Løperprofil
Noah Mulari
OK Vilse 87
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
12 løp
Sprintrankingen
4 løp
B-rankingen
4 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.09
- Løpskapasitet
- 10.00
- O-evne
- 2.09
- Jevnhet ±
- 9,7 %
- Usikkerhet ±
- 1.38
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 110 s
- Disk/brutt
- 11 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i desember (±1,0 %)
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 12.11.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1241 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0315 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0969 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1263 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,13 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,83 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2193 |
| bomVekt | 28,12 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7001 |
| bomStorSigma | 0,94 |
| antallBom | 37 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,1102 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0758 |
| havariVekt | 1,35 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0008 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3485 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0095 |
| fartSesongSin | 0,0016 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2662,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3235,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.38
- Løpskapasitet
- 9.08
- O-evne
- 0.31
- Jevnhet ±
- 6,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.31
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 1,5
- Typisk bom
- 90 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 08.11.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1187 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1745 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0634 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0522 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,84 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,08 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,7214 |
| bomVekt | 41,02 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4999 |
| bomStorSigma | 0,8068 |
| antallBom | 12 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0497 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 1,44 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0004 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9841 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0018 |
| fartSesongSin | 0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3385 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3573,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.36
- Løpskapasitet
- 11.36
- O-evne
- 2.00
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 2.27
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 96 s
- Disk/brutt
- 7 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 12.03.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0982 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0097 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0905 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,166 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,03 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,04 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9766 |
| bomVekt | 4,84 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5689 |
| bomStorSigma | 0,8377 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0689 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0837 |
| havariVekt | 0,24 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,159 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0025 |
| fartSesongSin | 0,0037 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2730,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3201,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 9 | 08.11.2025 O-event, dag 2 - Downhill sprint, bom 2.07 | 103 | – |
| Bom over fem minutter | 14 | 08.11.2025 O-event, dag 2 - Downhill sprint, bom 5.01 | 152 | – |
| Bom over ti minutter | 168 | 14.04.2022 Påskeløbet 1. etape, bom 12.15 | 168 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.11.2025 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H20 | 33.30 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 08.11.2025 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | H20 | 41.42 | 9 /14 | 9.41 | 12.57 | 3.01 | 9.47 | 0.36 | |
| 07.11.2025 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | H20 | 27.52 | 10 /16 | 1.13 | 9.45 | 0.26 | 9.47 | 0.36 | |
| 17.08.2024 | Götalandsmästerskapen, lång | H18 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2024 | Götalandsmästerskapen, sprint | H18 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 12.11.2023 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H18 | 26.45 | 49 /70 | 1.57 | 11.31 | 0.50 | 13.39 | 2.45 | |
| 11.11.2023 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | H18 | 33.19 | 55 /64 | 7.41 | 11.44 | 2.42 | 9.02 | 0.37 | – |
| 10.11.2023 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | H18 | 29.27 | 57 /63 | 7.59 | 11.40 | 3.10 | 9.02 | 0.37 | – |
| 12.03.2023 | Hallandspremiären, lång | Medelsvår 3 km | 39.28 | 12 /56 | 4.02 | 14.02 | 1.26 | 13.55 | 1.50 | |
| 11.03.2023 | Hallandspremiären, medel | Medelsvår 3 km | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.03.2023 | Kattegattnatt | Medelsvår 3 km | 41.03 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2022 | Daladubbeln, patrull | H16 | 1.38.34 | 133 /208 | 5.03 | 11.41 | 0.36 | 14.31 | 2.45 | |
| 10.09.2022 | Ungdoms-SM, lång | H16 | 2.18.37 | 87 /108 | 33.22 | 20.23 | 4.54 | 15.05 | 3.05 | |
| 09.09.2022 | Ungdoms-SM, sprint | H16 | 23.53 | 78 /104 | 2.08 | 9.36 | 0.51 | – | – | – |
| 16.04.2022 | Påskeløbet 3. etape | H16B | 38.14 | 1 /5 | 1.53 | 10.23 | 0.31 | 13.54 | 2.33 | |
| 15.04.2022 | Påskeløbet 2. etape | H16B | 28.59 | 1 /5 | 2.40 | 10.18 | 0.57 | 13.54 | 2.33 | |
| 14.04.2022 | Påskeløbet 1. etape | H16B | 1.11.40 | 5 /5 | 26.38 | 19.15 | 7.09 | 13.54 | 2.33 | |
| 06.03.2022 | Sverigepremiären, lång | H16 | 54.31 | 50 /62 | 6.51 | 13.11 | 1.39 | 15.34 | 3.19 | |
| 05.03.2022 | Sverigepremiären, medel | H16 | 32.57 | 48 /63 | 0.29 | 11.51 | 0.10 | 15.34 | 3.19 | |
| 08.08.2021 | Tibrotrippeln, Söndagslången | H16 | 1.12.52 | 39 /54 | 12.00 | 13.55 | 2.17 | 17.58 | 4.23 | |
| 07.08.2021 | Tibrotrippeln, Lördagsmedeln | H16 | 1.10.48 | 44 /54 | 21.45 | 22.06 | 6.47 | 17.58 | 4.23 | |
| 06.08.2021 | Tibrptrippeln, Fredagsmedeln | H16 | 32.09 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.07.2021 | Havs-OL, dag 2, medel | H16 | 1.21.50 | 24 /25 | 35.11 | (26.17) | 11.18 | 17.59 | 4.04 | – |
| 10.07.2021 | Havs-OL, dag 1, medel | H16 | 1.13.03 | 21 /25 | 21.09 | 21.42 | 6.17 | 17.59 | 4.04 | – |
| 07.07.2021 | Tjust 2-dagars, dag 2, lång | H16 | 1.30.15 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 06.07.2021 | Tjust 2-dagars, dag 1, medel | H16 | 1.14.58 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 6 | M -13 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 5 | M -13 | 47.42 | 24 /26 | 18.28 | (26.23) | 10.13 | 17.27 | 2.40 | – |
| 15.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 4 | M -13 | 33.00 | 20 /23 | 3.15 | 16.32 | 1.38 | 17.27 | 2.40 | – |
| 14.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 3 | M -13 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 2 | M -13 | 25.35 | 10 /12 | 0.35 | 15.09 | 0.21 | 17.27 | 2.40 | – |
| 12.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 1 | M -13 | 38.45 | 10 /10 | – | – | – | – | – | – |