Løperprofil
Johan Hinna Gausel
Stavanger
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
14 løp
B-rankingen
15 løp
C-rankingen
19 løp
Skogsrankingen
nr. 1715 av 3540
Nr. 1715 av 3540 blant menn i Norge · nr. 31 av 53 i klassen H13–14 · nr. 19 av 29 i 2012-kullet
- Forventet kmtid
- 11.41
- Løpskapasitet
- 10.27
- O-evne
- 1.14
- Jevnhet ±
- 8,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.25
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 77 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 14 (sist 30.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0792 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0699 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0837 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0352 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,92 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,99 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0977 |
| bomVekt | 92,04 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3498 |
| bomStorSigma | 0,8249 |
| antallBom | 34 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0448 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,055 |
| havariVekt | 4,71 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0006 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8426 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0042 |
| fartSesongSin | 0,0011 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2781,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3109,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.33
- Løpskapasitet
- 8.22
- O-evne
- 0.11
- Jevnhet ±
- 12,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.23
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 1,0
- Typisk bom
- 56 s
- Disk/brutt
- 15 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 22.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0263 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2895 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1203 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0443 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,4 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,93 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1597 |
| bomVekt | 29,94 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,033 |
| bomStorSigma | 0,6016 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,1455 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0726 |
| havariVekt | 2,24 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0012 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8719 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0006 |
| fartSesongSin | 0,0083 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3102,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3171,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 215 av 302
Nr. 215 av 302 blant menn i Norge · nr. 92 av 109 i klassen H13–14 · nr. 56 av 67 i 2012-kullet
- Forventet kmtid
- 16.17
- Løpskapasitet
- 13.17
- O-evne
- 3.00
- Jevnhet ±
- 14,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.27
- Sikkerhet
- 12
- Bommer per løp
- 4,5
- Typisk bom
- 111 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i august (±1,2 %)
- Løp i grunnlaget
- 16 (sist 26.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0301 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0579 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1484 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0272 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 6,1 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 11,74 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2744 |
| bomVekt | 115,88 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7129 |
| bomStorSigma | 0,8285 |
| antallBom | 51 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0404 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0461 |
| havariVekt | 9,84 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0195 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9158 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0093 |
| fartSesongSin | 0,0079 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3125,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3830,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.55
