Løperprofil
Frode Montelius Risberg
OK Kåre
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
79 løp
Sprintrankingen
12 løp
B-rankingen
7 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.15
- Løpskapasitet
- 7.15
- O-evne
- 0.59
- Jevnhet ±
- 7,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.07
- Sikkerhet
- 48
- Bommer per løp
- 2,6
- Typisk bom
- 79 s
- Disk/brutt
- 9 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mars (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 77 (sist 13.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4434 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4269 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0717 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0135 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 15,57 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 47,88 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9344 |
| bomVekt | 526,28 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3654 |
| bomStorSigma | 0,7316 |
| antallBom | 169 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0859 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,071 |
| havariVekt | 28,68 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,021 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,8541 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0028 |
| fartSesongSin | −0,0048 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1930,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2194,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 5.50
- Løpskapasitet
- 5.37
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 4,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.09
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 1,0
- Typisk bom
- 65 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 13 (sist 22.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,365 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3614 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0477 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0241 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,27 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,5 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1129 |
| bomVekt | 123,54 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1772 |
| bomStorSigma | 0,5879 |
| antallBom | 10 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0375 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0841 |
| havariVekt | 4,65 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0019 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,246 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0027 |
| fartSesongSin | −0,0011 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2085 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2160,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.24
- Løpskapasitet
- 8.44
- O-evne
- 1.40
- Jevnhet ±
- 7,6 %
- Usikkerhet ±
- 2.23
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 94 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 14.11.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3816 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3865 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0755 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2069 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,04 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,34 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8025 |
