Løperprofil
Lovise Litlekalsøy
Gneist
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
14 løp
Sprintrankingen
20 løp
B-rankingen
8 løp
C-rankingen
7 løp
N-rankingen
8 løp
Skogsrankingen
nr. 1742 av 2062
Nr. 1742 av 2062 blant kvinner i Norge · nr. 87 av 90 i klassen D15–16 · nr. 46 av 48 i 2011-kullet
- Forventet kmtid
- 18.33
- Løpskapasitet
- 13.28
- O-evne
- 5.05
- Jevnhet ±
- 11,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.30
- Sikkerhet
- 10
- Bommer per løp
- 4,0
- Typisk bom
- 184 s
- Disk/brutt
- 11 %
- Distanseprofil
- best på korte (+3,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i desember (±1,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 14 (sist 03.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1719 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2039 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1128 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0265 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,98 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,81 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,4592 |
| bomVekt | 100,41 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 5,2138 |
| bomStorSigma | 1,103 |
| antallBom | 35 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,1144 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,2065 |
| havariVekt | 13,26 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0455 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1661 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0111 |
| fartSesongSin | 0,0023 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3585,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4938,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 794 av 1118
Nr. 794 av 1118 blant kvinner i Norge · nr. 76 av 84 i klassen D15–16 · nr. 41 av 46 i 2011-kullet
- Forventet kmtid
- 9.53
- Løpskapasitet
- 9.32
- O-evne
- 0.21
- Jevnhet ±
- 11,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.12
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 1,5
- Typisk bom
- 65 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−2,6 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±1,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 21 (sist 04.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1579 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1847 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1143 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0207 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,3 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,94 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,6531 |
| bomVekt | 141,91 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1712 |
| bomStorSigma | 0,8109 |
| antallBom | 39 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,045 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0957 |
| havariVekt | 8,83 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0374 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7638 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0045 |
| fartSesongSin | 0,0166 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3536,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3666,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 21.31
- Løpskapasitet
- 15.18
- O-evne
- 6.12
- Jevnhet ±
- 11,4 %
- Usikkerhet ±
- 1.18
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 4,3
- Typisk bom
- 210 s
- Disk/brutt
- 9 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 16.09.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1761 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2191 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1139 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,059 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,84 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,67 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2319 |
| bomVekt | 44,97 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 5,3469 |
| bomStorSigma | 0,9716 |
| antallBom | 31 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0869 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1378 |
| havariVekt | 5,62 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0204 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0412 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0025 |
| fartSesongSin | −0,0035 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3601,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5061,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 20.16
- Løpskapasitet
- 15.36
- O-evne
- 4.39
- Jevnhet ±
- 12,4 %
- Usikkerhet ±
- 2.29
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 164 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 07.04.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1982 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3028 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1242 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1157 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,24 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,87 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1536 |
| bomVekt | 21,47 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 5,0968 |
| bomStorSigma | 1,0678 |
| antallBom | 23 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0563 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0718 |
| havariVekt | 1,33 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0007 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6094 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,002 |
| fartSesongSin | −0,0033 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3686 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4784,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.33
- Løpskapasitet
- 12.28
- O-evne
- 2.05
- Jevnhet ±
- 12,8 %
- Usikkerhet ±
- 2.27
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 96 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 16.05.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0142 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1106 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1281 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1552 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,04 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,78 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9374 |
| bomVekt | 9,42 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5631 |
| bomStorSigma | 1,0618 |
| antallBom | 13 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0346 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0348 |
| havariVekt | 0,51 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0011 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,2964 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0009 |
| fartSesongSin | −0,0028 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2982 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3478,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2026 | KM Sprint | D15-16 | 16.45 | 3 /3 | 0.10 | 8.35 | 0.05 | 9.54 | 0.21 | |
| 03.10.2026 | KM Mellom | D 15-16 | 1.01.10 | 3 /3 | 25.37 | 21.32 | 9.01 | 18.34 | 5.05 | |
| 08.09.2026 | Pokalkamp #6 | D15-16 | 54.27 | 1 /1 | 9.43 | 15.53 | 2.50 | 18.42 | 4.57 | |
| 01.09.2026 | Sprintcup #6 | D15-16 | 22.36 | 3 /3 | 2.13 | 8.57 | 0.53 | 10.14 | 0.21 | |
| 30.08.2026 | På veien mot NM stafett Bømoen | Løype: Løype 3A | 1.12.23 | 12 | 21.31 | 25.19 | 7.32 | 19.00 | 5.10 | |
| 29.08.2026 | Kretsmesterskap Lemmesmarki | D 15-16 | 1.11.47 | 4 /4 | 26.52 | 21.27 | 8.02 | 19.00 | 5.10 | |
| 25.08.2026 | Pokalkamp #5 | D15-16 | 1.37.29 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.08.2026 | Sprintcup #5 | D15-16 | 36.48 | 3 /3 | 5.20 | 10.36 | 1.32 | 10.44 | 0.22 | |
| 02.08.2026 | Hovedløpet sprint | D15 | 26.51 | 40 /53 | 1.43 | 10.43 | 0.41 | 10.44 | 0.22 | |
| 01.08.2026 | Hovedløpet Langdistanse | D15 | 2.08.46 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | D 15-16 | 2.05.13 | 14 /33 | 39.39 | 22.26 | 7.06 | 18.31 | 4.39 | |
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | D 15-16 | 34.29 | 16 /18 | 4.26 | 15.29 | 1.59 | 11.33 | 0.23 | |
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | D 15-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | D 15-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2026 | Sprintcup #4 | D15-16 | 44.51 | 3 /3 | 15.27 | (16.17) | 5.36 | 10.45 | 0.21 | |
| 31.05.2026 | Dag 2 | D 15-16 | 1.21.36 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2026 | Hav-O 2026 | D 15-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2026 | Hav-O 2026 | D 15-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2026 | Dag 1 | D 15-16 | 33.56 | 3 | 1.33 | 14.14 | 0.39 | 16.36 | 3.13 | |
| 19.05.2026 | Pokalkamp #3 | D15-16 | 37.36 | 3 /3 | 2.06 | 12.36 | 0.42 | 16.36 | 3.13 | |
| 09.05.2026 | Hamla Grand Prix (KM ultra) | D 15-16 | 1.58.28 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2026 | Pokalkamp #2 | D15-16 | 1.31.11 | 3 /3 | 21.26 | 23.32 | 5.32 | 18.05 | 3.53 | |
| 21.04.2026 | SprintCup #2 | D 15-16 | 29.46 | 2 /2 | 0.56 | 9.57 | 0.19 | 10.23 | 0.16 | |
| 14.04.2026 | Pokalkamp #1 | D15-16 | 1.34.16 | 2 /2 | 29.25 | 19.59 | 6.14 | 18.05 | 3.53 | |
| 07.04.2026 | Sprintcup #1 | D 15-16 | 45.33 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.02.2026 | Nattcup-5 25/26 | DB | 55.52 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.01.2026 | Nattcup#4 25/26 | DB | 1.09.22 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 27.11.2025 | Fana IL Vintercup #1 2025/2026 | D13-17 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.11.2025 | Fana IL Vintercup #1 2025/2026 | D15- | 36.31 | 6 /7 | 3.05 | 11.57 | 1.01 | 11.07 | 0.18 | |
| 23.09.2025 | Sprintcup-6 Bergen | D 13-14 | 24.01 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2025 | Pokalkamp-8 Bergen | D13-14 | 1.03.50 | 1 /2 | 5.27 | 18.09 | 1.33 | 23.15 | 7.06 | |
| 26.08.2025 | Sprintcup-4 Bergen | D 13-14 | 22.40 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2025 | Pokalkamp-6 Bergen | D13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2025 | Odda 2-dagars 2025 dag2, Vestlandsmesterskap | D 13-14 | 1.17.43 | 4 /4 | 9.17 | 21.05 | 2.31 | 24.21 | 8.05 | |
| 16.08.2025 | Odda 2-dagars 2025, Vestlandsmesterskap | D 13-14 | 1.37.43 | 4 /4 | 55.20 | (36.05) | 20.26 | 24.21 | 8.05 | |
| 10.08.2025 | Klubbløp 6 | Mellom | 56.06 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 03.08.2025 | Hovedløpet sprint | D 14 | 38.31 | 45 /48 | – | – | – | – | – | – |
| 02.08.2025 | Hovedløpet lang | D 14 | – | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | D 14 | 1.50.53 | 36 /37 | 52.26 | (41.01) | 19.24 | 23.32 | 7.34 | |
| 21.06.2025 | O-Festival mellom | D 14 | 1.07.22 | 37 /39 | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | D 14 | 31.07 | 33 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2025 | Pokalkamp-5 Bergen | D13-14 | 1.11.30 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2025 | Pokalkamp-5 Bergen | D13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2025 | Hamla Grand Prix (innlagt KM ultralang) | D 13-14 | 54.48 | 1 /1 | 11.31 | 18.28 | 3.53 | 19.14 | 4.34 | |
| 20.05.2025 | Pokalkamp-4 Bergen | D13-14 | 1.54.40 | 1 /1 | 37.01 | 26.04 | 8.25 | 19.14 | 4.34 | |
| 13.05.2025 | Pokalkamp-3 Bergen | D13-14 | 37.14 | 1 /1 | 6.01 | 16.45 | 2.42 | 19.14 | 4.34 | |
| 06.05.2025 | Sprintcup-2 Bergen | D 13-14 | 23.04 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2025 | Noregs vestlegaste o-løp | D 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2025 | Noregs vestlegaste o-løp | D 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2025 | Noregs vestlegaste o-løp | D 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.04.2025 | Sprintcup-1 Bergen | D 13-14 | 23.56 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 01.04.2025 | Pokalkamp #1 Bergen | D13-14 | 58.57 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 21.01.2025 | Urb-O #4 vinteren 2024-2025 Free Challenge | D-16 | 52.05 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2024 | Sprintcup 7/24 | D13-15 | 30.54 | 8 /11 | 3.36 | 13.57 | 1.38 | 11.44 | 0.20 | |
| 10.09.2024 | Pokalkamp 6/24 | D 13-14 | 1.05.40 | 4 /4 | 14.33 | (26.52) | 5.57 | 17.17 | 2.58 | – |
| 27.08.2024 | Pokalkamp 5/24 | D13-14 | 39.43 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2024 | Sprintcup 5/24 | D13-15 | 26.07 | 9 /9 | 4.35 | 14.22 | 2.31 | 11.39 | 0.19 | |
| 17.08.2024 | Vestlandsmesterskap mellomdistanse | D 13-14 | 45.58 | 5 /6 | 1.50 | 16.16 | 0.39 | – | – | – |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | D12 Kort | 22.23 | 13 /28 | 2.32 | 13.59 | 1.35 | 15.23 | 1.09 | – |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | D12 Kort | 20.12 | 12 /28 | 0.18 | 13.35 | 0.12 | 15.23 | 1.09 | – |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | D12 Kort | 33.17 | 13 /28 | 2.04 | 13.48 | 0.51 | 15.23 | 1.09 | – |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | D12 Kort | 41.24 | 26 /28 | 0.30 | (27.16) | 0.20 | 15.23 | 1.09 | – |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | D12 Kort | 33.52 | 21 /27 | 6.49 | 17.45 | 3.34 | 15.23 | 1.09 | – |
| 07.07.2024 | Fjord-O 2024 | D 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2024 | Fjord-O 2024 | D 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Hav-O 2024 | D 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Hav-O 2024 | D 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Hav-O 2024 | D 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2024 | Dag 1-1 | D 13-14 | 56.57 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2024 | Dag 1-2 | D 13-14 | 17.46 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2024 | Pokalkamp 3/24 | D13-14 | – | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2024 | Sprintcup 3/24 | D13-15 | 25.50 | 6 /10 | 1.25 | 13.44 | 0.45 | 11.59 | 0.20 | |
| 30.04.2024 | O-karusellen #1 | Nybegynnerløype | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2024 | Sprintcup 1/24 | D13-15 | – | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 07.04.2024 | Vestlandspremieren-III (Hordalandscupen 1) | C-åpen 10-16 | 1.00.06 | 5 /7 | 17.13 | 22.14 | 6.22 | 22.44 | 5.27 | |
| 06.04.2024 | Vestlandspremieren-II | C-open 10-16 | 49.38 | 3 /4 | 10.07 | 23.21 | 4.45 | 22.44 | 5.27 | |
| 05.04.2024 | Vestlandspremieren-I | DC | 27.43 | 13 /15 | 6.04 | 14.55 | 3.16 | 11.38 | 0.23 | |
