Løperprofil

Joar Munkeby

Frol

Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser

Utvikling

Én graf per ranking løperen har nok løp i — klikk på et rankingnavn for å åpne eller lukke. Tykk linje er rankingtallet (forventet kmtid) ved hvert månedsskifte, tynn linje er løpskapasiteten uten bom, og feltet mellom dem er bomtapet. Lavt er bra, så kurven stiger i grafen når løperen blir bedre. Prikkene er enkeltløp (justert kmtid); løp rankingen ser bort fra vises ikke.

B-rankingen

5 løp
12.0016.0020.0024.0028.00201420152016201720182019O-sjuern 9 28.08.2013: 11.04O-sjuer 10, Røstad 17.09.2014: 21.26O-sjuer 1, Hegle 11.04.2018: 29.59O-Sjuer 2 15.05.2019: 21.50

C-rankingen

36 løp
15.0018.0021.0024.0027.00201320152017201920212023O-sjuer nr 3 30.05.2012: 25.04O-sjuer nr 4 06.06.2012: 24.02O-sjuern 5 og Klubbmesterskap 08.05.2013: 21.31Bygdakamp nr.5 20.08.2014: 13.00O-sjuer nr 4 og BK 1 06.05.2015: 22.40O-sjuer nr 5 13.05.2015: 15.59O-sjuer nr 6 10.06.2015: 18.49Bygdakamp 4 15.06.2016: 17.58O-sjuer nr. 7 22.06.2016: 21.48O-sjuer nr. 8 17.08.2016: 14.40O-sjuer 3/Bygdakamp 1 03.05.2017: 17.46Bygdakamp 3 Verdal - 2017 07.06.2017: 26.09O-sjuer nr 3 02.05.2018: 27.45BK 1 24.04.2019: 17.39Bygdakamp 5 28.08.2019: 17.35O-sjuer 4, Masteråsen 05.05.2021: 19.52O-sjuer 5, Gjeldsåsen 19.05.2021: 17.27O-sjuer 6, Langåselva 02.06.2021: 20.53BK og O-sjuer 7, Jamtkneppet 09.06.2021: 17.41O-sjuer 9, Nybrotta 25.08.2021: 15.56O-sjuer 3, Langåselva 11.05.2022: 20.49O-sjuer 9, Masteråsen 07.09.2022: 19.27Treningsløp natt, Staupshaugen 21.09.2022: 16.28Bygdakamp 2 10.05.2023: 18.14O-sjuer 4, Storåsen 24.05.2023: 21.26BK3 / O-sjuer 5 31.05.2023: 20.40Bygdakamp 14.06.2023: 19.16Bygdakamp 5 23.08.2023: 19.36O-sjuer 8, Langåselva 30.08.2023: 20.38BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen 06.09.2023: 20.58Bygdakamp 2 08.05.2024: 17.42O7-6 / BK-4 Masteråsen 12.06.2024: 19.31

N-rankingen

32 løp
12.0016.0020.0024.0028.0020152016201720182019202020212022O-sjuer 4, Stubbmodalen 21.05.2014: 24.54Bygdakamp nr.2, Frol il 28.05.2014: 29.39Bygdakamp nr4, Skøynar 18.06.2014: 15.39O-sjuer 6, Rinnbustaden 25.06.2014: 21.04O-sjuer 9, Børsåsen 10.09.2014: 14.21O-sjuer nr. gjeldsåsmyra 23.06.2015: 14.45Bygdakamp 1 - Skøynar 04.05.2016: 20.03Bygdakamp 2 - Verdal 18.05.2016: 18.39O-sjuer nr. 5 25.05.2016: 20.27Bygdakamp 2 24.05.2017: 18.58Bygdakamp 4 23.08.2017: 16.11O-sjuer 2, Momarka 18.04.2018: 18.05Bygdakamp 2 09.05.2018: 16.29Bygdakamp 3 30.05.2018: 19.26Bygdakamp 4 13.06.2018: 14.25O-sjuer nr 7 20.06.2018: 14.29Bygdakamp 5 22.08.2018: 15.42BK 6 05.09.2018: 15.56O-sjuer nr. 10 12.09.2018: 16.06O-Sjuer 6 19.06.2019: 14.40O-Sjuer 8 21.08.2019: 15.44Mini-Ælgjakten 12.09.2020: 18.19O-sjuer 2, Børsåsen 21.04.2021: 17.13O-sjuer 8, Skallstuggu 16.06.2021: 14.12Bygdakamp 6 01.09.2021: 15.30O-sjuer 2, Børsåsen 27.04.2022: 17.19O-sjuer 4 BK2, Nybrotta 18.05.2022: 12.55O-sjuer 5, Nybrotta NB! Flyttet 25.05.2022: 15.26Skøynarkarusell 6 25.05.2022: 14.53Bygdakamp 3 01.06.2022: 14.25O-sjuer 6, Lavøya 08.06.2022: 15.25

Rankingtall

Alt rankingen vet om løperen akkurat nå — én blokk per ranking løperen har tall i. Plasseringene gjelder norgesrankingen slik den står i dag (løpere med sikkerhet på minst 5 og løp siste tolv måneder). Hold pekeren over et tall for forklaring; «alle parametrene» nederst i hver blokk viser modellens rå verdier. Klikk på et rankingnavn for å åpne eller lukke blokken.

Skogsrankingen

Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).

Forventet kmtid
16.46
Løpskapasitet
15.30
O-evne
1.16
Jevnhet ±
8,2 %
Usikkerhet ±
2.56
Sikkerhet
1
Bommer per løp
2,9
Typisk bom
81 s
Disk/brutt
5 %
Sesongprofil
jevn hele året
Løp i grunnlaget
2 (sist 26.04.2023)
Alle parametrene
fartMu (evne, ln-rom, krympet)0,3156
fartMuRaa (evne før krymping)0,4794
fartSigma (dagsform-spredning)0,082
fartTau (usikkerhet på fartMu)0,1615
fartVekt (tidsvektet løpsvekt)0,03
evidensVekt (sikkerheten)0,77
bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet)1,0657
bomVekt5,17
bomStorMu (bomstørrelse, ln sek)4,3952
bomStorSigma0,8403
antallBom4
havariSeriost (disk/brutt, konkurranse)0,0491
havariTrening (disk/brutt, trening)0,0744
havariVekt0,14
fartLengdeSens (distanseprofilen)0
fartLengdeSnitt (vant ln-lengde)0
fartSesongCos (sesongprofilen)0,0008
fartSesongSin0,0007
bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk)0,1831
kmTidRef (anker: snittets rentid s/km)676,2
renTidRef (rentid på referanseløypa, s)4127,1
forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s)4464,9
beregnet05.11.2026

B-rankingen

Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).

Forventet kmtid
18.59
Løpskapasitet
17.01
O-evne
1.57
Jevnhet ±
9,5 %
Usikkerhet ±
7.05
Sikkerhet
0
Bommer per løp
3,6
Typisk bom
90 s
Disk/brutt
6 %
Sesongprofil
jevn hele året
Løp i grunnlaget
6 (sist 15.05.2019)
Alle parametrene
fartMu (evne, ln-rom, krympet)0,2844
fartMuRaa (evne før krymping)0,5578
fartSigma (dagsform-spredning)0,0952
fartTau (usikkerhet på fartMu)0,3169
fartVekt (tidsvektet løpsvekt)0
evidensVekt (sikkerheten)0,42
bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet)1,0259
bomVekt1,74
bomStorMu (bomstørrelse, ln sek)4,5003
bomStorSigma0,8334
antallBom15
havariSeriost (disk/brutt, konkurranse)0,0573
havariTrening (disk/brutt, trening)0,0834
havariVekt0,01
fartLengdeSens (distanseprofilen)0
fartLengdeSnitt (vant ln-lengde)0
fartSesongCos (sesongprofilen)0,0002
fartSesongSin0,0011
bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk)0,2349
kmTidRef (anker: snittets rentid s/km)764,9
renTidRef (rentid på referanseløypa, s)4005,2
forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s)4465,8
beregnet05.11.2026

C-rankingen

Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).

Forventet kmtid
17.37
Løpskapasitet
16.35
O-evne
1.02
Jevnhet ±
8,6 %
Usikkerhet ±
1.53
Sikkerhet
9
Bommer per løp
3,0
Typisk bom
67 s
Disk/brutt
5 %
Sesongprofil
best i oktober (±0,6 %)
Løp i grunnlaget
37 (sist 12.06.2024)
Alle parametrene
fartMu (evne, ln-rom, krympet)0,2632
fartMuRaa (evne før krymping)0,2755
fartSigma (dagsform-spredning)0,0857
fartTau (usikkerhet på fartMu)0,1014
fartVekt (tidsvektet løpsvekt)0,47
evidensVekt (sikkerheten)8,58
bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet)0,8991
bomVekt35,34
bomStorMu (bomstørrelse, ln sek)4,212
bomStorSigma0,6366
antallBom69
havariSeriost (disk/brutt, konkurranse)0,0481
havariTrening (disk/brutt, trening)0,0804
havariVekt1,94
fartLengdeSens (distanseprofilen)0
fartLengdeSnitt (vant ln-lengde)0
fartSesongCos (sesongprofilen)−0,0026
fartSesongSin0,0049
bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk)0,2196
kmTidRef (anker: snittets rentid s/km)762,2
renTidRef (rentid på referanseløypa, s)3917,6
forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s)4162,4
beregnet05.11.2026

N-rankingen

Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).

Forventet kmtid
13.44
Løpskapasitet
12.55
O-evne
0.50
Jevnhet ±
9,3 %
Usikkerhet ±
2.44
Sikkerhet
6
Bommer per løp
2,3
Typisk bom
68 s
Disk/brutt
3 %
Sesongprofil
jevn hele året
Løp i grunnlaget
33 (sist 08.06.2022)
Alle parametrene
fartMu (evne, ln-rom, krympet)0,0244
fartMuRaa (evne før krymping)0,026
fartSigma (dagsform-spredning)0,0935
fartTau (usikkerhet på fartMu)0,1815
fartVekt (tidsvektet løpsvekt)0,08
evidensVekt (sikkerheten)6,11
bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet)0,7435
bomVekt17,84
bomStorMu (bomstørrelse, ln sek)4,2198
bomStorSigma0,6653
antallBom43
havariSeriost (disk/brutt, konkurranse)0,0347
havariTrening (disk/brutt, trening)0,058
havariVekt0,8
fartLengdeSens (distanseprofilen)0
fartLengdeSnitt (vant ln-lengde)0
fartSesongCos (sesongprofilen)0,0015
fartSesongSin0,0023
bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk)0,2095
kmTidRef (anker: snittets rentid s/km)752,6
renTidRef (rentid på referanseløypa, s)3087,5
forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s)3285,8
beregnet05.11.2026

Streaker

Poster tatt på rad siden forrige bom over terskelen — alle løpstyper teller, og disk nullstiller. Bare analyserte strekk regnes med (873 poster totalt i karrieren), så tallene er minimumstall. Se hele streaklisten.

Terskel Streak Uten slik bom siden Lengste Plass
Bom over to minutter 20 08.05.2024 Bygdakamp 2, bom 2.15 164 –
Bom over fem minutter 259 02.06.2021 O-sjuer 6, Langåselva, bom 5.37 363 –
Bom over ti minutter 492 16.08.2017 O-sjuer 8, bom 10.00 492 –

Løp

114 løp vist. Justert kmtid er rankingens vurdering av dette ene løpet — løping og bom samlet, omregnet til km-tid i en gjennomsnittlig o-løype, og dermed sammenlignbar med forventet kmtid: løperens samlede ranking ved første månedsskifte etter løpet (ranking nå for de ferskeste løpene). O-prest. er bomtapets andel av den justerte kmtiden, og o-evne-andelen står ved siden av forventet kmtid. Tall i parentes er enkeltløp så langt fra løperens nivå at rankingen i praksis ser bort fra dem — oftest småfelt uten reell referanse. Fargen viser hvilken ranking løpet teller i: skogsrankingen (vanlig tekst), sprint, B-løyper, C-løyper og N-løyper.

Dato Løp Klasse Tid Plass Bommet Justert kmtid O-prest. Forventet kmtid O-evne Terning
15.04.2026 O-sjuer 2 - Staupsmarka B3 uten tid – DNS – – – – – –
11.06.2025 O-sjuer 6 Storåsen/Langåselva N1 – DNS – – – – – –
23.04.2025 O-sjuer 2 Staupshaugen C2 13.37 4 – – – – – –
29.08.2024 O-sjuer 8/U-cup, Furuhevelen C2 56 DSQ – – – – – –
21.08.2024 O7-7 / BK-5 Vulusjøen N1 5.23 DSQ – – – – – –
12.06.2024 O7-6 / BK-4 Masteråsen C2 40.19 24 1.53 19.31 0.55 18.38 0.57
08.05.2024 Bygdakamp 2 C2 35.48 19 3.25 17.42 1.41 18.21 0.57
17.04.2024 O-karusell 1 / Bygdakamp 1 N 1 / Råtass 15.17 – – – – – – –
06.09.2023 BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen C2 36.40 34 0.45 20.58 0.26 19.41 0.54
30.08.2023 O-sjuer 8, Langåselva C2 37.09 12 1.28 20.38 0.49 19.35 0.57
23.08.2023 Bygdakamp 5 C2 36.57 26 1.13 19.36 0.39 19.35 0.57
16.08.2023 O-sjuer 7, Masteråsen N1 – DNS – – – – – –
14.06.2023 Bygdakamp C2 42.12 22 1.31 19.16 0.42 19.07 0.58
31.05.2023 BK3 / O-sjuer 5 C2 37.51 32 0.33 20.40 0.18 19.19 1.01
24.05.2023 O-sjuer 4, Storåsen C2 44.20 19 1.36 21.26 0.46 19.19 1.01
10.05.2023 Bygdakamp 2 C2 37.00 10 0.56 18.14 0.28 19.19 1.01
26.04.2023 Bygdakamp 1 B/C 2 29.15 57 1.02 17.11 0.36 16.38 1.12 –
19.04.2023 O-sjuer 2, Staupshaugen N1 13.43 12 – – – – – –
12.04.2023 O-sjuer 1, Røstad N1 – DNS – – – – – –
21.09.2022 Treningsløp natt, Staupshaugen C 23.18 6 1.04 16.28 0.45 18.02 1.12
14.09.2022 O-sjuer 10, Staupsmarka B3 25.32 41 – – – – – –
07.09.2022 O-sjuer 9, Masteråsen C2 50.29 13 2.17 19.27 0.53 18.02 1.12
30.08.2022 Bygdakamp 6 C2 – DNS – – – – – –
08.06.2022 O-sjuer 6, Lavøya N1 29.52 12 1.16 15.25 0.39 14.47 0.36
01.06.2022 Bygdakamp 3 N - åpen 38.40 – 0.00 14.25 0.00 14.47 0.36
25.05.2022 O-sjuer 5, Nybrotta NB! Flyttet N1 44.02 8 2.57 15.26 1.02 14.49 0.39
25.05.2022 Skøynarkarusell 6 N - åpen 38.40 – 0.00 14.53 0.00 14.49 0.39
18.05.2022 O-sjuer 4 BK2, Nybrotta N1 30.12 6 2.00 12.55 0.51 14.49 0.39
11.05.2022 O-sjuer 3, Langåselva C2 55.36 27 4.31 20.49 1.41 17.43 1.23
27.04.2022 O-sjuer 2, Børsåsen N1 28.37 26 1.02 17.19 0.38 15.51 0.38
20.04.2022 O-sjuer 1, Røstad B3 40.46 29 – – – – – –
08.09.2021 O-sjuer 10, Leva-Fro/Røstad C2 13.19 4 – – – – – –
01.09.2021 Bygdakamp 6 N1 37.36 – 0.52 15.30 0.21 15.22 0.38
25.08.2021 O-sjuer 9, Nybrotta C2 40.17 5 2.23 15.56 0.57 17.27 1.19
16.06.2021 O-sjuer 8, Skallstuggu N1 18.54 7 0.10 14.12 0.08 15.21 0.41
09.06.2021 BK og O-sjuer 7, Jamtkneppet C2 46.06 28 4.42 17.41 1.48 17.49 1.27
02.06.2021 O-sjuer 6, Langåselva C2 37.41 20 7.51 20.53 4.21 17.49 1.27
02.06.2021 O-sjuer 6, Langåselva Løype: C2 37.41 14 8.02 17.45 3.47 – – –
19.05.2021 O-sjuer 5, Gjeldsåsen C2 53.35 6 0.10 17.27 0.03 18.32 1.06
05.05.2021 O-sjuer 4, Masteråsen C2 51.30 27 3.58 19.52 1.32 18.32 1.06
21.04.2021 O-sjuer 2, Børsåsen N1 31.37 27 1.41 17.13 0.55 16.25 0.44
12.09.2020 Mini-Ælgjakten N1 37.36 – 0.52 18.19 0.25 16.22 0.46
11.09.2019 Bygdakamp 6 B3 38.53 32 – – – – – –
28.08.2019 Bygdakamp 5 C2 30.07 13 0.17 17.35 0.10 18.41 1.15
21.08.2019 O-Sjuer 8 N1 25.30 – 0.30 15.44 0.19 15.46 0.49
19.06.2019 O-Sjuer 6 N1 34.57 – 2.18 14.40 0.58 15.09 0.53
05.06.2019 Bygdakamp 4 N-åpen – DNS – – – – – –
29.05.2019 O-Sjuer 4 C2 uten tid – DNS – – – – – –
22.05.2019 O-sjuer 3 / Bygdakamp 3 C2 uten tid – DNS – – – – – –
15.05.2019 O-Sjuer 2 B3 1.00.31 18 2.50 21.50 1.01 20.51 1.10
24.04.2019 BK 1 C 2 25.16 29 0.59 17.39 0.41 19.10 1.19
12.09.2018 O-sjuer nr. 10 N1 31.27 – 0.25 16.06 0.13 16.24 0.52
05.09.2018 BK 6 N 1,5 47.44 – 3.13 15.56 1.04 16.24 0.52
29.08.2018 O-sjuer nr. 9 N1/C2 20.27 – – – – – – –
22.08.2018 Bygdakamp 5 N1 33.08 – 1.40 15.42 0.47 16.16 0.56
20.06.2018 O-sjuer nr 7 N1 24.33 – 2.02 14.29 1.12 16.07 1.00
13.06.2018 Bygdakamp 4 N1 20.39 – 0.01 14.25 0.01 16.07 1.00
30.05.2018 Bygdakamp 3 N 1,5 34.24 – 1.28 19.26 0.50 18.00 1.07
09.05.2018 Bygdakamp 2 N1 25.49 – 0.42 16.29 0.27 18.00 1.07
02.05.2018 O-sjuer nr 3 C2 36.06 28 5.03 27.45 3.53 22.42 1.29
18.04.2018 O-sjuer 2, Momarka N1/C2 20.16 – 0.02 18.05 0.02 18.14 1.17
11.04.2018 O-sjuer 1, Hegle B3/C5 46.08 19 2.02 29.59 1.19 26.14 1.18
13.09.2017 O-sjuer 10 N1/C2 26.49 – – – – – – –
23.08.2017 Bygdakamp 4 N 1,5 34.14 – 1.13 16.11 0.35 17.53 1.25
16.08.2017 O-sjuer 8 N1 1.03.41 – 12.04 (25.49) 4.53 17.53 1.25
07.06.2017 Bygdakamp 3 Verdal - 2017 C 2 32.58 23 4.22 26.09 3.28 18.59 1.20
31.05.2017 O-sjuer 5 C2 51.23 21 12.28 (30.00) 7.17 17.31 1.15
24.05.2017 Bygdakamp 2 N 1,5 41.07 – 2.26 18.58 1.07 18.25 1.07
10.05.2017 O-sjuer 4 N1/C2 13.03 – – – – – – –
03.05.2017 O-sjuer 3/Bygdakamp 1 C2 40.17 5 2.23 17.46 1.03 17.31 1.15
17.08.2016 O-sjuer nr. 8 C2 39.47 10 2.37 14.40 0.58 16.54 0.56
22.06.2016 O-sjuer nr. 7 C2 41.59 14 2.18 21.48 1.12 18.59 1.00
15.06.2016 Bygdakamp 4 C 2 32.15 8 2.08 17.58 1.11 18.59 1.00
25.05.2016 O-sjuer nr. 5 N1 36.27 – 2.15 20.27 1.16 18.58 1.06
18.05.2016 Bygdakamp 2 - Verdal N1 30.57 – 1.32 18.39 0.55 18.58 1.06
11.05.2016 O-sjuer nr. 4 N1/C2 uten tid – DNS – – – – – –
04.05.2016 Bygdakamp 1 - Skøynar N1 52.18 – 0.25 20.03 0.10 18.58 1.06
13.04.2016 O-sjuer nr. 1 B3/C5 40.17 40 – – – – – –
26.08.2015 Bygdakamp 5, Skøynar C2 49.52 21 4.43 (27.40) 2.37 19.29 1.00
12.08.2015 O-sjuer nr 8 C2 50.38 23 3.27 (29.34) 2.01 19.29 1.00
23.06.2015 O-sjuer nr. gjeldsåsmyra N1 34.40 – 1.31 14.45 0.39 15.31 1.26
17.06.2015 Bygdakamp 3 C2 uten tid – DNS – – – – – –
10.06.2015 O-sjuer nr 6 C2 36.21 23 2.34 18.49 1.20 17.21 0.45
13.05.2015 O-sjuer nr 5 C2 39.33 15 1.35 15.59 0.38 16.41 0.40
06.05.2015 O-sjuer nr 4 og BK 1 C2 43.56 31 2.30 22.40 1.17 16.41 0.40
29.04.2015 O-sjuer nr 3 N1 9.16 – – – – – – –
22.04.2015 O-sjuer nr 2 og klubbmesterskap sprint C2 uten tid – DNS – – – – – –
15.04.2015 O-sjuer nr 1 C2 uten tid 10.50 – – – – – – –
17.09.2014 O-sjuer 10, Røstad B3 26.25 31 0.05 21.26 0.04 21.03 1.41
10.09.2014 O-sjuer 9, Børsåsen N1 20.13 – 0.40 14.21 0.28 16.36 1.41
27.08.2014 O-sjuer 8, Rinnleiret C2 28.08 24 1.30 (26.46) 1.26 15.31 0.40
20.08.2014 Bygdakamp nr.5 C2 13.19 4 0.01 13.00 0.01 15.31 0.40
13.08.2014 O-sjuer 7, Heståsdalen N1 – DNS – – – – – –
25.06.2014 O-sjuer 6, Rinnbustaden N1 43.09 – 3.33 21.04 1.44 18.09 1.54
18.06.2014 Bygdakamp nr4, Skøynar N1,5 26.31 – 1.56 15.39 1.08 18.09 1.54
28.05.2014 Bygdakamp nr.2, Frol il N1.5 1.06.49 – 11.18 29.39 5.01 22.18 2.29 –
21.05.2014 O-sjuer 4, Stubbmodalen N1 46.56 – 5.24 24.54 2.52 22.18 2.29 –
30.04.2014 O-sjuer 2, Håa B3 1.15.36 20 9.53 (33.33) 4.23 18.55 2.01
11.09.2013 O-sjuern 10 C5 30.20 4 – – – – – –
28.08.2013 O-sjuern 9 B3 35.51 3 3.19 11.04 1.01 12.37 1.13 –
12.06.2013 O-sjuern 7 N1 35.59 – 1.50 12.18 0.38 – – –
08.05.2013 O-sjuern 5 og Klubbmesterskap C2 37.31 19 0.47 21.31 0.27 20.11 0.44
24.04.2013 O-sjuern 4 B3 1.09.53 14 2.40 19.21 0.44 – – –
17.04.2013 O-sjuern 3 og Klubbmesterskap B3 35.05 32 – – – – – –
10.04.2013 O-sjuern 2 B3 49.20 25 – – – – – –
03.04.2013 O-sjuern 1 B3 39.40 29 – – – – – –
22.08.2012 O-sjuer nr 8 B3 uten tid – DNS – – – – – –
13.06.2012 O-sjuer nr. 5 C2 37.32 5 – – – – – –
06.06.2012 O-sjuer nr 4 C2 41.09 17 3.14 24.02 1.53 22.01 1.00
30.05.2012 O-sjuer nr 3 C2 39.15 15 1.53 25.04 1.12 21.25 0.56 –
09.05.2012 O-sjuer nr 1 B3 – 48 /55 Inaktiv – – – – – –
14.09.2011 O-sjuer nr 10 C2 – Inaktiv – – – – – –
17.08.2011 O-sjuer nr 7 C2 46.35 9 /16 2.00 18.02 0.46 – – –
22.06.2011 O-sjuer nr 6 C2 2.00.00 27 /37 – – – – – –

Løp per år

2011: 3 løp320112012: 4 løp420122013: 8 løp820132014: 9 løp920142015: 8 løp820152016: 7 løp720162017: 8 løp820172018: 11 løp1120182019: 6 løp620192020: 1 løp120202021: 10 løp1020212022: 11 løp1120222023: 9 løp920232024: 5 løp520242025: 1 løp12025