| bomVekt | 10,95 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5473 |
| bomStorSigma | 0,8801 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0555 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0836 |
| havariVekt | 0,26 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0778 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0014 |
| fartSesongSin | 0,0004 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2054,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2447,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.24
- Løpskapasitet
- 7.40
- O-evne
- 1.44
- Jevnhet ±
- 9,5 %
- Usikkerhet ±
- 3.20
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 92 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 17.08.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5091 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,626 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0945 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3036 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,65 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9438 |
| bomVekt | 2,13 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5204 |
| bomStorSigma | 0,8499 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0479 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0686 |
| havariVekt | 0,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9744 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1811,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2221 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 31 | 12.09.2026 SM, lång (Swedish League, #7), kval, bom 8.34 | 212 | – |
| Bom over fem minutter | 31 | 12.09.2026 SM, lång (Swedish League, #7), kval, bom 8.34 | 580 | – |
| Bom over ti minutter | 902 | 22.07.2024 O-Ringen Smålandskusten, etapp 1, bom 12.25 | 902 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | SM, ultralång (Swedish League, #8, final) | H20 Elit | 1.22.49 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2026 | SM, lång (Swedish League, #7), final | H20B | 1.26.02 | 4 /33 | 2.56 | 7.27 | 0.15 | 8.16 | 0.59 | |
| 12.09.2026 | SM, lång (Swedish League, #7), kval | H20-1 | 1.13.10 | 28 /37 | 9.15 | 8.23 | 1.04 | 8.16 | 0.59 | |
| 31.07.2026 | Ungdomens 10-mila | HD20 3 gemensamma kontroller | 53.37 | 29 /71 | 2.54 | 7.59 | 0.26 | 8.20 | 0.57 | |
| 31.07.2026 | Ungdomens 10-mila | HD20, 3 | 53.37 | 29 /71 | 2.54 | 7.59 | 0.26 | 8.20 | 0.57 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | H20 Elit | 1.47.54 | 90 /120 | 18.28 | 10.03 | 1.43 | 8.20 | 0.57 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | H20 Elit | 40.08 | 72 /120 | 6.23 | 8.01 | 1.17 | 8.20 | 0.57 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | H20 Elit | 16.44 | 50 /120 | 0.03 | 7.09 | 0.01 | 8.20 | 0.57 | |
| 22.07.2026 | O-Ringen Göteborg, Elitsprinten | H20 Elit | 16.44 | 50 /120 | 0.03 | 5.40 | 0.01 | 5.58 | 0.12 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | H20 Elit | 1.41.55 | 57 /120 | 9.22 | 8.02 | 0.44 | 8.20 | 0.57 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | H20 Elit | 1.17.39 | 42 /121 | 3.58 | 7.12 | 0.22 | 8.20 | 0.57 | |
| 06.06.2026 | Swedish League, #5, medel (WRE) + D/H18-20, medel (ej SL/WRE) | H20E | 30.04 | 6 /20 | 1.42 | 7.26 | 0.25 | 8.12 | 0.51 | |
| 05.06.2026 | Ösaträffen, etapp 1, medel | H20 | 29.32 | 5 /10 | 2.15 | 7.09 | 0.33 | 8.12 | 0.51 | |
| 16.05.2026 | SM, sprint (Swedish League, #4), kval | H20B | 14.59 | 22 /34 | 1.48 | 6.21 | 0.46 | 5.56 | 0.12 | |
