Løperprofil
Sigurd Bjella Unneberg
Oppsal
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
17 løp
Sprintrankingen
28 løp
Skogsrankingen
nr. 2006 av 3557
Nr. 2006 av 3557 blant menn i Norge · nr. 97 av 116 i klassen H17–18 · nr. 54 av 67 i 2009-kullet
- Forventet kmtid
- 12.20
- Løpskapasitet
- 10.11
- O-evne
- 2.08
- Jevnhet ±
- 7,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.19
- Sikkerhet
- 12
- Bommer per løp
- 4,4
- Typisk bom
- 92 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i november (±0,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 18 (sist 25.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1035 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0537 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,074 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0252 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,32 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 12,03 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,6147 |
| bomVekt | 142,14 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5261 |
| bomStorSigma | 0,811 |
| antallBom | 66 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0359 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1513 |
| havariVekt | 10 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,016 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,4194 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,003 |
| fartSesongSin | 0,0045 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2712,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3281,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 872 av 1659
Nr. 872 av 1659 blant menn i Norge · nr. 87 av 100 i klassen H17–18 · nr. 52 av 62 i 2009-kullet
- Forventet kmtid
- 7.36
- Løpskapasitet
- 7.21
- O-evne
- 0.15
- Jevnhet ±
- 7,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.12
- Sikkerhet
- 15
- Bommer per løp
- 1,2
- Typisk bom
- 60 s
- Disk/brutt
- 11 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±1,2 %)
- Løp i grunnlaget
- 28 (sist 05.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0989 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0578 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0795 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0257 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,7 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 15,4 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,4181 |
| bomVekt | 264,42 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0973 |
| bomStorSigma | 0,6467 |
| antallBom | 43 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,1125 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1034 |
| havariVekt | 10,94 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0017 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9971 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0043 |
| fartSesongSin | 0,0107 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2726 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2818,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.41
- Løpskapasitet
- 11.12
- O-evne
- 2.30
- Jevnhet ±
- 14,4 %
- Usikkerhet ±
- 2.21
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 4,3
- Typisk bom
- 94 s
- Disk/brutt
- 7 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 18.06.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1406 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0507 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1435 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1585 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,04 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,76 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,227 |
| bomVekt | 9,27 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,538 |
| bomStorSigma | 0,8629 |
| antallBom | 12 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0748 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0801 |
| havariVekt | 0,52 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0011 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0846 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0024 |
| fartSesongSin | −0,0057 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2633,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3219,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.03