- Løpskapasitet
- 11.38
- O-evne
- 2.17
- Jevnhet ±
- 11,4 %
- Usikkerhet ±
- 1.17
- Sikkerhet
- 11
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 105 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i august (±1,0 %)
- Løp i grunnlaget
- 20 (sist 05.10.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0949 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0804 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1143 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0884 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,26 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 10,54 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0146 |
| bomVekt | 75,24 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6531 |
| bomStorSigma | 0,9311 |
| antallBom | 43 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0403 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0583 |
| havariVekt | 4,14 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0027 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6794 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0078 |
| fartSesongSin | 0,006 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2746,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3287,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.29
- Løpskapasitet
- 9.27
- O-evne
- 2.02
- Jevnhet ±
- 9,7 %
- Usikkerhet ±
- 2.18
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,7
- Typisk bom
- 105 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 01.10.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2886 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1718 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0973 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1823 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,03 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,1 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1807 |
| bomVekt | 5,29 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6529 |
| bomStorSigma | 0,6668 |
| antallBom | 12 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0338 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0316 |
| havariVekt | 0,53 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6499 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0021 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2258,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2744,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 4 | 26.09.2026 Rankingfinale, bom 2.07 | 108 | – |
| Bom over fem minutter | 72 | 30.05.2026 KM Mellom (RR), bom 7.44 | 159 | – |
| Bom over ti minutter | 190 | 17.08.2025 Odda 2-dagars 2025 dag2, Vestlandsmesterskap, bom 14.05 | 218 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Rankingfinale | H 13-14 | 41.41 | 5 /7 | 3.59 | 17.14 | 1.39 | 16.20 | 2.59 | |
| 24.09.2026 | Torsdagsløp September | H 13-14 | 23.25 | 2 /6 | 0.50 | 13.23 | 0.29 | 16.20 | 2.59 | |
| 16.08.2026 | Vestlandsmesterskapet | H 13-14 | 30.36 | 1 /12 | 4.44 | 12.44 | 1.58 | 16.09 | 3.18 | |
| 15.08.2026 | Vestlandsmesterskapet | B-åpen 10-16 | 36.09 | 1 /4 | 4.45 | 12.19 | 1.37 | 16.09 | 3.18 | |
| 10.07.2026 | Innendørsorientering, Sørlandsgaloppen | B-Løype | 25.29 | 3 /36 | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | Ak_åpen | 16.59 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2026 | Tour de Orientering | B-åpen 10-16 | 49.15 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2026 | KM Mellom (RR) | AK-åpen | 47.17 | 2 /3 | 9.04 | 14.57 | 2.52 | 12.22 | 1.13 | |
| 25.04.2026 | KM Sprint - Rogaland | H 13-14 | 27.02 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2026 | Bedriftsløp - Kleppelunden - R3 - kortløp | H16 | 52.50 | 23 /26 | 1.32 | (14.54) | 0.26 | 9.04 | 0.10 | |
| 22.03.2026 | KOK 2 dagers. Mellomdistanse | H 13-14 | 47.12 | 26 /28 | 4.15 | (26.28) | 2.23 | 18.18 | 3.41 | |
| 21.03.2026 | KOK 2 dagers Sprint i Abra Havn | H 13-14 | 20.53 | 20 /34 | – | – | – | – | – | – |
| 20.03.2026 | KOK 2 dagers Natt-o i Dyreparken | H 13-14 | 26.04 | 21 /29 | 3.50 | 17.30 | 2.34 | 18.18 | 3.41 | |
| 26.12.2025 | Juleløpet i Sørmarka | HM | 37.56 | 24 /54 | 4.34 | 12.55 | 1.33 | 12.39 | 1.05 | |
| 27.09.2025 | Rankingfinale på Lundekvam | H 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2025 | Bedriftsløp - Sandvedparken - R18 | H16 | 36.59 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2025 | Bedriftsløp - Bogafjell - R17 | H16 | 1.07.34 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2025 | Sprint Vardeneset, Stavanger - RR08 | H 13-14 | 19.07 | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2025 | Bedriftsløp - Haugstadskogen - R14 | H16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2025 | KM Lang Sirdal | H 13-14 | 58.06 | 7 /10 | 18.41 | 22.24 | 7.12 | 18.47 | 4.18 | |
| 17.08.2025 | Odda 2-dagars 2025 dag2, Vestlandsmesterskap | H 13-14 | 1.55.51 | 6 /8 | 26.04 | (31.25) | 7.04 | 18.47 | 4.18 | |
| 16.08.2025 | Odda 2-dagars 2025, Vestlandsmesterskap | H 13-14 | 47.25 | 4 /6 | 11.04 | 17.31 | 4.05 | 18.47 | 4.18 | |
| 13.08.2025 | Bedriftsløp - Skadberg - R12 | H16 | 48.58 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 13-14 | 30.43 | 28 /38 | 4.33 | 15.43 | 2.20 | 17.31 | 3.15 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 13-14 | 49.58 | 30 /110 | 9.45 | 18.47 | 3.40 | 17.31 | 3.15 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 13-14 | 1.02.43 | 31 /110 | 18.33 | 23.42 | 7.01 | 17.31 | 3.15 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2025 | Bedriftsløp - Melshei - R11 | H16 | 1.35.03 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2025 | Bedriftsløp - Tananger - R10 | H16 | 1.13.02 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2025 | Bedriftsløp - Sørmarka - R9 | H16 | 1.22.43 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2025 | Bedriftsløp - Øksnavadskogen - R8 | HT | 24.58 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2025 | Kretsløp Alsvik | H 13-14 | 47.40 | 3 /5 | 14.28 | 19.44 | 5.59 | 16.57 | 2.45 | |
| 24.05.2025 | KM Mellom - Bakkebø | H 13-14 | 43.11 | 7 /7 | 7.27 | 19.45 | 3.24 | 16.57 | 2.45 | |
| 14.05.2025 | Bedriftsløp - Melshei/Arboretet - R6 | HT | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2025 | Bedriftsløp - Ølbergskogen - R5 | HT | 30.55 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2025 | Bedriftsløp - Sveineskogen - R4 | HT | 40.27 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2025 | Bedriftsløp - Sælandsskogen - R3 | HT | 29.27 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2025 | Bedriftsløp - Njåskogen - R2 | HT | 38.43 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2025 | Bedriftsløp - Universitetet - R1 | HT | 18.05 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 30.03.2025 | KOK 2 dagers / NC mellom | H13-14 | 43.20 | 13 /22 | 2.27 | 16.18 | 0.55 | 16.14 | 2.15 | – |
| 29.03.2025 | KOK 2 dagers. Sprint i Dyreparken (NC sprint) | H13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 08.03.2025 | Vinterkarusell Ganddal IL Vagleskogen | Herrer - mellomlang løype | 56.46 | 35 /38 | – | – | – | – | – | – |
| 05.02.2025 | Nattløp Ganddal IL Njåskogen | Herrer - kort løype | 58.59 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 26.12.2024 | Juleløpet 2024, Vinterkarusellens 1. løp. | HM | 55.21 | 38 /62 | 5.51 | 15.14 | 1.37 | 14.09 | 1.07 | |
| 07.12.2024 | Høstkarusellen løp 3 - Kvernevik | HAM | 48.03 | 16 /29 | 0.50 | 15.04 | 0.16 | 14.09 | 1.07 | |
| 16.11.2024 | Treningsløp ROOTS samling | B | 59.38 | 9 /15 | 17.24 | 22.09 | 6.28 | – | – | – |
| 09.11.2024 | Høstkarusell løp 1 - Tastaveden | HK | 19.31 | 1 /7 | 0.59 | 13.00 | 0.39 | 13.39 | 1.12 | |
| 26.10.2024 | HARDHAUSEN | H 11-12 | 1.02.21 | 6 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 05.10.2024 | Kretsløp Haugesund (ROK Finale) | H 11-12 | 34.53 | 3 /3 | 2.45 | 17.36 | 1.23 | 15.55 | 2.30 | |
| 04.10.2024 | KM natt (kretsmesterskap for både Rogaland og Hordaland) | C-åpen 10-16 | 22.28 | 2 /5 | 0.24 | 13.34 | 0.15 | 15.55 | 2.30 | |
| 25.09.2024 | Bedriftsløp Lundehaugen - R18 | HT | 26.18 | 21 /48 | 4.49 | 10.25 | 1.54 | 8.50 | 0.11 | – |
| 18.09.2024 | Bedriftsløp Frøyland - R17 | HT | 23.39 | 10 /50 | 0.04 | 8.03 | 0.01 | 8.50 | 0.11 | – |
| 11.09.2024 | Bedriftsløp Skadberg - R16 | HT | 51.03 | 25 /42 | 11.42 | 16.26 | 3.46 | 13.59 | 1.22 | |
| 05.09.2024 | Familiedag på Krossberg og SO-cup løp 7 | H 11-12 | 19.38 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2024 | Bedriftsløp Ølbergskogen - R15 | HT | 27.05 | 7 /52 | 0.54 | 12.06 | 0.24 | 13.59 | 1.22 | |
