Løperprofil
Anita Holtklimpen
Lillehammer
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
4 løp
C-rankingen
9 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.01
- Løpskapasitet
- 14.28
- O-evne
- 1.34
- Jevnhet ±
- 7,4 %
- Usikkerhet ±
- 2.38
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 102 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 25.05.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2463 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2506 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0741 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1518 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,05 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,41 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0525 |
| bomVekt | 8,04 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6219 |
| bomStorSigma | 0,8324 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 0,23 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0003 |
| fartSesongSin | 0,0018 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3848,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4264,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 18.36
- Løpskapasitet
- 16.21
- O-evne
- 2.16
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 5.11
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 107 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 20.05.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2444 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3074 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0878 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2456 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,32 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9805 |
| bomVekt | 0,83 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6729 |
| bomStorSigma | 0,8529 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0834 |
| havariVekt | 0,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3845,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4376,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.41
- Løpskapasitet
- 11.25
- O-evne
- 1.16
- Jevnhet ±
- 8,2 %
- Usikkerhet ±
- 1.51
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 78 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 07.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1106 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1227 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0819 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1357 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,18 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,67 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8672 |
| bomVekt | 14,87 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3628 |
| bomStorSigma | 0,7596 |
| antallBom | 14 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0627 |
| havariVekt | 0,74 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0015 |
| fartSesongSin | 0,0039 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2694,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2994 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.54
- Løpskapasitet
- 9.33
- O-evne
- 1.21
- Jevnhet ±
- 12,0 %
- Usikkerhet ±
- 2.58
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 79 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 26.08.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2805 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4686 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1199 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2411 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,39 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9579 |
| bomVekt | 1,25 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,371 |
| bomStorSigma | 0,7787 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0325 |
| havariVekt | 0,09 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2282,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2605,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 6 | 26.09.2024 Torsdagsløp nr. 18 Vingar skole, bom 2.07 | 63 | – |
| Bom over fem minutter | 150 | 01.09.2022 Torsdagsløp nr.13, Lunkefjell, bom 11.04 | 150 | – |
| Bom over ti minutter | 150 | 01.09.2022 Torsdagsløp nr.13, Lunkefjell, bom 11.04 | 150 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2024 | Torsdagsløp nr. 18 Vingar skole | C-løype | 35.30 | 7 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2024 | Torsdagsløp nr. 17, Sentrum | C-løype | 19.56 | 4 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2024 | Torsdagsløp nr. 12, Nordseter | C-løype | 1.29.29.5 | 2 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2024 | Torsdagsløp nr. 9, Birkebeineren skistadion | C-løype | 35.46 | 8 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2024 | Torsdagsløp nr. 3, Søre Ål skole | C-løype | 15.21 | 8 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2023 | Torsdagsløp nr.17, Vingar | C-løype | 17.15 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2023 | Torsdagsløp nr.15, Søre Ål-marka | C-løype | 31.43 | 7 /8 | 2.01 | 16.05 | 1.01 | 14.34 | 1.01 | |
| 31.08.2023 | Torsdagsløp nr.14, Sjøsetervegen | C-løype | 41.54 | 4 /11 | 4.10 | 13.27 | 1.20 | 13.26 | 1.03 | |
| 17.08.2023 | Torsdagsløp nr.12, Mesnasaga | C-løype | 36.15 | 3 /5 | 0.33 | 12.35 | 0.13 | 13.26 | 1.03 | |
| 25.05.2023 | Torsdagsløp nr.7 og Klubbmesterskap LOK | D17- | 1.03.31 | 4 /9 | 5.19 | 15.55 | 1.20 | 16.40 | 1.52 | |
| 04.05.2023 | Torsdagsløp nr.4, Hovemoen | C-løype | 20.17 | 6 /10 | 0.13 | 11.40 | 0.07 | 13.04 | 1.05 | |
| 20.04.2023 | Torsdagsløp Nordre Ål Skole | C-løype | 13.46 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 13.04.2023 | Torsdagsløp nr.1, Søre Ål Skole | C-løype | 26.45 | 8 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2022 | Torsdagsløp nr.16, Kringsjå | C-løype | 28.54 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2022 | Torsdagsløp nr.13, Lunkefjell | Kort - C | 1.02.02 | 7 /7 | 13.23 | 17.26 | 3.46 | 15.52 | 2.24 | |
| 02.06.2022 | Torsdagsløp nr.7 Søre Ål | C-løype | 38.02 | 3 /7 | 0.00 | 14.18 | 0.00 | 15.09 | 1.05 | |
| 26.05.2022 | Torsdagsløp nr.6 og Klubbmesterskap LOK | C-åpen | 29.23 | 6 /11 | 2.37 | 15.48 | 1.24 | 15.01 | 1.16 | |
| 09.04.2022 | Gullegget | N | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2021 | Torsdagsløp nr. 12 | Nybegynner | 25.33 | 2 /12 | 1.53 | 11.24 | 0.50 | 12.31 | 1.08 | – |
| 17.06.2021 | Torsdagsløp nr. 10 | C-løype | 35.29 | 9 /11 | 0.18 | 16.14 | 0.08 | 13.25 | 1.09 | |
| 10.06.2021 | Torsdagsløp nr. 9 | Nybegynner | 26.14 | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2021 | Torsdagsløp nr.6 Maihaugen | B-løype | 46.21 | 8 /15 | 6.39 | 23.12 | 3.20 | – | – | – |
| 13.05.2021 | Torsdagsløp nr.5 Hovemoen - Lagsmesterskap | C-åpen | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2020 | Torsdagsløp nr. 16 | C-løype | 37.24 | 1 /9 | 2.50 | 13.48 | 1.03 | 13.36 | 1.16 | – |
| 10.09.2020 | Torsdagsløp nr. 14 | C-løype | 44.26 | 2 /9 | 6.20 | 14.30 | 2.04 | 13.36 | 1.16 | – |
| 20.08.2020 | Torsdagsløp nr 11, Nordseter | N-løype | 29.51 | 5 /7 | 0.55 | 23.34 | 0.43 | – | – | – |
| 18.06.2020 | Torsdagsløp nr. 10 Nordseter - Lunkefjell | C-løype | 36.13 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2020 | Torsdagsløp nr. 9 Mesnasaga | C-løype | 27.26 | 1 /13 | 1.49 | 13.05 | 0.52 | – | – | – |
| 04.06.2020 | Torsdagsløp nr. 8 Enden av Vårsætervegen | B/C løype | 48.30 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2020 | Torsdagsløp nr 7 - Hovemoen kom-løp-dra hjem og usynligo | B/C løype | 36.28 | 5 /11 | 9.11 | 19.01 | 4.47 | 15.35 | 1.23 | – |
| 21.05.2020 | Klubbmesterskap Lillehammer OK | D 40 | 35.58 | 4 /5 | 0.40 | 14.55 | 0.17 | 15.35 | 1.23 | – |