Løperprofil
Nora Aldin
Stora Tuna
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
62 løp
Sprintrankingen
7 løp
B-rankingen
35 løp
C-rankingen
8 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.09
- Løpskapasitet
- 10.23
- O-evne
- 0.46
- Jevnhet ±
- 7,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.08
- Sikkerhet
- 48
- Bommer per løp
- 2,3
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 1 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 63 (sist 17.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0849 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0674 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0769 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0124 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 22,35 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 47,79 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8515 |
| bomVekt | 499,55 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2237 |
| bomStorSigma | 0,7044 |
| antallBom | 122 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0101 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 31,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,018 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,5128 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0011 |
| fartSesongSin | −0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2763,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2968,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.39
- Løpskapasitet
- 7.30
- O-evne
- 0.09
- Jevnhet ±
- 5,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.13
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 0,6
- Typisk bom
- 76 s
- Disk/brutt
- 8 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i juni (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 22.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0782 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0604 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0534 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0281 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,63 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,52 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6854 |
| bomVekt | 61,17 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3243 |
| bomStorSigma | 0,6914 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0806 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 4,43 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8625 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0056 |
| fartSesongSin | −0,0027 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2778,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2836,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.07
- Løpskapasitet
- 9.49
- O-evne
- 1.18
- Jevnhet ±
- 8,0 %
- Usikkerhet ±
- 1.26
- Sikkerhet
- 16
- Bommer per løp
- 2,6
- Typisk bom
- 83 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 35 (sist 12.11.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2653 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2677 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0796 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1215 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,96 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 16,13 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7456 |
| bomVekt | 96,03 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4235 |
| bomStorSigma | 0,8219 |
| antallBom | 59 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0567 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0822 |
| havariVekt | 3,81 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2163 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0033 |
| fartSesongSin | 0,0034 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2308,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2615,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.19
- Løpskapasitet
- 9.00
- O-evne
- 1.19
- Jevnhet ±
- 8,4 %
- Usikkerhet ±
- 2.22
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 73 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 14.11.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3476 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3774 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0839 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2064 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,04 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,68 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9983 |
| bomVekt | 10,36 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,289 |
| bomStorSigma | 0,7233 |
| antallBom | 13 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0463 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0686 |
| havariVekt | 0,3 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8812 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0027 |
| fartSesongSin | −0,0016 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2126,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2438 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.30
- Løpskapasitet
- 8.03
- O-evne
- 1.27
- Jevnhet ±
- 10,0 %
- Usikkerhet ±
- 3.33
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 06.07.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4487 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5295 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1004 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3179 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,21 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9558 |
| bomVekt | 0,49 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4075 |
| bomStorSigma | 0,821 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1925 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2270,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 149 | 20.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång, bom 3.21 | 153 | – |
| Bom over fem minutter | 154 | 20.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång, bom 11.44 | 498 | – |
| Bom over ti minutter | 154 | 20.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång, bom 11.44 | 616 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | SM, ultralång (Swedish League, #8, final) | D18 Elit | 1.52.37 | 33 /58 | 4.46 | 10.31 | 0.27 | 11.09 | 0.46 | |
| 13.09.2026 | SM, lång (Swedish League, #7), final | D18B | 1.10.28 | 22 /47 | 2.32 | 11.00 | 0.24 | 11.11 | 0.46 | |
| 12.09.2026 | SM, lång (Swedish League, #7), kval | D18-2 | 1.01.27 | 19 /32 | 2.55 | 10.27 | 0.30 | 11.11 | 0.46 | |
| 22.08.2026 | SM, medel (Swedish League, #6), final | D18 B-Final | 35.06 | 11 /40 | 2.03 | 10.02 | 0.35 | 11.14 | 0.45 | |
| 21.08.2026 | SM, medel (Swedish League, #6), kval | D18-1 | 31.57 | 12 /26 | 1.00 | 10.10 | 0.19 | 11.14 | 0.45 | |
| 08.08.2026 | Trampen, dag 1, medel | Svart 5,0 | 1.04.10 | 11 /12 | 2.21 | 11.50 | 0.26 | 11.14 | 0.45 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | D18 Elit | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D18 Elit | 53.49 | 101 /120 | 3.23 | 13.47 | 0.52 | 11.20 | 0.47 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D18 Elit | 20.31 | 77 /120 | 0.04 | 10.17 | 0.02 | 11.20 | 0.47 | |
| 22.07.2026 | O-Ringen Göteborg, Elitsprinten | D18 Elit | 20.31 | 77 /120 | 0.04 | 7.37 | 0.01 | 7.55 | 0.12 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D18 Elit | 1.14.22 | 58 /120 | 4.29 | 10.21 | 0.37 | 11.20 | 0.47 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D18 Elit | 1.23.56 | 107 /120 | 16.25 | 13.00 | 2.32 | 11.20 | 0.47 | |
| 16.07.2026 | Tivedsmedeln, dag 1, torsdag | D18 | 49.55 | 5 /12 | 0.54 | 10.26 | 0.11 | 11.20 | 0.47 | |
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | D 17-18 | 16.55 | 6 /12 | 0.05 | 7.25 | 0.02 | 7.55 | 0.12 | |
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | D 17-18 | 1.23.56 | 7 /23 | 6.30 | 12.33 | 0.58 | 11.20 | 0.47 | |
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | D 17-18 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | D 17-18 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2026 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 3, lång | D18 | 1.16.27 | 4 /16 | 2.06 | 10.53 | 0.18 | 11.11 | 0.43 | |
| 23.06.2026 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 2, medel | D18 | 44.21 | 6 /16 | 2.56 | 10.24 | 0.41 | 11.11 | 0.43 | |
| 22.06.2026 | Idrefjällens 3-dagars, etapp 1, medel | D18 | 40.35 | 2 /17 | 0.56 | 10.31 | 0.15 | 11.11 | 0.43 | |
| 06.06.2026 | Swedish League, #5, medel (WRE) + D/H18-20, medel (ej SL/WRE) | D18E | 36.20 | 13 /35 | 1.57 | 10.03 | 0.32 | 11.11 | 0.43 | |
| 05.06.2026 | Ösaträffen, etapp 1, medel | D18 | 43.36 | 24 /34 | 10.35 | 13.34 | 3.17 | 11.11 | 0.43 | |
| 16.05.2026 | DOL-kampen, dag 1 | D21 | 58.54 | 22 /26 | 5.39 | 14.15 | 1.22 | 11.21 | 0.44 | |
| 10.04.2026 | SM, natt (Swedish League, #3) | D18 | 1.15.55 | 61 /77 | 3.44 | 12.23 | 0.37 | 11.16 | 0.43 | |
| 05.04.2026 | Kolmårdsmedeln (Swedish League, #2, WRE) | D18 Elit | 35.58 | 37 /84 | 0.10 | 10.05 | 0.03 | 11.16 | 0.43 | |
| 14.03.2026 | Vårracet, lång | D18 | 53.51 | 9 /20 | 0.44 | 10.12 | 0.08 | 11.15 | 0.44 | |
| 31.01.2026 | SkidO, SM/JSM (Svenska cupen, #5), medel | D18 | 46.49 | 11 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 09.11.2025 | O-event, dag 3 - Zoorientering | D16 | 27.36 | 29 /74 | 0.21 | 11.28 | 0.09 | 11.26 | 0.45 | |
| 08.11.2025 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | D16 | 23.55 | 40 /71 | 2.41 | 9.15 | 1.02 | 8.11 | 0.14 | |
| 07.11.2025 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | D16 | 17.56 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.10.2025 | Daladubbeln, patrull | D16 | 1.24.50 | 55 /143 | 1.35 | 11.42 | 0.13 | 11.26 | 0.46 | |
| 28.09.2025 | Skärmjakten, dag 2, medel | D16 | 33.00 | 3 /6 | 4.42 | 10.59 | 1.34 | 11.27 | 0.47 | |
| 27.09.2025 | Skärmjakten, dag 1, medel | D16 | 35.14 | 6 /10 | 0.32 | 10.52 | 0.10 | 11.27 | 0.47 | |
| 13.09.2025 | Ungdoms-SM, lång | D16 | 59.57 | 22 /96 | 3.21 | 10.22 | 0.35 | 11.27 | 0.47 | |
| 12.09.2025 | Ungdoms-SM, sprint | D16 | 17.48 | 51 /93 | 0.23 | 8.14 | 0.11 | 8.15 | 0.13 | |
| 31.08.2025 | Trampen, dag 2, jaktstart och långdistans | D16 | 1.02.41 | 5 /5 | 5.51 | 11.47 | 1.06 | 11.36 | 0.48 | |
| 30.08.2025 | Trampen, dag 1, medel | D16 | 57.28 | 6 /6 | 8.06 | 15.01 | 2.07 | 11.36 | 0.48 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | D16 | 58.55 | 56 /128 | 2.05 | 11.49 | 0.25 | 11.28 | 0.42 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | D16 | 48.00 | 39 /128 | 2.53 | 10.43 | 0.39 | 11.28 | 0.42 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | D16 | 40.16 | 54 /128 | 2.34 | 11.46 | 0.45 | 11.28 | 0.42 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | D16 | 52.56 | 38 /128 | 2.22 | 10.31 | 0.28 | 11.28 | 0.42 | |
| 08.06.2025 | Ösaträffen, dag 3, medel | D16 | 26.52 | 6 /40 | 0.03 | 10.16 | 0.01 | 11.38 | 0.45 | |
| 07.06.2025 | Ösaträffen, dag 2, lång | D16 | 51.08 | 13 /44 | 0.58 | 11.40 | 0.13 | 11.38 | 0.45 | |
| 06.06.2025 | Ösaträffen, dag 1, medel | D16 | 41.17 | 22 /43 | 1.34 | 12.48 | 0.29 | 11.38 | 0.45 | |
| 01.06.2025 | Swedish League, #7, lång (WRE) + Tour de Medelpad, dag 2 | D16 | 1.00.16 | 19 /49 | 2.54 | 11.02 | 0.32 | 11.38 | 0.45 | |
| 31.05.2025 | Swedish League, #6, medel (WRE) + Tour de Medelpad, dag 1 | D16 | 40.06 | 15 /48 | 1.53 | 10.28 | 0.29 | 11.35 | 0.49 | |
| 30.05.2025 | Faxeträffen, dag 2, medel | D16 | 41.20 | 14 /28 | 4.14 | 11.56 | 1.13 | 11.35 | 0.49 | |
| 29.05.2025 | Swedish League, #5, sprint (WRE) + Faxeträffen, dag 1, sprint | D16 | 17.00 | 14 /25 | 0.04 | 7.58 | 0.02 | 8.05 | 0.14 | |
| 21.04.2025 | Prästtomtadubbeln, dag 2, medel | D16 | 33.49 | 6 /22 | 0.52 | 10.30 | 0.16 | 11.39 | 0.50 | |
| 30.03.2025 | Nyköpingsorienteringen | D16 | 35.26 | 35 /85 | 0.31 | 11.21 | 0.10 | 11.48 | 0.54 | |
| 23.03.2025 | Kringelträffen | D16 | 50.42 | 9 /29 | 5.36 | 12.45 | 1.25 | 11.48 | 0.54 | |
| 10.11.2024 | O-event, dag 3 - Zoorientering | D15 | 24.38 | 34 /101 | 0.17 | 11.14 | 0.08 | 11.55 | 0.56 | |
| 09.11.2024 | O-event, dag 2 - Downhill Sprint | D15 | 19.33 | 39 /92 | 0.48 | 8.09 | 0.20 | 8.04 | 0.17 | – |
| 08.11.2024 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | D15 | 16.39 | 36 /95 | 0.37 | 7.39 | 0.17 | 8.04 | 0.17 | – |
| 20.10.2024 | Daladubbeln, patrull | D16 | 1.09.56 | 65 /180 | 1.39 | 10.42 | 0.15 | 11.58 | 0.58 | |
| 18.10.2024 | Lugnetsprinten | D16 | 23.28 | 21 /36 | 4.28 | 9.42 | 1.51 | – | – | – |
| 28.09.2024 | Skärmjakten, dag 1, lång | D16 | 55.00 | 3 /8 | 4.01 | 11.10 | 0.49 | 12.04 | 0.59 | |
| 22.09.2024 | Swedish League, #11, jaktstartsfinal, förkortad lång + Tuna Ting, medel | D16 | 31.28 | 32 /43 | 2.07 | 11.54 | 0.48 | 12.04 | 0.59 | |
| 21.09.2024 | Swedish League, #10, medel (WRE) + Tuna Ting, lång | D16 | 57.11 | 29 /38 | 2.08 | 12.22 | 0.28 | 12.04 | 0.59 | |
| 15.09.2024 | DM, lång, Dalarna | D16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2024 | Veteran-SM, ultralång distans + ungdom och öppna | D16 | 1.15.50 | 6 /8 | 18.02 | 15.08 | 3.36 | 12.10 | 1.00 | |
| 01.08.2024 | Stjärnorpsmedeln | D16 | 35.54 | 6 /13 | 2.15 | 11.24 | 0.43 | 12.10 | 1.00 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | D15 | 58.07 | 51 /135 | 3.27 | 11.50 | 0.42 | 12.09 | 0.53 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | D15 | 37.53 | 66 /135 | 0.21 | 12.21 | 0.07 | 12.09 | 0.53 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | D15 | 59.27 | 86 /135 | 5.30 | 13.55 | 1.17 | 12.09 | 0.53 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | D15 | 32.58 | 33 /135 | 1.43 | 11.00 | 0.34 | 12.09 | 0.53 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | D15 | 59.02 | 46 /131 | 0.41 | 11.22 | 0.08 | 12.09 | 0.53 | |
| 30.06.2024 | 3+3 i Sälen, etapp 3, medel | D16 | 38.49 | 16 /52 | 2.17 | 11.39 | 0.41 | 12.19 | 1.07 | |
| 29.06.2024 | 3+3 i Sälen, etapp 2, lång | D16 | 57.09 | 25 /52 | 1.01 | 12.22 | 0.13 | 12.19 | 1.07 | |
| 28.06.2024 | 3+3 i Sälen, etapp 1, medel | D16 | 37.57 | 21 /50 | 5.33 | 12.47 | 1.52 | 12.19 | 1.07 | |
| 08.06.2024 | Ösaträffen, dag 3, medel | D16 | 45.10 | 18 /31 | 6.16 | 13.04 | 1.49 | 12.19 | 1.07 | |
| 07.06.2024 | Ösaträffen, dag 2, lång | D16 | 58.08 | 9 /32 | 2.11 | 10.39 | 0.24 | 12.19 | 1.07 | |
| 06.06.2024 | Ösaträffen, dag 1, medel | D16 | 55.53 | 19 /32 | 9.46 | 13.49 | 2.25 | 12.19 | 1.07 | |
| 19.05.2024 | Fäbodloppet, dag 2, medel | D16 | 49.03 | 9 /14 | 7.44 | 13.33 | 2.08 | 12.33 | 1.17 | – |
| 18.05.2024 | Fäbodloppet, dag 1, medel | D16 | 43.24 | 6 /13 | 8.23 | 12.57 | 2.30 | 12.33 | 1.17 | – |
| 09.05.2024 | Swedish League, #4, medel (WRE) + Närkekvartetten, dag 1, medel | D16 | 40.25 | 60 /87 | 3.25 | 12.39 | 1.04 | 12.33 | 1.17 | – |
| 01.05.2024 | Silverjakten | D16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.04.2024 | Kolmårdsdubbeln, dag 1, medel | D16 | 42.35 | 5 /20 | 0.21 | 10.49 | 0.05 | – | – | – |
| 04.02.2024 | Svenska cupen, lång + Kårekampen SkidO | D16 | 1.13.22 | 11 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 14.01.2024 | SkidO, Svenska cupen (endast juniorer), medel + Svenska SkidO-träffen | D16 | 43.03 | 21 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 13.01.2024 | SkidO, Svenska cupen (endast juniorer), sprint + Svenska SkidO-träffen | D16 | 20.17 | 17 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 12.11.2023 | O-event, dag 3 - Zoorientering | D14 | 22.41 | 36 /98 | 0.13 | 12.06 | 0.07 | 12.14 | 1.12 | |
| 11.11.2023 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | D14 | 16.25 | 16 /91 | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2023 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | D14 | 16.48 | 24 /86 | – | – | – | – | – | – |
| 15.10.2023 | Daladubbeln, patrull | D14 | 1.11.51 | 49 /248 | 2.19 | 10.48 | 0.21 | 12.12 | 1.14 | |
| 13.10.2023 | Lugnetsprinten | D14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2023 | Skärmjakten, dag 1, lång | D14 | 28.51 | 5 /9 | 0.17 | 10.01 | 0.06 | 12.16 | 1.16 | |
| 23.09.2023 | DM, medel, Dalarna | D14 | 26.42 | 4 /14 | 0.56 | 11.08 | 0.23 | 12.16 | 1.16 | |
| 17.09.2023 | Golden Weekend, dag 2 | D14 | 47.39 | 19 /24 | 4.59 | 14.45 | 1.33 | 12.16 | 1.16 | |
| 16.09.2023 | Golden Weekend, dag 1 | D14 | 26.17 | 3 /23 | 0.12 | 10.09 | 0.05 | 12.16 | 1.16 | |
| 03.09.2023 | DM, lång, Dalarna | D14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2023 | IFK Mora OK, dag 2, medel | D14 | 27.46 | 4 /10 | 0.15 | 10.09 | 0.05 | 12.29 | 1.24 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | D14 | 42.54 | 41 /114 | 4.21 | 12.05 | 1.14 | 12.42 | 1.27 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | D14 | 38.27 | 43 /114 | 3.00 | 12.09 | 0.57 | 12.42 | 1.27 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | D14 | 46.51 | 50 /114 | 1.21 | 12.50 | 0.22 | 12.42 | 1.27 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | D14 | 55.29 | 60 /114 | 8.26 | 13.28 | 2.03 | 12.42 | 1.27 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | D14 | 45.03 | 31 /114 | 1.47 | 11.02 | 0.26 | 12.42 | 1.27 | |
| 16.07.2023 | Hallands 3-dagars, etapp 3, lång, jaktstart | D14 | 40.24 | 6 /32 | 1.17 | 11.45 | 0.22 | 12.42 | 1.27 | |
| 15.07.2023 | Hallands 3-dagars, etapp 2, lång | D14 | 37.10 | 7 /36 | 1.25 | 11.15 | 0.26 | 12.42 | 1.27 | |
| 14.07.2023 | Hallands 3-dagars, etapp 1, medel | D14 | 42.10 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | 3+3 i Sälen | D14 | 29.18 | 4 /31 | 0.11 | 10.28 | 0.04 | 12.42 | 1.27 | |
| 01.07.2023 | 3+3 i Sälen | D14 | 57.13 | 26 /31 | 12.04 | 15.36 | 3.17 | 12.42 | 1.27 | |
| 30.06.2023 | 3+3 i Sälen | D14 | 29.21 | 13 /31 | 0.17 | 11.30 | 0.07 | 12.53 | 1.36 | |
| 05.06.2023 | Ösaträffen, dag 3, medel | D14 | 30.56 | 14 /43 | 0.53 | 11.10 | 0.19 | 12.53 | 1.36 | |
| 04.06.2023 | Ösaträffen, dag 2, lång | D14 | 46.50 | 20 /44 | 2.00 | 12.39 | 0.32 | 12.53 | 1.36 | |
| 14.05.2023 | OL-touren Falun, lång | D14 | 38.50 | 6 /19 | 3.15 | 11.53 | 1.00 | 13.03 | 1.52 | |
| 13.05.2023 | OL-touren Falun, medel | D14 | 31.27 | 6 /17 | 5.56 | 13.21 | 2.31 | 13.03 | 1.52 | |
| 07.04.2023 | Påsk-OL | D14 | 43.17 | 12 /24 | 2.27 | 12.33 | 0.43 | 13.11 | 1.56 | |
| 13.11.2022 | O-event, dag 3, Zoorientering | D13 | 20.29 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 12.11.2022 | O-event, dag 2, Downhill sprint | D13 | 22.02 | 16 /77 | – | – | – | – | – | – |
| 11.11.2022 | O-event, dag 1, Sprint by Night | D13 | 20.31 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2022 | Daladubbeln, patrull | D14 | 1.20.15 | 123 /246 | 4.58 | 12.59 | 0.48 | 13.34 | 2.10 | |
| 11.09.2022 | SM, publiktävling (Bjursåsluffen) | D14 | 45.51 | 5 /18 | 2.54 | 12.30 | 0.47 | 13.34 | 2.07 | |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D13 | 54.31 | 55 /134 | 6.22 | 13.46 | 1.36 | 13.58 | 2.15 | |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | D13 | 35.09 | 57 /133 | 7.42 | 15.15 | 3.21 | 13.58 | 2.15 | |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | D13 | 1.00.19 | 72 /134 | 13.27 | 15.03 | 3.21 | 13.58 | 2.15 | |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | D13 | 59.04 | 66 /135 | 3.48 | 11.08 | 0.43 | 13.58 | 2.15 | |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D13 | 42.59 | 25 /134 | 3.01 | 11.21 | 0.48 | 13.58 | 2.15 | |
| 06.06.2022 | Ösaträffen, dag 3, medel | D14 | 32.10 | 25 /38 | 4.58 | 13.47 | 2.08 | 13.57 | 2.08 | |
| 05.06.2022 | Ösaträffen, dag 2, medel | D14 | 34.25 | 28 /43 | 2.56 | 13.35 | 1.09 | 13.57 | 2.08 | |
| 04.06.2022 | Ösaträffen, dag 1, lång + Veteran-SM, ultralång | D14 | 49.49 | 27 /44 | 5.28 | 13.36 | 1.29 | 13.57 | 2.08 | |
| 01.05.2022 | Fäbodloppet dag 2 | D14 | 42.01 | 12 /20 | 6.59 | 13.58 | 2.19 | 13.47 | 2.13 | |
| 30.04.2022 | Fäbodloppet dag 1 | D14 | 26.13 | 6 /23 | 0.21 | 10.41 | 0.09 | 13.41 | 1.59 | – |
| 23.04.2022 | Kvarnsvedsträffen | D14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 17.04.2022 | Kolmårdsdubbeln, dag 1, medel | D14 | 1.01.20 | 8 /15 | 12.51 | 15.42 | 3.17 | 13.41 | 1.59 | – |
| 14.11.2021 | O-event, dag 3, Zoorienteringen | D12 | 16.05 | 17 /67 | 0.09 | 11.13 | 0.06 | 11.56 | 1.01 | |
| 13.11.2021 | O-event, dag 2, Downhill Sprint | D12 | 24.36 | 23 /44 | – | – | – | – | – | – |
| 12.11.2021 | O-event, dag 1, Sprint by Night | D12 | 15.55 | 27 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 03.10.2021 | Tuna Ting, medel | D12 | 26.49 | 4 /8 | 0.38 | 11.16 | 0.16 | 12.07 | 1.11 | |
| 02.10.2021 | Tuna Ting, lång | D12 | 34.20 | 8 /12 | 3.46 | 12.26 | 1.22 | 12.07 | 1.11 | |
| 15.08.2021 | Världscupen, publiktävling, dag 3, medel | D12 | 23.06 | 4 /8 | 0.41 | 13.06 | 0.23 | 12.35 | 1.09 | |
| 14.08.2021 | Världscupen, publiktävling, dag 2, lång | D12 | 30.41 | 8 /11 | 5.05 | 13.41 | 2.16 | 12.35 | 1.09 | |
| 13.08.2021 | Världscupen, publiktävling, dag 1, medel | D12 | 31.08 | 3 /10 | 2.24 | 11.12 | 0.52 | 12.35 | 1.09 | |
| 11.07.2021 | Fäbodloppet 2-dagars, dag 2 | D12 | 23.20 | 6 /15 | 0.30 | 12.03 | 0.15 | 12.20 | 0.48 | – |
| 10.07.2021 | Fäbodloppet 2-dagars, dag 1 | D12 | 41.41 | 6 /17 | 3.07 | 11.12 | 0.50 | 12.20 | 0.48 | – |
| 07.07.2019 | Sommerløpene i Nord-Østerdal - Dølaspretten Dalsbygda | D 9-10 | 27.54 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.07.2019 | Sommerløpene i Nord-Østerdal - Mellomdistanse Os | D -10 | 24.07 | – | 0.41 | 12.52 | 0.22 | – | – | – |
| 05.07.2019 | Sommerløpene i Nord-Østerdal - Sprint Røros | D -10 | 15.38 | – | – | – | – | – | – | – |