Løperprofil
Georg Balke Fjellang
Nydalen
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
5 løp
Sprintrankingen
4 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.49
- Løpskapasitet
- 7.33
- O-evne
- 1.16
- Jevnhet ±
- 8,7 %
- Usikkerhet ±
- 7.04
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 28.05.2012)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4036 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1651 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0875 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,5877 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,21 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9978 |
| bomVekt | 0,22 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4696 |
| bomStorSigma | 0,828 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0758 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2011,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2348,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.31
- Løpskapasitet
- 6.18
- O-evne
- 0.13
- Jevnhet ±
- 5,4 %
- Usikkerhet ±
- 4.20
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 01.04.2014)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2502 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0675 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0536 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,5098 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,28 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0086 |
| bomVekt | 0,66 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2208 |
| bomStorSigma | 0,7056 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0856 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | −0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2339,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2416,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.08
- Løpskapasitet
- 9.55
- O-evne
- 2.13
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 10.30
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 99 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 03.09.2011)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2554 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,345 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0878 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,6236 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,04 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0027 |
| bomVekt | 0,05 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5989 |
| bomStorSigma | 0,8922 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0837 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2332,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2855,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 41 | 21.04.2013 Norwegian Spring - Solrenningen, bom 3.57 | 46 | – |
| Bom over fem minutter | 178 | 03.09.2011 Nydalten (med KM lang), bom 6.24 | 178 | – |
| Bom over ti minutter | 182 | hele karrieren siden 2011 | 182 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.04.2014 | Oslo City Cup, løp 4 | H17 | 30.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2014 | Oslo City Cup, løp 3 | H 17- | 24.05 | 65 /72 | – | – | – | – | – | – |
| 01.04.2014 | Oslo City Cup, løp 1 | H 17- | 21.13 | 64 /83 | 0.36 | 7.45 | 0.13 | 7.41 | 0.18 | |
| 07.05.2013 | Oslo City Cup 2013 Finale | H 13-16 | 21.32 | 1 /10 | 0.03 | 7.19 | 0.01 | 7.52 | 0.21 | |
| 30.04.2013 | Oslo City Cup, Løp nr 4 | H 14-16 | 17.42 | 13 Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2013 | Oslo City Cup 3 | H 13-16 | 22.31 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2013 | Norwegian Spring - Solrenningen | H 13-16C | 46.31 | 7 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2013 | Oslo City Cup, Løp nr. 1 | H13 | 30.47 | 33 /44 | 8.25 | 10.33 | 2.53 | 8.08 | 0.28 | |
| 05.06.2012 | Nydalens SKs klubbmesterskap 2012 | H15-16 | 52.42 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2012 | Løvspretten | H 13-16C | 20.24 | 1 /6 | 0.27 | 9.59 | 0.13 | 11.44 | 0.54 | |
| 15.05.2012 | Oslo City Cup, løp 5 | H13 | 23.56 | 11 /17 | 4.03 | 9.29 | 1.36 | 8.04 | 0.16 | – |
| 13.05.2012 | Vårløpet, Trimtexcup | H 15-16 | 46.04 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2012 | Oslo City Cup, løp 4 | H13-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2012 | Kvistkvaset | Løype: 14 | 29.37 | 40 | 1.05 | 13.13 | 0.29 | 11.44 | 0.54 | |
| 28.04.2012 | Lørdagskjappen | H 13-16C | 28.45 | 2 /9 | 1.09 | 10.22 | 0.25 | 11.43 | 1.04 | – |
| 24.04.2012 | Oslo City Cup, løp 3 | H 14-16 | 15.54 | 27 /69 | 0.04 | 7.52 | 0.02 | – | – | – |
| 21.04.2012 | Norwegian Spring - Vårstafetten | Løype: 3 | 27.52 | 27 | 2.29 | 11.46 | 1.03 | 11.43 | 1.04 | – |
| 17.04.2012 | Oslo City Cup - løp 2 | H 13-16 | 23.09 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 15.04.2012 | Gimle-løpet | H 13-16C | 30.57 | 5 /7 | 7.19 | 14.47 | 3.30 | 11.43 | 1.04 | – |
| 10.04.2012 | Oslo City Cup, løp 1 | H 13-16 | 30.54 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 28.09.2011 | Harry Lagert Nattcup 2 | Rekrutt | 19.36 | 5 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2011 | Harry Lagert Nattcup 1 | Rekrutt | 20.32 | 4 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2011 | Nydalten (med KM lang) | H13-14 | 1.01.24 | 21 /32 | 10.04 | 16.28 | 2.42 | – | – | – |
| 02.09.2010 | Nordmarkskarusellen løp 5 2010 | H10-12(C-NIVÅ) | 40.21 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2010 | Nordmarkskarusellen løp 4 2010 | H10-12(C-NIVÅ) | 37.45 | 3 | – | – | – | – | – | – |