Løperprofil
Ingrid Munkeby Fenne
Frol
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
7 løp
C-rankingen
7 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.41
- Løpskapasitet
- 10.37
- O-evne
- 1.03
- Jevnhet ±
- 7,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.24
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 78 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- best i september (±0,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 10.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0621 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0696 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0787 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0342 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,2 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,7 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0326 |
| bomVekt | 60,39 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,359 |
| bomStorSigma | 0,6914 |
| antallBom | 20 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0423 |
| havariVekt | 6,3 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0005 |
| fartSesongSin | 0,005 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2828 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3109,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.12
- Løpskapasitet
- 8.02
- O-evne
- 0.10
- Jevnhet ±
- 5,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.24
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 0,7
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 09.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0086 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0123 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0557 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0476 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,78 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,61 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8208 |
| bomVekt | 18,62 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2231 |
| bomStorSigma | 0,7076 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0753 |
| havariVekt | 1,08 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0003 |
| fartSesongSin | −0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2978,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3042,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.35
- Løpskapasitet
- 9.51
- O-evne
- 1.44
- Jevnhet ±
- 10,2 %
- Usikkerhet ±
- 1.00
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 2,6
- Typisk bom
- 99 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- best i mars (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 30.04.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2598 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3359 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1024 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0832 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,45 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,32 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7965 |
| bomVekt | 21 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,595 |
| bomStorSigma | 0,9583 |
| antallBom | 14 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0537 |
| havariVekt | 2,21 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0006 |
| fartSesongSin | −0,0074 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2325,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2736,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 2 | 10.09.2026 Orienteringscup #13, bom 4.40 | 155 | – |
| Bom over fem minutter | 256 | 04.09.2024 O7-9 Nybrotta (gamle skistadion), bom 14.01 | 256 | – |
| Bom over ti minutter | 256 | 04.09.2024 O7-9 Nybrotta (gamle skistadion), bom 14.01 | 256 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.09.2026 | Orienteringscup #13 | EL | 1.09.19 | 4 /9 | 7.12 | 11.21 | 1.11 | 11.45 | 1.04 | |
| 03.09.2026 | Orienteringscup #12 | EK | 52.00 | 3 /9 | 2.23 | 11.16 | 0.31 | 11.45 | 1.04 | |
| 27.08.2026 | Orienteringscup #11 | EK | 1.05.24 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2026 | Orienteringscup #6 | EK | 49.45 | 3 /11 | 3.37 | 10.50 | 0.47 | 11.28 | 0.56 | |
| 07.05.2026 | Orienteringscup #5 | EK | 44.56 | 7 /13 | 3.07 | 10.25 | 0.43 | 11.28 | 0.56 | |
| 30.04.2026 | Orienteringscup #4 | EL | 1.28.26 | 9 /9 | 8.03 | 16.43 | 1.31 | 11.49 | 0.55 | – |
| 23.04.2026 | Orienteringscup #3 | EL | 57.42 | 3 /7 | 0.58 | 10.12 | 0.10 | 11.49 | 0.55 | – |
| 16.04.2026 | Orienteringscup #2 | Ekspert | 51.00 | 7 /13 | 5.37 | 11.45 | 1.18 | 11.49 | 0.55 | – |
| 09.04.2026 | Orienteringscup #1 | EK | 34.08 | 7 /12 | 0.51 | 8.12 | 0.12 | 8.22 | 0.11 | – |
| 10.09.2025 | O-sjuer 11 Røstad | C5 | 15.49 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2025 | O-sjuer 8 / Bygdakamp 5 (Heståsdalen) | C5 | 44.17 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2025 | O-karusell 3, Bygdakamp 3 | C 5 km | 48.20 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2025 | Bygdakamp nr 1 | A4/A6 | 29.39 | 20 | 0.10 | 8.13 | 0.03 | – | – | – |
| 30.04.2025 | O-sjuer 3 Masteråsen | C5 | 42.41 | 2 | 1.52 | 10.17 | 0.27 | 12.12 | 1.41 | |
| 23.04.2025 | O-sjuer 2 Staupshaugen | C5 | 19.40 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2025 | O-sjuer 1 Staupsmarka | C5 | 15.47 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2024 | O7-10 Røstad | C5 | 20.14 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2024 | O7-9 Nybrotta (gamle skistadion) | C5 | 51.38 | 2 | 15.16 | 15.47 | 4.40 | 13.51 | 1.52 | |
| 29.08.2024 | O-sjuer 8/U-cup, Furuhevelen | C2 | 33.05 | 5 | 3.08 | 13.49 | 1.19 | 13.57 | 1.31 | |
| 21.08.2024 | O7-7 / BK-5 Vulusjøen | C2 | 25.12 | 14 | 1.17 | 13.42 | 0.42 | 13.57 | 1.31 | |
| 24.04.2024 | O7-2 Børsåsen | C2 | 20.09 | 6 | 4.45 | 12.26 | 2.56 | 12.45 | 1.59 | – |
| 22.05.2013 | O-sjuern 6 | C2 | 20.44 | 2 | 0.00 | 12.21 | 0.00 | 13.17 | 0.56 | |
| 24.04.2013 | O-sjuern 4 | C2 | 20.20 | 2 | 2.06 | 11.39 | 1.12 | 12.27 | 1.11 | – |
| 17.04.2013 | O-sjuern 3 og Klubbmesterskap | B3 | 32.50 | 24 | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2013 | O-sjuern 2 | C2 | 41.22 | 22 | – | – | – | – | – | – |
| 03.04.2013 | O-sjuern 1 | B3 | 36.12 | 28 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2012 | O-sjuer nr 8 | B3 | 28.34 | 15 | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2012 | O-sjuer nr 7 | C2 | 1.20.10 | 7 | 5.45 | 32.34 | 2.20 | – | – | – |
| 09.05.2012 | O-sjuer nr 1 | C2 | – | 2 /4 Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2011 | O-sjuer nr 10 | C2 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2011 | O-sjuer nr 6 | C2 | 19.58 | 2 /37 | 0.51 | 10.51 | 0.28 | – | – | – |