Løperprofil
Filip Broling
Bredaryds SOK
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.33
- Løpskapasitet
- 7.06
- O-evne
- 0.28
- Jevnhet ±
- 7,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.08
- Sikkerhet
- 28
- Bommer per løp
- 1,6
- Typisk bom
- 65 s
- Disk/brutt
- 2 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,7 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i juni (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 50 (sist 22.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4657 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4682 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0722 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,018 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 9,66 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 27,69 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,5644 |
| bomVekt | 324,96 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1761 |
| bomStorSigma | 0,6329 |
| antallBom | 68 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0181 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,073 |
| havariVekt | 14,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0246 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,796 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0053 |
| fartSesongSin | −0,0028 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1887,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2011,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.23
- Løpskapasitet
- 6.10
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 1.32
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 16.10.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2723 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2118 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,215 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,34 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9958 |
| bomVekt | 2,73 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2231 |
| bomStorSigma | 0,7076 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0583 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 0,04 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2288,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2365,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.48
- Løpskapasitet
- 14.06
- O-evne
- 2.41
- Jevnhet ±
- 8,9 %
- Usikkerhet ±
- 2.47
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 4,0
- Typisk bom
- 115 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 26.07.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0973 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2632 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0892 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1537 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,07 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,141 |
| bomVekt | 5,49 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7419 |
| bomStorSigma | 0,7961 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0556 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0836 |
| havariVekt | 0,25 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | −0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3319,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3952,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 175 | 05.04.2026 Kolmårdsmedeln (Swedish League, #2, WRE), bom 3.06 | 175 | – |
| Bom over fem minutter | 416 | 26.07.2023 O-Ringen Åre, etapp 3, medel, bom 6.07 | 417 | – |
| Bom over ti minutter | 838 | hele karrieren siden 2019 | 838 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | SM, medel (Swedish League, #6), final | H21 D-Final | 37.21 | 19 /42 | 0.40 | 7.08 | 0.08 | 7.41 | 0.36 | |
| 21.08.2026 | SM, medel (Swedish League, #6), kval | H21-5 | 35.54 | 26 /36 | 0.09 | 7.02 | 0.02 | 7.41 | 0.36 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | H21 Kort-2 | 45.05 | 10 /134 | 1.27 | 7.01 | 0.14 | 7.44 | 0.38 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | H21 Kort-2 | 29.26 | 11 /134 | 0.32 | 6.41 | 0.07 | 7.44 | 0.38 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | H21 Kort-2 | 26.58 | 20 /134 | 0.23 | 7.30 | 0.06 | 7.44 | 0.38 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | H21 Kort-2 | 48.27 | 9 /134 | 1.34 | 6.20 | 0.12 | 7.44 | 0.38 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | H21 Kort-2 | 46.27 | 13 /134 | 3.18 | 6.53 | 0.29 | 7.44 | 0.38 | |
| 26.04.2026 | Gällstads medeldistans | H21 | 42.53 | 6 /32 | 0.05 | 6.58 | 0.01 | 8.08 | 0.43 | |
| 10.04.2026 | SM, natt (Swedish League, #3) | H21 | 1.50.27 | 100 /133 | 21.14 | 9.02 | 1.44 | 8.08 | 0.43 | |
| 05.04.2026 | Kolmårdsmedeln (Swedish League, #2, WRE) | M21E-4 | 47.00 | 43 /63 | 5.57 | 8.21 | 1.03 | 8.08 | 0.43 | |
| 10.08.2025 | Götalandsmästerskap Publiktävling medel | H21 | 29.55 | 12 /37 | 0.13 | 7.19 | 0.03 | 8.07 | 0.33 | |
