Løperprofil
Martin Randli Elden
Freidig
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
13 løp
Sprintrankingen
13 løp
B-rankingen
22 løp
C-rankingen
13 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.56
- Løpskapasitet
- 8.04
- O-evne
- 0.51
- Jevnhet ±
- 7,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.31
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 2,3
- Typisk bom
- 81 s
- Disk/brutt
- 11 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,8 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±1,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 14 (sist 23.08.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3367 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2827 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0773 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0559 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,92 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,34 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8238 |
| bomVekt | 70,97 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3981 |
| bomStorSigma | 0,6525 |
| antallBom | 24 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,1116 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0976 |
| havariVekt | 5,18 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0121 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,5323 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,003 |
| fartSesongSin | 0,0101 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2148,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2376,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 343 av 1659
Nr. 343 av 1659 blant menn i Norge · nr. 48 av 100 i klassen H17–18 · nr. 30 av 62 i 2009-kullet
- Forventet kmtid
- 6.17
- Løpskapasitet
- 6.09
- O-evne
- 0.08
- Jevnhet ±
- 5,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.10
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 0,7
- Typisk bom
- 62 s
- Disk/brutt
- 9 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 12 (sist 19.06.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2766 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2438 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0564 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0268 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,36 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 7,7 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7858 |
| bomVekt | 104,98 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1289 |
| bomStorSigma | 0,5263 |
| antallBom | 8 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0876 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1393 |
| havariVekt | 6,17 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0009 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7847 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0005 |
| fartSesongSin | 0,0007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2278,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2327,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.52
- Løpskapasitet
- 8.05
- O-evne
- 1.47
- Jevnhet ±
- 9,3 %
- Usikkerhet ±
- 1.21
- Sikkerhet
- 10
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 102 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 23 (sist 23.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4609 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4568 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0928 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1283 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,58 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,77 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8184 |
| bomVekt | 59,2 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6285 |
| bomStorSigma | 0,8411 |
