Løperprofil
Natalia Deconescu
Masters Orienteering Hunedoara
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
11 løp
Sprintrankingen
5 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.16
- Løpskapasitet
- 13.04
- O-evne
- 1.12
- Jevnhet ±
- 6,7 %
- Usikkerhet ±
- 2.04
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 2,5
- Typisk bom
- 90 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 18.08.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1463 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0372 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0672 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1355 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,15 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,58 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9023 |
| bomVekt | 18,27 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5041 |
| bomStorSigma | 0,8377 |
| antallBom | 22 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0451 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 0,7 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0006 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2439 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0007 |
| fartSesongSin | −0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3480,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3798,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.49
- Løpskapasitet
- 9.38
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 5,1 %
- Usikkerhet ±
- 1.25
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 66 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 13.08.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,173 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0856 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0507 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1348 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,1 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,32 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9973 |
| bomVekt | 14,42 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,197 |
| bomStorSigma | 0,6377 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0557 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 0,42 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,681 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0008 |
| fartSesongSin | 0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3571,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3642,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 4 | 18.08.2023 WMOC 2023 Long Final, bom 3.50 | 45 | – |
| Bom over fem minutter | 72 | 13.07.2022 WMOC 2022 Forest Qualification, bom 5.41 | 90 | – |
| Bom over ti minutter | 179 | hele karrieren siden 2019 | 179 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.08.2023 | WMOC 2023 Long Final | W65-A | 49.38 | 15 /80 | 4.12 | 11.45 | 1.00 | 12.29 | 1.16 | |
| 16.08.2023 | WMOC 2023 Middle Final | W65-A | 29.47 | 7 /81 | 1.04 | 11.12 | 0.24 | 12.29 | 1.16 | |
| 15.08.2023 | WMOC 2023 Forest Qualificatio | W65-1 | 47.29 | 3 /59 | 3.03 | 11.52 | 0.46 | 12.29 | 1.16 | |
| 13.08.2023 | WMOC 2023 Sprint Final | W65-A | 12.58 | 16 /81 | 0.36 | 8.28 | 0.24 | 8.38 | 0.11 | |
| 12.08.2023 | WMOC 2023 Sprint Qualification | W65-3 | 13.40 | 3 /59 | 0.00 | 8.14 | 0.00 | 8.38 | 0.11 | |
| 16.07.2022 | WMOC 2022 Long Final | W65-A | 45.55 | 2 /83 | 17.01 | 11.54 | 4.25 | 12.20 | 1.46 | |
| 14.07.2022 | WMOC 2022 Middle Final | W65-A | 34.53 | 9 /81 | 1.39 | 11.28 | 0.33 | 12.20 | 1.46 | |
| 13.07.2022 | WMOC 2022 Forest Qualification | W65-3 | 57.32 | 9 /56 | 15.51 | 14.01 | 3.52 | 12.20 | 1.46 | |
| 11.07.2022 | WMOC 2022 Sprint Final | W65-A | 15.51 | 13 /81 | 0.23 | 8.29 | 0.12 | 9.16 | 0.12 | |
| 10.07.2022 | WMOC 2022 Sprint Qualification | W65-3 | 21.02 | 26 /55 | 4.29 | 11.28 | 2.27 | 9.16 | 0.12 | |
| 31.10.2021 | COPA DE LOS PAÍSES LATINOS 2021 - WRE - Media Distancia | F-65 | 18.59 | 1 /9 | 1.41 | 12.04 | 1.04 | 12.29 | 0.59 | |
| 30.10.2021 | COPA DE LOS PAÍSES LATINOS 2021 - WRE - Larga Distancia | F-65 | 41.52 | 1 /9 | 3.03 | 11.30 | 0.50 | 12.29 | 0.59 | |
| 01.01.2021 | COPA DE LOS PAÍSES LATINOS 2021 - WRE - Sprint | F-65 | 12.12 | 1 /10 | 0.45 | 9.26 | 0.35 | 9.29 | 0.10 | – |
| 15.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 4 | W 60- | 32.33 | 9 /18 | 2.38 | 14.49 | 1.12 | 14.38 | 1.15 | – |
| 14.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 3 | W 60- | 39.08 | 6 /18 | 3.49 | 14.36 | 1.25 | 14.38 | 1.15 | – |
| 13.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 2 | W 60- | 45.10 | 5 /20 | 7.10 | 14.43 | 2.20 | 14.38 | 1.15 | – |
| 12.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 1 | W 60- | 16.44 | 2 /16 | 0.03 | 9.13 | 0.02 | – | – | – |