| 16.05.2026 | SM, sprint (Swedish League, #4), final | H20 B-final | 16.34 | 2 /29 | 0.06 | 5.48 | 0.02 | 5.56 | 0.12 | |
| 14.05.2026 | JVM-test, lång (D/H20) + Testtävling, medel (D/H21) | H20 | 1.19.14 | 27 /78 | 1.57 | 7.19 | 0.11 | 8.18 | 0.52 | |
| 10.04.2026 | SM, natt (Swedish League, #3) | H20 | 1.15.27 | 28 /73 | 4.39 | 7.36 | 0.28 | 8.24 | 0.55 | |
| 05.04.2026 | Kolmårdsmedeln (Swedish League, #2, WRE) | H20 Elit | 37.23 | 54 /92 | – | – | – | – | – | – |
| 03.04.2026 | Swedish League, #1, sprint (WRE) + Påsksprinten (publiktävling) | H20 Elit | 16.22 | 31 /77 | 0.06 | 5.43 | 0.02 | 5.53 | 0.11 | |
| 22.03.2026 | SkidO, JSM/USM/VSM (Svenska cupen, #10, även seniorer), sprint | H20 Elit | 15.59 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 21.03.2026 | SkidO, SM/JSM/USM/VSM (Svenska cupen, #9), lång | H20 Elit | 1.17.04 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 09.02.2026 | JWSOC > LONG | Men 20 | 1.24.36 | 20 /35 | – | – | – | – | – | – |
| 07.02.2026 | JWSOC > MIDDLE | Men 20 | 50.20 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 06.02.2026 | JWSOC > SPRINT | Men 20 | 17.57 | 30 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 31.01.2026 | SkidO, SM/JSM (Svenska cupen, #5), medel | H20 | 34.26 | 3 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2025 | SM, lång (Swedish League, #9), final | H18 B-final | 56.04 | 2 /36 | 0.55 | 7.21 | 0.07 | 8.37 | 0.55 | |
| 13.09.2025 | SM, lång (Swedish League, #9), kval | H18-1 | 53.43 | 12 /34 | 2.38 | 7.38 | 0.22 | 8.37 | 0.55 | |
| 24.08.2025 | Sundbybergs IK, dag 2, medel | H18 | 29.17 | 8 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | H18 Elit | 1.01.26 | 31 /121 | 1.11 | 7.22 | 0.09 | 8.45 | 0.57 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | H18 Elit | 58.50 | 58 /121 | 3.09 | 7.54 | 0.25 | 8.45 | 0.57 | |
| 23.07.2025 | O-Ringen Jönköping, Husqvarnasprinten | H18 Elit | 16.37 | 50 /121 | 0.40 | 5.47 | 0.14 | 5.52 | 0.11 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | H18 Elit | 35.27 | 39 /121 | 1.10 | 7.37 | 0.15 | 8.45 | 0.57 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | H18 Elit | 1.10.45 | 69 /121 | 5.14 | 8.16 | 0.37 | 8.45 | 0.57 | |
| 22.06.2025 | World Cup, publiktävling, dag 3, medel | H18 | 41.52 | 18 /28 | 0.52 | 8.51 | 0.11 | 8.52 | 1.02 | |
| 08.06.2025 | Ösaträffen, dag 3, medel | H18 | 27.30 | 20 /38 | 0.05 | 8.07 | 0.01 | 8.52 | 1.02 | |
| 07.06.2025 | Ösaträffen, dag 2, lång | H18 | 41.24 | 13 /40 | 0.59 | 7.50 | 0.11 | 8.52 | 1.02 | |
| 06.06.2025 | Ösaträffen, dag 1, medel | H18 | 30.16 | 19 /44 | 1.29 | 7.55 | 0.23 | 8.52 | 1.02 | |
| 01.06.2025 | Swedish League, #7, lång (WRE) + Tour de Medelpad, dag 2 | H18 Elit 2 | 1.06.59 | 6 /94 | 4.19 | 7.38 | 0.29 | 8.52 | 1.02 | |
| 31.05.2025 | Swedish League, #6, medel (WRE) + Tour de Medelpad, dag 1 | H18 Elit 2 | 49.53 | 67 /97 | 4.29 | 11.14 | 1.01 | 8.54 | 1.08 | |
| 29.05.2025 | Swedish League, #5, sprint (WRE) + Faxeträffen, dag 1, sprint | H18 Elit2 | 14.47 | 1 /59 | 0.00 | 5.31 | 0.00 | 5.45 | 0.12 | |
| 10.05.2025 | SM, medel (Swedish League, #4, WRE), final | H18–B Final | 28.49 | 19 /40 | 0.42 | 8.02 | 0.12 | 8.54 | 1.08 | |
| 09.05.2025 | SM, medel (Swedish League, #4, WRE), kval | H18-5 | 30.04 | 16 /30 | 2.32 | 8.16 | 0.42 | 8.54 | 1.08 | |
| 01.05.2025 | Swedish League, #3, medel (WRE) | H18 Elit | 37.34 | 41 /90 | 4.22 | 8.03 | 0.56 | 8.54 | 1.08 | |
