Løperprofil
Ulla Engelby
OK Pan Kristianstad
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
74 løp
Sprintrankingen
16 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 17.20
- Løpskapasitet
- 16.11
- O-evne
- 1.08
- Jevnhet ±
- 10,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.26
- Sikkerhet
- 40
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 83 s
- Disk/brutt
- 2 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,6 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mars (±1,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 73 (sist 01.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3572 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3405 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0996 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0246 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 9,1 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 39,6 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0072 |
| bomVekt | 282,25 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4212 |
| bomStorSigma | 0,7414 |
| antallBom | 151 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0233 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0743 |
| havariVekt | 17,28 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0231 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,094 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0031 |
| fartSesongSin | −0,018 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4309,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4612,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.31
- Løpskapasitet
- 9.25
- O-evne
- 0.06
- Jevnhet ±
- 4,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.12
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 0,5
- Typisk bom
- 62 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 17 (sist 18.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1515 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1371 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0479 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0211 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,63 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,17 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,5347 |
| bomVekt | 82,19 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1264 |
| bomStorSigma | 0,6278 |
| antallBom | 10 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0364 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0844 |
| havariVekt | 4,99 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0066 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,5459 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0021 |
| fartSesongSin | −0,001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3494,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3530,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 18.24
- Løpskapasitet
- 17.14
- O-evne
- 1.10
- Jevnhet ±
- 9,8 %
- Usikkerhet ±
- 2.10
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 75 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 27.07.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,297 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3054 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0984 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,111 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,29 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,83 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8211 |
| bomVekt | 9,06 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3228 |
| bomStorSigma | 0,6799 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0527 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0836 |
| havariVekt | 0,71 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | 0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4056,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4331,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.54
- Løpskapasitet
- 14.38
- O-evne
- 1.16
- Jevnhet ±
- 8,2 %
- Usikkerhet ±
- 3.17
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 76 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 30.07.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1386 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0317 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0823 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1875 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,04 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,22 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,928 |
| bomVekt | 6,83 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3283 |
| bomStorSigma | 0,7093 |
| antallBom | 8 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0469 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0686 |
| havariVekt | 0,2 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3457,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3755,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 30 | 01.05.2026 OK Älmes vårtävling, bom 2.32 | 113 | – |
| Bom over fem minutter | 447 | 13.02.2024 Portugal "O" Meeting 2024 - Day 4, bom 6.57 | 447 | – |
| Bom over ti minutter | 852 | 16.07.2022 WMOC 2022 Long Final, bom 10.05 | 852 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.2026 | Veteran-SM, sprint | D70 | 11.58 | 5 /40 | 0.24 | 9.04 | 0.18 | 9.29 | 0.06 | |
| 30.06.2026 | JWOC O-Tour, 2-days, etapp 1, sprint | D70 | 18.56 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2026 | OK Älmes vårtävling | D70 | 58.42 | 8 /13 | 5.12 | 22.53 | 2.02 | 16.57 | 1.06 | |
| 11.04.2026 | FK Åsen medel | D70 | 46.51 | 6 /6 | 6.17 | 21.18 | 2.51 | 16.41 | 1.06 | |
| 06.04.2026 | Tyringerundan | D70 | 45.06 | 5 /9 | 1.33 | 16.55 | 0.35 | 16.41 | 1.06 | |
| 08.03.2026 | Hallandspremiären, lång | D70 | 33.04 | 8 /22 | 4.16 | 16.05 | 2.05 | 16.15 | 1.04 | |
| 07.03.2026 | Hallandspremiären, medel | D70 | 37.46 | 3 /22 | 1.50 | 14.06 | 0.41 | 16.15 | 1.04 | |
| 17.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Long Distance | W70 | 49.39 | 9 /44 | 6.02 | 16.08 | 1.58 | 16.21 | 1.04 | |
| 16.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Middle Distance GOLD WRE | W70 | 33.10 | 14 /47 | 4.29 | 16.45 | 2.16 | 16.21 | 1.04 | |
| 16.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Night Sprint | W70 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Lond Distance | W70 | 48.53 | 14 /45 | 1.49 | 16.08 | 0.36 | 16.21 | 1.04 | |
| 14.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Middle GOLD WRE | W70 | 35.53 | 9 /47 | 0.45 | 15.24 | 0.19 | 16.21 | 1.04 | |
| 13.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Sprint GOLDWRE | W70 | 18.57 | 7 /38 | 0.33 | 9.29 | 0.17 | 9.25 | 0.06 | |
| 24.10.2025 | Höst Open sprint 2025 | D70 | 17.27 | 2 /24 | 0.07 | 9.23 | 0.04 | 9.18 | 0.07 | |
| 14.09.2025 | Veteran-SM, lång | D70 | 33.33 | 17 /89 | 1.13 | 14.26 | 0.31 | 16.32 | 1.08 | |
| 13.09.2025 | Veteran-SM, medel | D70 | 32.45 | 38 /95 | 1.17 | 16.21 | 0.38 | 16.32 | 1.08 | |
| 12.09.2025 | Veteran-SM, sprint | D70 | 12.36 | 5 /67 | 0.26 | 8.57 | 0.18 | 9.17 | 0.08 | |
| 16.07.2025 | Österlens 3-kvällars, kväll 3 | D70 | 42.26 | 7 /15 | 5.30 | 17.56 | 2.19 | 16.36 | 1.10 | |
| 15.07.2025 | Österlens 3-kvällars, kväll 2 | D70 | 44.08 | 7 /16 | 0.01 | 17.00 | 0.00 | 16.36 | 1.10 | |
| 14.07.2025 | Österlens 3-kvällars, kväll 1 | D70 | 31.41 | 8 /17 | 1.46 | 16.57 | 0.57 | 16.36 | 1.10 | |
| 15.06.2025 | Tre skåningar och en dansk, etapp 4 | D70 | 20.07 | 2 /17 | 0.26 | 12.41 | 0.16 | 16.31 | 1.11 | |
| 14.06.2025 | Tre skåningar och en dansk, etapp 2 | D70 | 24.07 | 6 /16 | 2.01 | 15.02 | 1.15 | 16.31 | 1.11 | |
| 14.06.2025 | Tre skåningar och en dansk, etapp 3 | D70 | 24.20 | 5 /16 | 2.45 | 15.45 | 1.47 | 16.31 | 1.11 | |
| 13.06.2025 | Tre skåningar och en dansk, etapp 1 | D70 | 16.49 | 2 /17 | 0.09 | 8.45 | 0.05 | 9.17 | 0.09 | |
| 29.03.2025 | Vårdubbeln, medel | D70 | 36.54 | 3 /8 | 1.05 | 14.50 | 0.26 | 16.43 | 1.16 | |
| 23.03.2025 | Våryran, medel och ungdom lång | D70 | 41.37 | 5 /6 | 2.42 | 19.25 | 1.16 | 16.43 | 1.16 | |
| 04.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 4 | W70 | 43.54 | 19 /76 | 3.04 | 15.56 | 1.07 | 16.43 | 1.16 | |
| 03.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 3 WRE | W70 | 40.28 | 26 /80 | 0.58 | 17.36 | 0.25 | 16.43 | 1.16 | |
| 02.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 2 | W70 | 37.24 | 11 /76 | 3.15 | 15.18 | 1.20 | 16.43 | 1.16 | |
| 01.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 1 WRE | W70 | 36.04 | 16 /79 | 3.54 | 15.33 | 1.41 | 16.43 | 1.16 | |
| 04.08.2024 | WMOC Sprint Final, 4.8.2024 | W70A | 17.13 | 26 /80 | 2.28 | 10.15 | 1.28 | 9.12 | 0.09 | |
| 03.08.2024 | WMOC Sprint Qualification, 3.8.2024 | W70-1 | 13.37 | 4 /49 | 0.02 | 9.10 | 0.01 | 9.12 | 0.09 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | 3-dagars Medelsvår 3,3 | 54.41 | 18 /84 | 1.39 | 15.10 | 0.27 | 17.49 | 0.52 | – |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | 3-dagars Medelsvår 3,3 | 1.00.09 | 39 /84 | 1.50 | 19.49 | 0.36 | 17.49 | 0.52 | – |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | 3-dagars Medelsvår 3,3 | 55.54 | 32 /84 | 2.42 | 17.56 | 0.52 | 17.49 | 0.52 | – |
| 17.07.2024 | Österlens 3-kvällars, kväll 3 | D70 | 33.38 | 5 /17 | 3.06 | 16.10 | 1.29 | 16.42 | 1.24 | |
| 16.07.2024 | Österlens 3-kvällars, kväll 2 | D70 | 38.28 | 4 /17 | 2.22 | 15.47 | 0.58 | 16.42 | 1.24 | |
| 15.07.2024 | Österlens 3-kvällars, kväll 1 | D70 | 39.11 | 4 /18 | 7.01 | 15.42 | 2.49 | 16.42 | 1.24 | |
| 10.03.2024 | Hallandspremiären, lång | D70 | 39.13 | 6 /16 | 2.22 | 15.34 | 0.56 | 16.54 | 1.23 | |
| 09.03.2024 | Hallandspremiären, medel | D70 | 34.03 | 5 /17 | 2.10 | 15.00 | 0.57 | 16.54 | 1.23 | |
| 13.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 4 | W65 | 1.32.21 | 25 /43 | 18.55 | 20.58 | 4.18 | 16.54 | 1.25 | |
| 12.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 3 | W65 | 59.56 | 26 /45 | 12.16 | 19.49 | 4.03 | 16.54 | 1.25 | |
| 11.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 2 | W65 | 57.11 | 16 /45 | 8.07 | 16.14 | 2.18 | 16.54 | 1.25 | |
| 10.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 1 | W65 | 45.44 | 26 /47 | 8.39 | 19.30 | 3.41 | 16.54 | 1.25 | |
| 10.09.2023 | Veteran-SM, lång, med Tivedstrippeln, dag 3 | D65 | 1.27.05 | 43 /62 | 5.43 | 18.20 | 1.12 | 16.45 | 1.13 | |
| 09.09.2023 | Veteran-SM, medel, med Tivedstrippeln, dag 2 | D65 | 1.11.54 | 48 /71 | 12.42 | 22.07 | 3.54 | 16.45 | 1.13 | |
| 18.08.2023 | WMOC 2023 Long Final | W65-A | 1.17.15 | 72 /80 | 0.41 | 18.17 | 0.10 | 16.20 | 1.08 | |
| 16.08.2023 | WMOC 2023 Middle Final | W65-A | 46.44 | 64 /81 | 4.09 | 17.34 | 1.34 | 16.20 | 1.08 | |
| 15.08.2023 | WMOC 2023 Forest Qualificatio | W65-3 | 1.04.20 | 22 /61 | 7.22 | 16.31 | 1.53 | 16.20 | 1.08 | |
| 13.08.2023 | WMOC 2023 Sprint Final | W65-A | 13.22 | 24 /81 | 0.02 | 8.44 | 0.01 | 8.54 | 0.09 | |
| 12.08.2023 | WMOC 2023 Sprint Qualification | W65-1 | 13.44 | 9 /60 | 0.01 | 8.26 | 0.01 | 8.54 | 0.09 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | D65 Motion | 56.51 | 4 /23 | 7.50 | 17.44 | 2.27 | 16.11 | 1.10 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | D65 Motion | 31.36 | 2 /23 | 0.07 | 13.52 | 0.03 | 16.11 | 1.10 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | D65 Motion | 45.55 | 3 /23 | 4.25 | 15.43 | 1.31 | 16.11 | 1.10 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | D65 Motion | 55.06 | 6 /23 | 3.40 | 17.39 | 1.10 | 16.11 | 1.10 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | D65 Motion | 46.55 | 2 /23 | 1.32 | 14.35 | 0.29 | 16.11 | 1.10 | |
| 19.07.2023 | Österlens 3-kvällars, etapp 3 | D65 | 45.36 | 9 /15 | 8.13 | 18.14 | 3.17 | 16.11 | 1.10 | |
| 18.07.2023 | Österlens 3-kvällars, etapp 2 | D65 | 41.27 | 5 /13 | 4.31 | 16.17 | 1.46 | 16.11 | 1.10 | |
| 17.07.2023 | Österlens 3-kvällars, etapp 1 | D65 | 41.34 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2023 | DM, sprint, Halland | D65 | 13.58 | 1 /9 | 0.07 | 8.55 | 0.04 | 9.15 | 0.10 | |
| 16.04.2023 | Göingefejden | D65 | 50.16 | 3 /4 | 1.05 | 14.46 | 0.19 | 16.08 | 1.08 | |
| 08.04.2023 | Härlövs IF | D65 | 55.54 | 4 /8 | 2.43 | 15.31 | 0.45 | 16.08 | 1.08 | |
| 19.03.2023 | Laxträffen | D65 | 47.15 | 3 /4 | 1.30 | 15.22 | 0.29 | 15.56 | 1.13 | |
| 18.03.2023 | Trenneträffen | D65 | 49.16 | 2 /4 | 2.10 | 16.35 | 0.44 | 15.56 | 1.13 | |
| 12.03.2023 | Hallandspremiären, lång | D65 | 48.41 | 4 /16 | 3.47 | 13.24 | 1.02 | 15.56 | 1.13 | |
| 11.03.2023 | Hallandspremiären, medel | D65 | 40.36 | 8 /21 | 3.13 | 14.35 | 1.09 | 15.56 | 1.13 | |
| 21.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 4 | W65 | 47.47 | 13 /69 | 4.47 | 13.57 | 1.24 | 16.04 | 1.21 | |
| 20.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 3 | W65 | 29.43 | 10 /70 | 0.07 | 14.01 | 0.03 | 16.04 | 1.21 | |
| 19.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 2 | W65 | 50.08 | 15 /68 | 4.20 | 14.56 | 1.17 | 16.04 | 1.21 | |
| 19.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Night Sprint | W65 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 1 | W65 | 27.39 | 14 /70 | 0.28 | 14.18 | 0.14 | 16.04 | 1.21 | |
| 25.09.2022 | Vilselöpet + DM, ultralång, Blekinge och Skåne | D65 DM Skåne | 1.50.00 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Veteran-SM, lång | D65 | 1.00.18 | 36 /46 | 2.03 | 16.38 | 0.34 | 16.54 | 1.35 | |
| 17.09.2022 | Veteran-SM, medel | D65 | 46.38 | 41 /56 | 5.51 | 19.51 | 2.29 | 16.54 | 1.35 | |
| 16.09.2022 | Veteran-SM, sprint | D65 | 13.00 | 9 /35 | 0.49 | 9.03 | 0.34 | 9.11 | 0.11 | |
| 03.09.2022 | DM, medel, Skåne | D65 | 46.18 | 2 /3 | 7.48 | 19.19 | 3.15 | 16.54 | 1.35 | |
| 28.08.2022 | Vienna O Challenge 2022 Donaupark | Women 60+ | 21.08 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2022 | Vienna O Challenge 2022 Schottentor | Women 60+ | 19.10 | 3 /11 | 0.41 | 14.06 | 0.30 | 16.23 | 1.36 | |
| 26.08.2022 | Vienna O Challenge 2022 Monte Laa | Women 60+ | 23.04 | 3 /14 | 2.44 | 16.19 | 1.56 | 16.23 | 1.36 | |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | 3-dagars Lätt 5,0 | 1.03.30 | 4 /15 | 3.32 | 12.45 | 0.43 | 13.22 | 0.53 | – |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | 3-dagars Lätt 5,0 | 51.29 | 3 /15 | 2.24 | 12.21 | 0.35 | 13.22 | 0.53 | – |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | 3-dagars Lätt 5,0 | 1.10.51 | 6 /15 | 3.18 | 13.02 | 0.36 | 13.22 | 0.53 | – |
| 20.07.2022 | Österlens 3-kvällars | D65 | 31.12 | 8 /16 | 1.11 | 14.59 | 0.34 | 16.37 | 1.48 | |
| 16.07.2022 | WMOC 2022 Long Final | W65-A | 1.19.32 | 60 /83 | 16.24 | 20.37 | 4.15 | 16.37 | 1.48 | |
| 14.07.2022 | WMOC 2022 Middle Final | W65-A | 1.06.02 | 69 /81 | 16.42 | 21.42 | 5.29 | 16.37 | 1.48 | |
| 13.07.2022 | WMOC 2022 Forest Qualification | W65-1 | 1.02.30 | 20 /56 | 6.27 | 15.34 | 1.36 | 16.37 | 1.48 | |
| 11.07.2022 | WMOC 2022 Sprint Final | W65-A | 20.29 | 48 /81 | 3.26 | 10.58 | 1.50 | 9.21 | 0.12 | |
| 10.07.2022 | WMOC 2022 Sprint Qualification | W65-3 | 18.23 | 19 /55 | 1.53 | 10.01 | 1.02 | 9.21 | 0.12 | |
| 19.06.2022 | Tre skåningar och en dansk | D65 | 20.07 | 3 /19 | 0.38 | 13.52 | 0.26 | 16.21 | 1.17 | |
| 17.06.2022 | Tre skåningar och en dansk | D65 | 17.10 | 4 /19 | 0.28 | 13.17 | 0.22 | 16.21 | 1.17 | |
| 26.05.2022 | Världscupen i Borås, publiktävling, dag 1, sprint | D65 | 18.35 | 2 /8 | 0.34 | 9.11 | 0.17 | 9.34 | 0.08 | |
| 14.05.2022 | Oxiesprinten | D60 | 18.36 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2022 | Sydsvenska mästerskapen, publiktävling, förlängd medel | D65 | 47.30 | 4 /5 | 0.50 | 16.01 | 0.17 | 17.38 | 1.24 | |
| 18.04.2022 | Spring Knutstorp | D65 | 54.13 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2022 | Swedish League, #1, medel (WRE) + Ryssbergsdubbeln, medel | D65 | 50.19 | 5 /9 | 3.44 | 19.30 | 1.27 | 17.38 | 1.24 | |
| 30.10.2021 | Bornholm Höst-Open Etape 1 | D65 | 1.28.21 | 13 /21 | 22.08 | 22.57 | 5.45 | 17.35 | 1.41 | |
| 29.08.2021 | Veteran-SM, lång | D65 | 57.52 | 22 /32 | 4.44 | 18.17 | 1.30 | 16.42 | 1.00 | |
| 28.08.2021 | Veteran-SM, medel | D65 | 36.39 | 23 /36 | 3.28 | 18.49 | 1.47 | 16.42 | 1.00 | |
| 27.08.2021 | Veteran-SM, sprint | D65 | 17.29 | 2 /22 | 0.12 | 8.49 | 0.06 | 9.26 | 0.09 | |
| 19.06.2021 | Två Helsingborgare, dag 1 | D65 | 21.29 | 3 /11 | 2.44 | 15.45 | 2.00 | 15.21 | 0.45 | |
| 12.06.2021 | Slättö sand-medeln | D65 | 27.33 | 1 /4 | 1.13 | 14.55 | 0.40 | 15.21 | 0.45 | |
| 15.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 4 | W 65- | 34.36 | 14 /25 | 2.58 | 15.39 | 1.21 | 17.26 | 1.09 | – |
| 13.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 2 | W 65- | 53.56 | 23 /26 | 2.29 | 19.18 | 0.53 | 17.26 | 1.09 | – |
| 12.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 1 | W 65- | 18.35 | 5 /23 | 0.49 | 10.14 | 0.27 | 10.13 | 0.11 | – |
| 24.06.2016 | Norsk O-Festival sprint | D 60- | 13.07 | 7 /23 | 0.01 | 9.18 | 0.01 | – | – | – |