| 21.08.2024 | Bedriftsløp Haugstadskogen - R13 | HT | 57.35 | 26 /32 | 15.48 | (21.03) | 5.47 | 14.32 | 1.26 | |
| 18.08.2024 | Vestlandsmesterskap langdistanse | H 11-12 | 28.38 | 2 /6 | 2.21 | 14.02 | 1.09 | 16.00 | 2.43 | |
| 17.08.2024 | Vestlandsmesterskap mellomdistanse | H 11-12 | 20.48 | 1 /8 | 2.35 | 11.45 | 1.28 | 16.00 | 2.43 | |
| 14.08.2024 | Bedriftsløp Skjæveland - R12 | HT | 52.08 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 11-12 | 15.15 | 15 /178 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 11-12 | 32.27 | 29 /178 | 4.07 | 14.48 | 1.53 | 16.44 | 3.02 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 11-12 | 22.24 | 30 /45 | 3.10 | 14.50 | 2.06 | 16.44 | 3.02 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 11-12 | 46.58 | 39 /178 | 18.00 | 22.32 | 8.38 | 16.44 | 3.02 | |
| 19.06.2024 | Bedriftsløp Selshammaren, Sviland - R11 | HNY | 26.36 | 1 /5 | 1.15 | 14.05 | 0.40 | 13.58 | 1.02 | |
| 12.06.2024 | Bedriftsløp Øksnevad - R10 | HNY | 23.53 | 2 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2024 | KM Mellom | H 11-12 | 31.49 | 4 /5 | 1.45 | 16.16 | 0.54 | 16.44 | 3.02 | |
| 05.06.2024 | Bedriftsløp Sørmarka - R9 | HNY | 40.26 | 2 /3 | 4.43 | (20.01) | 2.20 | 13.58 | 1.02 | |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2024 | Bedriftsløp Krossberg - R7 | HNY | 12.46 | 1 /4 | 0.19 | 11.58 | 0.18 | 13.29 | 1.15 | |
| 27.04.2024 | KM Sprint | H 11-12 | 10.31 | 3 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2024 | Bedriftsløp Gausel - R4 | HNY | 23.25 | 2 /7 | 4.45 | 16.02 | 3.15 | 14.05 | 1.30 | |
| 21.04.2024 | Kretsranking - Madlatua | H 11-12 | 22.56 | 3 /4 | 3.13 | 14.35 | 2.03 | 17.09 | 3.04 | |
| 20.04.2024 | Kretsløp-Sprint, Storhaug | H 11-12 | 13.11 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 07.04.2024 | Vestlandspremieren-III (Hordalandscupen 1) | H 11-12 | 45.59 | 5 /7 | 4.21 | 17.00 | 1.37 | 17.09 | 3.04 | |
| 06.04.2024 | Vestlandspremieren-II | H 11-12 | 48.30 | 6 /6 | 18.12 | 22.49 | 8.34 | 17.09 | 3.04 | |
| 05.04.2024 | Vestlandspremieren-I | HC | 18.22 | 3 /7 | 1.36 | 9.53 | 0.52 | – | – | – |
| 22.02.2024 | Torsdagsløp Februar, Gausel | C-kort | 31.02 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 31.12.2023 | Nyttårsløpet SI hytta Melshei | Herrer - kort løype | 45.57 | 9 /13 | 8.35 | 19.11 | 3.35 | 13.48 | 1.35 | – |
| 26.12.2023 | Juleløpet 2023, Vinterkarusellen løp 1. | HK | 18.23 | 1 /8 | 2.14 | 12.14 | 1.29 | 13.48 | 1.35 | – |
| 19.09.2023 | Ungdomscup Finale i Ølbergskogen | H 11-12 | 36.41 | 7 /9 | 14.32 | 24.37 | 9.45 | 17.48 | 3.20 | |
| 14.09.2023 | SO-Cup, løp 3 - Familiedag på Krossberg | G-10-12 | 45.30 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2023 | Tour de Orientering | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2023 | Tour de Orientering | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2023 | Tour de Orientering | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2023 | Ungdomscup 5 Austrått | H 11-12 | 13.22 | 7 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2023 | KM Lang Sauda (RR5) | H 11-12 | 32.51 | 5 /7 | 1.57 | 13.45 | 0.49 | 17.40 | 3.00 | |
| 19.08.2023 | KM Mellom | H 11-12 | 45.33 | 6 /7 | 7.52 | 21.09 | 3.39 | 17.40 | 3.00 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 11-12 | 38.09 | 18 /104 | 8.38 | 21.17 | 4.49 | 17.52 | 3.16 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 11-12 | 52.35 | 22 /104 | 6.34 | 17.39 | 2.12 | 17.52 | 3.16 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 11-12 | 33.42 | 27 /104 | 11.47 | 23.03 | 8.03 | 17.52 | 3.16 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 11-12 | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2023 | Kretsløp Brekkeheia | H 11-12 | 25.42 | 3 /4 | 1.59 | 15.34 | 1.12 | 16.08 | 2.30 | |
| 10.06.2023 | KM-Ultralang - Brekkeheia | H 11-12 | 52.38 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2023 | Ungdomscup 2, Lundekvam | H 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2023 | Kretsløp (RR2) | H 11-12 | 1.01.34 | 7 /9 | 18.32 | 22.22 | 6.44 | 17.10 | 3.20 | – |