| 25.04.2025 | SM, natt (Swedish League, #2) | H18 | 1.06.12 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 30.03.2025 | SM, ultralång (Swedish League, #1) | H18 Elit | 1.09.21 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.03.2025 | ESOC, JWSOC and EYSOC Long 23.3.2025 | M20 | 1.21.07 | 29 /39 | – | – | – | – | – | – |
| 22.03.2025 | ESOC, JWSOC and EYSOC middle 22.3.2025 | M20 | 33.49 | 28 /39 | – | – | – | – | – | – |
| 21.03.2025 | ESOC, JWSOC and EYSOC sprint 21.3.2025 | M20 | 19.27 | 29 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 23.02.2025 | 37 Trofeo Internacional Murcia Costa Cálida | M-18E | 36.35 | 15 /37 | 4.39 | 8.13 | 1.03 | 8.51 | 1.12 | |
| 22.02.2025 | 37 Trofeo Internacional Murcia Costa Cálida | M-18E | 1.10.36 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.02.2025 | SkidO, Svenska cupen, #6 (WRE), lång + Sundsvall SkiO Weekend, #2, lång | H18 Elit | 56.24 | 2 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 08.02.2025 | SkidO, Svenska cupen, #5 (WRE), sprint + Sundsvall SkiO Weekend, #1, sprint | H18 Elit | 21.23 | 5 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2024 | Swedish League, #11, jaktstartsfinal, förkortad lång + Tuna Ting, medel | H18 Elit | 1.07.44 | 40 /88 | 1.30 | 8.23 | 0.11 | 9.04 | 1.12 | |
| 21.09.2024 | Swedish League, #10, medel (WRE) + Tuna Ting, lång | H18 Elit | 42.51 | 80 /92 | 9.11 | 10.53 | 2.20 | 9.04 | 1.12 | |
| 15.09.2024 | DM, lång, Dalarna | H18 | 1.01.46 | 4 /5 | 3.09 | 8.34 | 0.26 | 9.04 | 1.12 | |
| 01.09.2024 | SM, lång (Swedish League, #8), final | H18 A-Final | 1.07.48 | 35 /40 | 3.40 | 9.01 | 0.29 | 9.04 | 1.12 | |
| 31.08.2024 | SM, lång (Swedish League, #8), kval | H18 A | 52.15 | 10 /31 | 4.07 | 8.22 | 0.40 | 8.59 | 1.11 | |
| 10.08.2024 | SM, ultralång (Swedish League, #7) | H18 | 2.01.20 | 40 /55 | 7.11 | 8.29 | 0.30 | 8.59 | 1.11 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | H18 | 55.51 | 54 /212 | 4.19 | 9.03 | 0.42 | 9.02 | 1.10 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | H18 | 32.28 | 88 /212 | 3.54 | 9.24 | 1.08 | 9.02 | 1.10 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | H18 | 58.15 | 25 /212 | 4.00 | 8.21 | 0.34 | 9.02 | 1.10 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | H18 | 40.59 | 74 /212 | 6.50 | 9.37 | 1.36 | 9.02 | 1.10 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | H18 | 1.18.04 | 103 /206 | 13.46 | 10.06 | 1.47 | 9.02 | 1.10 | |
| 10.05.2024 | Swedish League, #5, lång (WRE) + Närkekvartetten, dag 2, lång | H18 E2 | 1.19.07 | 10 /83 | 2.31 | 8.01 | 0.15 | 9.01 | 1.07 | |
| 09.05.2024 | Swedish League, #4, medel (WRE) + Närkekvartetten, dag 1, medel | H18 E2 | 33.41 | 17 /96 | 1.20 | 8.09 | 0.19 | 9.01 | 1.07 | |
| 26.04.2024 | Landslagstest för seniorer och juniorer | H20 Elit | 18.44 | 44 /51 | 1.24 | 8.07 | 0.36 | 9.10 | 1.13 | |
| 21.04.2024 | Uppsala möte, lång | H18 Elit | 1.09.53 | 15 /29 | 1.06 | 8.47 | 0.08 | 9.10 | 1.13 | |
| 20.04.2024 | Uppsala möte, medel | H18 Elit | 32.51 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2024 | Uppsala möte, natt | H18 | 58.15 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2024 | SM, natt (Swedish League, #3) | H18 | 1.15.38 | 49 /102 | 4.08 | 9.00 | 0.30 | 9.10 | 1.13 | |
| 30.03.2024 | Swedish League, #2, medel (WRE) + Göingefejden | H18 Elit 2 | 30.35 | 3 /53 | 1.02 | 8.12 | 0.17 | 9.15 | 1.19 | |
| 29.03.2024 | Swedish League, #1, lång (WRE) + Vildmarksfejden | H18 Elit | 1.19.50 | 67 /95 | 11.46 | 9.16 | 1.22 | 9.15 | 1.19 | |
