Løperprofil
Ivan Christopher Nybakk-Djuve
Løten
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
23 løp
B-rankingen
13 løp
C-rankingen
7 løp
Skogsrankingen
nr. 2872 av 3556
Nr. 2872 av 3556 blant menn i Norge · nr. 110 av 116 i klassen H15–16 · nr. 52 av 54 i 2010-kullet
- Forventet kmtid
- 15.16
- Løpskapasitet
- 13.04
- O-evne
- 2.12
- Jevnhet ±
- 11,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.25
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 104 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i juni (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 24 (sist 14.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1411 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1825 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1138 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0269 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,19 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,43 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2876 |
| bomVekt | 95,34 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6427 |
| bomStorSigma | 0,9643 |
| antallBom | 65 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0377 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0344 |
| havariVekt | 12,05 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0194 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8247 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0055 |
| fartSesongSin | −0,0005 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3477 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4061,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.19
- Løpskapasitet
- 9.03
- O-evne
- 0.16
- Jevnhet ±
- 5,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.20
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 1,6
- Typisk bom
- 55 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 02.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1109 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1894 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0537 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0345 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,38 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,08 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,7938 |
| bomVekt | 46,18 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0104 |
| bomStorSigma | 0,536 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0505 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0758 |
| havariVekt | 2,33 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0011 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8787 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,001 |
| fartSesongSin | 0,0004 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3356,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3457 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 19.20
- Løpskapasitet
- 15.30
- O-evne
- 3.50
- Jevnhet ±
- 11,1 %
- Usikkerhet ±
- 1.06
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 4,5
- Typisk bom
- 137 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±1,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 13 (sist 27.09.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1889 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2343 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1111 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0555 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,5 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 7,41 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2728 |
| bomVekt | 54,31 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,9188 |
| bomStorSigma | 0,8778 |
| antallBom | 40 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0467 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0586 |
| havariVekt | 5,27 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0922 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0006 |
| fartSesongSin | −0,0166 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3646 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4547,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.29
- Løpskapasitet
- 12.13
- O-evne
- 1.16
- Jevnhet ±
- 8,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.41
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 21.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0439 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0017 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0858 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0489 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,34 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,14 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9571 |
| bomVekt | 34,81 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2212 |
| bomStorSigma | 0,8143 |
| antallBom | 15 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0467 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0548 |
| havariVekt | 2,22 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0019 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6978 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0014 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2881,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3181 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.00
- Løpskapasitet
- 9.55
- O-evne
- 1.05
- Jevnhet ±
- 9,6 %
- Usikkerhet ±
- 2.14
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 70 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 22.09.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2407 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0706 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,096 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1847 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,03 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,07 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9034 |
| bomVekt | 5,2 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2465 |
| bomStorSigma | 0,7311 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0341 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0316 |
| havariVekt | 0,45 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0012 |
| fartSesongSin | 0,002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2369,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2628,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 12 | 21.10.2026 O-MJØSA NATTCUP 2026 #4, bom 2.06 | 119 | – |
| Bom over fem minutter | 15 | 14.10.2026 O-Mjøsa nattcup # 3, bom 5.47 | 266 | – |
| Bom over ti minutter | 320 | 03.09.2025 Øst Mjøsa CUP #5, bom 11.24 | 361 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2026 | O-Mjøsa nattcup #5 | C/N | 16.06 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2026 | O-MJØSA NATTCUP 2026 #4 | C/N | 27.20 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 14.10.2026 | O-Mjøsa nattcup # 3 | C/N | 38.13 | 3 /8 | 8.01 | 16.23 | 3.26 | 15.17 | 2.12 | |
| 07.10.2026 | O-MJØSA NATTCUP #2 | C/N | 34.02 | 2 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 03.10.2026 | Klubbmesterskap Løten o-lag | H 13-16 | 46.33 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2026 | O-MJØSA NATTCUP #1 | C/N | 21.58 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2026 | Klubbkøpp #9 | BH | 45.00 | 8 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2026 | Mjøs-o-cup 5 - finale | B-åpen | 36.14 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2026 | Mjøs-o-cup 4 | B-åpen | 18.30 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2026 | Øst Mjøsa CUP #5 | C | 29.16 | 5 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 13.08.2026 | Klubbkøpp #7 | AH | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 06.08.2026 | Klubbkøpp #6 | AH | 1.21.07 | 4 /4 | 7.58 | 15.30 | 1.31 | 15.32 | 2.18 | |
| 02.08.2026 | Hovedløpet sprint | H16 | 34.26 | 43 /47 | 4.39 | 11.17 | 1.31 | 9.34 | 0.16 | |
| 01.08.2026 | Hovedløpet Langdistanse | H1416K | 52.19 | 4 /11 | 4.55 | 12.44 | 1.12 | 15.32 | 2.18 | |
| 11.06.2026 | Øst Mjøsa CUP #4 | B | 1.06.41 | 13 /31 | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2026 | Mjøs-o-cup 3 | B-åpen | 46.19 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2026 | KM sprint - Gjøviksprinten | B-åpen | 20.39 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2026 | Øst Mjøsa CUP #3 | C | 20.13 | 7 /39 | 1.17 | 12.14 | 0.47 | 13.11 | 1.20 | |
| 14.05.2026 | Klubbkøpp #3 | BH | 40.33 | 9 /14 | 1.37 | 15.09 | 0.38 | 16.30 | 2.33 | |
| 13.05.2026 | Mjøs-o-cup 2 | B-åpen | 41.08 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2026 | Klubbkøpp #2 | BH | 38.16 | 4 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2026 | Øst Mjøsa CUP #2 | C | 23.20 | 2 /13 | 3.13 | 13.21 | 1.55 | 12.53 | 1.34 | |
| 23.04.2026 | Klubbkøpp #1 | BH | 1.14.12 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2026 | Mjøs-o-cup 1 | B-åpen | 30.55 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2026 | Øst Mjøsa CUP #1 | C | 23.24 | 2 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2026 | Myrsprinten | B-åpen | 25.22 | 2 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 25.10.2025 | Huldertrampen | Mini gutter | 1.08.13 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2025 | Furugampen | B-åpen 10-16 | 42.21 | 3 /3 | 6.21 | 21.19 | 3.12 | 20.10 | 3.49 | |
| 20.09.2025 | Finn Skedmos minneløp 2025 | H 13-16 | 56.21 | 1 /1 | 4.37 | 16.22 | 1.20 | 17.07 | 2.53 | |
| 13.09.2025 | Mjøs-o-cup 5 - finale | B-åpen | 45.24 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2025 | Øst Mjøsa CUP #5 | C | 1.06.15 | 10 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2025 | Mjøs-o-cup 4 | B-åpen | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2025 | Myrsprinten | B-åpen 10-16 | 39.06 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2025 | Myrtrampen | B-åpen 10-16 | 1.05.31 | 2 /4 | 5.35 | 21.35 | 1.50 | 19.59 | 3.59 | |
| 07.08.2025 | Klubbkøpp #6 | CH | 37.35 | 1 /2 | 0.44 | 15.19 | 0.18 | 17.34 | 3.12 | |
| 03.08.2025 | Hovedløpet sprint | H 15 | 28.24 | 48 /59 | 0.51 | 11.08 | 0.20 | 9.50 | 0.12 | |
| 02.08.2025 | Hovedløpet lang | H 14-16 Kort | 50.39 | 8 /15 | 11.28 | 18.34 | 4.12 | 17.34 | 3.12 | |
| 19.06.2025 | Klubbkøpp #5 | BH | 1.02.01 | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2025 | Øst Mjøsa CUP #4 | C | 22.03 | 6 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2025 | Midtsommerløpet | B-åpen 10-16 | 46.08 | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2025 | CSI - Camp Stokke Indoor | N | 9.28 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2025 | Midtsommersprinten | B-åpen 10-16 | 24.35 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2025 | Klubbkøpp #4 | BH | 55.47 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2025 | Løvspretten | B-åpen 10-16 | 40.14 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2025 | Elgdilten | B-åpen 10-16 | 46.18 | 2 /4 | 5.41 | 16.48 | 2.04 | 19.18 | 4.03 | |
| 04.06.2025 | Mjøs-o-cup 3 | H15-16 | 1.19.33 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2025 | Klubbkøpp #3 | BH | 59.44 | 7 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2025 | Klubbkøpp #2 | BH | 56.59 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2025 | Mjøs-o-cup 2 | H15-16 | 27.23 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2025 | Øst Mjøsa CUP #2 | C | 24.22 | 2 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2025 | Gjøviksprinten | H15-16 | 30.38 | 4 /4 | 3.05 | 11.06 | 1.07 | 9.19 | 0.14 | – |
| 30.04.2025 | Øst Mjøsa CUP #1 Klubb.m for ROK,Vang OL,Hamar OK | Åpen C | 13.42 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2025 | Mjøs-o-cup 1 | H15-16 | 31.41 | 8 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 26.10.2024 | Huldertrampen | Mini gutter | 1.04.37 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 08.10.2024 | Løten nattcup #1 | CH | 36.59 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 06.10.2024 | Klubbmesterskap Løten o- lag | H 13-16 | 51.43 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 28.09.2024 | Furugampen | H 13-14 | 44.30 | 7 /8 | 7.11 | 19.38 | 3.10 | 20.44 | 4.26 | |
| 27.09.2024 | KM Natt | H 13-14 | 54.08 | 3 /3 | 13.21 | 24.36 | 6.04 | 20.44 | 4.26 | |
| 26.09.2024 | Klubbkøpp #11 | CH | 27.53 | 1 /3 | 2.15 | 9.59 | 0.48 | – | – | – |
| 22.09.2024 | Finn Skedsmos minneløp 2024 | H 13-16 | 1.54.32 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2024 | Mjøs-o-cup 5 | H13-14 | 1.00.55 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2024 | Klubbkøpp #10 | CH | 44.37 | 2 /3 | 9.21 | 20.50 | 4.22 | 19.19 | 3.44 | |
| 11.09.2024 | Øst Mjøsa CUP #6 Klubb.m for ROK,Vang OL,Hamar OK | Åpen C | 41.38 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2024 | Mjøs-o-cup 4 | H13-14 | 38.21 | 7 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2024 | Myrtrampen / KM lang Innlandet | H13-14 | 1.16.04 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2024 | Øst Mjøsa CUP #5 | C | 46.12 | 4 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2024 | Klubbkøpp #8 | CH | 31.00 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 04.08.2024 | Hovedløpet sprint | H 14 | 25.28 | 46 /51 | – | – | – | – | – | – |
| 03.08.2024 | Hovedløpet lang | H 14 | 1.41.58 | 39 /46 | 22.44 | 23.52 | 5.19 | 20.15 | 4.18 | |
| 18.07.2024 | Klubbkøpp#7 | CH | 26.32 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | H 14 | 18.57 | 22 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2024 | Øst Mjøsa CUP #4 | C | 37.59 | 10 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2024 | Klubbkøpp #4 | BH | 38.58 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2024 | Odalsløpet / KM sprint | H 13-14 | 20.18 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2024 | Mjølnerløpet/KM Mellom Innlandet | H 13-14 | 44.10 | 3 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2024 | Øst Mjøsa CUP #3 | C | 1.20.19 | 13 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2024 | Klubbkøpp #3 | BH | 1.11.24 | 7 /7 | 20.58 | 24.10 | 7.06 | 20.43 | 4.03 | |
| 29.05.2024 | Mjøs-o-cup 3 | H13-14 | 44.09 | 6 /7 | 7.34 | 19.13 | 3.18 | 19.32 | 3.40 | |
| 23.05.2024 | Klubbkøpp#2 | BH | 54.43 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2024 | Løvspretten | H 13-14 | 1.19.09 | 6 /7 | 23.17 | 23.57 | 7.03 | 19.32 | 3.40 | |
| 19.05.2024 | Elgdilten | H 13-14 | 52.52 | 5 /9 | 11.44 | 18.57 | 4.12 | 19.32 | 3.40 | |
| 15.05.2024 | Mjøs-o-cup 2 | H13-14 | 55.29 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2024 | Klubbkøpp #1 | BH | 53.27 | 5 /11 | 10.45 | 17.26 | 3.30 | 21.16 | 3.47 | |
| 08.05.2024 | Øst Mjøsa CUP #2 | C | 32.02 | 6 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2024 | Gjøviksprinten | H13-14 | 15.30 | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2024 | Ukas løype #1 | AKH | 1.15.21 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2024 | Mjøs-o-cup 1 | H13-14 | 27.31 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 17.04.2024 | Øst Mjøsa CUP #1 Klubb.m for ROK,Vang OL,Hamar OK | H 13-14 | 20.22 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 01.04.2024 | Myrsprinten | H 13-14 | 27.31 | 7 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 10.12.2023 | NisseO-løp | Smånisse | 1.25.40 | 19 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 28.10.2023 | Huldertrampen | Mini gutter | 56.30 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 24.10.2023 | Løten nattcup #2 | BH | 1.53.17 | 7 /8 | 64.57 | (46.29) | 26.39 | 23.49 | 4.21 | |
| 21.10.2023 | Løten Mølles Høstløp 2023 | Stutt H | 58.16 | 13 /13 | 5.52 | 23.06 | 2.20 | 23.49 | 4.21 | |
| 10.10.2023 | Løten nattcup #1 | BH | 1.20.31 | 8 /8 | 21.51 | 29.59 | 8.08 | 23.49 | 4.21 | |
| 08.10.2023 | Klubbmesterskap Løten o-lag | H13-16 | 55.29 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2023 | Furugampen | H 13-14 | 55.40 | 6 /6 | 10.37 | 22.43 | 4.20 | 20.06 | 3.09 | |
| 28.09.2023 | Klubbkøpp #8 | BH | 49.32 | 4 /5 | 3.35 | 21.35 | 1.34 | 22.20 | 3.35 | |
| 23.09.2023 | Nammocup 5 - finale | C-åpen | 40.30 | 5 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2023 | KM natt Innlandet | H 13-14 | 51.32 | 2 /3 | 2.39 | 18.59 | 0.59 | 20.06 | 3.09 | |
| 14.09.2023 | Klubbkøpp #7 | BH | 57.52 | 5 /6 | 14.11 | 29.18 | 7.11 | 22.20 | 3.35 | |
| 26.08.2023 | KM lang Innlandet | H13-14 | 2.07.54 | 3 /3 | 22.04 | (35.11) | 6.04 | 19.22 | 3.02 | – |
| 24.08.2023 | Klubbkøpp #6 | BH | 58.18 | 4 /4 | 8.15 | 23.13 | 3.17 | 20.53 | 3.31 | |
| 23.08.2023 | Nammocup 4 | C-åpen | 36.00 | 5 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2023 | Klubbkøpp #5 | BH | 1.09.22 | 4 /4 | 16.58 | (34.34) | 8.27 | 20.53 | 3.31 | |
| 12.08.2023 | Myrtrampen | H13-14 | 2.14.59 | 5 /5 | 62.11 | (38.46) | 17.51 | 19.22 | 3.03 | – |
| 22.06.2023 | Klubbkøpp #4 | BH | 1.01.53 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2023 | KM sprint/Ringsakersprinten | H 13-14 | 17.36 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2023 | KM Mellom Innlandet/Mjølnerløpet | H 13-14 | 36.23 | 3 /3 | 4.51 | 21.10 | 2.49 | – | – | – |
| 01.06.2023 | Klubbkøpp #3 | BH | 1.05.40 | 6 /6 | 18.27 | (33.55) | 9.32 | 18.22 | 2.55 | |
| 31.05.2023 | Nammocup 3 | C-åpen | 19.36 | 5 /10 | 1.21 | 17.54 | 1.14 | 18.13 | 1.55 | |
| 29.05.2023 | Løvspretten | C-åpen 10-16 | 39.53 | 4 /11 | 4.13 | 19.08 | 2.01 | 18.13 | 1.55 | |
| 28.05.2023 | Elgdilten | C-åpen 10-16 | 36.25 | 6 /11 | 3.46 | 19.58 | 2.04 | 18.13 | 1.55 | |
| 27.05.2023 | Pinsesprinten | H 13-14 | 22.51 | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2023 | Klubbkøpp #2 | BH | 49.48 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2023 | Nammocup 2 | C-åpen | 29.14 | 4 /8 | 2.26 | 19.12 | 1.36 | 18.13 | 1.55 | |
| 19.04.2023 | Nammocup 1 | C-åpen | 19.43 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2023 | Myrsprinten | H 13-14 | 38.58 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 08.03.2023 | Vang OL Vintercup 2 | B | 36.46 | 11 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 22.02.2023 | Vang OL vintecup 1 | B | 47.08 | 7 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 01.02.2023 | Lucialøpet - februar edition! | K | 31.05 | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 29.10.2022 | Huldertrampen | Mini gutter | 1.11.35 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 15.10.2022 | Løten Mølles Høstløp 2022 | Gørstutt H | 30.53 | 3 /11 | 2.58 | 16.40 | 1.36 | 16.18 | 1.53 | |
| 13.10.2022 | Løten nattcup #2 | 1.5 km | 21.35 | 4 /12 | 0.16 | 13.59 | 0.10 | 16.18 | 1.53 | |
| 08.10.2022 | Klubbmesterskap Løten o-lag | H-12 | 46.25 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 02.10.2022 | Ringreven individuelt | N-åpen | 14.15 | 2 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2022 | Furugampen | C-åpen 10-16 | 1.00.17 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2022 | Løten nattcup #1 | 1.5 km | 33.19 | 8 /8 | 3.17 | 20.35 | 2.02 | 18.39 | 2.39 | |
| 22.09.2022 | EM-løpet/klubbkøpp #4 | N-Å | 22.38 | 3 /6 | 0.29 | 12.40 | 0.16 | 12.12 | 0.35 | |
| 17.09.2022 | Nammocup 5 - finale | C-åpen | 38.25 | 11 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2022 | KM-Stafett Innlandet - individuelle klasser | N2-åpen 10-16 | 39.43 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2022 | Myrtrampen - KM-Lang | B-åpen 10 | 1.11.46 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2022 | O-trening | C/N-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2022 | Klubbkøpp #2 | N-Å | 15.59 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2022 | Nammocup 3 | C-åpen | 49.29 | 7 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2022 | Løvspretten | N2-åpen 9-16 | 35.28 | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2022 | Elgdilten | N2-åpen 17- | 47.44 | 2 /5 | 1.32 | 11.58 | 0.23 | 11.22 | 0.39 | – |
| 04.06.2022 | Pinsesprinten | N2-åpen 9-16 | 29.59 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2022 | Mjølnerløpet | C-åpen 10-16 | 1.02.57 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2022 | Nammocup 2 | C-åpen | 26.03 | 11 /14 | 0.31 | 21.29 | 0.26 | 19.25 | 3.02 | – |
| 20.04.2022 | Nammocup 1 | C-åpen | 31.16 | 8 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2022 | Myrsprinten | C-åpen 10-16 | 25.01 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.10.2021 | Huldertrampen | Mini gutter | 1.02.53 | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2021 | Løten Mølles Høstløp 2021 | Gørstutt H | 43.24 | 3 /9 | 5.06 | 19.22 | 2.16 | 19.01 | 3.12 | |
| 02.10.2021 | Klubbmesterskap og klubbkøpp - Løten o-lag | N-åpen | 38.06 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2021 | Ringreven individuelt | N-åpen | 20.42 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2021 | Nammocup 5 - finale | H11-12 | 1.06.58 | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2021 | Klubbkøpp 4 | Rå | 32.46 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2021 | KM Mellom (Mjølnerløpet) | H 11-12 | 1.14.45 | 2 /2 | 28.04 | 26.34 | 9.58 | – | – | – |
| 14.07.2021 | Sommertrening 2 | N | 33.14 | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2021 | Sommertrening 1 | HK | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2021 | Klubbkøpp 3 - Løten o-lag | Rå | 58.37 | – | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2021 | Klubbkøpp 2 | N-Å | 24.08 | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2021 | Klubbkøpp #1 - O-sportens dag | Rå | 21.41 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.12.2020 | NisseO-løp | Smånisse | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.10.2020 | Løten Mølles Høstløp 2020 | Gørstutt H | 1.14.08 | 5 /6 | 28.59 | (32.57) | 12.53 | 21.00 | 4.03 | – |
| 23.09.2020 | Nattløp og råtassnatta | Rå | 17.19 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2020 | Felles treningsløp/klubbmesterskap Hedemarken. | N15 | 25.12 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.07.2020 | Sommertrening 2 Hedmarken | N | 35.24 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2020 | Forkortet mellomdistanse i Furuberget | N | 26.30 | – | 1.17 | 17.10 | 0.50 | – | – | – |
| 14.06.2020 | Myrsprinten | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.12.2019 | Julegløggløpet | N/C | 32.11 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 26.10.2019 | Huldertrampen | MG | 2.02.24 | 10 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 12.10.2019 | Klubbkøpp finale | Rå | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.10.2019 | KM natt Hedmark | C-Å | 20.35 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 28.09.2019 | Furugampen | N-åpen | 40.40 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2019 | Klubbkøpp 5 | Rå | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2019 | Nattkøpp | Rå | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2019 | Klubbkøpp 4 | Rå | 27.25 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2019 | KM-Stafett Hedmark og Oppland - INDIVIDUELLE KLASSER | N åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 6 | Beginner | 49.10 | – | – | – | – | – | – | – |
| 03.07.2019 | Sommertrening 1 | HK | 58.29 | 5 /5 | 17.25 | 25.58 | 7.44 | – | – | – |
| 13.06.2019 | Klubbkøpp og klubbmesterskap | Rå | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2019 | Elgdilten | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2019 | Pinsesprinten | N-Åpen | 20.25 | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2019 | Klubbkøpp løp 2 | Rå | 13.04 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2019 | Sprint-Cup løp 3 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.09.2026 | Ringreven | R3 | Løten o-lag 1 | 3 | 22.00 | 2 | 5 |
| 05.08.2026 | Kretsstafetten | DHDH | Innlandet 3 | 4 | 19.33 | 44 | 32 |