Løperprofil
Signe Holm Klemmetvoll
Melhus
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
14 løp
C-rankingen
4 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.44
- Løpskapasitet
- 11.52
- O-evne
- 0.52
- Jevnhet ±
- 9,2 %
- Usikkerhet ±
- 2.35
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 67 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 14 (sist 10.05.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0469 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2953 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0922 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1851 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,04 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,07 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0438 |
| bomVekt | 16,48 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1988 |
| bomStorSigma | 0,6186 |
| antallBom | 27 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0718 |
| havariVekt | 0,44 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0036 |
| fartSesongSin | −0,0013 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3157,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3388,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.35
- Løpskapasitet
- 13.18
- O-evne
- 2.18
- Jevnhet ±
- 8,3 %
- Usikkerhet ±
- 4.27
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 102 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 25.11.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0382 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,5315 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0829 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2508 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,85 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0238 |
| bomVekt | 2,99 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6236 |
| bomStorSigma | 0,8789 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0828 |
| havariVekt | 0,09 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0004 |
| fartSesongSin | −0,0003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3127,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3668,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 18.35
- Løpskapasitet
- 16.27
- O-evne
- 2.09
- Jevnhet ±
- 9,8 %
- Usikkerhet ±
- 4.47
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 93 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 16.06.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2528 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,5017 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0975 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,229 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,07 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1546 |
| bomVekt | 3,87 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5284 |
| bomStorSigma | 0,8523 |
| antallBom | 16 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0668 |
| havariVekt | 0,19 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0016 |
| fartSesongSin | 0,002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3881,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4387,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.49
- Løpskapasitet
- 6.28
- O-evne
- 1.21
- Jevnhet ±
- 18,3 %
- Usikkerhet ±
- 2.26
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 78 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 02.09.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,6796 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −1,0628 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1833 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2707 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,39 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0009 |
| bomVekt | 2,5 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3513 |
| bomStorSigma | 0,7459 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0327 |
| havariVekt | 0,05 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0004 |
| fartSesongSin | 0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1546,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1868,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 66 | 16.06.2021 MILO Trening Sjetnan, bom 2.48 | 68 | – |
| Bom over fem minutter | 146 | 18.11.2020 MIL - natt Brekkåsen, bom 5.10 | 168 | – |
| Bom over ti minutter | 188 | 09.09.2020 MIL treningsløp - Vassfjellet, bom 13.25 | 188 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2022 | MIL Finn Fram Dagen 2 | 2 km C | 29.04 | 1 | 0.55 | 12.34 | 0.24 | 13.33 | 0.42 | |
| 22.09.2021 | MIL - natt Rønningstrøa | Kort | 50.20 | 1 | 0.06 | 14.40 | 0.02 | 14.33 | 0.44 | |
| 15.09.2021 | MIL Treningsløp Tambartun | Hvit | 33.54 | 4 | 2.54 | 17.47 | 1.31 | 14.33 | 0.44 | |
| 08.09.2021 | MIL treningsløp Lete | C | 56.12 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2021 | MIL Treningsløp Lauvåshaugan | 2 km C | 29.04 | 1 | 0.55 | 12.35 | 0.24 | 13.54 | 0.49 | |
| 16.06.2021 | MILO Trening Sjetnan | C-uperløypa | 45.04 | 5 | 5.21 | 17.49 | 2.07 | 17.14 | 2.15 | |
| 12.05.2021 | MIL - Finn fram-dagen 1 | B/C | 42.58 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2021 | Trening IL Leik | Kort | 26.17 | 3 | 2.19 | 14.10 | 1.15 | 14.18 | 0.55 | |
| 28.04.2021 | MIL treningsløp Yraberget | Kort (C+) | 38.19 | 8 | 3.43 | 15.37 | 1.31 | 14.44 | 0.57 | |
| 09.12.2020 | MIL-Juleløp 2020-Sentrum | Kort 1 | 24.17 | 2 | 1.42 | 13.14 | 0.56 | 14.53 | 0.54 | |
| 02.12.2020 | MIL natt Hollumsåsen | C | 33.41 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 25.11.2020 | MIL natt Høyeggen | B | 37.36 | 6 | 5.29 | 19.16 | 2.49 | 19.11 | 2.12 | – |
| 18.11.2020 | MIL - natt Brekkåsen | B | 51.30 | 5 | 8.31 | 21.33 | 3.34 | 19.11 | 2.12 | – |
| 11.11.2020 | MIL - natt Tambartun | Løype 2 | 18.30 | 8 | 0.36 | 14.26 | 0.28 | 15.17 | 0.52 | |
| 04.11.2020 | MIL Trening Natt Løvset | B | 1.01.11 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 28.10.2020 | MIL treningsløp natt | B | 52.11 | 6 | 3.51 | 21.45 | 1.36 | – | – | – |
| 23.09.2020 | MIL trening Valshaugen | C | 1.07.05 | 4 | 11.08 | 20.54 | 3.28 | 18.09 | 2.35 | |
| 16.09.2020 | MIL O6-er 5 | C | 47.42 | 4 | 3.30 | 16.49 | 1.14 | 18.09 | 2.35 | |
| 09.09.2020 | MIL treningsløp - Vassfjellet | C | 1.13.20 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2020 | MIL treningsløp - Skjetnemarka | N | 20.04 | 1 | 2.22 | 7.57 | 0.56 | 9.41 | 1.00 | |
| 12.08.2020 | STOK ungdomsløp Melhus | B/C | 42.58 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2020 | MIL O6 er - Klubbmesterskap | D -12 | 1.01.40 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2020 | MIL Treningsløp Våttåsen | 2C Trim | 33.01 | 6 | 2.17 | 15.13 | 1.03 | 15.19 | 0.56 | |
| 03.06.2020 | MIL O6er løp 1 | D13 - 16 | 1.02.40 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2020 | MIL treningsløp Kvernberget | C | 58.59 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2019 | MIL trening natt Rye | Ny | 38.37 | – | 2.43 | 15.57 | 1.07 | 16.28 | 1.06 | |
| 18.09.2019 | MIL Treningsløp | Ny | 33.57 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2019 | OG-karusell Stafett | Nybegynner | 28.36 | – | 0.47 | 17.55 | 0.29 | 13.33 | 0.55 | |
| 28.08.2019 | Melhus IL O6`er 4. løp | 2C Trim | 59.40 | 9 | 4.38 | 21.11 | 1.39 | 18.08 | 1.05 | |
| 22.08.2019 | STOK Ungdomsløp 6 | D -10 | 21.18 | 2 /7 | 1.29 | 12.33 | 0.52 | 13.27 | 1.01 | – |
| 14.08.2019 | Klubbmesterskap Børsa IL / Orkanger IF | C - 2,1 km Gjest | 1.18.11 | 10 | 12.52 | 26.12 | 4.19 | 21.37 | 2.16 | – |
| 26.06.2019 | OG-karusell - 3 2019 | Gul | 1.07.22 | 10 | 3.19 | 22.57 | 1.08 | – | – | – |
| 28.05.2019 | MIL O6`er Skjetnemyra | NY | 17.37 | – | 1.14 | 15.50 | 1.06 | 16.18 | 0.55 | – |
| 14.05.2019 | MIL Rekruttcup 3 | NY | 22.01 | – | 2.29 | (23.10) | 2.37 | 16.18 | 0.55 | – |
| 08.05.2019 | MIL Rekruttcup 2 | Kort (C+) | 38.19 | 8 | 3.43 | 16.53 | 1.38 | 16.18 | 0.55 | – |
| 24.04.2019 | MIL treningsløp | 1,1km Nybegynner | 42.23 | – | 2.47 | 34.57 | 2.18 | – | – | – |