Løperprofil
Josef Baldrian
USK Praga
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
5 løp
B-rankingen
5 løp
C-rankingen
5 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.32
- Løpskapasitet
- 8.54
- O-evne
- 0.39
- Jevnhet ±
- 7,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.22
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 2,1
- Typisk bom
- 64 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 25.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2396 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2273 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0718 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0383 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,73 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,7 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7602 |
| bomVekt | 39,88 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1659 |
| bomStorSigma | 0,6971 |
| antallBom | 8 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0323 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 4,17 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2367 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2538,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.22
- Løpskapasitet
- 7.33
- O-evne
- 1.49
- Jevnhet ±
- 7,3 %
- Usikkerhet ±
- 1.01
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 2,5
- Typisk bom
- 121 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 27.07.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,527 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5043 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,073 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1033 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,5 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,09 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,719 |
| bomVekt | 18,5 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7997 |
| bomStorSigma | 0,8097 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,05 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0836 |
| havariVekt | 1,18 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | 0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1775,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2202,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.54
- Løpskapasitet
- 7.27
- O-evne
- 1.28
- Jevnhet ±
- 8,4 %
- Usikkerhet ±
- 1.46
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 2,2
- Typisk bom
- 99 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 30.07.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,538 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5707 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0844 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,181 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,07 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,03 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6786 |
| bomVekt | 7,67 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5919 |
| bomStorSigma | 0,945 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0461 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0686 |
| havariVekt | 0,33 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1758 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2102,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.27
- Løpskapasitet
- 7.54
- O-evne
- 1.33
- Jevnhet ±
- 9,0 %
- Usikkerhet ±
- 3.22
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 88 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 15.08.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,466 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3527 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0901 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3039 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,65 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9893 |
| bomVekt | 1,76 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4762 |
| bomStorSigma | 0,7847 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0345 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7041 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | −0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1890,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2262 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 6 | 25.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart, bom 2.00 | 43 | – |
| Bom over fem minutter | 104 | 23.07.2024 O-Ringen Smålandskusten, etapp 2, bom 11.17 | 104 | – |
| Bom over ti minutter | 104 | 23.07.2024 O-Ringen Smålandskusten, etapp 2, bom 11.17 | 104 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | H15 | 45.04 | 38 /166 | 2.41 | 9.16 | 0.33 | 9.52 | 0.37 | – |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | H15 | 38.02 | 53 /166 | 1.49 | 10.16 | 0.29 | 9.52 | 0.37 | – |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | H15 | 27.18 | 46 /166 | 0.50 | 9.45 | 0.18 | 9.52 | 0.37 | – |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | H15 | 53.40 | 53 /166 | 4.50 | 9.39 | 0.52 | 9.52 | 0.37 | – |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | H15 | 48.38 | 44 /166 | 0.53 | 8.55 | 0.10 | 9.52 | 0.37 | – |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | H13 | 28.16 | 13 /163 | 1.23 | 9.19 | 0.27 | 11.21 | 1.41 | – |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | H13 | 27.19 | 26 /163 | 1.57 | 10.19 | 0.44 | 11.21 | 1.41 | – |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | H13 | 34.39 | 24 /163 | 2.41 | 10.03 | 0.47 | 11.21 | 1.41 | – |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | H13 | 42.08 | 87 /163 | 14.40 | 14.16 | 4.58 | 11.21 | 1.41 | – |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | H13 | 37.26 | 50 /158 | 3.35 | 10.57 | 1.03 | 11.21 | 1.41 | – |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H11 | 20.05 | 7 /99 | 0.06 | 8.59 | 0.03 | 10.38 | 0.56 | – |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | H11 | 20.09 | 21 /99 | 0.38 | 10.33 | 0.20 | 10.38 | 0.56 | – |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | H11 | 34.39 | 22 /99 | 5.13 | 10.26 | 1.34 | 10.38 | 0.56 | – |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | H11 | 22.11 | 15 /99 | 0.50 | 9.15 | 0.21 | 10.38 | 0.56 | – |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H11 | 21.56 | 16 /99 | 0.29 | 9.42 | 0.13 | 10.38 | 0.56 | – |
| 15.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 4 | M -10 | 34.41 | – | 1.42 | 14.04 | 0.41 | 14.49 | 1.46 | – |
| 14.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 3 | M -10 | 42.27 | – | 4.36 | 14.37 | 1.35 | 14.49 | 1.46 | – |
| 13.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 2 | M -10 | 30.39 | – | 6.25 | 17.20 | 3.38 | 14.49 | 1.46 | – |
| 12.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 1 | M -10 | 33.41 | – | – | – | – | – | – | – |