| 23.03.2024 | Nyköpingsorienteringen | H18 | 57.36 | 27 /55 | 6.47 | 8.37 | 1.01 | 9.15 | 1.19 | |
| 10.02.2024 | SkidO, SM/JSM (Svenska cupen), medel + Sundsvall SkiO Weekend, #1, medel | H18 Elit | 29.05 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 10.02.2024 | SkidO, Svenska cupen, sprint + Sundsvall SkiO Weekend, #2, sprint | H18 Elit | 13.36 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 14.01.2024 | SkidO, Svenska cupen (endast juniorer), medel + Svenska SkidO-träffen | H18 Elit | 49.18 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 13.01.2024 | SkidO, Svenska cupen (endast juniorer), sprint + Svenska SkidO-träffen | H18 Elit | 16.57 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 12.11.2023 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H16 | 20.30 | 23 /69 | 1.27 | 9.03 | 0.38 | 9.21 | 1.16 | |
| 11.11.2023 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | H16 | 14.32 | 5 /67 | 0.31 | 5.24 | 0.12 | 6.03 | 0.12 | |
| 10.11.2023 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | H16 | 14.31 | 9 /63 | 0.01 | 5.53 | 0.00 | 6.03 | 0.12 | |
| 15.10.2023 | Daladubbeln, patrull | H16 | 1.04.58 | 37 /249 | 0.13 | 8.05 | 0.02 | 9.21 | 1.16 | |
| 23.09.2023 | DM, medel, Dalarna | H16 | 24.07 | 1 /11 | 0.06 | 7.19 | 0.02 | 9.27 | 1.20 | |
| 17.09.2023 | Golden Weekend, dag 2 | H16 | 33.35 | 16 /29 | 3.01 | 9.02 | 0.49 | 9.27 | 1.20 | |
| 16.09.2023 | Golden Weekend, dag 1 | H16 | 26.29 | 11 /26 | 2.51 | 8.46 | 0.57 | 9.27 | 1.20 | |
| 09.09.2023 | Ungdoms-SM, lång | H16 | 39.30 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2023 | Ungdoms-SM, sprint | H16 | 14.46 | 37 /112 | 0.47 | 6.22 | 0.20 | 6.16 | 0.15 | |
| 03.09.2023 | DM, lång, Dalarna | H16 | 45.44 | 2 /12 | 2.05 | 8.19 | 0.23 | 9.27 | 1.20 | |
| 02.09.2023 | DM, sprint, Dalarna | H16 | 14.24 | 2 /19 | 0.31 | 6.12 | 0.13 | 6.16 | 0.15 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | H16 | 42.04 | 43 /151 | 4.00 | 8.54 | 0.51 | 9.54 | 1.30 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | H16 | 40.02 | 89 /151 | 3.48 | 10.49 | 1.02 | 9.54 | 1.30 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | H16 | 40.17 | 45 /151 | 6.07 | 9.18 | 1.25 | 9.54 | 1.30 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | H16 | 50.33 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | H16 | 47.30 | 41 /151 | 4.21 | 8.45 | 0.48 | 9.54 | 1.30 | |
| 02.07.2023 | 3+3 i Sälen | H16 | 34.02 | 36 /73 | 4.44 | 10.02 | 1.24 | 9.54 | 1.30 | |
| 01.07.2023 | 3+3 i Sälen | H16 | 1.00.22 | 34 /73 | 14.29 | 10.57 | 2.38 | 9.54 | 1.30 | |
| 30.06.2023 | 3+3 i Sälen | H16 | 59.50 | 54 /73 | 33.57 | (20.19) | 11.31 | 9.53 | 1.33 | |
| 25.06.2023 | Idrefjällveckan, publiktävling SM, ultralång | H16 | 41.40 | 6 /15 | 2.04 | 8.04 | 0.24 | 9.53 | 1.33 | |
| 04.06.2023 | Ösaträffen, dag 2, lång | H16 | 37.30 | 17 /52 | 3.14 | 8.49 | 0.46 | 9.53 | 1.33 | |
| 14.05.2023 | OL-touren Falun, lång | H16 | 35.16 | 8 /21 | 2.12 | 8.35 | 0.32 | 9.35 | 1.11 | |
| 13.05.2023 | OL-touren Falun, medel | H16 | 30.30 | 2 /17 | 1.34 | 8.04 | 0.25 | 9.35 | 1.11 | |
| 19.02.2023 | SkidO, SM/JSM/USM/VSM, lång + Svenska cupen | H16 | 44.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.02.2023 | SkidO, SM/JSM/USM/VSM, sprint + Svenska cupen | H16 | 13.28 | 2 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 13.11.2022 | O-event, dag 3, Zoorientering | H15 | 17.42 | 17 /82 | 0.42 | 9.01 | 0.21 | 10.10 | 1.20 | |
| 12.11.2022 | O-event, dag 2, Downhill sprint | H15 | 29.39 | 22 /79 | 8.26 | 7.23 | 2.06 | 6.20 | 0.20 | – |
