Løperprofil
Kåre Levang
Sandnes
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
5 løp
B-rankingen
19 løp
C-rankingen
12 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.25
- Løpskapasitet
- 14.24
- O-evne
- 2.01
- Jevnhet ±
- 9,2 %
- Usikkerhet ±
- 1.00
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 4,6
- Typisk bom
- 91 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 26.12.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2405 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,5176 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0921 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,059 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,64 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,39 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,681 |
| bomVekt | 33,43 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5102 |
| bomStorSigma | 0,7012 |
| antallBom | 28 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1144 |
| havariVekt | 2,26 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8931 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0004 |
| fartSesongSin | 0,0041 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3831,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4368,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.49
- Løpskapasitet
- 8.34
- O-evne
- 0.15
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.44
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 1,1
- Typisk bom
- 70 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 29.04.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0546 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4662 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0802 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,21 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,73 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2382 |
| bomVekt | 5,71 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2521 |
| bomStorSigma | 0,6258 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0813 |
| havariVekt | 0,41 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3173,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3267 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 285 av 302
Nr. 285 av 302 blant menn i Norge · nr. 109 av 109 i klassen H13–14 · nr. 67 av 67 i 2012-kullet
- Forventet kmtid
- 20.21
- Løpskapasitet
- 17.19
- O-evne
- 3.02
- Jevnhet ±
- 13,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.31
- Sikkerhet
- 14
- Bommer per løp
- 5,4
- Typisk bom
- 90 s
- Disk/brutt
- 7 %
- Distanseprofil
- best på korte (+3,9 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i februar (±1,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 20 (sist 15.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2975 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,337 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1316 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,025 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 7,2 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 14,4 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,5393 |
| bomVekt | 138,07 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4987 |
| bomStorSigma | 0,8722 |
| antallBom | 62 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0719 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0919 |
| havariVekt | 12,95 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0553 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8922 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0122 |
| fartSesongSin | −0,0077 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4074,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4787,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.54
- Løpskapasitet
- 13.47
- O-evne
- 3.06
- Jevnhet ±
- 11,7 %
- Usikkerhet ±
- 1.42
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 4,4
- Typisk bom
- 111 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 13 (sist 27.08.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0751 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1213 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1174 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0955 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,77 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,01 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3322 |
| bomVekt | 51,54 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7079 |
| bomStorSigma | 0,9076 |
| antallBom | 33 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0601 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1023 |
| havariVekt | 3,63 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0011 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8584 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0008 |
| fartSesongSin | 0,0013 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3256,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3990,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.59
- Løpskapasitet
- 9.23
- O-evne
- 1.36
- Jevnhet ±
- 10,7 %
- Usikkerhet ±
- 2.15
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 92 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 01.10.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2969 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,134 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1074 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1864 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,75 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9541 |
| bomVekt | 4,51 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5175 |
| bomStorSigma | 0,8205 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,041 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0313 |
| havariVekt | 0,76 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6824 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0014 |
| fartSesongSin | 0,0019 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2242,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2626,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 1 | 24.10.2026 HARDHAUSEN, bom 2.34 | 117 | – |
| Bom over fem minutter | 4 | 24.10.2026 HARDHAUSEN, bom 5.38 | 128 | – |
| Bom over ti minutter | 74 | 29.08.2026 KM Mellom og Kampen om Skagerak løp 2, bom 1.08.11 | 225 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | HARDHAUSEN | H 13-14 | 1.27.56 | 6 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 17.10.2026 | Blodslitet og NM ultralang | H 13-14 | 1.37.42 | 41 /47 | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Finale - Melshei | H 13-14 | 32.51 | 7 /8 | 6.07 | 18.05 | 3.22 | 20.26 | 3.02 | |
| 13.09.2026 | Kretsløp Sprint (RR) - Sandneshallen | H 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 7 - Vannassen | H 13-14 | 23.01 | 6 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 6 - Lundehaugen | H 13-14 | 22.42 | 6 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2026 | KM Mellom og Kampen om Skagerak løp 2 | H 13-14 | 2.03.17 | 25 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2026 | Kampen om Skagerrak Løp 1 | H 13-14 | 28.58 | 22 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 5 Haugstadskogen | H 13-14 | 25.19 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2026 | KM Lang | H 13-14 | 1.18.46 | 6 /6 | 20.56 | 26.42 | 7.06 | 20.59 | 3.23 | |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | H 13-14 | 31.53 | 24 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | H 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | H 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | H 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 4 - Sandneshallen | H 13-14 | 25.03 | 7 /9 | 2.21 | 16.47 | 1.34 | 20.48 | 3.02 | |
| 26.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 3 - Alsvik | H 13-14 | 36.36 | 7 /8 | 4.17 | 20.04 | 2.21 | 21.15 | 3.12 | |
| 19.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 2 - Kleppeloen | H 13-14 | 34.47 | 8 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 1 - Øksnevadskogen | H 13-14 | 35.00 | 8 /8 | 8.47 | 23.20 | 5.57 | 21.15 | 3.12 | |
| 22.03.2026 | KOK 2 dagers. Mellomdistanse | H 13-14 | 36.02 | 21 /28 | 2.36 | 20.12 | 1.27 | 22.10 | 3.13 | |
| 21.03.2026 | KOK 2 dagers Sprint i Abra Havn | H 13-14 | 23.58 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.03.2026 | KOK 2 dagers Natt-o i Dyreparken | H 13-14 | 30.12 | 24 /29 | 1.13 | 20.16 | 0.49 | 22.10 | 3.13 | |
| 26.12.2025 | Juleløpet i Sørmarka | HM | 1.02.11 | 51 /54 | 9.39 | 21.10 | 3.17 | 18.44 | 2.06 | |
| 13.12.2025 | Klubbmesterskap Melshei | H13-14 | 1.29.06 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.10.2025 | HARDHAUSEN | H 13-14 | 2.17.05 | 8 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2025 | Ungdomscup Finale Gramstad | H 13-14 | 29.06 | 8 /9 | 1.26 | 23.59 | 1.11 | 23.25 | 3.47 | |
| 16.09.2025 | Ungdomscup 7 | H 13-14 | 24.23 | 10 /10 | 1.09 | 19.56 | 0.56 | 23.25 | 3.47 | |
| 26.08.2025 | Ungdomscup 5 Bakkebø/Lagård | H 13-14 | 21.26 | 7 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2025 | KM Lang Sirdal | H 13-14 | 1.20.06 | 8 /10 | 20.59 | 30.53 | 8.05 | 23.58 | 4.12 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 13-14 | 1.13.28 | 32 /110 | 15.44 | 27.46 | 5.57 | 23.37 | 3.49 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 13-14 | 1.20.33 | 33 /110 | 19.56 | 30.17 | 7.30 | 23.37 | 3.49 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 13-14 | 51.14 | 35 /38 | 12.29 | 26.12 | 6.23 | 23.37 | 3.49 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | H 13 | 1.07.43 | 21 /24 | 11.43 | 23.39 | 4.06 | 21.48 | 2.32 | |
| 21.06.2025 | O-Festival mellom | H 13 | 49.00 | 21 /27 | 1.48 | 20.10 | 0.44 | 21.48 | 2.32 | |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | H 13 | 15.23 | 22 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2025 | Pinseløpets ungdomsstafett (for oppgjør og fakturering) | H13-16_3 | 1.28.17 | 28 /30 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2025 | Pinseløpet dag 2 | H 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 07.06.2025 | Pinseløpet dag 1 | H 13-14 | 1.41.15 | 28 /29 | 10.44 | (42.37) | 4.31 | 21.48 | 2.32 | |
| 03.06.2025 | Ungdomscup 4 - Tananger | H 13-14 | 45.18 | 8 /8 | 5.38 | 21.19 | 2.39 | 21.48 | 2.32 | |
| 27.05.2025 | Ungdomscup 3 | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2025 | Ungdomscup 2 - Kleivane | H 13-14 | 19.05 | 7 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2025 | Ungdomscup 1 Njåskogen | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2025 | Sprintløp Forus | Mellom | 30.17 | 19 /22 | 4.26 | 14.33 | 2.08 | – | – | – |
| 30.03.2025 | KOK 2 dagers / NC mellom | H13-14 | 1.12.20 | 20 /22 | 15.24 | 27.12 | 5.48 | 20.49 | 2.40 | |
| 29.03.2025 | KOK 2 dagers. Sprint i Dyreparken (NC sprint) | H13-14 | 28.01 | 18 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 08.03.2025 | Vinterkarusell Ganddal IL Vagleskogen | Herrer - kort løype | 1.06.44 | 10 /11 | 12.05 | 29.44 | 5.23 | 22.13 | 2.09 | |
| 04.01.2025 | Treningsløp Bogafjell Plassatjørn (ROK Samling) | B løype | 1.00.44 | 9 /12 | 1.46 | 20.25 | 0.36 | 19.33 | 1.34 | – |
| 26.12.2024 | Juleløpet 2024, Vinterkarusellens 1. løp. | HK | 1.04.22 | 11 /15 | 10.36 | 26.28 | 4.22 | 20.31 | 1.56 | |
| 14.12.2024 | Klubbmesterskap Sandnes IL | B-åpen | 1.07.30 | 11 /12 | 5.41 | 26.38 | 2.15 | – | – | – |
| 04.12.2024 | Nattløp Selshammeren | HK | 1.01.04 | 9 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 16.11.2024 | Treningsløp ROOTS samling | C | 43.47 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2024 | Nærløp m/Ungdomscup Finale | H 11-12 | 27.56 | 8 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2024 | Ungdomscup og nærløp Bogafjell | H 11-12 | 55.23 | 9 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2024 | Nærløp med ungdomscup | H 11-12 | 33.15 | 9 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2024 | Nærløp Selshammeren | C-åpen | 39.32 | 10 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2024 | Nærløp-Ungdomscup - Alsvik | H 11-12 | 46.59 | 7 /7 | 4.43 | 24.09 | 2.25 | 20.10 | 3.43 | |
| 24.08.2024 | KM Lang | H 11-12 | 36.58 | 5 /5 | 4.33 | 18.42 | 2.18 | 20.10 | 3.43 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 11-12 | 25.43 | 35 /45 | 4.15 | 17.01 | 2.49 | 20.35 | 4.07 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 11-12 | 40.15 | 35 /178 | 6.12 | 19.19 | 2.59 | 20.35 | 4.07 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 11-12 | 22.30 | 37 /178 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 11-12 | 43.14 | 39 /178 | 7.09 | 19.43 | 3.16 | 20.35 | 4.07 | |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | H 11-12 | 47.30 | 50 /53 | 9.31 | 22.16 | 4.28 | 20.35 | 4.07 | |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | H 11-12 | 30.34 | 38 /49 | 1.31 | 16.08 | 0.48 | 20.35 | 4.07 | |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | H 11-12 | 21.16 | 35 /44 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2024 | Moro-løp | Herrer - kort | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2024 | Nærløp m/Ungdomscup Arboret | H 11-12 | 29.29 | 5 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2024 | Pinseløpet dag 2 | C-åpen 10-16 | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2024 | Pinseløpet dag 2 | H11-12_3 | 1.00.59 | 11 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2024 | Pinseløpet dag 1 | H 11-12 | 1.23.42 | 27 /35 | 24.47 | 29.00 | 8.35 | 23.46 | 6.06 | |
| 07.05.2024 | Ungdomscup/nærløp Lundehaugen | H 11-12 | 14.55 | 7 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2024 | Nærløp m/ungdomscup | H 11-12 | 23.55 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2024 | KM Sprint | H 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2024 | Kretsløp-Sprint, Storhaug | H 11-12 | 18.26 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2024 | Nærløp Sælandsfjellet | C | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 31.12.2023 | Nyttårsløpet SI hytta Melshei | Herrer - kort løype | 1.11.19 | 12 /13 | 9.51 | (29.46) | 4.07 | 19.15 | 1.56 | – |
| 26.12.2023 | Juleløpet 2023, Vinterkarusellen løp 1. | HK | 33.57 | 4 /8 | 5.01 | 22.36 | 3.20 | 19.15 | 1.56 | – |
| 11.11.2023 | SI Klubbmesterskap, Melshei | H11-12 | 1.24.39 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 28.10.2023 | HARDHAUSEN, Melshei | H 11-12 | 1.15.07 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2023 | Ungdomscup Finale i Ølbergskogen | H 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2023 | Tour de Orientering | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2023 | Tour de Orientering | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2023 | Ungdomscup 5 Austrått | H 11-12 | 20.59 | 9 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2023 | Ungdomscup 4 | H 11-12 | 39.49 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 11-12 | 40.30 | 19 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 11-12 | 42.46 | 19 /104 | 6.11 | 23.52 | 3.27 | 24.00 | 5.45 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 11-12 | 1.27.51 | 28 /104 | 29.38 | 29.29 | 9.57 | 24.00 | 5.45 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 11-12 | 1.00.04 | 29 /104 | 28.54 | (41.04) | 19.46 | 24.00 | 5.45 | |
| 13.06.2023 | Ungdomscup 3 Ganddal | H 11-12 | 23.39 | 8 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2023 | Kretsløp Ålgård (RR4) Sælandskogen | H 11-12 | 25.59 | 4 /5 | 1.54 | 16.48 | 1.14 | 17.15 | 2.14 | – |
| 23.05.2023 | Ungdomscup 2, Lundekvam | H 11-12 | 47.48 | 7 /8 | 8.37 | 25.59 | 4.41 | – | – | – |
| 07.05.2023 | Kretsløp (RR2) | H 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2023 | Ungdomscup 1 | H 11-12 | 26.21 | 10 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2023 | KM Sprint (RR1) | H 11-12 | 34.29 | 9 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 26.11.2022 | Klubbmesterskap Sandnes IL | H10 | 33.07 | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.11.2022 | HARDHAUSEN | Mini Hardhausen | 1.24.04 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2022 | Ranking finale Kubbetjørn | H 9-10 | 53.05 | 4 /6 | 10.00 | 17.52 | 3.22 | 14.41 | 1.41 | |
| 20.09.2022 | Ungdomscup Finale - Haugstadskogen | H 9-10 | 30.04 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Kretsløp - Sprint på Gausel | H 9-10 | 14.10 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2022 | Kretsløp Ålgård RR6 | H 9-10 | 33.06 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2022 | Ungdomscup løp 5 - Vagleskogen | H 9-10 | 39.47 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2022 | Ungdomscup løp 4 - Storhaug | H 9-10 | 20.13 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 9-10 | 23.05 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 9-10 | 33.55 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 9-10 | 33.49 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 9-10 | 12.50 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2022 | Ungdomscup Løp 3 - Sandvedparken | H10 | 25.31 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2022 | Ungdomscup løp 2 Arboretet | H10 | 19.19 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 27.03.2022 | Nordsjøløpene dag 2 | H 9-10 | 28.02 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.03.2022 | Nordsjøløpene dag 1 | H 9-10 | 16.02 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.01.2022 | Vinterkarusell Dale | Ny | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.10.2021 | HARDHAUSEN | Mini Hardhausen | 53.20 | 13 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2021 | Nærløp Sandtangen | H 9-10 | 26.39 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2021 | Nærløp Riska | H10 | 22.31 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2021 | KM lang Lindvatnet/Feed | N-åpen | 25.44 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | N-åpen | 16.51 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | N-åpen | 23.20 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | N-åpen | 37.06 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2021 | Ungdomscup No. 5 - Haugtussa | H Ny | 23.57 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2021 | Ungdomscup No. 4 - Hålandskogen | N-åpen | 34.23 | 8 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2021 | Ungdomscup No. 3 - Bakkebø | N-åpen | 22.50 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2021 | Ungdomscup No. 2 - Neseskogen | N-åpen | 38.06 | – | 1.53 | 24.41 | 1.13 | 19.16 | 0.46 | – |
| 11.05.2021 | Ungdomscup No. 1 - Veraland | N-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.05.2021 | Treningsløp Selshammer | Ny | 45.59 | 7 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 24.10.2020 | HARDHAUSEN | Mini Hardhausen | 52.10 | – | 4.47 | 20.37 | 1.53 | – | – | – |
| 18.10.2020 | Tour de orientering | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2020 | Tour de orientering | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2020 | Tour de orientering | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2020 | Ungdomscup og klubbkamp Bakkebø | H-Ny | 29.07 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2020 | Ungdomscup/Klubbkamp - Kvernevik | H Ny | 31.52 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2020 | Ungdomscup og klubbkamp Vårli | Ny | 48.57 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2020 | KM-lang | N-åpen | 43.05 | 3 /6 | 0.31 | 25.53 | 0.19 | – | – | – |
| 22.08.2020 | KM Mellom (Rogaland) | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2020 | Ungdomscup/klubbkamp Stangeland, Sandnes | Ny | 29.45 | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2020 | Nærløp - Ganddal | H-NY | 14.12 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2020 | Nærløp Alsvik | H Ny | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2020 | Nærløpskarusell, Varatunparken | H-Ny | 29.40 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2020 | Ungdomscup og klubbkamp Hellvik | H-Ny | 25.47 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 04.05.2020 | Ungdomscup og klubbkamp Bogafjell - kan løpes 4.-11.mai | Ny | 25.13 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.10.2019 | HARDHAUSEN | Mini Hardhausen | 1.13.48 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2019 | Tour de Orientering | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2019 | Tour de Orientering | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2019 | KM Lang, Rogalandsranking #7, Sandnes | N-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2019 | Norsk o-festival - lang | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2019 | Norsk o-festival - mellom | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.06.2019 | Norsk o-festival - sprint | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2019 | Ungdomscup 2.løp, Klubbkamp, Sandnes | H10 | 49.40 | 6 /8 | – | – | – | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | KM Stafett og Kampen om Skagerak stafett | H13-16 | Agder/ Rogaland 5 | 3 | 22.11 MisPunch | – | – |
| 23.08.2026 | KM Stafett | H13-16 | Sandnes IL (Rogaland) 4 | 3 | 50.24 | 4 | 4 |