Løperprofil
Helena Norberg
IF Marin Väst
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
24 løp
B-rankingen
8 løp
C-rankingen
29 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.55
- Løpskapasitet
- 10.09
- O-evne
- 0.46
- Jevnhet ±
- 9,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.17
- Sikkerhet
- 14
- Bommer per løp
- 1,7
- Typisk bom
- 91 s
- Disk/brutt
- 8 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,8 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mai (±1,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 25 (sist 23.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1094 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1126 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,09 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0252 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,41 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 13,88 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6296 |
| bomVekt | 104,57 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5105 |
| bomStorSigma | 0,7261 |
| antallBom | 36 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0846 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0721 |
| havariVekt | 6,91 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,012 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,432 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0088 |
| fartSesongSin | −0,0069 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2700 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2904,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.49
- Løpskapasitet
- 7.37
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 1.12
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 67 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 02.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0618 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1101 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1432 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,04 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,51 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0222 |
| bomVekt | 5,71 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2008 |
| bomStorSigma | 0,6595 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0841 |
| havariVekt | 0,13 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2825 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2899,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 22.07
- Løpskapasitet
- 19.08
- O-evne
- 3.00
- Jevnhet ±
- 10,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.51
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 5,8
- Typisk bom
- 89 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i desember (±1,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 24.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3997 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4262 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,109 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0374 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,28 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,03 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,6381 |
| bomVekt | 68,64 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4921 |
| bomStorSigma | 0,7914 |
| antallBom | 36 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0448 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0917 |
| havariVekt | 4,65 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0042 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0696 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0155 |
| fartSesongSin | 0,0057 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4500,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5205,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 19.48
- Løpskapasitet
- 16.38
- O-evne
- 3.10
- Jevnhet ±
