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,7 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mars (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 17 (sist 25.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,254 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2664 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0579 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0252 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 7,38 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 13,8 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6462 |
| bomVekt | 137,03 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0085 |
| bomStorSigma | 0,5558 |
| antallBom | 28 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0222 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 9,65 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0104 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,6916 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0032 |
| fartSesongSin | −0,0066 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2331 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2445,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.34
- Løpskapasitet
- 7.22
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.38
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 20.06.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0943 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1847 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0807 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,25 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,75 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9449 |
| bomVekt | 7,99 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2231 |
| bomStorSigma | 0,7076 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0557 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 0,42 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2734,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2807,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 74 | 25.04.2026 Uppsala möte, medel, bom 2.35 | 81 | – |
| Bom over fem minutter | 263 | hele karrieren siden 2019 | 263 | – |
| Bom over ti minutter | 263 | hele karrieren siden 2019 | 263 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | D45 | 45.42 | 11 /142 | 1.20 | 9.06 | 0.16 | 9.09 | 0.24 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D45 | 29.42 | 12 /142 | 1.52 | 9.01 | 0.34 | 9.09 | 0.24 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D45 | 24.00 | 13 /142 | 0.11 | 9.05 | 0.04 | 9.09 | 0.24 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D45 | 1.00.49 | 12 /142 | 2.54 | 8.54 | 0.25 | 9.09 | 0.24 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D45 | 51.48 | 19 /142 | 1.07 | 9.19 | 0.12 | 9.09 | 0.24 | |
| 26.04.2026 | Uppsala möte, lång | D35 | 50.08 | 1 /5 | 0.42 | 8.12 | 0.07 | 9.05 | 0.28 | |
| 25.04.2026 | Uppsala möte, medel | D21 | 40.25 | 9 /35 | 3.26 | 9.37 | 0.49 | 9.05 | 0.28 | |
| 24.04.2026 | Uppsala möte, natt | D21 | 1.01.40 | 2 /8 | 3.20 | 8.23 | 0.27 | 9.05 | 0.28 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | D40 | 50.39 | 4 /46 | 0.24 | 8.36 | 0.04 | 9.15 | 0.26 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | D40 | 48.37 | 10 /46 | 2.44 | 9.31 | 0.32 | 9.15 | 0.26 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | D40 | 29.46 | 3 /46 | 1.06 | 8.09 | 0.18 | 9.15 | 0.26 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | D40 | 1.01.13 | 10 /46 | 4.42 | 9.27 | 0.44 | 9.15 | 0.26 | |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | D 40- | 42.55 | 1 /19 | 0.14 | 8.57 | 0.03 | 9.23 | 0.29 | |
| 21.06.2025 | O-Festival mellom | D 40- | 31.26 | 2 /23 | 0.46 | 8.33 | 0.13 | 9.23 | 0.29 | |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | D 40- | 14.34 | 3 /22 | 0.01 | 6.41 | 0.00 | – | – | – |
| 09.08.2024 | WMOC Long Final, 9.8.2024 | W40A | 1.09.50 | 8 /41 | 2.49 | 8.56 | 0.22 | 9.31 | 0.39 | – |
| 07.08.2024 | WMOC Middle Final, 7.8.2024 | W40A | 41.09 | 10 /40 | 3.45 | 9.19 | 0.51 | 9.31 | 0.39 | – |
| 06.08.2024 | WMOC Forest Qualification, 6.8.2024 | W40-1 | 54.40 | 3 /40 | 0.56 | 8.21 | 0.09 | 9.31 | 0.39 | – |
| 14.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 3 | OpenA5 | 42.18 | 11 /35 | – | – | – | – | – | – |