Løperprofil
Yannick Widler
OLG Wislig
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
15 løp
B-rankingen
5 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.15
- Løpskapasitet
- 7.29
- O-evne
- 0.46
- Jevnhet ±
- 6,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.13
- Sikkerhet
- 12
- Bommer per løp
- 2,2
- Typisk bom
- 75 s
- Disk/brutt
- 2 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 16 (sist 25.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4117 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4158 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,062 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0264 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,64 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 12,17 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7939 |
| bomVekt | 133,78 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3141 |
| bomStorSigma | 0,6788 |
| antallBom | 32 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0249 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 7,74 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0031 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,8336 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0005 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1991,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2196,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.06
- Løpskapasitet
- 5.54
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.29
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 8 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 23.07.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3175 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3282 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,076 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,27 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,76 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9566 |
| bomVekt | 9,46 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2231 |
| bomStorSigma | 0,7076 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0799 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 0,67 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2187,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2261,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.12
- Løpskapasitet
- 7.18
- O-evne
- 1.54
- Jevnhet ±
- 8,4 %
- Usikkerhet ±
- 1.49
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 111 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 30.07.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5602 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,6072 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0838 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1808 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,07 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,03 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7779 |
| bomVekt | 9,59 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7058 |
| bomStorSigma | 0,8819 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,055 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0836 |
| havariVekt | 0,33 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1719,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2166,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.21
- Løpskapasitet
- 7.34
- O-evne
- 1.47
- Jevnhet ±
- 8,7 %
- Usikkerhet ±
- 3.21
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 90 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 14.08.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5214 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,6809 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0869 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3063 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,44 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9913 |
| bomVekt | 1,46 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,502 |
| bomStorSigma | 0,8413 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0479 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0686 |
| havariVekt | 0,02 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7259 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1787,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2207,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 56 | 21.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång, bom 2.28 | 67 | – |
| Bom over fem minutter | 178 | 30.05.2025 Trois jours du Haut-Jura 2025 - E1, bom 8.09 | 178 | – |
| Bom over ti minutter | 347 | hele karrieren siden 2019 | 347 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | H18 | 51.48 | 26 /213 | 1.38 | 8.10 | 0.15 | 8.20 | 0.44 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | H18 | 31.25 | 5 /213 | 0.39 | 7.12 | 0.09 | 8.20 | 0.44 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | H18 | 23.32 | 27 /213 | 1.59 | 7.54 | 0.40 | 8.20 | 0.44 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | H18 | 1.05.27 | 39 /213 | 2.45 | 8.04 | 0.20 | 8.20 | 0.44 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | H18 | 56.01 | 36 /213 | 3.26 | 8.08 | 0.30 | 8.20 | 0.44 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | H18 Elit | 1.06.48 | 63 /121 | 2.30 | 8.01 | 0.18 | 8.40 | 0.56 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | H18 Elit | 1.08.03 | 96 /121 | 6.16 | 9.09 | 0.51 | 8.40 | 0.56 | |
| 23.07.2025 | O-Ringen Jönköping, Husqvarnasprinten | H18 Elit | 16.42 | 57 /121 | 0.03 | 5.49 | 0.01 | – | – | – |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | H18 Elit | 38.50 | 68 /121 | 3.17 | 8.21 | 0.42 | 8.40 | 0.56 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | H18 Elit | 1.13.45 | 83 /121 | 7.44 | 8.37 | 0.54 | 8.40 | 0.56 | |
| 30.05.2025 | Trois jours du Haut-Jura 2025 - E1 | Ultimate | 50.35 | 13 /41 | 8.43 | 8.46 | 1.31 | 8.31 | 1.00 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | H16 | 47.43 | 43 /199 | 0.54 | 8.29 | 0.10 | 8.48 | 0.43 | – |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | H16 | 27.34 | 41 /199 | 0.53 | 8.15 | 0.16 | 8.48 | 0.43 | – |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | H16 | 37.23 | 25 /199 | 3.46 | 8.04 | 0.49 | 8.48 | 0.43 | – |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | H16 | 31.23 | 66 /199 | 5.00 | 9.07 | 1.27 | 8.48 | 0.43 | – |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | H16 | 48.52 | 36 /194 | 1.04 | 7.55 | 0.10 | 8.48 | 0.43 | – |
| 23.06.2024 | EYOC 2024 SPRINT | Men 16 | 12.29 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2024 | EYOC 2024 LONG | Men 16 | 1.02.59 | 50 /100 | 4.42 | 8.51 | 0.40 | – | – | – |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H14 | 47.12 | 70 /179 | 9.56 | 11.31 | 2.25 | 10.09 | 1.31 | – |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | H14 | 21.38 | 11 /179 | 0.05 | 8.09 | 0.02 | 10.09 | 1.31 | – |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | H14 | 38.30 | 54 /179 | 6.23 | 10.06 | 1.40 | 10.09 | 1.31 | – |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | H14 | 35.53 | 9 /179 | 0.24 | 7.51 | 0.05 | 10.09 | 1.31 | – |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H14 | 39.43 | 32 /179 | 2.50 | 8.52 | 0.38 | 10.09 | 1.31 | – |
| 14.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 3 | M 11-12 | 25.03 | 8 /26 | 3.16 | 9.56 | 1.18 | 10.53 | 0.58 | – |
| 13.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 2 | M 11-12 | 15.10 | 4 /21 | 0.36 | 9.18 | 0.22 | 10.53 | 0.58 | – |
| 12.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 1 | M 11-12 | 11.53 | 3 /21 | – | – | – | – | – | – |