- Løpskapasitet
- 12.08
- O-evne
- 1.55
- Jevnhet ±
- 9,9 %
- Usikkerhet ±
- 3.00
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 89 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 22.05.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0517 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0887 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0994 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1938 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,12 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0269 |
| bomVekt | 4,51 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4928 |
| bomStorSigma | 0,8967 |
| antallBom | 8 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0667 |
| havariVekt | 0,2 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7522 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0002 |
| fartSesongSin | 0,0016 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2863 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3314,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 0 | 17.10.2026 Blodslitet og NM ultralang, bom 4.51 | 155 | nr. 8061 |
| Bom over fem minutter | 6 | 17.10.2026 Blodslitet og NM ultralang, bom 5.26 | 309 | nr. 7352 |
| Bom over ti minutter | 104 | 26.04.2026 Smaaleneneløpet, bom 10.05 | 577 | nr. 4982 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | Blodslitet og NM ultralang | H 17-18E | 3.20.42 | 50 /54 | – | – | – | – | – | – |
| 13.10.2026 | Klubbmesterskap natt | AM-åpen | 47.27 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2026 | Klubbmesterskap Oppsal orientering | H17-20 | 54.39 | 4 /5 | 3.23 | 11.21 | 0.42 | 12.36 | 2.18 | |
| 16.06.2026 | Klubbmesterskap sprint - Oppsal Orientering | Herrer - klubbmesterskap sprint | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2026 | Klubbmesterskap sprint - Oppsal Orientering | Herrer finale | 32.50 | 24 /31 | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2026 | Oslo City Cup - Finale | H17- | 1.38.23 | 86 /106 | 1.09 | (19.40) | 0.14 | 7.53 | 0.15 | |
| 28.04.2026 | Oslo City Cup løp 4 | H 17- | 22.12 | 69 /92 | 0.01 | 7.22 | 0.00 | 7.53 | 0.16 | |
| 26.04.2026 | Smaaleneneløpet | H17-18E | 1.52.44 | 19 /21 | 23.11 | 14.02 | 2.54 | 12.57 | 2.27 | |
| 21.04.2026 | Oslo City Cup løp 3 | H17 | 27.49 | 85 /120 | 2.51 | 8.31 | 0.53 | 7.53 | 0.16 | |
| 14.04.2026 | Oslo City Cup løp 2 | H 17- | 19.53 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 08.04.2026 | 10mila natt-test (med dagtrening) | Damer (natt) | 1.03.17 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 16.11.2025 | Langløpet - Høst i Østmarka25 | Herrer - mellomlang løype | 3.13.06 | 45 /48 | – | – | – | – | – | – |
| 09.11.2025 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H16 | 29.22 | 51 /83 | 1.14 | 10.45 | 0.27 | 12.48 | 2.08 | |
| 08.11.2025 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | H16 | 18.03 | 44 /76 | 0.31 | 7.21 | 0.13 | 8.00 | 0.17 | |
| 07.11.2025 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | H16 | 21.32 | 46 /84 | 0.44 | 7.29 | 0.15 | 8.00 | 0.17 | |
| 28.10.2025 | Oppsals klubbmesterskap natt | H 15-16 | 46.00 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2025 | Blodslitet | H 15-16 | 1.47.03 | 42 /54 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Norgescup mellom og O-idol - sr jaktstart søndag | H 16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2025 | KM Natt AOOK | H 15-16 | 1.32.06 | 10 /11 | 14.55 | 12.00 | 1.57 | 13.01 | 2.11 | |
| 13.09.2025 | Hemingløpet med Trimtex-cup finale | H 15-16 | 44.40 | 18 /24 | 10.33 | 12.41 | 3.00 | 13.01 | 2.11 | |
| 31.08.2025 | Knut Valstads Minneløp | H 15-16 | 1.24.54 | 16 /19 | 11.28 | 13.18 | 1.48 | 13.20 | 2.05 | |
| 27.08.2025 | Foll-O-karusell #3 | H 15-16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2025 | Oppsals klubbmesterskap 2025 | H 15-16 | 42.26 | 3 /6 | 4.22 | 11.55 | 1.14 | 13.20 | 2.05 | |
| 03.08.2025 | Hovedløpet sprint | H 16 | 22.03 | 47 /62 | 2.13 | 8.39 | 0.52 | 8.15 | 0.18 | |
| 02.08.2025 | Hovedløpet lang | H 16 | 1.09.08 | 42 /53 | 11.02 | 12.53 | 2.03 | 13.20 | 2.05 | |
| 17.06.2025 | Klubbmesterskap SPRINT - Oppsal Orientering | Herrer - klubbmesterskap sprint | 12.14 | 18 /29 | 1.13 | 7.24 | 0.44 | 8.11 | 0.18 | |
| 15.06.2025 | Midtsommerløpet | H15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2025 | CSI - Camp Stokke Indoor | H 15-16 | 22.02 | 11 /45 | 0.52 | 7.03 | 0.17 | 8.11 | 0.18 | |
| 14.06.2025 | Midtsommersprinten | H15-16 | 23.54 | 42 /50 | 3.28 | 8.50 | 1.17 | 8.11 | 0.18 | |
| 24.05.2025 | Huldersprinten mellomdistanse m. Trimtex-cup | H 15-16 | 1.06.23 | 15 /22 | 14.20 | 10.36 | 2.17 | 8.31 | 0.23 | |
| 13.05.2025 | Oslo City Cup løp 5 - finale | H 15-16 | 48.46 | 16 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2025 | Oslo city cup løp 4 | H15-16 | 25.48 | 20 /27 | 2.45 | 8.25 | 0.54 | 8.31 | 0.23 | |
| 29.04.2025 | KM sprint individuelt AOOK | H 15-16 | 21.28 | 24 /29 | 2.35 | 8.57 | 1.05 | 8.24 | 0.17 | |
| 22.04.2025 | Oslo city cup løp 3 | H15-16 | 23.37 | 21 /32 | 0.34 | 7.52 | 0.11 | 8.24 | 0.17 | |
| 08.04.2025 | Oslo City Cup løp 2 | H 15-16 | 23.01 | 20 /24 | 0.13 | 8.49 | 0.05 | 8.24 | 0.17 | |
| 01.04.2025 | Oslo City Cup løp 1 | H15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.03.2025 | Hallandspremiären, lång | H16 | 53.28 | 52 /67 | 3.42 | 13.36 | 0.56 | 13.46 | 1.58 | |
| 08.03.2025 | Hallandspremiären, medel | H16 | 46.22 | 61 /81 | 6.12 | 13.41 | 1.50 | 13.46 | 1.58 | |
| 07.03.2025 | Kattegattnatt + DM, natt, Halland | H16 | 57.26 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2024 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H15 | 32.50 | 77 /107 | 5.22 | 13.47 | 2.15 | 13.51 | 2.05 | |
| 09.11.2024 | O-event, dag 2 - Downhill Sprint | H15 | 24.19 | 74 /92 | 2.42 | 9.45 | 1.05 | 8.26 | 0.18 | |
| 08.11.2024 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | H15 | 18.53 | 75 /97 | 1.07 | 9.03 | 0.32 | 8.26 | 0.18 | |
| 22.10.2024 | Oppsals klubbmesterskap i nattorientering | H15 | 41.36 | 3 /4 | 6.24 | 12.39 | 1.57 | 13.54 | 2.01 | |
| 19.10.2024 | Blodslitet | H 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.10.2024 | Harry Lagerts Nattcup 2024 Løp 2 | LokalH | 56.03 | 55 /75 | 5.37 | 13.03 | 1.18 | 13.54 | 2.01 | |
| 10.09.2024 | Klubbmesterskap 2024 - Oppsal Orientering | H 15-16 | 1.00.36 | 5 /5 | 12.45 | 15.52 | 3.20 | 14.47 | 2.18 | |
| 08.09.2024 | Follo 2-dagers, dag 2 | H 15-16 | 50.28 | 11 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2024 | Follo 2-dagers, dag 1 | H 15-16 | 1.22.18 | 13 /13 | 10.07 | 16.06 | 1.59 | 14.47 | 2.18 | |
| 04.08.2024 | Hovedløpet sprint | H 15 | 24.20 | 57 /63 | 3.56 | 9.46 | 1.35 | 8.20 | 0.17 | |
| 03.08.2024 | Hovedløpet lang | H 15 | 1.27.52 | 50 /60 | 15.41 | 16.33 | 2.57 | 13.52 | 1.59 | – |
| 18.06.2024 | KM Sprint Finale | Løype: ACB | 28.08 | 6 | 0.50 | 8.49 | 0.16 | 8.29 | 0.15 | |
| 16.06.2024 | Midtsommerløpet | H15-16 | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2024 | Camp Stokke innendørs | H 15-16 | 23.53 | 21 /42 | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2024 | Midtsommersprinten | H15-16 | 23.58 | 37 /49 | 0.37 | 8.31 | 0.13 | 8.29 | 0.15 | |
| 01.05.2024 | Kvistkvaset | Løype: 2A | 19.52 | 9 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2024 | Oslo City Cup - Finale | H15 | 21.12 | 17 /24 | 0.01 | 8.01 | 0.00 | 8.26 | 0.16 | |
| 23.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 4 | H15-16 | 24.20 | 24 /29 | 1.54 | 9.06 | 0.43 | 8.26 | 0.16 | |
| 16.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 3 | H15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 2 | H 15-16 | 28.00 | 14 /32 | 0.20 | 7.47 | 0.06 | 8.26 | 0.16 | |
| 02.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 1 | H 15-16 | 20.02 | 24 /31 | 0.09 | 8.10 | 0.04 | 8.26 | 0.16 | |
| 12.11.2023 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H14 | 28.43 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.11.2023 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | H14 | 30.42 | 81 /101 | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2023 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | H14 | 21.27 | 75 /95 | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2023 | Blodslitet | H 13-14 | 1.14.33 | 49 /58 | – | – | – | – | – | – |