| 03.10.2023 | sprintcupfinale Bergen | D11-12 | 42.17 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2023 | sprintcup 5 Bergen | D11-12 | 1.00.07 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2023 | pokalkampfinale Bergen | D11-12 | 46.38 | 3 /5 | 5.03 | 23.47 | 2.34 | 24.33 | 5.54 | |
| 12.09.2023 | Sprintcup 4 Bergen | D11-12 | 39.41 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2023 | pokalkamp 6 Bergen | D11-12 | 51.38 | 2 /3 | 3.41 | 21.34 | 1.32 | 24.33 | 5.54 | |
| 19.08.2023 | Odda 2-dagars 2023 (Hordalandscup 5/23) | D 11-12 | 1.12.17 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2023 | pokalkamp 4 Bergen | D11-12 | 1.08.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2023 | pokalkamp 3 Bergen | C-åpen 10-16 | 2.04.15 | 6 /7 | 59.23 | (46.28) | 22.12 | 27.37 | 9.56 | |
| 16.05.2023 | pokalkamp 2 Bergen | N2-åpen 9-16 | 51.20 | 4 /8 | 16.40 | 21.49 | 7.05 | 16.15 | 3.04 | |
| 02.05.2023 | sprintcup 3 Bergen | DN | 25.02 | 7 /9 | 2.30 | 15.41 | 1.34 | 11.17 | 0.20 | |
| 25.04.2023 | Pokalkamp #1 Bergen | C-åpen 10-16 | 1.01.38 | 9 /10 | 25.29 | (36.34) | 15.07 | 24.41 | 7.03 | |
| 18.04.2023 | sprintcup 2 Bergen | D11-12 | 32.11 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 28.03.2023 | Sprintcup 1 Bergen | DN | 20.35 | 15 /21 | 7.02 | 13.00 | 4.26 | 10.14 | 0.22 | |
| 27.09.2022 | sprintcupfinale Bergen | DN | 41.28 | 17 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 20.09.2022 | sprintcup 5 Bergen | D11-12 | 30.00 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2022 | pokalkampfinale Bergen | N1-åpen -16 | 55.06 | 19 /22 | 19.36 | 21.28 | 7.38 | 15.31 | 3.01 | |
| 06.09.2022 | pokalkamp 6 Bergen | D11-12 | 1.03.26 | 3 /3 | 28.42 | (35.37) | 16.07 | 23.48 | 7.20 | – |
| 30.08.2022 | sprintcup 4 Bergen | DN | 12.48 | 8 /11 | 1.13 | 9.59 | 0.57 | 10.15 | 0.16 | |
| 21.08.2022 | Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom | C-åpen 10-16 | 53.50 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2022 | pokalkamp 4 Bergen | N1-åpen -16 | 46.10 | 8 /12 | 13.06 | 15.10 | 4.18 | 13.33 | 2.00 | |
| 31.05.2022 | pokalkamp 3 Bergen | N1-åpen -16 | 29.35 | 15 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2022 | Odda 2-dagars (HOK-ranking 3/2022) | N2-åpen 9-16 | 51.37 | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2022 | Odda 2-dagars / KM mellom | D 11-12 | 54.31 | 4 /4 | 17.55 | 26.48 | 8.48 | – | – | – |
| 26.04.2022 | sprintcup 2 Bergen | D11-12 | 59.12 | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 05.04.2022 | Sprintcup #1 Bergen | DN | 14.29 | 9 /19 | 1.14 | 11.29 | 0.59 | 11.02 | 0.18 | |
| 28.09.2021 | sprintcupfinale Bergen | DN | 40.37 | – | 19.01 | (27.25) | 12.50 | 10.58 | 0.25 | |
| 21.09.2021 | pokalkampfinale Bergen | D-10 | 48.46 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2021 | sprintcup 5 Bergen | DN | 18.39 | – | 1.16 | 11.10 | 0.45 | 10.58 | 0.25 | |
| 31.08.2021 | sprintcup 4 Bergen | D-12 | 45.42 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2021 | KM Sprint | D/H-10 | 24.46 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | C-åpen 10-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | C-åpen 10-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | C-åpen 10-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | C-åpen 10-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2021 | pokalkamp 4 Bergen | D-10 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2021 | pokalkamp 3 Bergen | D-10 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2021 | sprintcup 3 Bergen | DN | 15.40 | – | 0.14 | 11.14 | 0.10 | 11.18 | 0.07 | |
| 11.05.2021 | pokalkamp 2 Bergen | D/H-10N | 33.01 | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2021 | pokalkamp 1 Bergen | D/H-10N | 38.00 | 8 /19 | 0.43 | 13.50 | 0.16 | 15.37 | 1.14 | |
| 25.04.2021 | Gneistkarusellen #1 | Kort | 17.20 | 3 /5 | 0.02 | 10.43 | 0.01 | 11.09 | 0.10 | – |
| 13.10.2020 | Vintercup #1 Gneist | N | 39.43 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2020 | Pokalkamp 3 Bergen - Skagemarken | D/H-10N | 51.17 | – | 5.45 | 21.26 | 2.24 | 17.20 | 1.45 | – |
| 08.09.2020 | pokalkamp 2 Bergen | D/H-10N | 31.13 | – | 0.33 | 14.06 | 0.15 | 17.20 | 1.45 | – |
| 01.09.2020 | Sprintcup 1 Bergen | DN | 21.18 | 7 /11 | 0.52 | 13.01 | 0.32 | – | – | – |
| 30.08.2020 | Vestlandsmesterskapet (DM) langdistanse, med innlagt HOK-ranking 6/2020 | D 9-10 | 34.22 | 3 /3 | 3.56 | 20.06 | 2.18 | 17.53 | 1.55 | – |
| 29.08.2020 | Vestlandsmesterskapet (DM) mellomdistanse, med innlagt HOK-ranking 5/2020 | D 9-10 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2020 | pokalkamp 1 Bergen | D-10 | 57.49 | 7 /7 | 3.55 | 18.57 | 1.17 | 17.53 | 1.55 | – |
| 02.06.2020 | Treningsløp Sandsli | Kort | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.01.2020 | vintercup 3 Fana | D2008- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2026 | KM Sprintstafett | D15- | Gneist, IL 1 | 1 | 11.46 | 5 | 5 |
| 05.08.2026 | Kretsstafetten | DHDH | Hordaland 2 | 3 | 21.07 | 44 | 35 |