Løperprofil
Castor Flordal
Norwegian Hull Club
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
4 løp
Sprintrankingen
4 løp
B-rankingen
4 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.25
- Løpskapasitet
- 13.24
- O-evne
- 1.01
- Jevnhet ±
- 8,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.42
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 62 s
- Disk/brutt
- 7 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 20.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1698 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1935 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0799 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0474 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,7 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,33 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3131 |
| bomVekt | 44,02 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1212 |
| bomStorSigma | 0,6257 |
| antallBom | 10 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0735 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0756 |
| havariVekt | 2,68 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0212 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6478 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0008 |
| fartSesongSin | −0,0026 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3566,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3837 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.31
- Løpskapasitet
- 9.21
- O-evne
- 0.10
- Jevnhet ±
- 7,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.22
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 1,0
- Typisk bom
- 55 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 27.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,141 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1618 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0766 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0378 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,35 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,13 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1433 |
| bomVekt | 32,83 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0093 |
| bomStorSigma | 0,4839 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0578 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 2,1 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0016 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9467 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0006 |
| fartSesongSin | −0,001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3464,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3526,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 20.14
- Løpskapasitet
- 17.21
- O-evne
- 2.52
- Jevnhet ±
- 8,3 %
- Usikkerhet ±
- 3.08
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,9
- Typisk bom
- 118 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 28.07.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,305 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3756 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0826 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1442 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,14 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1009 |
| bomVekt | 10,38 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7712 |
| bomStorSigma | 0,8832 |
| antallBom | 13 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0532 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0836 |
| havariVekt | 0,63 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4083,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4760,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 17.16
- Løpskapasitet
- 14.58
- O-evne
- 2.18
- Jevnhet ±
- 11,1 %
- Usikkerhet ±
- 4.17
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 102 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 24.10.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,158 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2696 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,111 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2219 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,66 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0715 |
| bomVekt | 2,27 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6245 |
| bomStorSigma | 0,9039 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0476 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0686 |
| havariVekt | 0,08 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9858 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | −0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3535,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4076,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 140 | 28.07.2023 O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart, bom 2.40 | 140 | nr. 400 |
| Bom over fem minutter | 161 | 26.07.2023 O-Ringen Åre, etapp 3, medel, bom 14.25 | 161 | nr. 1954 |
| Bom over ti minutter | 161 | 26.07.2023 O-Ringen Åre, etapp 3, medel, bom 14.25 | 161 | nr. 4163 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.05.2026 | Stockholm City Cup, # 3 | Medel | 20.24 | 21 /107 | 1.17 | 9.14 | 0.35 | 9.33 | 0.10 | |
| 20.05.2026 | Stockholm City Cup, #2 | H21 | 24.52 | 98 /118 | 1.34 | 14.30 | 0.55 | 14.19 | 0.56 | |
| 12.05.2026 | Stockholm City Cup, #1 | Medel | 19.03 | 66 /173 | 3.33 | 15.05 | 2.49 | 14.19 | 0.56 | |
| 08.06.2025 | Sommarlandssprinten | H-xtra 18 | 29.32 | 16 /22 | 3.13 | 10.00 | 1.05 | 10.02 | 0.12 | – |
| 07.06.2025 | Kinnekullesprinten, etapp 1 | Blå 2,5 | 28.32 | 24 /37 | 2.02 | 10.57 | 0.47 | 10.02 | 0.12 | – |
| 07.06.2025 | Kinnekullesprinten, etapp 2 | Blå 2,5 | 27.10 | 28 /34 | 2.11 | 11.14 | 0.54 | 10.02 | 0.12 | – |
| 27.05.2025 | Stockholm City Cup, #3 | Medel | 27.07 | 113 /229 | 1.56 | 14.59 | 1.04 | 14.07 | 0.52 | – |
| 21.05.2025 | Stockholm City Cup, #2 | Medel | 23.20 | 55 /156 | 2.29 | 13.50 | 1.28 | 14.07 | 0.52 | – |
| 14.05.2025 | Stockholm City Cup, #1 | Medel | 23.30 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | Medelsvår 4,0 | 1.26.43 | 62 /96 | 3.59 | 18.24 | 0.51 | 20.16 | 2.47 | – |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | Medelsvår 4,0 | 55.30 | 79 /96 | 2.42 | 20.39 | 1.00 | 20.16 | 2.47 | – |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | Medelsvår 4,0 | 1.39.16 | 68 /96 | 21.43 | 22.04 | 4.50 | 20.16 | 2.47 | – |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | Medelsvår 4,0 | 2.15.01 | 86 /96 | – | – | – | – | – | – |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | Medelsvår 4,0 | 1.33.03 | 74 /96 | 10.57 | 21.31 | 2.32 | 20.16 | 2.47 | – |
| 04.06.2023 | Sommarlandssprinten | H-xtra 16 | 52.04 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.10.2021 | Helg utan älg | Lätt 2,5 km | 34.44 | 27 /61 | 4.29 | 17.01 | 2.12 | 18.24 | 2.44 | – |
| 23.10.2021 | Helg utan älg | Lätt 2,5 km | 1.07.14 | 40 /59 | 14.48 | 24.13 | 5.20 | 18.24 | 2.44 | – |
| 11.09.2021 | DM, sprint, Stockholm | H14 | 21.30 | 35 /38 | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2019 | Night Hawk Individual (Sunday) | Åpen C | 1.39.26 | 11 /11 | 9.40 | 32.37 | 3.10 | – | – | – |
| 10.08.2019 | Night Hawk Kids Stjernenatt | Stjernenatt | – | – | – | – | – | – | – | – |