| 17.10.2023 | Klubbmesterskap natt for Oppsal - venner velkomne! | H13 | 28.02 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 13.10.2023 | Harry Lagerts Nattcup 2023 Finale | Rekrutt | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2023 | Oppsals klubbmesterskap | H13-14 | 58.23 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 06.08.2023 | Hovedløpet sprint | H14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 05.08.2023 | Hovedløpet lang | H14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2023 | Midtsommerløpet | H 13-14 | 43.34 | 34 /50 | 9.18 | 18.10 | 3.53 | 17.37 | 3.00 | |
| 17.06.2023 | Midtsommersprinten | H 13-14 | 25.10 | 38 /54 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2023 | Klubbmesterskap SPRINT - Oppsal Orientering | Herrer | 20.01 | 23 /29 | 2.23 | 10.51 | 1.18 | 9.47 | 0.23 | |
| 13.06.2023 | Klubbmesterskap SPRINT - Oppsal Orientering | Herrer | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2023 | Oppsals torsdagsløp nr 6 - med funksjonærkickoff O-festivalen | Kort | 30.43 | 9 /19 | 5.02 | 14.11 | 2.20 | 12.44 | 1.16 | – |
| 25.05.2023 | Oppsals torsdagsløp nr 5 | CB-åpen | 50.45 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2023 | Oslo City Cup 2023 - Finale | H13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.05.2023 | Oppsals torsdagsløp nr 3 | B-åpen | 49.28 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2023 | Oslo City Cup nr. 4 - 2023 | H 13-14 | 27.30 | 24 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2023 | Oslo City Cup - løp nr.3 | H13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2023 | Oslo City Cup løp 2 | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2023 | Oslo City Cup nr. 1 - 2023 | H13 | 35.35 | 21 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 22.10.2022 | Blodslitet | H 13-14 | 1.38.17 | 54 /59 | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2022 | Klubbmesterskap natt (venner av Oppsal også velkomne) | H13 | 1.10.15 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2022 | 25 til 25 | ORANGE | 1.06.19 | 12 /12 | 6.41 | 25.28 | 2.34 | 22.45 | 3.30 | – |
| 13.09.2022 | 25 til 25 | ORANGE | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2022 | Hemingløpet med KM lang og Trimtex-cup | H 13-14 | 1.59.55 | 24 /26 | 18.23 | 31.18 | 4.48 | – | – | – |
| 23.08.2022 | Klubbmesterskap Oppsal Orientering | H13-14 | 1.05.49 | 7 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2022 | Klubbmesterskap SPRINT - Oppsal Orientering | Ungdom C | 31.16 | 6 | 5.04 | 19.05 | 3.06 | 14.01 | 0.26 | |
| 24.05.2022 | Ivar-o-løpet med KM-sprint | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2022 | Knut Valstads Minneløp med Trimtex-cup | C-åpen 10-16 | 40.28 | 4 /4 | 3.17 | 19.05 | 1.33 | 17.22 | 2.10 | |
| 03.05.2022 | Oslo City Cup FINALE - 2022 | H 13-16 | 36.18 | 26 /29 | 4.29 | 15.41 | 1.56 | 13.28 | 0.22 | |
| 26.04.2022 | Oslo City cup nr. 4 - 2022 | H13-16 | 39.36 | 56 /60 | 5.42 | 16.27 | 2.22 | 13.07 | 0.22 | – |
| 19.04.2022 | Oslo City Cup nr. 3 - 2022 | H 13-16 | 31.03 | 48 /57 | 2.52 | 16.19 | 1.30 | 13.07 | 0.22 | – |
| 05.04.2022 | Oslo City Cup nr. 2 - 2022 | H13 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.12.2021 | Juleavslutning 2021 | C-herrer | 55.53 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2021 | Klubbmesterskap natt - Oppsal Orientering | H 11-12 | 50.16 | 4 /6 | 5.21 | 22.09 | 2.21 | 16.29 | 2.31 | |
| 31.08.2021 | Klubbmesterskap Oppsal | H12 | 44.12 | 9 /9 | 14.28 | 23.23 | 7.39 | 17.11 | 3.18 | – |
| 14.08.2021 | Night Hawk Kids Stjernenatt | Stjernenatt | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.10.2020 | Oppsal Sesongavslutning 2020 | Løype: B2 | 1.10.15 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 13.10.2020 | KM natt AOOK | H 11-12 | 33.46 | 4 /9 | 0.50 | 16.08 | 0.24 | – | – | – |
| 15.09.2020 | Klubbmesterskap Oppsal Orientering | H 11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2020 | Klubbmesterskap Oppsal Orientering | H 11-12 | 32.10 | 3 | 0.47 | 18.49 | 0.27 | – | – | – |
| 16.06.2020 | Klubbmesterskap sprint Oppsal Orientering | N-barn | 12.31 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.10.2019 | Klubbmesterskap nattorientering Oppsal Orientering | N-åpen | 35.45 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2019 | KM Natt AOOK - Høydepunktet | N-åpen | 39.53 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2019 | Klubbmesterskap normal | N-åpen | 45.07 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2019 | Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løp | N-åpen | – | Disk | – | – | – | – | – | – |