Løperprofil
Michal Svadlena
Czech junior team
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.37
- Løpskapasitet
- 6.57
- O-evne
- 0.40
- Jevnhet ±
- 7,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.47
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 1,7
- Typisk bom
- 79 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 07.08.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4863 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5024 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0733 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0981 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,39 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,2 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6319 |
| bomVekt | 46,69 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3749 |
| bomStorSigma | 0,7265 |
| antallBom | 16 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0418 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 1,39 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0054 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,9947 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0003 |
| fartSesongSin | −0,0004 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1849,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2029,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 5.48
- Løpskapasitet
- 5.37
- O-evne
- 0.11
- Jevnhet ±
- 5,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.36
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 04.08.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3677 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,383 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0525 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0981 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,28 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,25 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,894 |
| bomVekt | 35,03 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2231 |
| bomStorSigma | 0,7076 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0537 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 0,73 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0004 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2327 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0003 |
| fartSesongSin | 0,0005 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2079,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2148,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 123 | 16.08.2023 SLOVAK KARST CUP 2023 - E4, bom 2.19 | 123 | – |
| Bom over fem minutter | 283 | hele karrieren siden 2019 | 283 | – |
| Bom over ti minutter | 283 | hele karrieren siden 2019 | 283 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.08.2024 | FIN5 Orienteering Week stage 5 | H21A | 45.37 | 6 /45 | 1.19 | 7.12 | 0.12 | 7.37 | 0.26 | |
| 07.08.2024 | FIN5 Orienteering Week stage 4 | H21A | 45.18 | 6 /49 | 1.40 | 6.58 | 0.15 | 7.37 | 0.26 | |
| 06.08.2024 | FIN5 Orienteering Week stage 3 | H21A | 1.15.50 | 4 /52 | 1.38 | 6.40 | 0.09 | 7.37 | 0.26 | |
| 04.08.2024 | FIN5 Orienteering Week stage 2 | H21A | 16.04 | 7 /48 | 0.00 | 5.34 | 0.00 | 5.51 | 0.10 | |
| 03.08.2024 | FIN5 Orienteering Week | H21A | 17.24 | 7 /45 | 0.28 | 5.43 | 0.09 | 5.51 | 0.10 | |
| 18.08.2023 | SLOVAK KARST CUP 2023 - E5 | M 21 | 1.13.48 | 2 /20 | 0.18 | 7.15 | 0.02 | 8.14 | 0.34 | |
| 16.08.2023 | SLOVAK KARST CUP 2023 - E4 | M 21 | 50.10 | 9 /22 | 3.13 | 8.44 | 0.34 | 8.14 | 0.34 | |
| 15.08.2023 | SLOVAK KARST CUP 2023 - E3 | M 21 | 58.51 | 3 /22 | 3.06 | 7.34 | 0.24 | 8.14 | 0.34 | |
| 13.08.2023 | SLOVAK KARST CUP 2023 - E2 | M 21 | 11.26 | 4 /22 | 0.00 | 7.56 | 0.00 | 8.14 | 0.34 | |
| 12.08.2023 | SLOVAK KARST CUP 2023 - E1 | M 21 | 14.22 | 5 /22 | 0.00 | 5.14 | 0.00 | 5.40 | 0.12 | – |
| 19.07.2023 | CalOFest Stage 3 NRE Long | M-21+ Elite | 1.35.35 | 1 /9 | 4.41 | 7.42 | 0.23 | 8.29 | 0.53 | – |
| 17.07.2023 | CalOFest Stage 1 NRE Sprint | M-21+ Elite | 15.00 | 3 /12 | 0.01 | 5.30 | 0.00 | – | – | – |
| 17.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 6 | M 17-18 E | 1.07.32 | 22 /41 | 6.42 | 8.41 | 0.52 | 9.03 | 0.51 | – |
| 16.08.2019 | WOC2019 - Norgescup Jr. | M 17-18E | 1.18.15 | 61 /78 | – | – | – | – | – | – |
| 13.08.2019 | WOC2019 - Norgescup Jr. | M 17-18E | 33.40 | 14 /81 | 0.36 | 7.59 | 0.09 | 9.03 | 0.51 | – |