- 12,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.37
- Sikkerhet
- 17
- Bommer per løp
- 3,7
- Typisk bom
- 111 s
- Disk/brutt
- 2 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,8 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i desember (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 30 (sist 10.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2622 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2682 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1235 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0305 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,18 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 17,38 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1203 |
| bomVekt | 135,53 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7128 |
| bomStorSigma | 1,0946 |
| antallBom | 82 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,023 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0635 |
| havariVekt | 9,39 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0258 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9011 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0063 |
| fartSesongSin | 0,0029 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3929,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4677,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.53
- Løpskapasitet
- 12.52
- O-evne
- 2.01
- Jevnhet ±
- 9,9 %
- Usikkerhet ±
- 1.43
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 4,2
- Typisk bom
- 81 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 21.04.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0203 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0279 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0992 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1087 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,22 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,07 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3349 |
| bomVekt | 5,38 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3912 |
| bomStorSigma | 0,8404 |
| antallBom | 8 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0329 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0,42 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7656 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0003 |
| fartSesongSin | 0,0008 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3076,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3558,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 1 | 24.10.2026 GMOK:s hösthälg, dag 1, lång, bom 5.54 | 64 | – |
| Bom over fem minutter | 1 | 24.10.2026 GMOK:s hösthälg, dag 1, lång, bom 5.54 | 115 | – |
| Bom over ti minutter | 70 | 03.07.2026 3+3 i Sälen, etapp 1, medel, bom 11.25 | 182 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | GMOK:s hösthälg, dag 1, lång | Orange 3,0 | 55.18 | 44 /60 | 8.30 | 21.38 | 3.19 | 22.07 | 3.00 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | D50 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D50 | 30.57 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D50 | 28.53 | 39 /144 | 0.34 | 11.11 | 0.13 | 10.52 | 0.39 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D50 | 56.45 | 20 /144 | 1.32 | 9.47 | 0.16 | 10.52 | 0.39 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D50 | 1.00.28 | 54 /144 | 5.21 | 11.53 | 1.03 | 10.52 | 0.39 | |
| 05.07.2026 | 3+3 i Sälen, etapp 3, medel | Orange 3 km | 1.09.43 | 44 /68 | 8.06 | 22.45 | 2.39 | 23.31 | 2.52 | |
| 04.07.2026 | 3+3 i Sälen, etapp 2, lång | Orange 3 km | 1.06.46 | 47 /69 | 3.56 | 20.14 | 1.11 | 23.31 | 2.52 | |
| 03.07.2026 | 3+3 i Sälen, etapp 1, medel | Orange 3 km | 1.40.05 | 48 /62 | 11.08 | 32.25 | 3.36 | 23.31 | 2.52 | |
| 10.05.2026 | Orintos vårtävling | Gul 2,5 km | 1.10.32 | 5 /16 | 18.38 | 26.35 | 7.01 | 20.12 | 3.20 | |
| 26.04.2026 | Herkules skogsdåd | Gul 2,5 km | 1.03.31 | 25 /33 | 16.49 | 23.16 | 6.10 | 19.42 | 3.08 | |
| 18.04.2026 | Göteborgsdubbeln, lång | Gul 2,5 km | 1.35.04 | 24 /27 | 34.36 | (31.54) | 11.37 | 19.42 | 3.08 | |
| 14.03.2026 | Göteborgspremiären, medel | Gul 2,5 | 51.25 | 17 /37 | 2.36 | 17.13 | 0.52 | 18.23 | 2.22 | |
| 15.02.2026 | NC finale ski-o | B-åpen 17- | 53.12 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 14.02.2026 | Ski-o publikumsløp | N-åpen | 23.23 | 3 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 09.11.2025 | O-event, dag 3 - Zoorientering | Orange (Medelsvår) | 53.16 | 223 /328 | 11.17 | 21.54 | 4.38 | 19.20 | 2.24 | |
| 25.10.2025 | GMOK:s hösthälg, dag 1, lång | Gul 2,5 | 54.45 | 5 /10 | 4.17 | 19.20 | 1.31 | 18.41 | 2.31 | |
| 26.06.2025 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 3, lång | Gul 2,5 | 37.47 | 7 /15 | 2.23 | 17.33 | 1.06 | 19.00 | 2.35 | |
| 25.06.2025 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 2, medel | Gul 2,5 | 52.47 | 15 /20 | 9.50 | 25.03 | 4.40 | 19.00 | 2.35 | |
| 24.06.2025 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 1, medel + Dalacupen & Juniorcup | Gul 2,5 | 47.58 | 14 /17 | 17.10 | (28.49) | 10.19 | 19.00 | 2.35 | |
| 22.06.2025 | World Cup, publiktävling, dag 3, medel | Gul 2,5 | 57.23 | 7 /12 | 13.05 | 19.57 | 4.33 | 19.00 | 2.35 | |
| 21.06.2025 | World Cup, publiktävling, dag 2, lång | Gul 2,5 | 39.23 | 4 /11 | 5.18 | 14.46 | 1.59 | 19.00 | 2.35 | |
| 20.06.2025 | World Cup, publiktävling, dag 1, medel | Gul 2,5 | 46.42 | 5 /15 | 3.20 | 16.50 | 1.12 | 19.00 | 2.35 | |
| 01.05.2025 | Orintos vårtävling | Gul 2,5 | 1.05.33 | 24 /33 | 6.19 | 23.26 | 2.16 | 18.42 | 2.30 | |
| 21.04.2025 | Snötrampen | Vit 2,0 | 42.26 | 20 /37 | 7.01 | 19.03 | 3.09 | 17.20 | 2.03 | – |
| 05.04.2025 | Göteborgsdubbeln, lång | Gul 2,5 | 41.54 | 5 /20 | 3.11 | 15.04 | 1.09 | 18.20 | 2.38 | |
| 15.03.2025 | Göteborgspremiären, medel | Gul 2,5 | 1.14.54 | 31 /39 | 25.37 | 25.29 | 8.43 | 19.06 | 2.47 | |
| 10.11.2024 | O-event, dag 3 - Zoorientering | Orange (Medelsvår) | 45.18 | 180 /249 | 10.18 | 22.00 | 5.00 | 18.53 | 2.10 | |
| 29.09.2024 | Sävedalens hösttävling | Gul 2,5 km | 53.56 | 8 /26 | 0.42 | 17.54 | 0.14 | 18.58 | 2.22 | |
| 14.09.2024 | DM, medel, Göteborg | Gul 2,5 km | 49.42 | 7 /11 | 4.23 | 20.35 | 1.49 | 18.58 | 2.22 | |
| 24.08.2024 | DM, lång, Göteborg | Gul 2,5 km | 1.02.11 | 10 /17 | 13.19 | 22.51 | 4.54 | 18.40 | 2.48 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | D50 | 45.20 | 13 /160 | 1.40 | 9.49 | 0.22 | 10.01 | 0.41 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | D50 | 32.20 | 31 /160 | 0.42 | 10.27 | 0.14 | 10.01 | 0.41 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | D50 | 37.56 | 17 /160 | 1.47 | 9.30 | 0.27 | 10.01 | 0.41 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | D50 | 32.31 | 25 /160 | 2.27 | 9.25 | 0.43 | 10.01 | 0.41 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | D50 | 40.52 | 15 /155 | 1.25 | 9.04 | 0.19 | 10.01 | 0.41 | |
| 30.06.2024 | 3+3 i Sälen, etapp 3, medel | D50 | 34.40 | 6 /38 | 2.26 | 10.26 | 0.44 | 10.20 | 0.51 | |
| 29.06.2024 | 3+3 i Sälen, etapp 2, lång | D50 | 50.34 | 2 /36 | 1.20 | 9.27 | 0.15 | 10.20 | 0.51 | |
| 28.06.2024 | 3+3 i Sälen, etapp 1, medel | D50 | 26.42 | 3 /36 | 0.44 | 8.47 | 0.14 | 10.20 | 0.51 | |
| 09.06.2024 | Västerbottens 3-dagars, etapp 3, medel | Lätt 2,5 km | 49.19 | 9 /14 | 5.34 | 19.03 | 2.09 | 18.32 | 2.39 | |
| 02.06.2024 | Gbg Sprint Challenge, etapp 1, stadssprint | Medelsvår | 44.23 | 19 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2024 | Gbg Sprint Challenge, etapp 2, skogssprint | Medelsvår | 31.55 | 21 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2024 | Fäbodloppet, dag 2, medel | D50 | 29.40 | 1 /7 | 3.19 | 10.44 | 1.12 | 10.38 | 1.00 | |
| 12.05.2024 | Orintos vårtävling | Lätt 2,5 km | 42.56 | 7 /28 | 3.09 | 15.53 | 1.10 | 18.22 | 2.48 | |
| 11.05.2024 | DOL-kampen, dag 1 | D50 | 30.17 | 2 /11 | 1.03 | 9.32 | 0.20 | 10.38 | 1.00 | |
