Løperprofil
Emilie Haffner Haugholt
Sturla
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.30
- Løpskapasitet
- 11.42
- O-evne
- 1.48
- Jevnhet ±
- 7,9 %
- Usikkerhet ±
- 2.11
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 97 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 26.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0348 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2217 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0786 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1498 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,04 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,52 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0908 |
| bomVekt | 2,27 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5729 |
| bomStorSigma | 0,9993 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0743 |
| havariVekt | 0,15 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3115,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3593,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.43
- Løpskapasitet
- 7.31
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 1.38
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 63 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 10.05.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0745 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1558 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1915 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,39 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0153 |
| bomVekt | 2,96 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1493 |
| bomStorSigma | 0,6764 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0849 |
| havariVekt | 0,06 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2789,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2860,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.44
- Løpskapasitet
- 11.56
- O-evne
- 2.47
- Jevnhet ±
- 8,1 %
- Usikkerhet ±
- 3.36
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 119 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 26.09.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0688 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0339 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0805 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2186 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,97 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0235 |
| bomVekt | 3,66 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7784 |
| bomStorSigma | 0,9221 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0816 |
| havariVekt | 0,2 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8564 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0003 |
| fartSesongSin | −0,0013 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2809,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3465,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.36
- Løpskapasitet
- 9.28
- O-evne
- 2.07
- Jevnhet ±
- 8,7 %
- Usikkerhet ±
- 3.32
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 102 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 29.08.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,297 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3729 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0866 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2662 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,49 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9997 |
| bomVekt | 1,23 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,627 |
| bomStorSigma | 0,893 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,067 |
| havariVekt | 0,18 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8197 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2237,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2738,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 2 | 26.09.2023 Sturlanatta og Skumringskampen løp nr. 2, bom 8.57 | 41 | – |
| Bom over fem minutter | 2 | 26.09.2023 Sturlanatta og Skumringskampen løp nr. 2, bom 8.57 | 59 | – |
| Bom over ti minutter | 62 | 30.05.2021 Ungdomsløp, bom 10.55 | 62 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2023 | Sturlanatta og Skumringskampen løp nr. 2 | D 15-16 | 48.56 | 2 /2 | 9.23 | 17.52 | 3.25 | – | – | – |
| 30.08.2023 | BBIK Poengløp | C | 48.00 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2022 | Skumringskampen løp 2 av 6 - Sturlanatta | D 11-14 | 23.57 | 1 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2022 | Drammen City Cup, løp 3 | D 13-16 | 25.33 | 7 /12 | 1.50 | 11.31 | 0.50 | – | – | – |
| 28.09.2021 | Sturlanatta | D 11-14 Par | 28.14 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2021 | Ungdomsløp og PWT-cup | D 13-14 | 48.24 | 4 /6 | 5.50 | 19.09 | 2.18 | 18.45 | 3.16 | |
| 31.08.2021 | Klubbmesterskap 2021 | D 13-14 | 44.16 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2021 | Ungdomsløp | D 13-14 | 1.01.05 | 4 /6 | 16.43 | 26.59 | 7.23 | 21.41 | 4.14 | – |
| 08.05.2021 | Kretsløp mellomdistanse for alle opp til 20 år | D 13-14 | 48.45 | 6 /6 | 12.03 | 24.17 | 6.00 | 21.41 | 4.14 | – |
| 01.11.2020 | Frostsprinten | D 11-12 | 38.03 | 6 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2020 | Sturlanatta | D 11-14 Par | 24.37 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2020 | KM stafett | D11-12 | 31.18 | 3 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2020 | KM langdistanse | D 11-12 | 40.50 | 2 /7 | 10.03 | 18.36 | 4.35 | 16.20 | 2.39 | – |
| 24.09.2019 | Sturlanatta - Skumringskampen løp 2 | N-Åpen | 22.41 | 6 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2019 | Ungdomsløp og PWT-cup | D 11-12 | 24.23 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2019 | Klubbmesterskap 2019 | D -12 | 27.37 | 1 /2 | 2.57 | 16.19 | 1.45 | – | – | – |
| 19.05.2019 | KM mellom Buskerud / Drammensløpet / WOD | U - N | – | – | – | – | – | – | – | – |