Løperprofil
Emma Enger-Olsen
Fredrikstad
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
10 løp
Sprintrankingen
13 løp
B-rankingen
20 løp
C-rankingen
13 løp
N-rankingen
4 løp
Skogsrankingen
nr. 621 av 2062
Nr. 621 av 2062 blant kvinner i Norge · nr. 42 av 90 i klassen D15–16 · nr. 20 av 48 i 2011-kullet
- Forventet kmtid
- 12.15
- Løpskapasitet
- 11.06
- O-evne
- 1.09
- Jevnhet ±
- 8,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.21
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 78 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mai (±0,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 27.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0183 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0057 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0824 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,028 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 6,55 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,5 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1611 |
| bomVekt | 84,88 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3593 |
| bomStorSigma | 0,6375 |
| antallBom | 26 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0335 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0481 |
| havariVekt | 8,28 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0052 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3791 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0031 |
| fartSesongSin | −0,0044 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2955,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3261,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 269 av 1118
Nr. 269 av 1118 blant kvinner i Norge · nr. 32 av 84 i klassen D15–16 · nr. 14 av 46 i 2011-kullet
- Forventet kmtid
- 7.32
- Løpskapasitet
- 7.20
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 5,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.10
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 76 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i juni (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 12 (sist 01.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,099 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0864 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0583 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0223 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,86 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,25 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9113 |
| bomVekt | 165,04 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,331 |
| bomStorSigma | 0,5794 |
| antallBom | 27 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0451 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0546 |
| havariVekt | 6,95 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0051 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0384 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0061 |
| fartSesongSin | −0,0006 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2721,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2793,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 57 av 335
Nr. 57 av 335 blant kvinner i Norge · nr. 14 av 33 i klassen D15–16 · nr. 14 av 28 i 2011-kullet
- Forventet kmtid
- 12.49
- Løpskapasitet
- 11.00
- O-evne
- 1.48
- Jevnhet ±
- 10,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.29
- Sikkerhet
- 13
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 94 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±1,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 20 (sist 06.03.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1522 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1506 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1028 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0371 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 12,86 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9407 |
| bomVekt | 106,75 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5402 |
| bomStorSigma | 0,7897 |
| antallBom | 42 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0391 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0574 |
| havariVekt | 7,37 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0023 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0376 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0016 |
| fartSesongSin | −0,0178 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2590,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3014,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.25
- Løpskapasitet
- 10.58
- O-evne
- 1.27
- Jevnhet ±
- 10,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.59
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 75 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,8 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 13 (sist 09.03.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1522 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1419 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1068 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0766 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,72 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,96 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0592 |
| bomVekt | 37,14 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3152 |
| bomStorSigma | 0,7371 |
| antallBom | 29 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0429 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,061 |
| havariVekt | 1,96 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0111 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0902 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0032 |
| fartSesongSin | 0,0032 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2591,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2933,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.34
- Løpskapasitet
- 8.53
- O-evne
- 1.42
- Jevnhet ±
- 10,0 %
- Usikkerhet ±
- 2.31
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 89 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 06.11.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3503 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3548 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0999 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,213 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,5 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9753 |
| bomVekt | 5,05 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4859 |
| bomStorSigma | 0,8914 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0346 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0323 |
| havariVekt | 0,17 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7036 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0003 |
| fartSesongSin | 0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2123,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2528,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 8 | 27.10.2026 Klubbmesterskap natt, bom 2.23 | 111 | – |
| Bom over fem minutter | 133 | 14.06.2026 Midtsommerløpet, bom 6.49 | 375 | – |
| Bom over ti minutter | 758 | 31.08.2024 Ungdomsserien løp 4, bom 12.41 | 758 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.2026 | Klubbmesterskap natt | D 15-16 | 1.12.08 | 2 /3 | 5.44 | 15.42 | 1.15 | 12.16 | 1.09 | |
| 17.10.2026 | Blodslitet og NM ultralang | D 15-16 | 1.17.19 | 17 /30 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2026 | Ungdomsserien løp 6 - finale | D15-16 | 50.12 | 7 /8 | 3.11 | 12.29 | 0.47 | 12.12 | 1.08 | |
| 01.09.2026 | Ungdomsserie løp 5 | D 15-16 | 18.29 | 6 /8 | 0.34 | 7.40 | 0.14 | 7.34 | 0.12 | |
| 29.08.2026 | KM Mellomdistanse | D 15-16 | 32.13 | 5 /10 | 3.24 | 12.01 | 1.16 | 12.12 | 1.17 | |
| 23.08.2026 | KM Langdistanse - Ertemarka | D 15-16 | 51.18 | 7 /14 | 1.30 | 11.28 | 0.20 | 12.12 | 1.17 | |
| 18.08.2026 | Ungdomsserien løp 4 | D 15-16 | 39.13 | 7 /13 | 7.43 | 12.39 | 2.29 | 12.12 | 1.17 | |
| 02.08.2026 | Hovedløpet sprint | D15 | 19.13 | 15 /53 | 0.01 | 7.40 | 0.00 | 7.36 | 0.14 | |
| 01.08.2026 | Hovedløpet Langdistanse | D15 | 55.01 | 24 /47 | 5.29 | 13.03 | 1.18 | 12.12 | 1.17 | |
| 14.06.2026 | Midtsommerløpet | D15-16 | 53.18 | 8 /27 | 7.50 | 11.55 | 1.45 | 12.18 | 1.19 | |
| 13.06.2026 | Camp Stokke - innendørsorientering | D 15-16 | 32.38 | 2 /25 | 3.10 | 7.53 | 0.46 | 7.40 | 0.15 | |
| 13.06.2026 | Midtsommersprinten | D15-16 | 13.01 | 8 /34 | 0.01 | 7.24 | 0.01 | 7.40 | 0.15 | |
| 02.06.2026 | Ungdomsserien løp 3 | D 15-16 | 42.34 | 8 /10 | 3.54 | 12.53 | 1.11 | 12.18 | 1.19 | |
| 14.05.2026 | Klubbmesterskap | D 15-16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2026 | Ungdomsserien løp 2 | D 15-16 | 17.19 | 4 /7 | 0.37 | 7.36 | 0.16 | 7.47 | 0.17 | |
| 21.04.2026 | Ungdomsserien løp 1 | D15-16 | 44.00 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 08.03.2026 | Hallandspremiären, lång | D16 | 45.54 | 40 /58 | 3.08 | 12.33 | 0.51 | 12.50 | 1.31 | – |
| 07.03.2026 | Hallandspremiären, medel | D16 | 35.37 | 38 /61 | 6.47 | 13.02 | 2.29 | 12.50 | 1.31 | – |
| 06.03.2026 | Kattegattnatt | Orange 3,0 | 37.28 | 8 /53 | 5.56 | 13.02 | 2.04 | 13.34 | 1.56 | |
| 01.02.2026 | OK MOSS Indoor challenge - Hoppern Ungdomsskole | D 13-16 | 15.25 | 2 /11 | 0.27 | 7.10 | 0.13 | 7.58 | 0.18 | |
| 01.02.2026 | OK MOSS Indoor challenge - Hoppern Ungdomsskole | Duell | 16.29 | 24 /67 | 3.14 | 9.04 | 1.47 | 7.58 | 0.18 | |
| 09.11.2025 | O-event, dag 3 - Zoorientering | D14 | 25.34 | 54 /102 | 1.41 | 13.04 | 0.52 | 13.47 | 1.53 | |
| 08.11.2025 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | D14 | 17.22 | 29 /95 | – | – | – | – | – | – |
| 07.11.2025 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | D14 | 20.26 | 57 /93 | – | – | – | – | – | – |
| 28.10.2025 | Klubbmesterskap natt | D 13-14 | 33.40 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2025 | Blodslitet | D 13-14 | 1.11.50 | 24 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2025 | Ungdomsserien løp 6 | D 13-14 | 15.44 | 8 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2025 | Ungdomsserien løp 5 | D 13-14 | 36.15 | 6 /13 | 2.26 | 12.24 | 0.50 | 13.47 | 1.56 | |
| 31.08.2025 | KM Mellom | D 13-14 | 23.44 | 6 /7 | 1.38 | 12.55 | 0.53 | 14.02 | 2.03 | |
| 26.08.2025 | Ungdomsserien løp 4 | D 13-14 | 16.45 | 6 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2025 | KM Langdistanse | D 13-14 | 34.51 | 3 /7 | 0.46 | 10.50 | 0.14 | 14.02 | 2.03 | |
| 03.08.2025 | Hovedløpet sprint | D 14 | 17.52 | 25 /48 | – | – | – | – | – | – |
| 02.08.2025 | Hovedløpet lang | D 14 | 39.03 | 21 /45 | 3.33 | 13.00 | 1.11 | 14.02 | 2.03 | |
| 15.06.2025 | Midtsommerløpet | D13-14 | 29.00 | 23 /44 | 4.14 | 13.42 | 2.00 | 14.52 | 2.26 | |
| 14.06.2025 | CSI - Camp Stokke Indoor | D 15-16 | 15.13 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2025 | Midtsommersprinten | D13-14 | 18.13 | 23 /48 | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2025 | Ungdomsserien løp 3, sprint | D 13-14 | 16.08 | 7 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2025 | Unionsmatchen | D 13-14 | 38.13 | 49 /79 | 6.07 | 15.21 | 2.27 | 15.11 | 2.29 | |
| 13.05.2025 | Ungdomsserien løp 2 | D13-14 | 35.12 | 6 /12 | 2.41 | 12.57 | 0.59 | 15.11 | 2.29 | |
| 29.04.2025 | Ungdomsserien løp 1 | D 13-14 | 42.03 | 9 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2025 | Solrenningen Mellomdistanse | D 13-14 | 40.42 | 12 /25 | 3.50 | 14.03 | 1.19 | 15.37 | 2.42 | |
| 26.04.2025 | Solrenningen Langdistanse | D 13-14 | 44.27 | 20 /35 | 3.19 | 13.38 | 1.01 | 15.37 | 2.42 | |
| 05.04.2025 | Lørdagskjappen | D 13-14 | 38.04 | 13 /36 | 4.29 | 12.39 | 1.29 | 15.37 | 2.42 | |
| 23.03.2025 | Blåveissprinten | D 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.03.2025 | Hallandspremiären, lång | Gul 5,0 | 52.09 | 3 /16 | 5.39 | 13.19 | 1.27 | 13.23 | 1.35 | |
| 08.03.2025 | Hallandspremiären, medel | D14 | 39.18 | 27 /52 | 5.28 | 14.14 | 1.59 | 17.32 | 3.40 | |
| 07.03.2025 | Kattegattnatt + DM, natt, Halland | Gul 2,5 km | 25.25 | 7 /22 | 3.11 | 12.10 | 1.31 | 13.23 | 1.35 | |
| 02.03.2025 | Øst for fjorden - Indoor løp 4# Fredrik II avd. Cicignon | D13-16 | 36.38 | 15 /19 | 7.41 | 12.15 | 2.34 | 9.12 | 0.23 | |
| 02.03.2025 | Øst for fjorden - Indoor løp 4# Fredrik II avd. Cicignon | Joker | 18.12 | 49 /80 | 0.27 | 8.58 | 0.13 | 9.12 | 0.23 | |
| 26.01.2025 | Øst for fjorden - Indoor løp 2# Spetalen skole | D13-16 | 37.41 | 5 /11 | 7.42 | 10.19 | 2.06 | 8.56 | 0.22 | |
| 26.01.2025 | Øst for fjorden - Indoor løp 2# Spetalen skole | Joker | 50.23 | 33 /57 | 11.17 | 11.21 | 2.33 | 8.56 | 0.22 | |
| 24.10.2024 | Klubbmesterkap Natt | D 13-14 | 45.48 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2024 | Blodslitet | D 13-14 | 1.00.44 | 29 /50 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2024 | Ungdomsserien løp 6 | D 13-14 | 16.19 | 8 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2024 | Ungdomsserien løp 5 | D 13-14 | 48.47 | 10 /11 | 7.00 | 17.57 | 2.35 | 19.19 | 4.28 | |
| 01.09.2024 | KM langdistanse | D 13-14 | 1.13.33 | 7 /8 | 14.58 | 20.23 | 4.09 | 19.19 | 4.28 | |
| 31.08.2024 | Ungdomsserien løp 4 | D 13-14 | 1.51.22 | 9 /11 | 27.45 | (29.42) | 7.24 | 18.42 | 4.16 | |
| 24.08.2024 | KM Mellom | D 13-14 | 36.38 | 12 /12 | 3.20 | 18.32 | 1.41 | 18.42 | 4.16 | |
| 04.06.2024 | Ungdomsserien løp 3 | D13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2024 | KM sprint Østfold | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2024 | Klubbmesterskap | D 13-14 | 28.47 | 2 /4 | 1.36 | 11.30 | 0.38 | 14.07 | 1.39 | |
| 07.05.2024 | Ungdomsserien løp 2 | D13-14 | 22.03 | 7 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2024 | Ungdomsserien løp 1 | D 13-14 | 30.26 | 5 /12 | 0.05 | 13.47 | 0.02 | 15.39 | 2.12 | – |
| 20.04.2024 | Lørdagskjappen | D 13-14 | 49.46 | 25 /32 | 9.21 | 17.11 | 3.14 | 15.39 | 2.12 | – |
| 06.04.2024 | Blåveissprinten | D 13-14 | 55.03 | 9 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 10.03.2024 | Hallandspremiären, lång | Lätt 5 km | 1.06.09 | 7 /11 | 8.28 | 15.54 | 2.02 | 14.45 | 1.43 | |
| 09.03.2024 | Hallandspremiären, medel | Lätt 2,5 km | 25.42 | 5 /38 | 1.12 | 12.56 | 0.36 | 14.45 | 1.43 | |
| 08.03.2024 | Kattegattnatt | Lätt 2,5 km | 28.26 | 7 /20 | 1.58 | 13.56 | 0.58 | 14.45 | 1.43 | |
| 21.01.2024 | Østfold Indoor Challenge løp #2 | 4c9c2 | 29.46 | 7 /11 | 17.31 | (21.21) | 12.34 | 9.25 | 0.30 | – |
| 21.01.2024 | Østfold Indoor Challenge løp #2 | d9c1 | 23.42 | 5 /12 | 8.44 | 12.16 | 4.31 | 9.25 | 0.30 | – |
| 21.10.2023 | Blodslitet | D 11-12 | 35.21 | 15 /36 | – | – | – | – | – | – |