| 17.03.2024 | Göteborgspremiären, lång | Lätt 2,5 km | 1.13.19 | 13 /18 | 23.08 | 24.10 | 7.37 | 19.18 | 3.12 | |
| 16.03.2024 | Göteborgspremiären, medel | Lätt 2,5 km | 32.11 | 12 /20 | 4.07 | 18.35 | 2.23 | 19.18 | 3.12 | |
| 10.02.2024 | Asker ski-O Føyka | C-åpen | 49.48 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 12.11.2023 | O-event, dag 3 - Zoorientering | Medelsvår | 45.28 | 251 /324 | 7.06 | 20.57 | 3.16 | 19.15 | 2.13 | |
| 30.09.2023 | Sävedalens hösttävling | Lätt 2,5 km | 1.23.43 | 13 /16 | 27.18 | (30.16) | 9.52 | 19.15 | 3.06 | |
| 23.09.2023 | DM, medel, Dalarna | D50 | 22.19 | 1 /13 | 0.30 | 9.21 | 0.13 | 10.41 | 1.02 | |
| 03.09.2023 | DM, lång, Dalarna | D50 | 46.46 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2023 | DM, sprint, Dalarna | D50 | 17.59 | 2 /8 | 1.00 | 7.43 | 0.26 | – | – | – |
| 02.09.2023 | DM, medel, Göteborg | Lätt 2,5 km | 46.20 | 6 /16 | 7.04 | 17.44 | 2.42 | 19.15 | 3.06 | |
| 20.08.2023 | Göteborg O-meeting, etapp 3, lång | Lätt 2,5 km | 1.10.49 | 28 /37 | 19.41 | 23.45 | 6.36 | 18.12 | 2.39 | |
| 26.07.2023 | Svabergsprinten - kan løpes frem til 5.aug | Svaberg | – | 2 /67 | – | – | – | – | – | – |
| 22.07.2023 | Svabergsprinten | Svaberg | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | 3+3 i Sälen | D50 | 31.28 | 3 /35 | 2.46 | 9.54 | 0.52 | 10.49 | 1.05 | |
| 01.07.2023 | 3+3 i Sälen | D50 | 1.04.57 | 5 /35 | 4.15 | 9.59 | 0.39 | 10.49 | 1.05 | |
| 30.06.2023 | 3+3 i Sälen | D50 | 29.20 | 1 /37 | 2.15 | 9.59 | 0.46 | 10.56 | 0.59 | |
| 14.05.2023 | OL-touren Falun, lång | D50 | 46.24 | 2 /9 | 1.14 | 9.54 | 0.16 | 11.14 | 1.08 | |
| 16.04.2023 | Göteborgsdubbeln, medel | Medelsvår 3 km | 1.47.33 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.03.2023 | Göteborgspremiären, lång | Lätt 2,5 km | 28.04 | 3 /14 | 0.19 | 13.53 | 0.09 | 17.05 | 1.45 | |
| 12.02.2023 | Ski-O-treff mellom | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.11.2022 | O-event, dag 3, Zoorientering | Lätt | 21.22 | 25 /168 | 1.12 | 14.44 | 0.50 | 17.55 | 1.57 | |
| 22.10.2022 | GMOK:s höstmedel | Lätt 2,5 km | 41.46 | 16 /33 | 1.03 | 18.27 | 0.28 | 18.55 | 2.23 | |
| 02.10.2022 | Sävedalens hösttävling | Lätt 2,5 km | 44.58 | 14 /29 | 1.31 | 17.47 | 0.36 | 18.55 | 2.23 | |
| 17.09.2022 | Mölndal Outdoor IF:s medeldistans | Lätt 2,5 km | 1.09.29 | 9 /25 | 17.47 | 21.49 | 5.35 | 18.48 | 3.42 | – |
| 03.09.2022 | DM, medel, Göteborg | Medelsvår 3 km | 38.53 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D45 | 43.47 | 31 /162 | 0.30 | 9.41 | 0.07 | 11.19 | 1.19 | |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | D45 | 46.28 | 99 /162 | 15.21 | 14.45 | 4.53 | 11.19 | 1.19 | |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | D45 | 48.34 | 38 /162 | 2.55 | 9.51 | 0.35 | 11.19 | 1.19 | |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | D45 | 43.50 | 15 /162 | 1.04 | 9.08 | 0.13 | 11.19 | 1.19 | |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D45 | 43.47 | 49 /162 | 1.51 | 10.36 | 0.27 | 11.19 | 1.19 | |
| 14.05.2022 | SM, publiktävling, medel | Medelsvår 3 km | 1.00.04 | 19 /31 | 8.21 | 19.36 | 2.44 | 18.39 | 1.46 | – |
| 01.05.2022 | Fäbodloppet dag 2 | Svår 5 km | 43.28 | 7 /27 | 1.19 | 10.18 | 0.19 | 13.41 | 1.54 | – |
| 05.02.2022 | NM ski-o lang | B-åpen 17- | 1.39.59 | 10 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 14.11.2021 | O-event, dag 3, Zoorienteringen | Medelsvår | 26.11 | 176 /261 | 0.58 | 19.40 | 0.44 | – | – | – |
| 30.10.2021 | Bornholm Höst-Open Etape 1 | Open3 | 1.42.41 | 27 /41 | 25.29 | 27.55 | 6.56 | – | – | – |
| 24.10.2021 | Delsjömedeln | Mycket lätt 4 km | 1.02.22 | 6 /8 | 7.46 | 19.57 | 2.29 | – | – | – |
| 19.09.2021 | SM, lång, publiktävling söndag, medel | Lätt 2,5 km | 23.00 | 3 /5 | 4.11 | 16.55 | 3.05 | – | – | – |
| 16.02.2020 | Publikumsløp NM stafett | DK | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 3 | OpenC2 | 1.54.45 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |