Løperprofil
Edith Skovholt Bonnemaire
Freidig
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
B-rankingen
36 løp
C-rankingen
22 løp
N-rankingen
9 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.28
- Løpskapasitet
- 9.52
- O-evne
- 1.36
- Jevnhet ±
- 8,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.35
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 2,5
- Typisk bom
- 118 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Sesongprofil
- best i oktober (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 27.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1374 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1662 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0841 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0494 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,52 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,24 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9203 |
| bomVekt | 20,97 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,768 |
| bomStorSigma | 0,8472 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0362 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0696 |
| havariVekt | 3,56 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,001 |
| fartSesongSin | 0,0081 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2624,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3050 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.34
- Løpskapasitet
- 9.14
- O-evne
- 0.20
- Jevnhet ±
- 8,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.30
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 104 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- best i juni (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 15.01.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1285 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2673 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0822 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0507 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,65 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,88 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0356 |
| bomVekt | 14,92 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6413 |
| bomStorSigma | 0,7137 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,075 |
| havariVekt | 1,12 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0068 |
| fartSesongSin | −0,0028 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3423 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3544,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
nr. 4 av 336
Nr. 4 av 336 blant kvinner i Norge · nr. 2 av 97 i klassen D13–14 · nr. 2 av 53 i 2012-kullet
- Forventet kmtid
- 9.27
- Løpskapasitet
- 8.34
- O-evne
- 0.53
- Jevnhet ±
- 8,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.10
- Sikkerhet
- 30
- Bommer per løp
- 2,3
- Typisk bom
- 71 s
- Disk/brutt
- 2 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,7 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i juni (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 37 (sist 26.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4015 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4078 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0799 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0176 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 17,41 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 30,18 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6592 |
| bomVekt | 280,67 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2673 |
| bomStorSigma | 0,6824 |
| antallBom | 53 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0206 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0412 |
| havariVekt | 22,48 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0252 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1467 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0078 |
| fartSesongSin | −0,0031 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2014,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2223,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.25
- Løpskapasitet
- 8.07
- O-evne
- 1.18
- Jevnhet ±
- 9,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.53
- Sikkerhet
- 12
- Bommer per løp
- 2,6
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 22 (sist 19.09.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4533 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4676 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0946 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0896 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,45 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 11,81 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7891 |
| bomVekt | 74,35 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4701 |
| bomStorSigma | 0,7797 |
| antallBom | 34 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0616 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,051 |
| havariVekt | 4,59 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0011 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8122 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,001 |
| fartSesongSin | 0,003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1915,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2222,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.38
- Løpskapasitet
- 6.24
- O-evne
- 1.15
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.29
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 77 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 03.09.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,6781 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,7657 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0884 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1767 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,05 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,8 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,911 |
| bomVekt | 10,16 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3423 |
| bomStorSigma | 0,7744 |
| antallBom | 15 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0381 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0371 |
| havariVekt | 1,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6194 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0008 |
| fartSesongSin | 0,0003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1528,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1825,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 82 | 22.08.2026 Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse, bom 2.00 | 222 | – |
| Bom over fem minutter | 366 | 22.04.2026 Armfeldtnatta, bom 9.15 | 621 | – |
| Bom over ti minutter | 1 388 | 05.09.2020 Tour de Trondheim - Mellom (ungdomsløp 4), bom 10.48 | 1 388 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten 4 gemensamma kontroller | 19.31 | 6 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten, 7 | 19.31 | 2 /49 | 0.15 | 9.02 | 0.07 | 11.29 | 1.36 | |
| 26.09.2026 | Loffelunken | D14 | 26.15 | 1 /31 | 1.33 | 9.09 | 0.32 | 9.28 | 0.53 | |
| 11.09.2026 | Tour de Trondheim #1 - Sprint + STOK ungdomsløp finale | D 13-14 | 10.48 | 1 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2026 | Klubbmesterskap Sp.kl. Freidig | D 13-14 | 25.19 | 1 /9 | 0.45 | 8.34 | 0.15 | 9.28 | 0.53 | |
| 03.09.2026 | STOK ungdomsløp 8 | D 13-14 | 15.16 | 2 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2026 | STOK ungdomsløp 7 | D 13-14 | 27.12 | 1 /11 | 2.08 | 10.24 | 0.49 | 9.32 | 0.43 | |
| 22.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse | D 13-14 | 29.07 | 1 /13 | 2.17 | 8.25 | 0.40 | 9.32 | 0.43 | |
| 21.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap • Ungdomsløp 6 - Sprint | D 13-14 | 10.12 | 1 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 02.08.2026 | Hovedløpet sprint | D14 | 14.34 | 3 /45 | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2026 | Hovedløpet Langdistanse | D14 | 28.54 | 3 /37 | 3.44 | 8.55 | 1.09 | 9.32 | 0.43 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | D14 | 36.32 | 23 /154 | 3.58 | 10.19 | 1.07 | 9.40 | 0.42 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D14 | 31.08 | 16 /154 | 3.19 | 9.34 | 1.01 | 9.40 | 0.42 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D14 | 20.43 | 9 /154 | 2.01 | 8.57 | 0.52 | 9.40 | 0.42 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D14 | 34.10 | 8 /154 | 1.08 | 8.43 | 0.17 | 9.40 | 0.42 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D14 | 30.49 | 3 /154 | 1.44 | 8.23 | 0.28 | 9.40 | 0.42 | |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | D 14 | 30.05 | 1 /16 | 0.58 | 8.57 | 0.17 | 9.58 | 0.42 | |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | D 14 | 30.01 | 2 /18 | 3.21 | 9.34 | 1.04 | 9.58 | 0.42 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | D 14 | 13.52 | 4 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2026 | Ungdomsløp nr. 5 | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2026 | STOK Ungdomsløp 4 - Skogskarene | D 13-14 | 26.21 | 1 /10 | 0.02 | 10.02 | 0.01 | 9.58 | 0.42 | |
| 30.05.2026 | Trondheim Open (m/ KM Lang) | D 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2026 | Trondheim Open (m/ KM Lang) | D 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2026 | Ungdomsløp 3 | D 13-14 | 27.56 | 1 /16 | 0.56 | 9.52 | 0.20 | 10.12 | 0.45 | |
| 25.05.2026 | Løvspretten | D 13-14 | 35.23 | 2 /16 | 3.13 | 10.25 | 0.58 | 10.12 | 0.45 | |
| 24.05.2026 | Elgdilten | D 13-14 | 23.27 | 1 /14 | 0.05 | 10.26 | 0.02 | 10.12 | 0.45 | |
| 21.05.2026 | Ungdomsløp 2 | D 13-14 | 21.08 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2026 | Ungdomsløp 1 | D 13-14 | 25.18 | 1 /17 | 1.29 | 10.02 | 0.36 | 10.12 | 0.45 | |
| 08.05.2026 | Finn-Pål Løpa - Mellom | D 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2026 | Trondheim sprintcup, løp 5 | D 13-14 | 14.54 | 1 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2026 | Trondheim Sprintcup, løp 4 | D 13-14 | 15.06 | 1 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2026 | Vårsleppet mellomdistanse | D 13-14 | 21.19 | 1 /9 | 0.06 | 9.34 | 0.03 | 10.06 | 0.52 | |
| 25.04.2026 | Vårsleppet sprint | D 13-14 | 12.53 | 1 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2026 | KM Sprint STOK | D 13-14 | 8.26 | 1 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2026 | Armfeldtnatta | DH15-16 (dag) | 1.20.20 | 5 /7 | 17.59 | 14.58 | 3.23 | 13.16 | 2.05 | – |
| 16.04.2026 | Trondheim sprintcup, løp 2 | D 13-14 | 18.48 | 1 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2026 | Trondheim sprintcup løp 1 | D 13-14 | 14.37 | 1 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 05.03.2026 | HLP STOK Kveldssamling #2, Åsvang skole | D 13-16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.01.2026 | HLP kveldssamling 1 - innendørsorientering | D13-16 A | 27.04 | 3 /3 | 6.26 | 13.15 | 3.09 | 9.44 | 0.22 | |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten 1 gemensamma kontroller | 15.49 | 11 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten, 5 | 15.49 | 2 /47 | 1.00 | 9.34 | 0.36 | – | – | – |
| 20.09.2025 | Loffelunken | D14 | 23.17 | 2 /26 | 0.59 | 9.58 | 0.25 | 10.25 | 0.54 | |
| 18.09.2025 | Ungdomsløp 8 | D 13-14 | 21.42 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2025 | Tour de Trondheim dag 3 (KM Lang) | D 13-14 | 38.23 | 1 /4 | 3.11 | 10.23 | 0.52 | 10.25 | 0.54 | |
| 13.09.2025 | Tour de Trondheim dag 2 og Ungdomsløp | D 13-14 | 34.20 | 2 /9 | 0.44 | 10.57 | 0.14 | 10.25 | 0.54 | |
| 12.09.2025 | Tour de Trondheim dag 1 (KM Sprint Nord-Trøndelag) | D 13-14 | 8.06 | 1 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2025 | STOK Ungdomløp 7 | D 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2025 | Ungdomsløp nr. 6 | D 13-14 | 21.12 | 1 /8 | 1.11 | 11.09 | 0.37 | 10.27 | 0.58 | |
| 23.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, langdistanse | D 13-14 | 25.25 | 1 /8 | 1.11 | 10.17 | 0.29 | 10.27 | 0.58 | |
| 22.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, sprint | D 13-14 | 16.36 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2025 | Ungdomsløp 5 | D 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | D13 | 33.24 | 10 /143 | 0.29 | 10.24 | 0.09 | 10.33 | 1.05 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | D13 | 30.50 | 5 /143 | 0.19 | 9.49 | 0.06 | 10.33 | 1.05 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | D13 | 29.33 | 21 /143 | 6.56 | 11.37 | 2.44 | 10.33 | 1.05 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | D13 | 32.30 | 2 /143 | 0.45 | 8.25 | 0.12 | 10.33 | 1.05 | |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | D 13 | 31.28 | 6 /30 | 3.58 | 11.29 | 1.27 | 10.41 | 1.11 | |
| 21.06.2025 | O-Festival mellom | D 13 | 22.31 | 1 /31 | 1.21 | 9.43 | 0.35 | 10.41 | 1.11 | |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | D 13 | 8.54 | 1 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2025 | STOK Ungdomsløp 4 | D 13-14 | 19.06 | 1 /5 | 0.08 | 9.35 | 0.04 | 10.41 | 1.11 | |
| 09.06.2025 | Trondheim Open, dag 2 | D 13-14 | 32.23 | 2 /7 | 2.58 | 10.04 | 0.55 | 10.41 | 1.11 | |
| 08.06.2025 | Trondheim Open, KM-sprint | D 13-14 | 8.30 | 1 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2025 | STOK Ungdomsløp 3 - Skogskarene | D 13-14 | 33.03 | 2 /7 | 3.41 | 11.09 | 1.15 | 10.41 | 1.11 | |
| 01.06.2025 | Tradisjonsbæreren | D 13-14 | 32.42 | 1 /3 | 1.19 | 8.43 | 0.21 | 10.41 | 1.11 | |
| 22.05.2025 | Ungdomsløp 2 | D 13-14 | 12.19 | 1 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2025 | Vårløpet / KM mellomdistanse | D 13-14 | 20.21 | 1 /6 | 0.56 | 9.17 | 0.26 | 11.19 | 1.45 | |
| 15.05.2025 | Ungdomsløp 1 | D 13-14 | 28.05 | 2 /7 | 3.57 | 11.01 | 1.33 | 11.19 | 1.45 | |
| 07.05.2025 | Trondheim sprintcup, løp 5 | D 13-14 | 16.17 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 4 | D 13-14 | 16.13 | 1 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2025 | Vårsleppet mellomdistanse | D 13-14 | 26.43 | 1 /5 | 4.38 | 10.58 | 1.54 | 12.45 | 2.35 | – |
| 26.04.2025 | Vårsleppet sprint | D 13-14 | 22.17 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 3 | D 13-14 | 14.43 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 2 | D 13-14 | 16.57 | 2 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 03.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 1 | D 13-14 | 16.16 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 16.01.2025 | HLP kveldssamling 1 3D-orientering | D13-16 | 22.47 | 10 /16 | 7.14 | (14.29) | 4.36 | 9.56 | 0.22 | – |
| 16.10.2024 | Jaktprøven | Alle | 43.57 | 55 /105 | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2024 | Høsttreffet | D 11-12 | 21.28 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2024 | STOK Ungdomsløp 9 | D 11-12 | 19.14 | 1 /16 | 0.16 | 10.20 | 0.09 | 10.40 | 1.09 | |
| 15.09.2024 | Tradisjonsbæreren | D 11-12 | 20.49 | 1 /3 | 0.08 | 9.28 | 0.04 | 10.40 | 1.09 | |
| 12.09.2024 | STOK Ungdomsløp 8 | D 11-12 | 18.58 | 1 /17 | 0.21 | 8.47 | 0.10 | 10.40 | 1.09 | |
| 05.09.2024 | STOK Ungdomsløp 7 | D 11-12 | 13.17 | 1 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2024 | Tour de Trondheim dag 1 og Ungdomsløp 6 | D 11-12 | 8.44 | 1 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | D 11-12 | 14.57 | 1 /15 | 0.12 | 8.23 | 0.07 | 10.48 | 1.19 | |
| 23.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Sprint | D 11-12 | 11.53 | 1 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2024 | Ungdomsløp nr. 5 | D 11-12 | 16.36 | 2 /8 | 2.17 | 10.39 | 1.28 | 10.48 | 1.19 | |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | D 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | D 11-12 | 16.09 | 1 /57 | 0.28 | 8.45 | 0.15 | 11.17 | 1.29 | |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | D 11-12 | 17.50 | 18 /56 | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2024 | Klubbmesterskap Sp.kl. Freidig | D 11-12 | 20.03 | 1 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2024 | Tambarskjelven, KM-mellom | D 11-12 | 34.54 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2024 | STOK Ungdomsløp 4 | D 11-12 | 21.02 | 1 /16 | 1.10 | 10.15 | 0.34 | 11.17 | 1.29 | |
| 02.06.2024 | Trondheim Open, JWOC uttak lang | D 11-12 | 25.55 | 1 /7 | 3.00 | 10.29 | 1.13 | 11.17 | 1.29 | |
| 01.06.2024 | Trondheim Open, JWOC uttak mellom | D 11-12 | 11.02 | 1 /6 | 0.03 | 9.03 | 0.02 | 11.17 | 1.29 | |
| 31.05.2024 | Trondheim Open, Jubileumsløp, KM sprint. | D 11-12 | 4.49 | 1 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2024 | STOK Ungdomsløp 3 - Skogskarene | D 11-12 | 24.36 | 1 /17 | 3.34 | 10.53 | 1.35 | 12.07 | 1.48 | |
| 23.05.2024 | STOK - Ungdomsløp 2 | D 11-12 | 38.21 | 10 /17 | 13.07 | 16.17 | 5.34 | 12.07 | 1.48 | |
| 15.05.2024 | STOK Ungdomsløp 1 | D 11-12 | 23.09 | 11 /27 | 4.03 | 14.03 | 2.27 | 12.07 | 1.48 | |
| 08.05.2024 | Trondheim Sprintcup - løp 5 | D 11-12 | 7.23 | 1 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2024 | Trondheim sprintcup, løp 4 | D 11-12 | 14.10 | 1 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2024 | KM sprintstafett - Individuelle klasser | D 11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2024 | KM sprintstafett NTOK og STOK | D 11-12 | 10.52 | 2 | 0.22 | 8.04 | 0.16 | – | – | – |
| 25.04.2024 | Trondheim Sprintcup, løp 3 | D 11-12 | 9.45 | 1 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2024 | Trondheim sprintcup, løp 2 | D 11-12 | 7.21 | 1 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2024 | Trondheim sprintcup, løp 1 | D 11-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2023 | Jaktprøven | DH -12 | 0.01 | 36 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2023 | STOK Ungdomsløp | D 11-12 | 28.07 | 2 /11 | 2.39 | 11.31 | 1.05 | 12.09 | 1.28 | |
| 10.09.2023 | Tour de Trondheim dag 3 | D 11-12 | 24.15 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2023 | Tour de Trondheim dag 2 | D 11-12 | 21.29 | 1 /7 | 1.12 | 9.51 | 0.33 | 12.09 | 1.28 | |
| 08.09.2023 | Tour de Trondheim dag 1 m/Ungdomsløp 8 | D 11-12 | 11.12 | 1 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2023 | STOK Ungdomsløp 7 | D 11-12 | 13.17 | 1 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2023 | Ungdomsløp 6 | D 11-12 | 26.44 | 2 /11 | 3.12 | 10.23 | 1.15 | 12.50 | 1.45 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | D11 | 33.05 | 27 /104 | 1.16 | 11.40 | 0.27 | 13.33 | 1.57 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | D11 | 23.27 | 41 /104 | 0.59 | 12.54 | 0.32 | 13.33 | 1.57 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | D11 | 43.15 | 79 /104 | 10.25 | 17.55 | 4.19 | 13.33 | 1.57 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | D11 | 42.29 | 49 /104 | 11.14 | 15.10 | 4.01 | 13.33 | 1.57 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | D11 | 33.25 | 27 /104 | 2.59 | 12.27 | 1.07 | 13.33 | 1.57 | |
| 24.05.2023 | STOK Ungdomsløp 2 | D 11-12 | 23.00 | 1 /18 | 1.22 | 9.52 | 0.35 | 11.43 | 0.54 | – |
| 04.05.2023 | Trondheim sprintcup, løp 5 | D 11-12 | 13.32 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2023 | Vårløpet | D 11-12 | 24.05 | 1 /5 | 2.06 | 11.36 | 1.01 | 11.43 | 0.54 | – |
| 27.04.2023 | Trondheim Sprintcup - løp 4 | D 11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2023 | Trondheim sprintcup - løp 3 | D 11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 13.04.2023 | Trondheim sprintcup - løp 2 | D 11-12 | 7.56 | 1 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2022 | STOK Ungdomsløp 8 | D 9-10 | 13.22 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2022 | Nord-Østerdalsmesterskap - åpent | D 9-10 | 15.56 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2022 | STOK Ungdomsløp 7 | D 9-10 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2022 | Tour de Trondheim dag 2 | D 9-10 | 23.05 | – | 1.03 | 8.37 | 0.24 | 10.12 | 1.03 | |
| 02.09.2022 | Tour de Trondheim dag 1 og Ungdomsløp 6 | D 9-10 | 9.50 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2022 | Ungdomsløp, løp 5 | D 9-10 | 21.35 | – | 3.59 | 11.08 | 2.03 | 10.37 | 1.15 | |