| antallBom | 36 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0624 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0714 |
| havariVekt | 2,53 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0671 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0005 |
| fartSesongSin | −0,0045 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1900,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2320,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.45
- Løpskapasitet
- 7.30
- O-evne
- 1.15
- Jevnhet ±
- 12,7 %
- Usikkerhet ±
- 2.04
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 74 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i april (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 13 (sist 05.09.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5359 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5708 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1268 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2126 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,04 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,41 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8718 |
| bomVekt | 14 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3022 |
| bomStorSigma | 0,8198 |
| antallBom | 17 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0476 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,07 |
| havariVekt | 0,43 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7977 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0009 |
| fartSesongSin | −0,0058 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1769,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2066,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 30 | 23.08.2025 Midt-Norsk mesterskap, langdistanse, bom 3.26 | 123 | nr. 2669 |
| Bom over fem minutter | 423 | 05.08.2023 Hovedløpet lang, bom 10.12 | 423 | nr. 771 |
| Bom over ti minutter | 423 | 05.08.2023 Hovedløpet lang, bom 10.12 | 423 | nr. 2479 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | H 17-18E | 43.10 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | H 17-18E | 19.37 | 42 /57 | 0.05 | 6.59 | 0.02 | 6.31 | 0.08 | |
| 23.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, langdistanse | H 15-16 | 41.57 | 5 /12 | 3.28 | 8.38 | 0.43 | 9.33 | 0.49 | |
| 22.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, sprint | H 15-16 | 13.30 | 5 /11 | 0.03 | 6.05 | 0.01 | 6.26 | 0.08 | |
| 03.08.2025 | Hovedløpet sprint | H 16 | 16.27 | 23 /62 | 0.26 | 6.27 | 0.10 | 6.26 | 0.08 | |
| 02.08.2025 | Hovedløpet lang | H 16 | 48.10 | 19 /53 | 4.50 | 8.58 | 0.54 | 9.33 | 0.49 | |
| 22.06.2025 | O-Festival elite og 15-16 | H 16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2025 | O-Festival elite og 15-16 | H 16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | H 16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2025 | Klubbmesterskap Sp.kl. Freidig | H 15-16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2025 | Trondheim Open, dag 2 | H 15-16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2025 | Trondheim Open, KM-sprint | H 15-16 | 12.22 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2025 | STOK Ungdomsløp 3 - Skogskarene | H 15-16 | 30.32 | 5 /10 | 0.49 | 9.22 | 0.15 | 9.53 | 0.45 | |
| 22.05.2025 | Ungdomsløp 2 | H 15-16 | 14.37 | 4 /11 | 0.03 | 6.13 | 0.01 | 6.25 | 0.10 | |
| 15.05.2025 | Ungdomsløp 1 | H 15-16 | 43.28 | 6 /10 | 2.20 | 10.23 | 0.33 | 9.54 | 0.49 | |
| 07.05.2025 | Trondheim sprintcup, løp 5 | H 15-16 | 15.51 | 3 /8 | 1.08 | 7.01 | 0.30 | 6.25 | 0.10 | |
| 26.04.2025 | Vårsleppet mellomdistanse | H 15-16 | 29.22 | 7 /12 | 1.11 | 9.36 | 0.23 | 9.49 | 0.53 | |
| 26.04.2025 | Vårsleppet sprint | H 15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 3 | H 15-16 | 13.56 | 3 /8 | 0.06 | 6.09 | 0.03 | 6.17 | 0.09 | |
| 23.04.2025 | Armfeldtnatta | DH15-16 (dag) | 50.40 | 4 /12 | 2.41 | 10.03 | 0.32 | 9.49 | 0.53 | |
| 03.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 1 | H 15-16 | 15.26 | 4 /8 | 1.33 | 6.42 | 0.40 | 6.17 | 0.09 | |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival elite + 15-16 1 | H 15 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | H 15 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2024 | NØK-karusell, løp 4 | H 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2024 | Klubbmesterskap Sp.kl. Freidig | H 15-16 | 40.44 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2024 | STOK Ungdomsløp 4 | H 15-16 | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2024 | Trondheim Open, JWOC uttak lang | H 15-16 | 57.06 | 5 /7 | 8.37 | 9.59 | 1.30 | 9.55 | 0.59 | |
| 01.06.2024 | Trondheim Open, JWOC uttak mellom | H 15-16 | 21.47 | 5 /9 | 0.15 | 8.32 | 0.06 | 9.55 | 0.59 | |
| 31.05.2024 | Trondheim Open, Jubileumsløp, KM sprint. | H 15-16 | 10.35 | 3 /10 | 0.41 | 5.49 | 0.23 | 6.33 | 0.09 | |
| 30.05.2024 | STOK Ungdomsløp 3 - Skogskarene | H 15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2024 | STOK - Ungdomsløp 2 | H 15-16 | 40.23 | 4 /11 | 4.28 | 10.58 | 1.13 | 10.14 | 0.54 | |
| 15.05.2024 | STOK Ungdomsløp 1 | H 15-16 | 28.48 | 4 /10 | 1.56 | 9.37 | 0.39 | 10.14 | 0.54 | |
| 08.05.2024 | Trondheim Sprintcup - løp 5 | H 15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2024 | KM sprintstafett NTOK og STOK | Løype: D45- 73.4 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2024 | KM sprintstafett NTOK og STOK | Løype: H13-16 131.2 | 21.03 | 7 | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2024 | Blåveisløpet | H 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2024 | Trondheim Sprintcup, løp 3 | H 15-16 | 12.37 | 2 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2024 | Vårsleppet mellomdistanse | H 15-16 | 25.10 | 5 /13 | 0.06 | 9.13 | 0.02 | 10.11 | 1.02 | |
| 20.04.2024 | Vårsleppet sprint | H 15-16 | 16.30 | 7 /13 | 1.05 | 6.31 | 0.26 | 6.33 | 0.09 | |
| 18.04.2024 | Trondheim sprintcup, løp 2 | H 15-16 | 15.31 | 3 /7 | 3.20 | 7.38 | 1.38 | 6.33 | 0.09 | |
| 11.04.2024 | Trondheim sprintcup, løp 1 | H 15-16 | 15.54 | 5 /8 | 2.34 | 7.18 | 1.11 | 6.33 | 0.09 | |
| 11.01.2024 | HLP kveldssamling 1 3D-Orientering | H13-16 | 17.08 | 2 /23 | 2.41 | 7.35 | 1.11 | 6.57 | 0.10 | |
| 18.10.2023 | Jaktprøven | DH 13-16 | 0.01 | 19 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten 1 gemensamma kontroller | 19.18 | 6 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten, 1 | 19.18 | 6 /60 | 2.07 | 9.34 | 1.03 | 10.32 | 1.14 | |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | H14 | 27.23 | 7 /31 | 1.34 | 9.28 | 0.32 | 10.44 | 1.37 | |
| 20.09.2023 | Tømmerholtnatta | DH 13-14 | 29.24 | 2 /14 | 0.06 | 8.27 | 0.02 | 10.44 | 1.37 | |
| 10.09.2023 | Tour de Trondheim dag 3 | H 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2023 | Tour de Trondheim dag 2 | H 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2023 | Tour de Trondheim dag 1 m/Ungdomsløp 8 | H 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2023 | STOK Ungdomsløp 7 | H 13-14 | 14.34 | 4 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | H 13-14 | 27.16 | 4 /11 | 1.46 | 8.53 | 0.35 | 11.06 | 1.50 | |
| 25.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Sprint | H 13-14 | 11.18 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2023 | Ungdomsløp 6 | H 13-14 | 20.57 | 2 /14 | 0.44 | 8.46 | 0.18 | 11.06 | 1.50 | |
| 06.08.2023 | Hovedløpet sprint | H14 | 15.13 | 17 /68 | – | – | – | – | – | – |
| 05.08.2023 | Hovedløpet lang | H14 | 57.23 | 40 /65 | 13.54 | 13.30 | 3.16 | 11.06 | 1.50 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | H14 | 41.36 | 61 /141 | 6.38 | 11.04 | 1.46 | 11.18 | 1.50 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | H14 | 35.10 | 71 /141 | 3.26 | 11.04 | 1.05 | 11.18 | 1.50 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | H14 | 29.43 | 17 /141 | 2.30 | 8.57 | 0.45 | 11.18 | 1.50 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | H14 | 53.13 | 84 /141 | 10.24 | 12.20 | 2.25 | 11.18 | 1.50 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | H14 | 34.13 | 28 /141 | 1.06 | 9.01 | 0.17 | 11.18 | 1.50 | |
| 15.06.2023 | STOK Ungdomsløp 5 | H 13-14 | 25.06 | 6 /9 | 3.18 | 11.44 | 1.33 | 11.38 | 1.47 | |
| 14.06.2023 | Klubbmesterskap 2023 | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 2 | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 1 | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2023 | STOK Ungdomsløp 4 | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2023 | Tradisjonsbæreren - KM langdistanse STOK | H 13-14 | 35.01 | 4 /9 | 5.10 | 11.30 | 1.42 | 11.38 | 1.47 | |
| 03.06.2023 | Trondheim Open, dag 2 | H 13-14 | 43.34 | 8 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2023 | Trondheim Open, dag 1 (ungdomsløp) | H 13-14 | 22.14 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2023 | STOK Ungdomsløp 2 | H 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2023 | KM Sprint | H 13-14 | 12.51 | 5 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 04.05.2023 | Trondheim sprintcup, løp 5 | H 13-14 | 12.13 | 2 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2023 | Trondheim Sprintcup - løp 4 | H 13-14 | 21.05 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2023 | Vårsleppet Sprint | H 13-14 | 12.39 | 2 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2023 | Vårsleppet Mellom | H 13-14 | 18.59 | 4 /18 | 3.13 | 9.54 | 1.41 | 11.35 | 1.46 | |
| 20.04.2023 | Trondheim sprintcup - løp 3 | H 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 13.04.2023 | Trondheim sprintcup - løp 2 | H 13-14 | 23.44 | 7 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 22.03.2023 | Hovedløpsprosjektet kveldssamling 3 | D/H13-16 Lang | 28.26 | 4 /22 | 2.41 | 7.32 | 0.43 | 7.35 | 0.11 | – |
| 04.01.2023 | HLP kveldssamling 1 3D-O | H13-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 05.10.2022 | Byåsennatta | H 13-14 | 13.03 | 2 /3 | 0.00 | 10.15 | 0.00 | 12.09 | 1.45 | |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten 1 gemensamma kontroller | 23.05 | 19 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten, 2 | 23.05 | 24 /55 | 0.20 | 12.33 | 0.11 | 13.26 | 1.25 | – |
| 17.09.2022 | Loffelunken med Ungdomsserien, #6 | H14 | 28.18 | 9 /31 | 4.30 | 11.33 | 1.50 | 12.19 | 1.48 | |
| 15.09.2022 | STOK Ungdomsløp 8 | H 13-14 | 14.31 | 5 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2022 | STOK Ungdomsløp 7 | H 13-14 | 22.59 | 4 /13 | 1.53 | 10.54 | 0.54 | 12.19 | 1.48 | |
| 04.09.2022 | Tour de Trondheim dag 3 | H 13-14 | 59.06 | 9 /10 | 5.30 | 14.58 | 1.24 | 12.19 | 1.48 | |
| 02.09.2022 | Tour de Trondheim dag 1 og Ungdomsløp 6 | H 13-14 | 21.27 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2022 | Ungdomsløp, løp 5 | H 13-14 | 34.34 | 4 /12 | 1.10 | 10.21 | 0.21 | 12.33 | 1.59 | |
| 20.08.2022 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | H 13-14 | 40.54 | 14 /17 | 10.46 | 15.20 | 4.02 | 12.33 | 1.59 | |
| 19.08.2022 | Midt-Norsk Mesterskap, Sprint | H 13-14 | 12.20 | 10 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2022 | Ungdomsløp nr. 4 | H 13-14 | 18.00 | 2 /9 | 0.56 | 9.42 | 0.30 | 12.24 | 1.40 | – |
| 15.06.2022 | Klubbmesterskap 2022 | H 13-14 | 37.49 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | H 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | H 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2022 | Ungdomsløp 3 | H 13-14 | 21.02 | 3 /8 | 2.47 | 11.59 | 1.35 | 12.24 | 1.40 | – |
| 02.06.2022 | STOK Ungdomsløp 2 Skogskarene | H 13-14 | 41.56 | 5 /11 | 9.06 | 14.50 | 3.13 | 12.24 | 1.40 | – |
| 19.05.2022 | Ungdomsløp 1 | H 13-14 | 28.54 | 3 /11 | 0.34 | 11.51 | 0.14 | – | – | – |
| 12.05.2022 | Trondheim Sprintcup 5 | H 13-14 | 23.20 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2022 | Vårsleppet | H 13-14 | 24.24 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2022 | Vårsleppet | H 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2022 | Trondheim Sprintcup 2 | H 13-14 | 23.49 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 26.01.2022 | HLP kveldssamling 1 med 3D-O | H13-16 | 13.49 | 8 /16 | 0.02 | 9.20 | 0.01 | – | – | – |
| 09.09.2021 | Ungdomsløp 8 | H 11-12 | 8.04 | 3 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2021 | Tour de Trondheim | H 11-12 | 20.26 | 1 /5 | 0.11 | 8.03 | 0.04 | 9.46 | 0.50 | |
| 03.09.2021 | Tour de Trondheim og Ungdomsløp 7 | H 11-12 | 9.16 | 2 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2021 | Ungdomsløp 6 | H 11-12 | 16.08 | 3 /10 | 0.08 | 8.25 | 0.04 | 10.10 | 0.54 | |
| 19.08.2021 | Ungdomsløp 5 | H 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | H 11-12 | 17.16 | 3 /15 | 0.03 | 8.36 | 0.01 | 10.10 | 0.54 | |
| 13.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Sprint | H 11-12 | 11.38 | 9 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2021 | Klubbmesterskap | H 11-12 | 18.18 | 3 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2021 | Bymarka 2-dagers. Dag 1 | H 11-12 | 18.13 | 3 /9 | 0.15 | 10.48 | 0.09 | 11.24 | 1.05 | |
| 10.06.2021 | Ungdomsløp 4 Skogskarene | H 11-12 | 19.55 | – | 2.02 | 11.11 | 1.08 | 11.24 | 1.05 | |
| 03.06.2021 | STOK Ungdomsløp 3 | H 11-12 | 11.56 | 4 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2021 | Trondheim Open, sprint | H 11-12 | 9.38 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2021 | Ungdomsløp 2 STOK | H 11-12 | 19.34 | 3 /15 | 0.09 | 10.01 | 0.05 | 11.49 | 1.19 | |
| 20.05.2021 | Ungdomsløp 1 | H 11-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2021 | Freidig"stafetten" (individuelt løp) | H 11-12 | 26.41 | 2 /6 | 11.08 | 15.06 | 6.18 | 11.49 | 1.19 | |
| 06.05.2021 | Trondheim Sprintcup 5 - finale | H 11-12 | – | 3 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2021 | Trondheim Sprintcup 4 | H 11-12 | 12.38 | 4 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2020 | STOK ungdomsløp 5 | H 11-12 | 28.58 | 6 /8 | 3.33 | 17.48 | 2.11 | 13.00 | 0.56 | |
| 06.09.2020 | Tour de Trondheim og Student-NM | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2020 | Tour de Trondheim og Student-NM | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2020 | Tour de Trondheim - Mellom (ungdomsløp 4) | H 11-12 | 54.17 | 7 | 13.28 | 17.30 | 4.21 | – | – | – |
| 30.08.2020 | KM Mellomdistanse | H 11-12 | 16.28 | 5 /9 | 0.01 | 11.30 | 0.01 | 12.27 | 0.46 | |
| 29.08.2020 | Kort mellomdistanse | H 11-12 | 28.28 | 8 /9 | 2.53 | 16.05 | 1.38 | 12.27 | 0.46 | |
| 27.08.2020 | STOK Ungdomsløp 3 Nidarøst | H 11-12 | 18.32 | 6 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 12.08.2020 | STOK ungdomsløp Melhus | H 11-12 | 25.07 | 3 /9 | 1.50 | 11.27 | 0.50 | 12.27 | 0.46 | |
| 24.06.2020 | Klubbmesterskap 2020 | H 11-12 | 27.40 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2020 | Oppdal 2-dagers | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2020 | Oppdal 2-dagers | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2020 | Ungdomsløp | H 11-12 | 21.52 | 7 /14 | 1.17 | 11.18 | 0.40 | 12.17 | 0.46 | – |
| 04.06.2020 | Ungdomsløp | H 11-12 | 27.07 | 7 /17 | 0.56 | 11.34 | 0.24 | 12.17 | 0.46 | – |
| 12.09.2019 | Ungdomsløp 8 | H -10 | 15.42 | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2019 | Klubbmesterskap 2019 | H -10 | 53.36 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2019 | STOK Ungdomsløp nr 3 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |