Løperprofil
Julia Cotting
OLG Stäfa
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.53
- Løpskapasitet
- 11.36
- O-evne
- 1.17
- Jevnhet ±
- 7,9 %
- Usikkerhet ±
- 4.40
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 88 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 13.08.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0253 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3353 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0786 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3088 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,22 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0039 |
| bomVekt | 0,8 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,475 |
| bomStorSigma | 0,8287 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,049 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0758 |
| havariVekt | 0,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3086,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3427,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.55
- Løpskapasitet
- 7.43
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 5,8 %
- Usikkerhet ±
- 2.47
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 67 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 12.08.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0487 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1616 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3004 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,22 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0087 |
| bomVekt | 0,8 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2076 |
| bomStorSigma | 0,6955 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 0,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2862,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2938,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.40
- Løpskapasitet
- 11.38
- O-evne
- 2.02
- Jevnhet ±
- 8,2 %
- Usikkerhet ±
- 2.53
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 106 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 29.07.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0949 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0615 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0821 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1914 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,03 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,81 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9331 |
| bomVekt | 4,26 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6612 |
| bomStorSigma | 0,7942 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0564 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0837 |
| havariVekt | 0,13 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2737,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3214,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 9 | 29.07.2022 O-Ringen Uppsala, etapp 4, bom 2.50 | 15 | – |
| Bom over fem minutter | 56 | hele karrieren siden 2019 | 56 | – |
| Bom over ti minutter | 56 | hele karrieren siden 2019 | 56 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | Etappstart Medelsvår 4,0 | 38.41 | 35 /140 | 4.49 | 13.17 | 1.39 | 12.57 | 1.34 | – |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | Etappstart Medelsvår 4,0 | 55.47 | 30 /135 | 5.45 | 13.01 | 1.20 | 12.57 | 1.34 | – |
| 15.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 4 | OpenA2 | 31.40 | 5 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 13.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 2 | W -16 | 49.15 | 34 /38 | 5.30 | 18.02 | 2.01 | – | – | – |
| 12.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 1 | W -16 | 24.45 | 25 /29 | 1.14 | 10.27 | 0.31 | – | – | – |