| 11.11.2022 | O-event, dag 1, Sprint by Night | H15 | 19.18 | 28 /73 | 2.11 | 6.46 | 0.46 | 6.20 | 0.20 | – |
| 16.10.2022 | Daladubbeln, patrull | H16 | 1.09.57 | 41 /208 | 0.24 | 8.18 | 0.03 | 10.15 | 1.23 | |
| 17.09.2022 | SM, medel, publiktävling | H16 | 34.14 | 14 /17 | 5.50 | 10.39 | 1.49 | 10.34 | 1.32 | |
| 10.09.2022 | Ungdoms-SM, lång | H15 | 1.07.24 | 47 /136 | 13.03 | 10.40 | 2.04 | 10.34 | 1.32 | |
| 09.09.2022 | Ungdoms-SM, sprint | H15 | 16.14 | 28 /136 | 0.12 | 6.28 | 0.05 | – | – | – |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H15 | 52.43 | 77 /165 | 5.38 | 10.54 | 1.10 | 10.50 | 1.34 | |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | H15 | 35.01 | 64 /165 | 7.34 | 10.56 | 2.22 | 10.50 | 1.34 | |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | H15 | 52.29 | 47 /165 | 6.20 | 9.56 | 1.12 | 10.50 | 1.34 | |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | H15 | 1.02.57 | 75 /165 | 12.44 | 11.11 | 2.16 | 10.50 | 1.34 | |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H15 | 1.05.53 | 118 /165 | 20.21 | 15.07 | 4.40 | 10.50 | 1.34 | |
| 16.07.2022 | MTBO, VM, publiktävling 2, medel (World Masters Series) | H16 | 47.20 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 03.07.2022 | 3+3 i Sälen | H16 | 29.55 | 18 /62 | 0.35 | 9.29 | 0.11 | 10.50 | 1.34 | |
| 02.07.2022 | 3+3 i Sälen | H16 | 44.49 | 22 /61 | 4.13 | 9.49 | 0.55 | 10.50 | 1.34 | |
| 01.07.2022 | 3+3 i Sälen | H16 | 30.11 | 20 /62 | 0.47 | 9.06 | 0.14 | 10.50 | 1.34 | |
| 04.06.2022 | Ösaträffen, dag 1, lång + Veteran-SM, ultralång | H16 | 51.55 | 23 /42 | 2.19 | 9.41 | 0.26 | 10.31 | 1.00 | |
| 29.05.2022 | MTBO, USM/JSM/SM/VSM, Svenska Cupen, #7, medel | H16 | 46.08 | 8 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2022 | MTBO, USM/JSM/SM/VSM, Svenska Cupen, #6, lång | H16 | 1.29.43 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2022 | MTBO, USM/JSM/SM/VSM, Svenska Cupen, #5, sprint | H16 | 26.44 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2022 | Fäbodloppet dag 2 | H16 | 49.35 | 6 /13 | 5.33 | 10.52 | 1.13 | 10.57 | 1.04 | – |
| 30.04.2022 | Fäbodloppet dag 1 | H16 | 31.35 | 5 /16 | 1.38 | 10.20 | 0.32 | – | – | – |
| 14.11.2021 | O-event, dag 3, Zoorienteringen | H14 | 15.34 | 28 /85 | 0.00 | 9.50 | 0.00 | 10.43 | 1.06 | |
| 13.11.2021 | O-event, dag 2, Downhill Sprint | H14 | 26.07 | 31 /66 | – | – | – | – | – | – |
| 12.11.2021 | O-event, dag 1, Sprint by Night | H14 | 15.46 | 33 /61 | – | – | – | – | – | – |
| 03.10.2021 | Tuna Ting, medel | H14 | 28.11 | 3 /14 | 0.57 | 9.08 | 0.18 | 10.43 | 1.10 | |
| 02.10.2021 | Tuna Ting, lång | H14 | 35.13 | 3 /18 | 0.15 | 9.33 | 0.04 | 10.43 | 1.10 | |
| 01.08.2021 | Barkenträffen dag 2 | H14 | 39.26 | 5 /8 | 5.51 | 11.53 | 1.46 | 11.54 | 1.33 | |
| 31.07.2021 | Barkenträffen dag 1 | H14 | 34.39 | 8 /13 | 2.34 | 11.26 | 0.51 | 12.02 | 1.30 | – |
| 11.07.2021 | Fäbodloppet 2-dagars, dag 2 | H14 | 35.17 | 20 /28 | 8.28 | 14.10 | 3.24 | 12.02 | 1.30 | – |
| 10.07.2021 | Fäbodloppet 2-dagars, dag 1 | H14 | 37.19 | 15 /30 | 1.45 | 9.43 | 0.27 | 12.02 | 1.30 | – |
| 17.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 6 | M 11-12 | 35.21 | 4 /49 | 1.35 | 8.31 | 0.23 | 10.51 | 0.53 | – |
| 16.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 5 | M 11-12 | 23.18 | 17 /39 | 1.54 | 10.53 | 0.53 | 10.51 | 0.53 | – |
| 15.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 4 | M 11-12 | 24.25 | 14 /29 | 2.21 | 11.14 | 1.05 | 10.51 | 0.53 | – |