Løperprofil
Megan Mitchell
Halden
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.56
- Løpskapasitet
- 7.12
- O-evne
- 0.43
- Jevnhet ±
- 7,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.30
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 61 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,6 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i januar (±1,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 13 (sist 09.07.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4499 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,471 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0774 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0606 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,94 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 7,92 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9964 |
| bomVekt | 98,25 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1068 |
| bomStorSigma | 0,5396 |
| antallBom | 30 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0641 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0708 |
| havariVekt | 4,07 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0083 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,678 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0108 |
| fartSesongSin | −0,0009 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1918,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2111,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.00
- Løpskapasitet
- 5.48
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 5,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.29
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 65 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 23.03.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3349 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,397 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0543 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0776 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,38 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,79 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0709 |
| bomVekt | 22,41 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1735 |
| bomStorSigma | 0,6587 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0536 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 0,75 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,497 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0005 |
| fartSesongSin | −0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2149,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2225,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 56 | 23.03.2025 Blåveissprinten, bom 2.12 | 146 | – |
| Bom over fem minutter | 280 | hele karrieren siden 2019 | 280 | – |
| Bom over ti minutter | 280 | hele karrieren siden 2019 | 280 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.07.2025 | World Orienteering Championships 2025 Kuopio Finland - Middle Distance 9.7.2025 | WOMEN | 42.26 | 25 /55 | 2.50 | 7.57 | 0.32 | 8.01 | 0.40 | |
| 08.07.2025 | World Orienteering Championships 2025 Kuopio Finland - Middle qualification 8.7.2025 | WOMEN-1 | 27.24 | 5 /33 | 0.57 | 7.26 | 0.15 | 8.01 | 0.40 | |
| 01.05.2025 | Swedish League, #3, medel (WRE) | W21 | 44.57 | 62 /102 | 1.27 | 8.23 | 0.16 | 7.57 | 0.40 | |
| 23.03.2025 | Blåveissprinten | D 21- | 36.58 | 14 /29 | 4.37 | 5.56 | 0.45 | 5.49 | 0.14 | |
| 21.03.2025 | HSK Tiomila Night Selection Race | Women | 49.20 | 10 /28 | 4.25 | 8.31 | 0.46 | 7.48 | 0.44 | |
| 04.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 4 | W21E | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 3 WRE | W21E | 26.39 | 1 /75 | 1.19 | 6.59 | 0.21 | 7.48 | 0.44 | |
| 02.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 2 | W21E | 19.05 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 02.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 2 Night Sprint | W21E | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 1 WRE | W21E | 36.25 | 3 /80 | 3.31 | 7.36 | 0.44 | 7.48 | 0.44 | |
| 01.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 1 Night Sprint | W21E | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.02.2025 | Maximus O Meeting 2025 - Chassing/Caza | W-ELITE | 36.10 | 5 /68 | 2.07 | 7.05 | 0.25 | 7.46 | 0.46 | |
| 17.02.2025 | Maximus O Meeting 2025 - Sprint | W-ELITE | 11.58 | 1 /66 | 0.02 | 5.27 | 0.01 | 6.01 | 0.12 | – |
| 16.02.2025 | Maximus O Meeting 2025 - Middle/Media | W-ELITE | 35.35 | 5 /89 | 3.06 | 7.32 | 0.39 | 7.46 | 0.46 | |
| 15.02.2025 | Maximus O Meeting 2025 - Long/Larga | W-ELITE | 1.24.18 | 1 /80 | 6.08 | 6.53 | 0.30 | 7.46 | 0.46 | |
| 14.04.2024 | Halden O-Meeting Lang | D 21 WRE | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.04.2024 | Halden O-Meeting Mellom | D 21 WRE | 33.48 | 3 /78 | 2.29 | 7.28 | 0.33 | 8.36 | 1.03 | – |
| 09.04.2024 | HSK Tiomila Night Selection Race | Women | 59.02 | 2 /10 | 4.55 | 7.58 | 0.40 | 8.36 | 1.03 | – |
| 12.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 3 | WE | 29.17 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 10.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 1 | WE | 40.21 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 03.04.2022 | SUN WRE Sprint & City Race | W ELITE | 16.23 | 1 /98 | 0.03 | 5.36 | 0.01 | – | – | – |
| 07.07.2019 | VM granskingsløp mellom / WOC Selection races middle | D21E-NOR | 38.45 | 14 /52 | 2.21 | 8.10 | 0.30 | 9.41 | 1.18 | – |
| 05.07.2019 | VM granskingsløp lang / WOC Selection races long | D21E-NOR | 1.31.45 | 15 /44 | 6.51 | 8.26 | 0.38 | 9.41 | 1.18 | – |