| 15.10.2023 | Tunevannet Rundt | D/H-16 (3km) | 39.36 | 8 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2023 | Ungdomsserien Løp 7 - FINALE | D11-12 | 31.23 | 7 /15 | 2.27 | 14.55 | 1.10 | 14.41 | 1.56 | |
| 12.09.2023 | Ungdomsserien løp 6 | D11-12 | 36.31 | 7 /15 | 4.23 | 13.47 | 1.39 | 14.41 | 1.56 | |
| 29.08.2023 | Ungdomsserien løp 5 | D 11-12 | 21.34 | 5 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2023 | Ungdomsserien Løp 4 | D 11-12 | 12.01 | 6 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2023 | Ungdomsserien Løp 3 | D1112 | 23.24 | 7 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2023 | Ungdomsserien Løp 2 | D 11-12 | 18.09 | 3 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2023 | Ungdomsserien løp 1 | D 11-12 | 30.54 | 9 /18 | 4.25 | 15.50 | 2.16 | 15.38 | 2.20 | |
| 25.03.2023 | Blåveissprinten | D 11-12 | 31.53 | 8 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 24.01.2023 | Østfold Vintercup løp 4 | C-åpen | 31.55 | 9 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 22.10.2022 | Blodslitet | D 11-12 | 57.06 | 38 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 13.10.2022 | Klubbmesterskap natt | D 11-12 | 25.47 | 3 /4 | 1.03 | 13.45 | 0.34 | 15.55 | 2.20 | |
| 17.09.2022 | Ungdomsserien løp 7 med etterfinalen | D 11-12 | 35.46 | 8 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2022 | Ungdomsserien 6 | D 11-12 | 18.51 | 6 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2022 | KM Mellom Østfold | D 11-12 | 34.54 | 5 /5 | 1.28 | 19.08 | 0.48 | 17.08 | 2.47 | |
| 23.08.2022 | Ungdomsserien løp 5 | D11-12 | 1.24.59 | 11 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2022 | Ungdomsserien løp 4 | D11-12 | 22.07 | 4 /14 | 0.50 | 12.40 | 0.29 | 16.43 | 3.11 | |
| 26.04.2022 | Ungdomsserien løp 2 - Langdistanse | D 11-12 | 1.06.48 | 13 /14 | 10.31 | 25.16 | 3.59 | 18.07 | 3.35 | – |
| 23.04.2022 | Lørdagskjappen | D 11-12 | 47.02 | 25 /28 | 13.17 | 21.14 | 6.00 | 18.07 | 3.35 | – |
| 02.04.2022 | Blåveissprinten | D 11-12 | 44.30 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.11.2021 | Klubbmesterskap Fredrikstad skiklubb | D 9-10 | 42.07 | 3 /5 | 1.05 | 12.53 | 0.20 | 13.53 | 1.52 | |
| 26.10.2021 | Klubbmesterskap Natt FSK | D9-10 | 20.36 | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2021 | O-Troll-leir 2021 | D 13-14 | – | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2021 | Ungdomsserien løp 4 | D 9-10 | 37.04 | 18 /21 | 14.54 | (22.48) | 9.10 | 14.26 | 2.40 | |
| 22.08.2021 | KM Sprint | D 9-10 | 14.14 | 4 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2021 | Ungsdomsserien løp 3 | D 9-10 | 12.19 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2021 | Ungdomsserien løp 2 | D 9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 31.10.2020 | Finale Ungdomsserien | D 9-10 | 19.50 | 4 /12 | 0.38 | 12.38 | 0.24 | 13.44 | 1.14 | |
| 29.10.2020 | Klubbmesterskap Natt | N-åpen | 9.42 | 5 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 29.10.2020 | Klubbmesterskap Natt | N-åpen | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2020 | Østfoldsprinten 1 høst | D 9-10 | 21.04 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2020 | KM Mellom | D 9-10 | 30.27 | 6 /9 | 5.06 | 16.00 | 2.41 | 14.22 | 1.31 | – |
| 25.08.2020 | Ungdomsserien - løp 4 | D 9-10 | 23.14 | – | 0.27 | 13.00 | 0.15 | – | – | – |
| 19.10.2019 | Blodslitet | N-åpen | 1.00.42 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2019 | Norsk o-festival - mellom | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | KM Stafett - Østfold og Oslo/Akershus | D13-16 | Fredrikstad SK 2 | 2 | 14.57 | 5 | 5 |
| 05.08.2026 | Kretsstafetten | DHDH | Østfold 4 | 3 | 15.17 | 23 | 27 |