| 20.08.2022 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | D 9-10 | 15.10 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.06.2022 | Norsk O-Festival Vanlige klasser, langdistanse | D 9-10 | 15.29 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2022 | Norsk O-Festival Vanlige klasser, mellomdistanse | D 9-10 | 21.06 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2022 | Norsk O-Festival Sprint - Alle klasser | D 9-10 | 11.59 | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2022 | Ungdomsløp nr. 4 | D 9-10 | 6.50 | 1 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2022 | Klubbmesterskap 2022 | D 9-10 | 31.24 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | D 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | D 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2022 | Ungdomsløp 3 | D 9-10 | 23.31 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2022 | STOK Ungdomsløp 2 Skogskarene | D 9-10 | 21.16 | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2022 | Ungdomsløp 1 | D 9-10 | 11.08 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2022 | Trondheim Sprintcup 5 | D 9-10 | 11.29 | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2022 | Trondheim Sprintcup løp 4 | D 9-10 | 10.02 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2022 | Vårløpet 2022 | D 9-10 | 17.34 | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2022 | Trondheim sprintcup - løp 3 | D 9-10 | 21.03 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2022 | Trondheim Sprintcup 2 | D 9-10 | 10.16 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.10.2021 | Byåsennatta | Parløp D/H 10-14 | 21.27 | – | 3.04 | 15.43 | 2.15 | – | – | – |
| 05.09.2021 | Tour de Trondheim | D 9-10 | 7.36 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2021 | Tour de Trondheim og KM lang | D 9-10 | 22.58 | – | 2.59 | 10.31 | 1.22 | 10.53 | 1.17 | |
| 03.09.2021 | Tour de Trondheim og Ungdomsløp 7 | D 9-10 | 8.04 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2021 | Ungdomsløp 6 | D 9-10 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2021 | Ungdomsløp 5 | D 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2021 | Klubbmesterskap | D 9-10 | 14.18 | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2021 | Bymarka 2-dagers. Dag 2 | D 9-10 | 20.14 | – | 2.59 | 11.36 | 1.43 | 11.47 | 1.21 | |
| 12.06.2021 | Bymarka 2-dagers. Dag 1 | D 9-10 | 17.57 | – | 0.28 | 10.40 | 0.17 | 11.47 | 1.21 | |
| 10.06.2021 | Ungdomsløp 4 Skogskarene | D 9-10 | 22.19 | – | 2.01 | 11.00 | 1.00 | 11.47 | 1.21 | |
| 03.06.2021 | STOK Ungdomsløp 3 | D 9-10 | 15.33 | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2021 | Trondheim Open, sprint | D 9-10 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2021 | Ungdomsløp 2 STOK | D 9-10 | 19.28 | – | 1.10 | 11.36 | 0.42 | 12.43 | 1.41 | |
| 20.05.2021 | Ungdomsløp 1 | N-åpen | 13.14 | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2021 | Freidig"stafetten" (individuelt løp) | D 9-10 | 18.30 | – | 2.06 | 10.11 | 1.09 | 12.43 | 1.41 | |
| 24.04.2021 | Treningsløp | DH-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 14.10.2020 | Jaktprøven | DH -12 | 43.22 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2020 | Tour de Trondheim og Student-NM | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2020 | Tour de Trondheim og Student-NM | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2020 | Tour de Trondheim og Student-NM | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2020 | Tour de Trondheim - Mellom (ungdomsløp 4) | N-åpen | 32.25 | – | 11.22 | 16.13 | 5.41 | 14.30 | 2.28 | – |
| 20.08.2020 | Ungdomsløp 5 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2020 | Klubbmesterskap 2020 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2020 | Oppdal 2-dagers | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2020 | Oppdal 2-dagers | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2020 | Ungdomsløp | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2019 | STOK Ungdomsløp 6 | N-åpen | 20.07 | – | 3.27 | 16.16 | 2.47 | – | – | – |
| 23.06.2019 | Oppdal 2-dagers | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2019 | Oppdal 2-dagers | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2019 | Klubbmesterskap 2019 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2019 | STOK Ungdomsløp nr 3 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap - Stafett | D13-16 | Freidig 1 | 2 | 15.21 | 1 | 1 |
| 05.08.2026 | Kretsstafetten | DHDH | Sør-Trøndelag 2 | 1 | 12.53 | 8 | 9 |