| 09.08.2025 | Götalandsmästerskap Publiktävling Lång | H21 | 1.26.56 | 17 /26 | 8.37 | 8.13 | 0.49 | 8.07 | 0.33 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | H21 Kort | 51.37 | 27 /235 | 1.00 | 7.31 | 0.09 | 8.08 | 0.29 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | H21 Kort | 47.05 | 64 /236 | 3.17 | 8.28 | 0.35 | 8.08 | 0.29 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | H21 Kort | 33.48 | 51 /236 | 0.11 | 7.50 | 0.03 | 8.08 | 0.29 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | H21 Kort | 51.51 | 41 /236 | 1.43 | 7.47 | 0.15 | 8.08 | 0.29 | |
| 21.04.2025 | Målilla OK | H21 | 33.55 | 19 /42 | 3.08 | 7.42 | 0.43 | 7.58 | 0.33 | |
| 28.09.2024 | IKHP Huskvarna, medel, Pölder Cup, avslutning | H21 | 42.46 | 5 /12 | 0.40 | 7.48 | 0.07 | 8.07 | 0.31 | |
| 15.09.2024 | DM, lång, Småland | H20 | 52.46 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2024 | Bauertrampet, dag 2, medel | H21 | 47.33 | 13 /34 | 1.20 | 8.18 | 0.14 | 8.04 | 0.32 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | Etappstart Svår 7,5 | 56.49 | 14 /104 | 2.35 | 7.33 | 0.21 | 7.57 | 0.33 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | Etappstart Svår 7,5 | 37.45 | 22 /142 | 0.45 | 8.02 | 0.10 | 7.57 | 0.33 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | Etappstart Svår 2,5 | 32.54 | 8 /58 | 3.12 | 11.11 | 1.05 | 8.03 | 0.36 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | Etappstart Svår 2,5 | 15.53 | 1 /39 | 0.05 | 5.52 | 0.02 | 8.03 | 0.36 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | Etappstart Medelsvår 4,0 | 1.37.13 | 64 /87 | 18.01 | 21.37 | 4.00 | 17.27 | 2.55 | – |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | Etappstart Medelsvår 5,0 | 1.29.03 | 63 /96 | 6.24 | 15.59 | 1.09 | 17.27 | 2.55 | – |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | Etappstart Svår 2,5 | 24.38 | 2 /42 | 4.10 | 8.23 | 1.35 | 8.03 | 0.36 | |
| 07.04.2023 | Friskusträffen | H20 | 33.49 | 4 /11 | 0.40 | 7.33 | 0.09 | 8.01 | 0.34 | |
| 17.09.2022 | SM, medel (Swedish League, #8) | H18 B-FInal | 30.52 | 8 /40 | 0.37 | 7.53 | 0.09 | 8.14 | 0.36 | |
| 16.09.2022 | SM, medel (Swedish League, #8) | H18-B | 30.08 | 11 /39 | 1.41 | 8.19 | 0.28 | 8.14 | 0.36 | |
| 11.09.2022 | SM, lång (Swedish League, #7) | H18 Final B | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2022 | SM, lång | H18 Kval B | 54.13 | 18 /41 | 1.35 | 8.00 | 0.14 | 8.14 | 0.36 | |
| 07.08.2022 | Lassalyckans långdistans | H18 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.08.2022 | Lassalyckans medeldistans | H18 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H18 Elit | 1.02.28 | 51 /120 | 3.20 | 7.59 | 0.26 | 8.14 | 0.39 | |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | H18 Elit | 35.08 | 18 /120 | 0.27 | 7.09 | 0.05 | 8.14 | 0.39 | |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | H18 Elit | 17.52 | 94 /120 | 0.13 | 8.30 | 0.06 | 8.14 | 0.39 | |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | H18 Elit | 59.19 | 31 /120 | 2.37 | 7.27 | 0.20 | 8.14 | 0.39 | |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H18 Elit | 47.08 | 61 /120 | 5.43 | 8.21 | 1.01 | 8.14 | 0.39 | |
| 17.07.2022 | Hallands 3-dagars | H18 | 54.47 | 11 /36 | 2.30 | 7.33 | 0.21 | 8.14 | 0.39 | |
| 16.07.2022 | Hallands 3-dagars | H18 | 46.35 | 9 /40 | 0.30 | 7.30 | 0.05 | 8.14 | 0.39 | |
| 15.07.2022 | Hallands 3-dagars | H18 | 31.16 | 11 /42 | 2.06 | 7.49 | 0.32 | 8.14 | 0.39 | |
| 24.04.2022 | Swedish League, #4, medel (WRE) + Zinkgruvemedeln | H18 Elit | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2022 | SM, natt (Swedish League, #3) | H18 Elit | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 05.11.2021 | SM, natt | H18 | 1.00.24 | 20 /75 | 5.43 | 7.56 | 0.45 | 8.41 | 0.45 | |
| 24.10.2021 | Swedish League, jaktstartsfinal, avkortad lång | H18E | 1.05.33 | 40 /89 | 2.31 | 8.37 | 0.20 | 8.47 | 0.46 | |
| 23.10.2021 | Swedish League, lång (WRE) | H18 Elit | 1.13.05 | 33 /89 | 5.37 | 8.45 | 0.40 | 8.47 | 0.46 | |
| 16.10.2021 | SM, sprint | H18 kval C | 15.54 | 24 /36 | 0.03 | 7.32 | 0.01 | – | – | – |
| 19.09.2021 | SM, lång | H18 Final A | 1.12.59 | 29 /42 | 1.58 | 8.42 | 0.14 | 8.53 | 0.45 | |
| 18.09.2021 | SM, lång | H18 Kval C | 42.42 | 13 /37 | 0.03 | 8.08 | 0.01 | 8.53 | 0.45 | |
| 05.09.2021 | DM, lång, Småland | H18 | 51.47 | 4 /17 | 0.11 | 7.48 | 0.02 | 8.53 | 0.45 | |
| 28.08.2021 | SM, medel | H18 Final B | 37.51 | 10 /41 | 6.38 | 9.22 | 1.38 | 9.09 | 1.00 | |
| 27.08.2021 | SM, medel | H18E A | 33.00 | 16 /34 | 3.58 | 8.50 | 1.04 | 9.09 | 1.00 | |
| 14.08.2021 | Världscupen, publiktävling, dag 2, lång | H18 | 45.24 | 19 /45 | 1.35 | 8.30 | 0.18 | 9.09 | 1.00 | |
| 13.08.2021 | Världscupen, publiktävling, dag 1, medel | H18 | 40.08 | 18 /45 | 5.58 | 9.31 | 1.25 | 9.09 | 1.00 | |
| 01.08.2021 | Torsås OK | H18 | 47.51 | 2 /6 | 0.59 | 8.16 | 0.10 | 9.09 | 1.00 | |
| 26.07.2021 | Blekinge 3-dagars, etapp 1 + JVM-test, medel | H20 (JVM-test) | 37.59 | 43 /117 | 0.03 | 8.11 | 0.01 | 9.19 | 0.54 | |
| 17.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 6 | M -15 | 1.03.23 | 21 /55 | 6.32 | 9.54 | 1.01 | 10.35 | 1.21 | – |
| 16.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 5 | M -15 | 38.06 | 24 /53 | 7.00 | 10.36 | 1.57 | 10.35 | 1.21 | – |