Løperprofil
Harald Bakken
Frol
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
26 løp
Sprintrankingen
7 løp
B-rankingen
94 løp
Skogsrankingen
nr. 2811 av 3540
Nr. 2811 av 3540 blant menn i Norge · nr. 39 av 163 i klassen H75–79 · nr. 14 av 36 i 1951-kullet
- Forventet kmtid
- 15.03
- Løpskapasitet
- 14.30
- O-evne
- 0.33
- Jevnhet ±
- 7,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.31
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 2,0
- Typisk bom
- 61 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 27 (sist 21.06.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2497 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2378 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0762 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0339 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,34 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 7,38 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7131 |
| bomVekt | 47,44 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1071 |
| bomStorSigma | 0,6286 |
| antallBom | 33 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0376 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1533 |
| havariVekt | 4,02 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,003 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0786 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0017 |
| fartSesongSin | −0,0023 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3862 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4007 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.15
- Løpskapasitet
- 11.01
- O-evne
- 0.14
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.33
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 76 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 19.06.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3073 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3079 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0476 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,68 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,57 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0644 |
| bomVekt | 14,83 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3296 |
| bomStorSigma | 0,582 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0534 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 0,79 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,47 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0005 |
| fartSesongSin | 0,0011 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4086,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4170,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 158 av 302
Nr. 158 av 302 blant menn i Norge · nr. 5 av 13 i klassen H75–79 · nr. 3 av 4 i 1951-kullet
- Forventet kmtid
- 14.57
- Løpskapasitet
- 13.57
- O-evne
- 1.00
- Jevnhet ±
- 6,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.21
- Sikkerhet
- 31
- Bommer per løp
- 2,3
- Typisk bom
- 69 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 96 (sist 10.06.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,088 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0857 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0679 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0235 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 6,76 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 30,61 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6544 |
| bomVekt | 165,03 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,23 |
| bomStorSigma | 0,8895 |
| antallBom | 113 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0445 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0359 |
| havariVekt | 13,05 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0962 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0011 |
| fartSesongSin | 0,0039 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3283,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3518,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 30 | 19.06.2026 O-festivalen sprint, bom 2.08 | 274 | nr. 2643 |
| Bom over fem minutter | 69 | 03.06.2026 O-sjuer 7 - Furuhevilen, bom 16.41 | 774 | nr. 3473 |
| Bom over ti minutter | 69 | 03.06.2026 O-sjuer 7 - Furuhevilen, bom 16.41 | 1 078 | nr. 5674 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | O-sjuer 10 - Storlidalen | N1 | 44.02 | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | H 75- | 48.22 | 8 /25 | 1.28 | 14.00 | 0.25 | 14.42 | 0.32 | |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | H 75- | 53.37 | 10 /25 | 0.45 | 15.46 | 0.13 | 14.42 | 0.32 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | H 75- | 27.20 | 9 /24 | 3.38 | 12.40 | 1.41 | 11.19 | 0.14 | – |
| 10.06.2026 | Bygdakamp 4 - Torsbustaden | B3 | 41.35 | 14 | 1.18 | 14.10 | 0.27 | 14.57 | 0.58 | |
| 06.06.2026 | Vårløpet 2026 | H 70- | 34.38 | 1 /2 | 0.10 | 13.31 | 0.04 | 14.42 | 0.32 | |
| 05.06.2026 | Kviknekarusell 6 | B3 | 39.08 | 12 | 0.31 | 13.27 | 0.11 | 14.57 | 0.58 | |
| 03.06.2026 | O-sjuer 7 - Furuhevilen | B3 | 1.14.48 | 25 | 24.00 | (22.15) | 7.08 | 14.57 | 0.58 | |
| 27.05.2026 | Bygdakamp 3 | B | 45.46 | 31 | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2026 | O-sjuer 6 - Gjeldsåsen | B3 | 39.08 | 12 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2026 | O-sjuer 5/Bygdakamp 2 - Masteråsen | B3 | 44.23 | 24 | 0.36 | 14.19 | 0.12 | 14.35 | 0.44 | |
| 09.05.2026 | KM Mellom NTOK | H 70- | 38.17 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2026 | O-sjuer 4 - Storåsen, Langåselva | B3 | 43.44 | 13 | 1.35 | 14.06 | 0.31 | 14.35 | 0.44 | |
| 29.04.2026 | Bygdakamp 1 | B3 | 45.18 | 18 | 1.05 | 14.13 | 0.20 | 14.41 | 0.47 | |
| 22.04.2026 | O-sjuer 3 - Masteråsen | B3 | 45.48 | 20 | 2.04 | 15.25 | 0.42 | 14.41 | 0.47 | |
| 15.04.2026 | O-sjuer 2 - Staupsmarka | B3 | 26.32 | 17 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2025 | O-karusell 6, Bygdakamp 6 | B3 | 38.21 | 20 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2025 | O-sjuer 11 Røstad | B3 | 24.27 | 16 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2025 | O-sjuer 9 Furuhevilen (Dalaelva) | B3 | 41.02 | 11 | 0.21 | 14.32 | 0.07 | 14.42 | 0.47 | |
| 20.08.2025 | O-sjuer 8 / Bygdakamp 5 (Heståsdalen) | B3 | 38.57 | 18 | 4.27 | 13.43 | 1.34 | 14.42 | 0.47 | |
| 11.06.2025 | O-sjuer 6 Storåsen/Langåselva | B3 | 51.41 | 16 | 0.44 | 14.51 | 0.13 | 14.50 | 0.46 | |
| 04.06.2025 | O-karusell 3, Bygdakamp 3 | B 3 km | 43.40 | 21 /42 | 0.00 | 14.56 | 0.00 | 14.50 | 0.46 | |
| 25.05.2025 | Verdal 2-dagers | H 65- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2025 | Verdal 2-dagers | H 65- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2025 | Vårløpet / KM mellomdistanse | H 70- | 53.13 | 4 /10 | 3.06 | 14.24 | 0.50 | 14.33 | 0.51 | |
| 07.05.2025 | Bygdakamp nr 1 | C2/B3 | 20.33 | 22 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2025 | O-sjuer 3 Masteråsen | B3 | 49.31 | 10 | 2.34 | 13.36 | 0.42 | 14.17 | 0.51 | |
| 23.04.2025 | O-sjuer 2 Staupshaugen | B3 | 26.52 | 27 | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2025 | O-sjuer 1 Staupsmarka | B3 | 26.34 | 24 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2024 | Bygdakamp 6 | B3 | 1.08.02 | 33 | 16.37 | 20.18 | 4.57 | 14.36 | 0.50 | |
| 04.09.2024 | O7-9 Nybrotta (gamle skistadion) | B3 | 40.45 | 14 | 1.03 | 14.07 | 0.22 | 14.36 | 0.50 | |
| 29.08.2024 | O-sjuer 8/U-cup, Furuhevelen | B3 | 48.50 | 18 | 0.01 | 16.06 | 0.00 | 14.09 | 0.40 | |
| 21.08.2024 | O7-7 / BK-5 Vulusjøen | B3 | 43.48 | 20 | 0.26 | 13.27 | 0.08 | 14.09 | 0.40 | |
| 05.06.2024 | Skøynarkarusell 5 og O-sjuer | B3 | 41.27 | 7 | 0.16 | 13.16 | 0.05 | 14.06 | 0.43 | |
| 29.05.2024 | Bygdakamp 3 / O-karusell 3 | B 3 km | 41.30 | 14 /39 | 1.46 | 13.49 | 0.35 | 14.05 | 0.44 | |
| 08.05.2024 | Bygdakamp 2 | B3 | 42.05 | 17 | 1.24 | 14.03 | 0.28 | 14.05 | 0.44 | |
| 24.04.2024 | O7-2 Børsåsen | B3 | 46.28 | 13 | 1.36 | 14.22 | 0.30 | 14.09 | 0.45 | |
| 17.04.2024 | O-karusell 1 / Bygdakamp 1 | B 3 | 22.34 | 44 /58 | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2023 | O-sjuer 10, Momarka | B3 | 28.19 | 9 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2023 | BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen | B3 | 42.03 | 28 | 3.25 | 14.42 | 1.12 | 14.05 | 0.46 | |
| 30.08.2023 | O-sjuer 8, Langåselva | A4 | 1.05.16 | 8 | 5.06 | 14.14 | 1.07 | 14.02 | 0.52 | |
| 26.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | H 70- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2023 | Bygdakamp 5 | B3 | 46.17 | 22 | 4.35 | 14.22 | 1.25 | 13.51 | 0.44 | |
| 14.06.2023 | Bygdakamp | B3 | 50.35 | 14 | 0.13 | 14.33 | 0.04 | 14.24 | 0.40 | |
| 07.06.2023 | O-sjuer 6, Skallstuggu | B3 | 37.22 | 18 | 4.22 | 16.40 | 1.57 | 14.24 | 0.40 | |
| 24.05.2023 | O-sjuer 4, Storåsen | B3 | 46.45 | 5 | 1.53 | 12.58 | 0.31 | 13.56 | 0.39 | |
| 10.05.2023 | Bygdakamp 2 | B3 | 38.32 | 26 | 1.18 | 14.43 | 0.30 | 13.56 | 0.39 | |
| 03.05.2023 | O-sjuer 3, Børsåsen | B3 | 38.45 | 14 | 1.03 | 13.47 | 0.22 | 13.56 | 0.39 | |
| 26.04.2023 | Bygdakamp 1 | B/C 2 | 19.53 | 20 | 0.19 | 11.41 | 0.11 | 13.30 | 0.44 | |
| 19.04.2023 | O-sjuer 2, Staupshaugen | B3 | 20.45 | 13 | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2023 | O-sjuer 1, Røstad | B3 | 23.02 | 21 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2022 | Loffelunken med Ungdomsserien, #6 | H65 | 45.42 | 4 /6 | 6.41 | 16.36 | 2.26 | 14.37 | 0.49 | |
| 07.09.2022 | O-sjuer 9, Masteråsen | B3 | 53.17 | 9 | 1.16 | 14.26 | 0.21 | 14.04 | 0.43 | |
| 24.08.2022 | O-sjuer 8, Vulusjøen | B3 | 33.17 | 12 | 1.06 | 13.34 | 0.27 | 13.47 | 0.45 | |
| 17.08.2022 | O-sjuer 7 BK 5, Storlidalen | B3 | 40.48 | 21 | 1.18 | 13.33 | 0.26 | 13.47 | 0.45 | |
| 15.06.2022 | Bygdakamp 4 | B3 | 34.21 | 22 | 1.46 | 14.42 | 0.45 | 13.54 | 0.45 | |
| 08.06.2022 | O-sjuer 6, Lavøya | B3 | 37.54 | 10 | 0.56 | 13.06 | 0.19 | 13.54 | 0.45 | |
| 01.06.2022 | Bygdakamp 3 | B3 | 48.55 | 20 | 8.20 | 16.21 | 2.47 | 13.54 | 0.45 | |
| 25.05.2022 | O-sjuer 5, Nybrotta NB! Flyttet | B3 | 33.58 | 16 | 0.13 | 13.37 | 0.05 | 13.40 | 0.39 | |
| 25.05.2022 | Skøynarkarusell 6 | B3 | 48.55 | 20 | 8.20 | 16.34 | 2.49 | 13.40 | 0.39 | |
| 18.05.2022 | O-sjuer 4 BK2, Nybrotta | B3 | 37.43 | 13 | 0.31 | 13.14 | 0.11 | 13.40 | 0.39 | |
| 14.05.2022 | Blåveisløpet | H 70- | 44.23 | 1 /9 | 0.39 | 12.59 | 0.11 | 13.31 | 0.30 | |
| 11.05.2022 | O-sjuer 3, Langåselva | B3 | 38.58 | 6 | 3.34 | 11.38 | 1.04 | 13.40 | 0.39 | |
| 27.04.2022 | O-sjuer 2, Børsåsen | B3 | 48.30 | 9 | 1.31 | 12.41 | 0.24 | 13.15 | 0.32 | |
| 01.09.2021 | Bygdakamp 6 | B3 | 41.55 | 8 | 1.46 | 12.46 | 0.32 | 13.41 | 0.32 | |
| 16.06.2021 | O-sjuer 8, Skallstuggu | B3 | 33.24 | 13 | 1.30 | 14.19 | 0.39 | 13.47 | 0.31 | |
| 19.05.2021 | O-sjuer 5, Gjeldsåsen | B3 | 54.42 | 9 | 0.12 | 13.44 | 0.03 | 13.50 | 0.31 | |
| 05.05.2021 | O-sjuer 4, Masteråsen | B3 | 41.59 | 9 | 0.25 | 15.09 | 0.09 | 13.50 | 0.31 | |
| 28.04.2021 | O-sjuer 3, Storåsen | B3 | 50.28 | 5 | 3.20 | 13.21 | 0.53 | 13.28 | 0.34 | |
| 03.10.2020 | O-karusell 6, åpent kretsløp ultralang | B3 | 31.51 | 26 | 0.02 | 13.38 | 0.01 | 13.36 | 0.32 | |
| 12.09.2020 | Mini-Ælgjakten | B3 | 41.55 | 8 | 1.46 | 12.56 | 0.33 | 13.29 | 0.33 | |
| 04.09.2019 | O-Sjuer 9 | B3 | 34.00 | 7 | 0.11 | 13.15 | 0.04 | 13.29 | 0.32 | |
| 28.08.2019 | Bygdakamp 5 | B3 | 34.26 | 16 | 0.16 | 13.12 | 0.06 | 13.25 | 0.33 | |
| 21.08.2019 | O-Sjuer 8 | B3 | 49.41 | 7 | 4.02 | 13.52 | 1.08 | 13.25 | 0.33 | |
| 16.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 5 | OpenA3 | 40.10 | 29 /78 | – | – | – | – | – | – |
| 13.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 2 | OpenA2 | 26.47 | 2 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2019 | O-Sjuer 6 | B3 | 33.05 | 8 | 2.14 | 13.53 | 0.56 | 13.19 | 0.32 | |
| 16.06.2019 | Fjelldilten | H 60 | 1.08.25 | 5 /6 | 4.01 | 13.06 | 0.46 | 12.43 | 0.27 | |
| 05.06.2019 | Bygdakamp 4 | B3 | 36.54 | 17 | 0.57 | 13.29 | 0.21 | 13.19 | 0.32 | |
| 29.05.2019 | O-Sjuer 4 | B3 | 37.02 | 8 | 2.13 | 12.52 | 0.46 | 13.02 | 0.32 | |
| 15.05.2019 | O-Sjuer 2 | B3 | 36.55 | 6 | 0.41 | 13.19 | 0.15 | 13.02 | 0.32 | |
| 24.04.2019 | BK 1 | B 3 | 32.11 | 21 | 0.45 | 13.38 | 0.19 | 12.57 | 0.33 | |
| 15.08.2018 | O-sjuer nr. 8 | B3 | 53.12 | 7 | 3.59 | 13.04 | 0.59 | 12.46 | 0.34 | |
| 13.06.2018 | Bygdakamp 4 | B3 | 37.32 | 6 | 2.23 | 11.46 | 0.45 | 12.26 | 0.31 | |
| 30.05.2018 | Bygdakamp 3 | A 4 | 46.18 | 20 | 0.34 | 12.46 | 0.09 | 12.15 | 0.24 | |
| 23.05.2018 | O-sjuer nr 5 | B3 | 46.59 | 17 | 4.27 | (19.21) | 1.50 | 12.36 | 0.31 | |
| 16.05.2018 | O-sjuer nr. 4 | B3 | 38.12 | 3 | 0.18 | 11.09 | 0.05 | 12.36 | 0.31 | |
| 13.05.2018 | KM lang fellesstart | H 65- | 43.18 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2018 | Bygdakamp 2 | B3 | 35.31 | 5 | 1.03 | 11.33 | 0.20 | 12.36 | 0.31 | |
| 06.05.2018 | Vårløpet | H60 | 41.25 | 2 /6 | 0.31 | 10.54 | 0.08 | 12.15 | 0.24 | |
| 02.05.2018 | O-sjuer nr 3 | B3 | 32.25 | 8 | 0.31 | 12.03 | 0.12 | 12.36 | 0.31 | |
| 18.04.2018 | O-sjuer 2, Momarka | B3/C5 | 18.14 | 9 | 0.42 | 13.47 | 0.32 | 12.53 | 0.33 | |
| 23.08.2017 | Bygdakamp 4 | B 3 | 46.11 | 13 | 0.26 | 13.10 | 0.07 | 12.54 | 0.34 | |
| 16.08.2017 | O-sjuer 8 | B3 | 35.22 | 11 | 2.19 | 14.03 | 0.55 | 12.54 | 0.34 | |
| 25.06.2017 | Norsk O-Festival mellom | H 65- | 35.09 | 20 /46 | 2.43 | 13.03 | 1.01 | 12.21 | 0.26 | |
| 24.06.2017 | Norsk O-Festival lang | H 65- | 53.49 | 22 /48 | 2.06 | 12.35 | 0.29 | 12.21 | 0.26 | |
| 23.06.2017 | Norsk O-Festival sprint | H 65- | 21.33 | 13 /38 | 0.44 | 9.12 | 0.19 | 9.17 | 0.08 | |
| 21.06.2017 | O-sjuer 7 | B3 | 36.40 | 9 | 1.00 | 12.57 | 0.21 | 12.42 | 0.34 | |
| 11.06.2017 | KM mellom - Verdal 2-dagers | H 60- | 51.36 | 1 /10 | 0.48 | 12.00 | 0.11 | 12.21 | 0.26 | |
| 11.06.2017 | KM mellom - Verdal 2-dagers | H 60- | 28.36 | 2 /8 | 0.07 | 11.14 | 0.03 | 12.21 | 0.26 | |
| 07.06.2017 | Bygdakamp 3 Verdal - 2017 | B 3 | 20.29 | 14 | 0.03 | 13.00 | 0.02 | 12.42 | 0.34 | |
| 31.05.2017 | O-sjuer 5 | B3 | 30.22 | 2 | 1.03 | 11.50 | 0.25 | 12.14 | 0.38 | |
| 10.05.2017 | O-sjuer 4 | B3/C5 | 18.45 | 7 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2016 | Bygdakamp 6 med premieutdeling | B3 | 33.43 | 8 | 1.35 | 13.07 | 0.37 | 12.35 | 0.38 | |
| 27.08.2016 | Midt Norsk Mesterskap, Km Hedmark, langdistanse | H 65- | 54.23 | 7 /18 | 1.51 | 12.03 | 0.25 | 12.23 | 0.27 | |
| 26.08.2016 | Midt Norsk Mesterskap sprint | H 60- | 22.20 | 10 /24 | 1.27 | 9.22 | 0.36 | 9.19 | 0.10 | |
| 24.08.2016 | Bygdakamp 5 - Verdal | B3 | 35.57 | 5 | 0.50 | 12.15 | 0.17 | 12.33 | 0.37 | |
| 21.08.2016 | KM langdistanse | H 65- | 1.00.10 | 1 /8 | 0.12 | 11.43 | 0.02 | 12.23 | 0.27 | |
| 17.08.2016 | O-sjuer nr. 8 | B3 | 35.42 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2016 | O-sjuer nr. 7 | B3 | 31.57 | 6 | 0.42 | 11.51 | 0.16 | 12.28 | 0.38 | |
| 15.06.2016 | Bygdakamp 4 | B 3 | 29.01 | 5 | 0.20 | 12.25 | 0.09 | 12.28 | 0.38 | |
| 08.06.2016 | O-sjuer nr. 6 | B3 | 43.14 | 5 | 6.10 | 12.33 | 1.47 | 12.28 | 0.38 | |
| 05.06.2016 | Bjørkspretten | H 60- | 34.09 | 1 /4 | 0.03 | 12.09 | 0.01 | 12.41 | 0.31 | |
| 05.06.2016 | Bjørkspretten | H 60- | 54.25 | 1 /8 | 0.44 | 11.44 | 0.09 | 12.41 | 0.31 | |
| 25.05.2016 | O-sjuer nr. 5 | B3 | 38.14 | 2 | 0.28 | 11.44 | 0.09 | 12.34 | 0.35 | |
| 18.05.2016 | Bygdakamp 2 - Verdal | B3 | 30.34 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2016 | O-sjuer nr. 4 | B3/C5 | 16.42 | 3 | 0.19 | 11.40 | 0.13 | 12.34 | 0.35 | |
| 04.05.2016 | Bygdakamp 1 - Skøynar | B3 | 35.13 | 11 | 0.09 | 11.28 | 0.03 | 12.34 | 0.35 | |
| 13.04.2016 | O-sjuer nr. 1 | B3/C5 | 18.26 | 13 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2015 | Midt Norsk Mesterskap Langdistanse | H 60- | 1.15.27 | 4 /7 | 2.38 | 12.45 | 0.27 | 13.09 | 0.39 | |
| 28.08.2015 | Midt Norsk Mesterskap Sprint | H 60- | 16.03 | 2 /16 | 0.01 | 8.56 | 0.01 | 9.35 | 0.07 | |
| 26.08.2015 | Bygdakamp 5, Skøynar | B3 | 34.48 | 11 | 0.39 | 12.55 | 0.14 | 13.14 | 0.42 | |
| 19.08.2015 | O-sjuer nr 9 og BK 4 | B3 | 38.39 | 6 | 1.36 | 12.51 | 0.32 | 13.14 | 0.42 | |
| 12.08.2015 | O-sjuer nr 8 | B3 | 39.18 | 5 | 4.05 | 14.46 | 1.32 | 13.14 | 0.42 | |
| 28.06.2015 | Norsk O-Festival | H 60- | 48.01 | 25 /133 | 0.23 | 12.07 | 0.06 | 13.06 | 0.36 | |
| 28.06.2015 | Norsk O-Festival | H 60- | 17.35 | 27 /42 | 0.37 | 9.39 | 0.20 | 9.49 | 0.08 | |
| 28.06.2015 | Norsk O-Festival | H 60- | 38.32 | 41 /133 | 1.36 | 14.32 | 0.36 | 13.06 | 0.36 | |
| 23.06.2015 | O-sjuer nr. gjeldsåsmyra | B3 | 42.51 | 4 | 5.12 | 12.38 | 1.32 | 12.56 | 0.42 | |
| 17.06.2015 | Bygdakamp 3 | B3 | 34.41 | 12 | 0.00 | 13.16 | 0.00 | 12.56 | 0.42 | |
| 10.06.2015 | O-sjuer nr 6 | B3 | 30.14 | 5 | 0.07 | 11.40 | 0.03 | 12.56 | 0.42 | |
| 20.05.2015 | TA-sprint løp 4 | Åpen 2,5 | 26.47 | 24 /27 | 1.11 | 10.29 | 0.28 | 9.52 | 0.10 | |
| 13.05.2015 | O-sjuer nr 5 | B3 | 39.19 | 8 | 1.57 | 13.28 | 0.40 | 13.15 | 0.44 | |
| 06.05.2015 | O-sjuer nr 4 og BK 1 | B3 | 49.55 | 32 | 12.38 | 18.03 | 4.34 | 13.15 | 0.44 | |
| 03.05.2015 | Freidigstafetten | Løype: 30C | 35.27 | 5 | 0.35 | 12.09 | 0.12 | 12.43 | 0.54 | |
| 29.04.2015 | O-sjuer nr 3 | B3 | 29.25 | 10 | 1.00 | 13.13 | 0.27 | 12.42 | 0.31 | |
| 22.04.2015 | O-sjuer nr 2 og klubbmesterskap sprint | B3/C5 | 12.17 | 15 | – | – | – | – | – | – |
| 15.04.2015 | O-sjuer nr 1 | B3/C5 | 17.56 | 16 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2014 | O-sjuer 8, Rinnleiret | B3 | 16.40 | 6 | 0.00 | 13.09 | 0.00 | 12.51 | 0.30 | |
| 16.08.2014 | Midt-Norsk Mesterskap langdistanse | H60 | 1.10.37 | 7 /13 | 4.13 | 12.19 | 0.44 | 12.39 | 0.59 | |
| 15.08.2014 | Midt-Norsk Mesterskap sprint | H 60- | 17.58 | 6 /24 | 0.01 | 9.08 | 0.01 | 9.18 | 0.11 | – |
| 13.08.2014 | O-sjuer 7, Heståsdalen | B3 | 42.43 | 4 | 2.45 | 12.21 | 0.48 | 12.51 | 0.30 | |
| 25.06.2014 | O-sjuer 6, Rinnbustaden | A4 | 41.47 | 11 | 2.51 | 11.58 | 0.49 | 12.39 | 1.02 | |
| 18.06.2014 | Bygdakamp nr4, Skøynar | B3 | 33.41 | 2 | 0.10 | 11.25 | 0.03 | 12.13 | 0.26 | |
| 11.06.2014 | O-sjuer 5, Staup | B3 | 18.09 | 5 | 0.39 | 12.26 | 0.27 | 12.13 | 0.26 | |
| 28.05.2014 | Bygdakamp nr.2, Frol il | B3 | 41.51 | 3 | 1.02 | 11.10 | 0.17 | 12.30 | 0.30 | |
| 21.05.2014 | O-sjuer 4, Stubbmodalen | B3 | 34.02 | 5 | 1.50 | 13.16 | 0.43 | 12.30 | 0.30 | |
| 07.05.2014 | O-sjuer 3, Børsåsen | B3 | 22.40 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2014 | O-sjuer 2, Håa | B3 | 29.49 | 4 | 1.06 | 13.14 | 0.29 | 12.16 | 0.36 | |
| 28.08.2013 | O-sjuern 9 | B3 | 35.22 | 2 | 2.33 | 10.55 | 0.47 | 11.23 | 0.37 | |
| 12.06.2013 | O-sjuern 7 | B3 | 27.01 | 2 | 0.49 | 11.32 | 0.21 | 11.41 | 0.32 | |
| 08.05.2013 | O-sjuern 5 og Klubbmesterskap | B3 | 35.19 | 2 | 1.36 | 11.40 | 0.32 | 12.07 | 0.34 | |
| 24.04.2013 | O-sjuern 4 | B3 | 40.05 | 2 | 0.36 | 11.06 | 0.10 | 12.06 | 0.37 | |
| 17.04.2013 | O-sjuern 3 og Klubbmesterskap | B3 | 21.42 | 9 | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2013 | O-sjuern 2 | B3 | 33.37 | 18 | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2012 | O-sjuer nr 10 | B3 | 29.44 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2012 | O-sjuer nr. 9 | B3 | 28.24 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2012 | O-sjuer nr 8 | A6 | 26.24 | 17 | 1.00 | 9.16 | 0.21 | – | – | – |
| 15.08.2012 | O-sjuer nr 7 | B3 | 33.02 | 2 | 0.30 | 12.07 | 0.11 | 13.07 | 1.01 | – |
| 20.06.2012 | Bygdakamp 4 | B3 | 32.03 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2012 | O-sjuer nr. 5 | B3 | 30.35 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2012 | O-sjuer nr 4 | Løype: B3 B | 36.52 | 4 | 2.57 | 12.58 | 1.02 | 13.00 | 1.00 | – |
| 09.05.2012 | O-sjuer nr 1 | B3 | – | 21 /55 Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2012 | Klubbmesterskap | H 60- | 29.43 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2011 | O-sjuer nr 10 | A4 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2011 | O-sjuer nr 9 | B3 | 31.42 | 3 /16 | 0.34 | 11.22 | 0.12 | – | – | – |
| 17.08.2011 | O-sjuer nr 7 | B3 | 32.56 | 2 /18 | 0.00 | 13.09 | 0.00 | – | – | – |
| 22.06.2011 | O-sjuer nr 6 | A4 | 50.02 | 8 /11 | 2.19 | 15.10 | 0.42 | – | – | – |