| 02.05.2023 | Ungdomscup 1 | H 11-12 | 22.38 | 8 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2023 | KM Sprint (RR1) | H 11-12 | 17.38 | 5 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 26.01.2023 | Torsdagsløp Januar | Kort | 32.34 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 26.12.2022 | Juleløpet 2022 | HK | 40.19 | 6 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 01.12.2022 | Torsdagsløp November (i Desember) | HK | 27.05 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 26.11.2022 | Høstkarusellen løp 2 - Madlatua | HK | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2022 | Ranking finale Kubbetjørn | H 9-10 | 1.01.09 | 5 /6 | 15.47 | 20.35 | 5.19 | 15.55 | 2.42 | |
| 29.09.2022 | SO-cup løp 10 - Krossberg | G-10-12 | 31.39 | 3 /3 | 4.04 | 17.36 | 2.16 | – | – | – |
| 18.09.2022 | Kretsløp - Sprint på Gausel | H 9-10 | 15.12 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2022 | KM stafett - Måheia - individuelle løyper | H 9-10 | 1.20.18 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2022 | SO-cup løp 7 - Tastaveden | G-10-12 | 58.57 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 9-10 | 22.15 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 9-10 | 24.33 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2022 | SO-Cup løp 5 - Gausel/Godeset | G-10-12 | 42.12 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | KM Mellom - O-hytta i Djupadalen | H 9-10 | 14.21 | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2022 | Sprintløp i Førde, RR4 | H 9-10 | 15.17.22 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2022 | Ungdomscup løp 2 Arboretet | H10 | 19.36 | 6 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2022 | Ungdomscup løp 1 - Krossberg | H9-10 | 30.32 | 2 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2022 | Tour de Orientering - Kringleli | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2022 | Tour de Orientering - Kringleli | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2022 | SO-Cup Løp 1 - Vannassen | G-10-12 | 27.39 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 31.03.2022 | Torsdagsløp Sørmarka | H 9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.03.2022 | Nordsjøløpene dag 1 | H 9-10 | 13.58 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.02.2022 | Torsdagsløp februar | Kort/NY | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.01.2022 | Vinterkarusell Dale | Ny | 53.59 | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.01.2022 | Torsdagsløp - januar | Kort | 38.45 | 8 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 26.12.2021 | Juleløpet 2021 - Vinterkarusellen løp 1. | Nybegynnerløype | 32.50 | 6 /10 | 6.59 | 17.26 | 3.42 | 14.36 | 1.56 | – |
| 23.10.2021 | HARDHAUSEN | Mini Hardhausen | 1.05.01 | 23 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2021 | Finn fram Dag - SO-Cup i Ølbergskogen | G-10-12 | 37.39 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2021 | KM lang Lindvatnet/Feed | N-åpen | 20.56 | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2021 | KM stafett individuelle klasser | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2021 | DM Vest - Vestlandsmesterskap - Lang | N2 Åpen 10-16 | 22.29 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2021 | DM Vest - Vestlandsmesterskap - Mellom | N2 Åpen 10-16 | 14.49 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2021 | KM mellom Rogaland - Hovdaneset | H 9-10 | 38.30 | – | 6.14 | 16.56 | 2.45 | – | – | – |
| 11.06.2021 | Sprintløp i Hjelmeland sentrum, | Nybegynnerløype | 12.28 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2021 | SO-Cup Løp 1 + Verdens o-dag | B-åpen | 1.02.14 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2020 | Ungdomscup/Klubbkamp - Kvernevik | H Ny | 28.25 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 30.01.2020 | Torsdagsløp Januar | Kort-lett | 37.55 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 26.12.2019 | "Vaulens" Juleløp | Herrer - kort løype | 39.28 | 4 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 19.12.2019 | Torsdagsløp Desember | Kort-lett | 23.32 | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.11.2019 | Torsdagsløp November | Mellom | 48.58 | 13 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 31.10.2019 | Torsdagsløp Oktober | Kort-lett | 33.23 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |