Løperprofil
Ida Grønvik Kvalen
Freidig
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
14 løp
Sprintrankingen
10 løp
B-rankingen
29 løp
C-rankingen
14 løp
N-rankingen
7 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.19
- Løpskapasitet
- 13.04
- O-evne
- 1.15
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.47
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 76 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i november (±1,4 %)
- Løp i grunnlaget
- 16 (sist 13.09.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1444 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2056 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0884 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0532 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,7 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,36 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,207 |
| bomVekt | 72,92 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,335 |
| bomStorSigma | 0,7369 |
| antallBom | 40 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0387 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0929 |
| havariVekt | 4,73 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0008 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3198 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0097 |
| fartSesongSin | 0,0105 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3479,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3811,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.25
- Løpskapasitet
- 9.16
- O-evne
- 0.09
- Jevnhet ±
- 6,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.33
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 58 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i januar (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 03.08.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1332 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1807 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0674 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0563 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,8 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9819 |
| bomVekt | 70,94 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0571 |
| bomStorSigma | 0,5016 |
| antallBom | 11 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0525 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0713 |
| havariVekt | 2,53 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0015 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7956 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0058 |
| fartSesongSin | −0,0011 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3435,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3491,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.58
- Løpskapasitet
- 12.45
- O-evne
- 2.14
- Jevnhet ±
- 8,9 %
- Usikkerhet ±
- 2.02
- Sikkerhet
- 13
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 88 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 29 (sist 23.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0046 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0039 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0886 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1275 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,7 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 12,89 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0658 |
| bomVekt | 77,57 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,474 |
| bomStorSigma | 0,9643 |
| antallBom | 74 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0486 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0711 |
| havariVekt | 2,86 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0011 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0522 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0028 |
| fartSesongSin | −0,0069 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2997,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3522 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.03
- Løpskapasitet
- 10.30
- O-evne
- 1.33
- Jevnhet ±
- 9,0 %
- Usikkerhet ±
- 2.50
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 77 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 15 (sist 09.09.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1951 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1933 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0902 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2113 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,05 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,14 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0095 |
| bomVekt | 18,19 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3434 |
| bomStorSigma | 0,8446 |
| antallBom | 27 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0474 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0654 |
| havariVekt | 0,48 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7801 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0004 |
| fartSesongSin | −0,0025 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2478,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2843,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.41
- Løpskapasitet
- 8.04
- O-evne
- 1.36
- Jevnhet ±
- 9,7 %
- Usikkerhet ±
- 3.22
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 08.09.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4466 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4596 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0966 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2981 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,16 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0508 |
| bomVekt | 3,47 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4085 |
| bomStorSigma | 0,8344 |
| antallBom | 12 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0326 |
| havariVekt | 0,08 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,5551 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0002 |
| fartSesongSin | 0,0014 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1928,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2312,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 102 | 12.09.2024 STOK Ungdomsløp 8, bom 3.04 | 113 | – |
| Bom over fem minutter | 222 | 23.05.2024 STOK - Ungdomsløp 2, bom 7.21 | 222 | – |
| Bom over ti minutter | 366 | 09.09.2023 Tour de Trondheim dag 2, bom 10.22 | 366 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.09.2025 | Norgescup mellom og O-idol - sr jaktstart søndag | D 16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2025 | Tour de Trondheim dag 2 og Ungdomsløp | D 15-16 | 55.37 | 9 /11 | 2.57 | 13.34 | 0.43 | 14.43 | 1.12 | |
| 03.08.2025 | Hovedløpet sprint | D 16 | 26.38 | 44 /50 | 0.21 | 10.52 | 0.09 | 9.48 | 0.10 | |
| 02.08.2025 | Hovedløpet lang | D 16 | 1.20.06 | 38 /44 | 2.29 | 16.54 | 0.31 | 14.59 | 1.17 | |
| 08.06.2025 | Trondheim Open, KM-sprint | D 15-16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.03.2025 | Samlingsmesterskap | Damer kort | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 20.02.2025 | HLP Kveldssamling #2, Camp Åsvang | D 13-16 | 31.54 | 8 /12 | 1.30 | 9.50 | 0.28 | 9.26 | 0.12 | |
| 16.01.2025 | HLP kveldssamling 1 3D-orientering | D13-16 | 16.26 | 6 /16 | 2.13 | 10.27 | 1.25 | 9.18 | 0.13 | |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten 5 gemensamma kontroller | 23.30 | 15 /39 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten, 5 | 23.30 | 35 /43 | 2.25 | 14.53 | 1.32 | 15.05 | 1.26 | |
| 21.09.2024 | Loffelunken med ungdomsserien, #8 | D16 | 38.20 | 12 /14 | 2.03 | 13.54 | 0.45 | 15.05 | 1.26 | |
| 12.09.2024 | STOK Ungdomsløp 8 | D 15-16 | 1.06.58 | 10 /12 | 7.46 | 15.06 | 1.45 | 15.05 | 1.26 | |
| 05.09.2024 | STOK Ungdomsløp 7 | D 15-16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | D 15-16 | 1.10.13 | 19 /20 | 2.08 | 14.38 | 0.27 | 15.20 | 1.23 | |
| 23.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Sprint | D 15-16 | 22.44 | 13 /17 | 1.26 | 9.55 | 0.38 | 9.23 | 0.13 | |
| 04.08.2024 | Hovedløpet sprint | D 15 | 22.38 | 42 /51 | 1.50 | 9.46 | 0.47 | 9.23 | 0.13 | |
| 03.08.2024 | Hovedløpet lang | D 15 | 1.22.03 | 40 /49 | 3.53 | 17.15 | 0.49 | 15.20 | 1.23 | |
| 16.06.2024 | NØK-karusell, løp 4 | D 15-16 | 58.37 | 8 /11 | 6.28 | 15.29 | 1.43 | 15.19 | 1.36 | |
| 09.06.2024 | Vårløpet | D 15-16 | 36.24 | 9 /13 | 3.44 | 14.44 | 1.31 | 15.19 | 1.36 | |
| 08.06.2024 | Tambarskjelven, KM-mellom | D 15-16 | 47.10 | 11 /13 | 7.39 | 17.16 | 2.48 | 15.19 | 1.36 | |
| 06.06.2024 | STOK Ungdomsløp 4 | D 15-16 | 55.30 | 11 /14 | 5.46 | 16.08 | 1.41 | 15.19 | 1.36 | |
| 23.05.2024 | STOK - Ungdomsløp 2 | D 15-16 | 1.00.01 | 11 /13 | 9.27 | 16.19 | 2.34 | 15.09 | 1.37 | |
| 15.05.2024 | STOK Ungdomsløp 1 | D 15-16 | 54.46 | 15 /17 | 6.10 | 18.16 | 2.03 | 15.09 | 1.37 | |
| 08.05.2024 | Trondheim Sprintcup - løp 5 | D 15-16 | 20.03 | 13 /13 | 0.42 | 9.40 | 0.20 | 9.45 | 0.12 | |
| 02.05.2024 | Trondheim sprintcup, løp 4 | D 15-16 | 30.43 | 9 /11 | 1.15 | 10.04 | 0.25 | 9.45 | 0.12 | |
| 04.04.2024 | STOK HLP kveldssamling 4-2024, Sprinttrening, Hommelvik | D/H13-16 | 44.00 | 21 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 11.01.2024 | HLP kveldssamling 1 3D-Orientering | D13-16 | 34.18 | 16 /20 | 4.02 | 15.11 | 1.47 | 11.36 | 0.13 | |
| 21.10.2023 | Åpent klubbmesterskap Mellomdistanse | D 13-14 | 39.03 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2023 | Jaktprøven | DH 13-16 | – | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 04.10.2023 | Byåsennatta | A-kort | 34.26 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2023 | Gimse by Night | B | 39.31 | 7 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten 4 gemensamma kontroller | 28.35 | 25 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten, 1 | 28.35 | 36 /60 | 3.31 | 14.09 | 1.45 | 13.29 | 1.09 | – |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | D14 | 36.50 | 17 /30 | 1.02 | 12.43 | 0.21 | 16.06 | 2.20 | |
| 20.09.2023 | Tømmerholtnatta | DH 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2023 | Tour de Trondheim dag 3 | D 13-14 | 1.19.20 | 7 /7 | 2.48 | 19.03 | 0.40 | 16.06 | 2.20 | |
| 09.09.2023 | Tour de Trondheim dag 2 | D 13-14 | 49.01 | 10 /10 | 13.55 | 19.52 | 5.39 | 16.06 | 2.20 | |
| 26.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | D 13-14 | 47.03 | 12 /14 | 5.28 | 15.20 | 1.47 | 16.12 | 2.28 | |
| 25.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Sprint | D 13-14 | 16.12 | 10 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 06.08.2023 | Hovedløpet sprint | D14 | 20.28 | 44 /61 | – | – | – | – | – | – |
| 05.08.2023 | Hovedløpet lang | D14 | 1.11.29 | 43 /57 | 22.59 | 19.33 | 6.17 | 16.12 | 2.28 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | D14 | 50.48 | 73 /114 | 5.48 | 14.19 | 1.38 | 16.10 | 2.13 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | D14 | 50.36 | 82 /114 | 7.17 | 15.59 | 2.18 | 16.10 | 2.13 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | D14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | D14 | 1.28.00 | 95 /114 | 24.38 | 21.22 | 5.59 | 16.10 | 2.13 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | D14 | 1.14.11 | 89 /114 | 2.31 | 18.10 | 0.37 | 16.10 | 2.13 | |
| 14.06.2023 | Klubbmesterskap 2023 | D 13-14 | 36.00 | 6 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 2 | D 13-14 | 36.09 | 12 /17 | 2.19 | 13.43 | 0.53 | 16.08 | 1.57 | |
| 10.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 1 | D 13-14 | 32.40 | 11 /19 | 2.28 | 14.21 | 1.05 | 16.08 | 1.57 | |
| 04.06.2023 | Tradisjonsbæreren - KM langdistanse STOK | D 13-14 | 46.42 | 8 /11 | 1.26 | 15.21 | 0.28 | 16.08 | 1.57 | |
| 03.06.2023 | Trondheim Open, dag 2 | D 13-14 | 42.06 | 6 /11 | 4.05 | 16.45 | 1.38 | 16.08 | 1.57 | |
| 24.05.2023 | STOK Ungdomsløp 2 | D 13-14 | 48.18 | 9 /14 | 5.21 | 16.53 | 1.52 | 16.48 | 2.24 | |
| 13.05.2023 | KM Sprint | D 13-14 | 19.41 | 14 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 04.05.2023 | Trondheim sprintcup, løp 5 | D 13-14 | 17.43 | 8 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2023 | Vårsleppet Mellom | D 13-14 | 40.12 | 10 /11 | 10.54 | 20.59 | 5.41 | 17.02 | 2.33 | |
| 20.04.2023 | Trondheim sprintcup - løp 3 | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 13.04.2023 | Trondheim sprintcup - løp 2 | D 13-14 | 38.06 | 13 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 30.03.2023 | Trondheim sprintcup, løp 1 | D 13-14 | 23.24 | 7 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 22.03.2023 | Hovedløpsprosjektet kveldssamling 3 | D/H13-16 Kort | 23.06 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 04.01.2023 | HLP kveldssamling 1 3D-O | D13-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 05.10.2022 | Byåsennatta | D 13-14 | 20.27 | 6 /6 | 0.32 | 16.04 | 0.25 | 17.06 | 2.23 | |
| 28.09.2022 | Gimse by Night | B | 39.44 | 11 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten 3 gemensamma kontroller | 25.36 | 21 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten, 2 | 25.36 | 40 /55 | 0.54 | 13.55 | 0.29 | – | – | – |
| 17.09.2022 | Loffelunken med Ungdomsserien, #6 | D14 | 40.27 | 19 /29 | 4.33 | 16.31 | 1.51 | 17.12 | 2.25 | |
| 15.09.2022 | STOK Ungdomsløp 8 | D 13-14 | 18.49 | 12 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2022 | Nord-Østerdalsmesterskap - åpent | D 13-14 | 48.02 | 5 /8 | 3.44 | 16.22 | 1.16 | 17.12 | 2.25 | |
| 08.09.2022 | STOK Ungdomsløp 7 | D 13-14 | 34.50 | 13 /18 | 3.17 | 16.31 | 1.33 | 17.12 | 2.25 | |
| 04.09.2022 | Tour de Trondheim dag 3 | D 13-14 | 1.07.07 | 5 /9 | 3.01 | 17.00 | 0.46 | 17.12 | 2.25 | |
| 03.09.2022 | Tour de Trondheim dag 2 | D 13-14 | 48.55 | 10 /12 | 2.44 | 15.30 | 0.52 | 17.12 | 2.25 | |
| 02.09.2022 | Tour de Trondheim dag 1 og Ungdomsløp 6 | D 13-14 | 25.52 | 13 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2022 | KM Mellom STOK | D 13-14 | 1.10.34 | 8 /9 | 32.44 | (26.42) | 12.23 | 18.04 | 3.21 | |
| 25.08.2022 | Ungdomsløp, løp 5 | D 13-14 | 1.12.11 | 13 /15 | 18.27 | 21.37 | 5.32 | 18.04 | 3.21 | |
| 20.08.2022 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | D 13-14 | 47.40 | 12 /16 | 6.19 | 17.52 | 2.22 | 18.04 | 3.21 | |
| 19.08.2022 | Midt-Norsk Mesterskap, Sprint | D 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2022 | Hølondløpet | D 13-14 | 1.28.51 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2022 | Ungdomsløp nr. 4 | D 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | D 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | D 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2022 | Løvspretten | D 13-14 | 1.03.00 | 15 /20 | 7.37 | 17.51 | 2.10 | 16.12 | 1.26 | |
| 05.06.2022 | Elgdilten | D 13-14 | 47.54 | 12 /19 | 4.26 | 15.41 | 1.27 | 16.12 | 1.26 | |
| 04.06.2022 | Pinsesprinten | D 13-14 | 1.05.47 | 15 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2022 | STOK Ungdomsløp 2 Skogskarene | D 13-14 | 45.15 | 9 /14 | 2.49 | 16.01 | 1.00 | 16.12 | 1.26 | |
| 29.05.2022 | Trondheim Open, dag 3 | D 13-14 | 53.48 | 8 /8 | 5.49 | 19.01 | 2.03 | 16.07 | 1.27 | – |
| 19.05.2022 | Ungdomsløp 1 | D 13-14 | 38.31 | 11 /17 | 2.43 | 15.47 | 1.07 | 16.07 | 1.27 | – |
| 12.05.2022 | Trondheim Sprintcup 5 | D 13-14 | 23.28 | 10 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2022 | Trondheim Sprintcup løp 4 | D 13-14 | 25.31 | 8 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2022 | Trondheim sprintcup - løp 3 | D 13-14 | 42.59 | 11 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2022 | Trondheim Sprintcup 2 | D 13-14 | 33.44 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 07.04.2022 | Trondheim Sprintcup 2022 - løp 1 | D 13-14 | 36.01 | 6 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 30.03.2022 | Hovedløpsprosjektet kveldssamling 3 | D/H13-16 Lang | 35.55 | 19 /20 | 1.41 | 11.37 | 0.33 | 10.26 | 0.12 | – |
| 13.03.2022 | Byåsen Vintercup #5 | Mellom | 26.41 | 7 /8 | 0.44 | 10.40 | 0.18 | 10.26 | 0.12 | – |
| 02.03.2022 | Hovedløpsprosjektet kveldssamling 2 | DH13-16K | 39.08 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 13.02.2022 | NM ski-o stafett | D 13-14 | 42.35 | 10 | – | – | – | – | – | – |
| 26.01.2022 | HLP kveldssamling 1 med 3D-O | D13-16 | 17.22 | 15 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 16.01.2022 | Byåsen Vintercup #1 | K | 14.16 | 1 /10 | 0.02 | 7.54 | 0.01 | – | – | – |
| 09.09.2021 | Ungdomsløp 8 | D 11-12 | 11.01 | 6 /10 | 0.00 | 12.40 | 0.00 | 14.01 | 1.19 | |
| 05.09.2021 | Tour de Trondheim | D 11-12 | 33.51 | 6 /7 | 0.20 | 13.21 | 0.08 | 14.01 | 1.19 | |
| 04.09.2021 | Tour de Trondheim og KM lang | D 11-12 | 37.24 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2021 | Tour de Trondheim og Ungdomsløp 7 | D 11-12 | 13.52 | 5 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2021 | Ungdomsløp 6 | D 11-12 | 25.53 | 6 /10 | 0.31 | 13.31 | 0.16 | 14.23 | 1.29 | |
| 19.08.2021 | Ungdomsløp 5 | D 11-12 | 38.20 | 5 /22 | 5.12 | 13.15 | 1.48 | 14.23 | 1.29 | |
| 14.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | D 11-12 | 25.45 | 9 /15 | 0.46 | 12.50 | 0.23 | 14.23 | 1.29 | |
| 13.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Sprint | D 11-12 | 14.11 | 2 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 18.07.2021 | Moskusspretten - orienteringsløp på Dovrefjell | Damer - C-løype | 1.10.45 | 7 /8 | 42.22 | 35.26 | 21.13 | – | – | – |
| 16.06.2021 | Klubbmesterskap | D 11-12 | 29.15 | 8 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2021 | Bymarka 2-dagers. Dag 2 | D 11-12 | 36.25 | 6 /8 | 5.18 | 16.33 | 2.25 | 16.02 | 1.47 | |
| 12.06.2021 | Bymarka 2-dagers. Dag 1 | D 11-12 | 26.20 | 5 /13 | 1.30 | 15.36 | 0.53 | 16.02 | 1.47 | |
| 10.06.2021 | Ungdomsløp 4 Skogskarene | D 11-12 | 26.49 | – | 1.59 | 15.03 | 1.07 | 16.02 | 1.47 | |
| 03.06.2021 | STOK Ungdomsløp 3 | D 11-12 | 15.22 | 7 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2021 | Trondheim Open, sprint | D 11-12 | 14.34 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2021 | Ungdomsløp 2 STOK | D 11-12 | 30.22 | 6 /18 | 0.58 | 15.32 | 0.30 | 16.52 | 2.10 | |
| 20.05.2021 | Ungdomsløp 1 | D 11-12 | 20.48 | 7 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2021 | Freidig"stafetten" (individuelt løp) | D 11-12 | 24.58 | 5 /6 | 0.49 | 14.07 | 0.28 | 16.52 | 2.10 | |
| 06.05.2021 | Trondheim Sprintcup 5 - finale | D 11-12 | 17.11 | 5 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2021 | Trondheim Sprintcup 4 | D 11-12 | 17.11 | 9 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2021 | Treningsløp | DH-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 14.10.2020 | Jaktprøven | DH -12 | 43.25 | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2020 | STOK ungdomsløp 5 | D 11-12 | 29.47 | 8 /15 | 5.32 | 18.18 | 3.24 | 19.10 | 3.26 | |
| 06.09.2020 | Tour de Trondheim og Student-NM | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2020 | Tour de Trondheim og Student-NM | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2020 | Tour de Trondheim og Student-NM | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2020 | Tour de Trondheim - Mellom (ungdomsløp 4) | D 11-12 | 1.00.22 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2020 | KM Mellomdistanse | D 11-12 | 23.44 | 10 /18 | 2.09 | 16.34 | 1.30 | 19.47 | 3.28 | – |
| 29.08.2020 | Kort mellomdistanse | D 11-12 | 35.20 | 18 /25 | 5.27 | 19.58 | 3.05 | 19.47 | 3.28 | – |
| 12.08.2020 | STOK ungdomsløp Melhus | D 11-12 | 44.26 | 10 /15 | 5.08 | 20.16 | 2.21 | 19.47 | 3.28 | – |
| 24.06.2020 | Klubbmesterskap 2020 | D 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2020 | Oppdal 2-dagers | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2020 | Oppdal 2-dagers | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2020 | Ungdomsløp | D 11-12 | 1.21.42 | 16 /18 | 34.14 | 34.52 | 14.36 | – | – | – |
| 08.09.2019 | Tour de Trondheim dag 3 | D 9-10 | 24.13 | 5 /7 | 1.36 | 13.42 | 0.54 | 14.34 | 2.06 | |
| 07.09.2019 | Tour de Trondheim dag 2, med KM langdistanse | D 9-10 | 24.11 | 5 /6 | 0.46 | 13.26 | 0.26 | 14.34 | 2.06 | |
| 06.09.2019 | Tour de Trondheim dag 1 | D 9-10 | 8.57 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2019 | STOK Ungdomsløp 6 | D -10 | 32.48 | 7 /7 | 11.30 | 19.20 | 6.47 | 14.48 | 2.26 | |
| 23.06.2019 | Oppdal 2-dagers | D 9-10 | 20.41 | – | 5.33 | 17.30 | 4.42 | 14.50 | 1.51 | |
| 22.06.2019 | Oppdal 2-dagers | D 9-10 | 22.03 | – | 3.03 | 14.31 | 2.00 | 14.50 | 1.51 | |
| 05.06.2019 | Klubbmesterskap 2019 | D -10 | 40.26 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2019 | STOK Ungdomsløp nr 3 | D -10 | 34.09 | – | 1.19 | 19.45 | 0.46 | 17.52 | 1.56 | – |
| 26.05.2019 | KM mellomdistanse | N-åpen | 7.49 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2019 | Ungdomsløp 2 Skogskarene | D -10 | 25.49 | – | 6.48 | 23.35 | 6.13 | 17.52 | 1.56 | – |