Løperprofil
Seline Widler
OLG Wislig
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
5 løp
B-rankingen
10 løp
C-rankingen
5 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.36
- Løpskapasitet
- 10.43
- O-evne
- 0.52
- Jevnhet ±
- 7,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.27
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 71 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 25.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,053 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0472 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0764 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0383 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,73 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,7 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0208 |
| bomVekt | 39,18 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2605 |
| bomStorSigma | 0,5594 |
| antallBom | 13 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0323 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 4,17 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,4907 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2853,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3085,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.50
- Løpskapasitet
- 10.21
- O-evne
- 1.28
- Jevnhet ±
- 8,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.45
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 2,4
- Typisk bom
- 106 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 26.07.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2113 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2142 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0854 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0618 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,81 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,82 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6873 |
| bomVekt | 45,02 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6679 |
| bomStorSigma | 0,767 |
| antallBom | 15 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0404 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0836 |
| havariVekt | 3,36 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0027 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3079 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0008 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2437,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2783,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.04
- Løpskapasitet
- 7.42
- O-evne
- 1.22
- Jevnhet ±
- 8,4 %
- Usikkerhet ±
- 1.48
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 30.07.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5046 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5381 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0843 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,181 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,07 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,03 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8946 |
| bomVekt | 7,88 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4116 |
| bomStorSigma | 0,7523 |
| antallBom | 8 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0461 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0686 |
| havariVekt | 0,33 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1817,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2139,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.20
- Løpskapasitet
- 8.40
- O-evne
- 1.41
- Jevnhet ±
- 14,9 %
- Usikkerhet ±
- 3.45
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 92 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 14.08.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3818 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2552 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1491 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3092 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,3 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0124 |
| bomVekt | 1,17 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,518 |
| bomStorSigma | 0,8022 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0346 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0,02 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,5969 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | −0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2070,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2473,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 18 | 24.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel, bom 2.12 | 50 | – |
| Bom over fem minutter | 150 | 23.07.2024 O-Ringen Smålandskusten, etapp 2, bom 5.59 | 150 | – |
| Bom over ti minutter | 241 | hele karrieren siden 2019 | 241 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | D15 | 57.00 | 71 /146 | 4.05 | 12.41 | 0.55 | 11.46 | 0.51 | – |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D15 | 41.24 | 47 /146 | 3.55 | 11.32 | 1.05 | 11.46 | 0.51 | – |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D15 | 31.11 | 49 /146 | 3.06 | 11.35 | 1.09 | 11.46 | 0.51 | – |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D15 | 1.05.49 | 59 /146 | 2.09 | 11.37 | 0.23 | 11.46 | 0.51 | – |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D15 | 52.06 | 39 /146 | 4.07 | 10.53 | 0.52 | 11.46 | 0.51 | – |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | D14 | 37.03 | 47 /132 | 0.40 | 10.59 | 0.12 | 12.28 | 1.17 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | D14 | 40.43 | 76 /132 | 0.52 | 12.10 | 0.16 | 12.28 | 1.17 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | D14 | 39.26 | 81 /132 | 4.08 | 13.40 | 1.26 | 12.28 | 1.17 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | D14 | 46.18 | 49 /132 | 5.29 | 11.27 | 1.21 | 12.28 | 1.17 | |
| 30.05.2025 | Trois jours du Haut-Jura 2025 - E1 | Orange Moyen | 38.37 | 18 /74 | 0.54 | 10.53 | 0.15 | 12.12 | 1.18 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | D13 | 31.12 | 12 /143 | 1.12 | 10.41 | 0.25 | 13.14 | 1.45 | – |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | D13 | 32.42 | 43 /143 | 0.42 | 11.55 | 0.15 | 13.14 | 1.45 | – |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | D13 | 51.33 | 81 /143 | 9.07 | 14.23 | 2.33 | 13.14 | 1.45 | – |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | D13 | 37.07 | 50 /143 | 8.04 | 13.46 | 3.00 | 13.14 | 1.45 | – |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | D13 | 45.11 | 61 /138 | 3.53 | 13.08 | 1.08 | 13.14 | 1.45 | – |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D11 | 29.15 | 13 /94 | 1.24 | 11.28 | 0.33 | 11.18 | 0.52 | – |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | D11 | 18.23 | 10 /94 | 1.47 | 10.06 | 0.59 | 11.18 | 0.52 | – |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | D11 | 36.05 | 11 /94 | 2.15 | 10.54 | 0.41 | 11.18 | 0.52 | – |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | D11 | 25.24 | 11 /94 | 0.29 | 10.22 | 0.12 | 11.18 | 0.52 | – |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D11 | 27.52 | 16 /94 | 2.27 | 10.39 | 0.56 | 11.18 | 0.52 | – |
| 14.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 3 | W -10 | 1.08.32 | – | 10.02 | 20.07 | 2.57 | 16.28 | 2.38 | – |
| 13.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 2 | W -10 | 23.39 | – | 5.18 | 13.23 | 3.00 | 16.28 | 2.38 | – |
| 12.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 1 | W -10 | 29.06 | – | – | – | – | – | – | – |