Løperprofil
Trym Berger Gjelstad
Oppsal
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
5 løp
B-rankingen
5 løp
C-rankingen
16 løp
N-rankingen
5 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.47
- Løpskapasitet
- 11.18
- O-evne
- 2.28
- Jevnhet ±
- 7,6 %
- Usikkerhet ±
- 2.03
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 127 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 22.08.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0002 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3325 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0764 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1387 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,09 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,91 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3167 |
| bomVekt | 8,62 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,8464 |
| bomStorSigma | 0,8463 |
| antallBom | 15 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0717 |
| havariVekt | 0,45 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0013 |
| fartSesongSin | −0,0034 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3009,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3668 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.14
- Løpskapasitet
- 7.58
- O-evne
- 0.16
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.28
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 1,1
- Typisk bom
- 76 s
- Disk/brutt
- 7 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 07.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,017 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1477 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0556 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,56 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,88 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2009 |
| bomVekt | 10,71 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3288 |
| bomStorSigma | 0,6598 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0669 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0782 |
| havariVekt | 0,82 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2954,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3054,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 17.50
- Løpskapasitet
- 14.00
- O-evne
- 3.49
- Jevnhet ±
- 10,4 %
- Usikkerhet ±
- 1.28
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 5,2
- Typisk bom
- 117 s
- Disk/brutt
- 13 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 05.04.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0888 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2211 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1037 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0789 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,57 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,4 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,4682 |
| bomVekt | 29,78 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,762 |
| bomStorSigma | 0,8903 |
| antallBom | 24 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,1301 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,2034 |
| havariVekt | 5,4 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,003 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1359 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0007 |
| fartSesongSin | 0,0049 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3296,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4195,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.15
- Løpskapasitet
- 12.30
- O-evne
- 3.46
- Jevnhet ±
- 14,5 %
- Usikkerhet ±
- 1.32
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 4,1
- Typisk bom
- 123 s
- Disk/brutt
- 9 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±1,2 %)
- Løp i grunnlaget
- 17 (sist 15.10.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0272 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0029 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1453 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,09 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,46 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,63 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2534 |
| bomVekt | 44,67 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,8094 |
| bomStorSigma | 1,0599 |
| antallBom | 50 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0902 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0853 |
| havariVekt | 3,02 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0017 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7702 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0017 |
| fartSesongSin | 0,0123 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2950,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3838,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.44
- Løpskapasitet
- 8.55
- O-evne
- 1.49
- Jevnhet ±
- 12,2 %
- Usikkerhet ±
- 2.37
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 99 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 11.09.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3492 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2961 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1223 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2186 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,52 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9495 |
| bomVekt | 5,71 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5947 |
| bomStorSigma | 0,8791 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0455 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,032 |
| havariVekt | 0,69 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6137 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0014 |
| fartSesongSin | 0,001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2131,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2566,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 14 | 07.04.2026 Oslo City Cup løp 1, bom 2.41 | 65 | – |
| Bom over fem minutter | 63 | 11.05.2025 Publikumsløp NM Sprint Trimtexcup, bom 5.23 | 116 | – |
| Bom over ti minutter | 215 | 23.06.2024 Norsk O-Festival lang, bom 10.46 | 215 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.06.2026 | Midtsommerløpet | B-åpen 10-16 | 1.04.57 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2026 | Oslo City Cup løp 3 | H15-16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2026 | Oslo City Cup løp 2 | H 15-16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.04.2026 | Oslo City Cup løp 1 | H15-16 | 27.00 | 29 /32 | 4.15 | 11.06 | 1.46 | – | – | – |
| 16.11.2025 | Langløpet - Høst i Østmarka25 | Herrer - C-løype | 1.45.43 | 6 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 15.11.2025 | Østmarka Open løp 5 Skogssprint | B-åpen 10-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2025 | Huldersprinten mellomdistanse m. Trimtex-cup | H 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2025 | Oslo City Cup løp 5 - finale | H 13-14 | 1.12.29 | 15 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2025 | Publikumsløp NM Sprint Trimtexcup | H 13-14 | 32.30 | 18 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2025 | Oslo city cup løp 4 | H13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2025 | Høydepunktet med Trimtex cup lang | B-åpen 10-16 | 55.06 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2025 | KM sprint individuelt AOOK | H 13-14 | 27.20 | 21 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2025 | Solrenningen Mellomdistanse | H 13-14 | 1.30.45 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2025 | Solrenningen Langdistanse | B-åpen 10-16 | 51.06 | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2025 | Oslo city cup løp 3 | H13-14 | 26.08 | 11 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 08.04.2025 | Oslo City Cup løp 2 | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 05.04.2025 | Lørdagskjappen | H 13-14 | 1.15.46 | 33 /35 | 14.59 | 25.10 | 4.59 | 20.51 | 4.18 | |
| 01.04.2025 | Oslo City Cup løp 1 | H13-14 | 35.23 | 24 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 17.11.2024 | Langløpet - Høst i Østmarka24 | Herrer - C-løype | 1.03.16 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 22.10.2024 | Oppsals klubbmesterskap i nattorientering | H13 | 55.49 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 15.10.2024 | Skumleløpet | C - Flaggermus | 42.48 | 8 /15 | 2.47 | 17.41 | 1.09 | 18.11 | 4.14 | |
| 15.09.2024 | Romeriksløpet 2024 | H 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2024 | Follo 2-dagers, dag 1 | H 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2024 | Ivar O løpet med Trimtex-cup | H 13-14 | 16.56 | 26 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2024 | Nydalten KM langdistanse | B-åpen 13-16 | 54.54 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 13-14 | 59.19 | 35 /172 | 16.29 | 25.14 | 7.01 | 21.11 | 4.36 | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 13-14 | 54.00 | 38 /42 | 5.55 | 22.51 | 2.30 | 21.11 | 4.36 | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 13-14 | 54.20 | 42 /172 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 13-14 | 1.51.33 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | H 13 | 1.19.03 | 29 /32 | 15.40 | 24.06 | 4.46 | 21.11 | 4.36 | – |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | H 13 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | H 13 | 55.09 | 29 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2024 | Midtsommerløpet | H13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2024 | Camp Stokke innendørs | H 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2024 | Midtsommersprinten | H13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2024 | KM mellomdistanse Gromløpet | H 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2024 | Knut Valstads Minneløp | H 13-14 | 1.31.11 | 19 /22 | 28.45 | 21.09 | 6.40 | 21.11 | 4.36 | – |
| 19.05.2024 | Pinseløpet dag 1 | B-åpen 10-16 | 52.56 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2024 | Huldersprinten | H 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2024 | Oslo City Cup - Finale | H13 | 27.13 | 21 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2024 | KM sprint | H 13-14 | 19.56 | 26 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 4 | H13-14 | 31.12 | 26 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2024 | Smaaleneneløpet | C-åpen 10-16 | 27.56 | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2024 | Lørdagskjappen | H 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 3 | H13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 2 | H 13-14 | 54.09 | 26 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 1 | H 13-14 | 27.06 | 27 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 04.02.2024 | Publikumsløp NM stafett | H13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.02.2024 | NM ski-o lang | H13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.12.2023 | Sjusjørennet 2023 mellom | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.12.2023 | Sjusjørennet 2023 sprint | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.11.2023 | Langløpet - Høst i Østmarka23 | C-løype | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2023 | Blodslitet | H 11-12 | 58.35 | 35 /43 | – | – | – | – | – | – |
| 17.10.2023 | Klubbmesterskap natt for Oppsal - venner velkomne! | H11 | 35.41 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 17.10.2023 | Klubbmesterskap natt for Oppsal - venner velkomne! | H11 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 11.10.2023 | Skumleløpet | C - Flaggermus | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Hemingløpet m/Trimtex-cup finale | H 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2023 | Folloløpet med Trimtex-Cup | B-åpen 10-16 | 39.12 | – | 2.23 | 14.47 | 0.54 | – | – | – |
| 09.09.2023 | Høstløpet i Follo med Trimtex-cup | H 11-12 | 53.49 | 8 /11 | 18.11 | 19.47 | 6.41 | 19.17 | 4.48 | |
| 02.09.2023 | Nydalten med Trimtex-cup | H 11-12 | 29.14 | 9 /12 | 4.26 | 14.50 | 2.15 | 19.17 | 4.48 | |
| 26.08.2023 | KM lang Romeriksløpet med Trimtex-cup | H 11-12 | 38.07 | 11 /14 | 2.39 | 16.41 | 1.10 | 20.21 | 5.11 | |
| 22.08.2023 | Oppsals klubbmesterskap | H11-12 | 1.04.31 | 6 | 19.56 | 25.37 | 7.55 | 19.20 | 3.19 | |
| 13.08.2023 | Harald Thons minneløp og KM Lang Buskerud | H 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 16.07.2023 | Hallands 3-dagars, etapp 3, lång, jaktstart | H12 | 40.16 | 30 /43 | 4.08 | (13.59) | 1.26 | 21.05 | 5.47 | |
| 15.07.2023 | Hallands 3-dagars, etapp 2, lång | H12 | 1.26.31 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.07.2023 | Hallands 3-dagars, etapp 1, medel | H12 | 1.02.52 | 38 /46 | 25.45 | (29.42) | 12.10 | 20.55 | 5.40 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 11-12 | 23.15 | 10 /104 | 1.29 | (12.59) | 0.50 | 20.55 | 5.40 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 11-12 | 21.58 | 19 /104 | 1.05 | 15.01 | 0.44 | 20.55 | 5.40 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 11-12 | 1.03.18 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 11-12 | 2.11.35 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2023 | O-festivalen lang øvrige klasser | C-åpen 10-16 | 46.52 | 6 /15 | 3.53 | 17.18 | 1.26 | 21.40 | 6.00 | |
| 23.06.2023 | O-festivalen sprint øvrige klasser | H 11-12 | 50.01 | 37 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2023 | Klubbmesterskap SPRINT - Oppsal Orientering | D/H11-12 | 24.18 | 6 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2023 | Askerløpet - KM mellomdistanse med Trimtex-cup | H 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2023 | Oppsals torsdagsløp nr 7 | C-åpen | 1.14.40 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2023 | Løvspretten | C-åpen 10-16 | 1.18.58 | 10 /11 | 42.35 | (37.51) | 20.25 | 22.58 | 7.09 | |
| 18.05.2023 | Kvistkvaset | D/H 9-12 | 16.37 | – | 2.29 | 19.33 | 2.55 | 19.06 | 2.49 | |
| 09.05.2023 | Oslo City Cup 2023 - Finale | HRekrutt | 17.22 | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2023 | Høydepunktet med Trimtex-cup | H 11-12 | 22.26 | 7 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2023 | Oslo City Cup nr. 4 - 2023 | H rekrutt | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 3: Smaaleneneløpet m/ norgescup junior | N2-åpen 9-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 2: Lørdagskjappen m/ norgescup junior | H 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2023 | Oslo City Cup - løp nr.3 | HRekrutt | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2023 | KM sprint med Trimtex-cup | H 11-12 | 19.02 | 7 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2023 | Oslo City Cup løp 2 | H 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2023 | Oslo City Cup nr. 1 - 2023 | HR | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.10.2022 | Blodslitet | H 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2022 | Klubbmesterskap natt (venner av Oppsal også velkomne) | H11 | 54.11 | 5 /6 | 11.14 | 28.04 | 5.49 | 21.44 | 5.37 | |
| 17.09.2022 | Høstløpet i Nordre Follo med Trimtex-cup | H 11-12 | 43.30 | 14 /17 | 9.35 | 20.13 | 4.27 | 21.45 | 5.46 | |
| 13.09.2022 | 25 til 25 | HVIT | 44.20 | 5 /14 | 12.05 | 25.56 | 7.04 | 20.13 | 2.57 | |
| 02.09.2022 | Veteranmesterskap sprint | Dir C | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2022 | Hemingløpet med KM lang og Trimtex-cup | C-åpen 10-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2022 | Klubbmesterskap Oppsal Orientering | H11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2022 | Night Hawk Kids Stjernenatt | Stjernenatt | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.08.2022 | NC mellom med publikumsløp | C-åpen 10-16 | 32.31 | 1 /1 | 2.33 | (15.43) | 1.14 | 22.26 | 6.08 | |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | C-åpen 10-16 | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | N2-åpen 9-16 | 32.23 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | N2-åpen 9-16 | 44.51 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.06.2022 | Norsk O-Festival Vanlige klasser, langdistanse | N2-åpen 9-16 | 28.45 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2022 | Norsk O-Festival Vanlige klasser, mellomdistanse | C-åpen 10-16 | 47.37 | 12 /16 | 5.22 | 19.14 | 2.10 | 24.56 | 7.15 | – |
| 24.06.2022 | Norsk O-Festival Sprint - Alle klasser | H 11-12 | 26.50 | 19 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | KM mellom AOOK - Høydepunktet | C-åpen 10-16 | 35.58 | 3 /10 | 4.57 | 18.40 | 2.34 | 24.56 | 7.15 | – |
| 05.06.2022 | Pinseløpet dag 2, på Skrim ved KOL & OTO | H 11-12 | 1.49.21 | 15 /15 | 46.26 | (50.15) | 21.20 | 24.56 | 7.15 | – |
| 26.05.2022 | Kvistkvaset | D/H 9-12 | 28.17 | – | 7.40 | 22.54 | 6.12 | 18.28 | 3.09 | |
| 24.05.2022 | Ivar-o-løpet med KM-sprint | H 11-12 | 24.26 | 7 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2022 | Knut Valstads Minneløp med Trimtex-cup | H 11-12 | 1.48.44 | 13 /13 | 45.47 | 50.18 | 21.11 | – | – | – |
| 15.05.2022 | Gromløpet med Trimtex-cup | N2-åpen 10-16 | 10.06 | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2022 | Fossumløpet 2022 med Trimtex-cup | N2-åpen 9-16 | 35.59 | – | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2022 | Oslo City Cup FINALE - 2022 | H Rekrutt | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2022 | Oslo City cup nr. 4 - 2022 | HRekrutt | 18.57 | 16 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2022 | Lørdagskjappen | N2-åpen 9-16 | 18.40 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2022 | KM sprintstafett | H 11-12 | 12.26 | 6 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2022 | Oslo City Cup nr. 3 - 2022 | H rekrutt | 16.42 | 8 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2022 | Halden O-Meeting Mellom | N2-åpen 9-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 05.04.2022 | Oslo City Cup nr. 2 - 2022 | HR | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.03.2022 | Oslo City Cup nr. 1 - 2022 | HRekrutt | 18.04 | 8 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 27.03.2022 | KICKOFF 2022 - Oppsal | Nybegynnerløype | 1.06.20 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 05.02.2022 | NM ski-o lang | N-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.11.2021 | SprintX3M - Løp nr. 1 - Downhill Sprint | H 9-10 | 40.05 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2021 | Kringsjåsprinten med AOOK Trimtex-cup | H 9-10 | 31.28 | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2021 | Follo 2-dagers med Trimtex Cup | N2-åpen 10-16 | 23.37 | – | 0.21 | 10.42 | 0.10 | 13.54 | 2.25 | |
| 31.08.2021 | Klubbmesterskap Oppsal | Rå | 35.19 | – | 12.01 | 23.35 | 8.01 | 18.15 | 3.15 | – |
| 28.08.2021 | Høydepunktet KM lang og Trimtex-cup | N2-åpen 10-16 | 49.59 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2021 | Ivar-o-løpet med Trimtex-cup | H 9-10 | 44.52 | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2021 | Night Hawk Kids Stjernenatt | Stjernenatt | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | N2-åpen 10-16 | 27.37 | 21 /77 | 9.18 | 20.07 | 6.46 | 15.40 | 2.53 | |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | N2-åpen 10-16 | 28.04 | 23 /77 | 11.56 | (22.41) | 9.39 | 15.40 | 2.53 | |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | N2-åpen 10-16 | 23.17 | 27 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 26.06.2021 | Norsk O-Festival mellom (med Elite) | N2-åpen 10-16 | 36.28 | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.10.2020 | Oppsal Sesongavslutning 2020 | H11-12 | 54.11 | 5 | 14.52 | 28.10 | 7.44 | – | – | – |
| 15.09.2020 | Klubbmesterskap Oppsal Orientering | N-åpen | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2020 | Klubbmesterskap Oppsal Orientering | N-åpen | 44.50 | 4 | 2.35 | 16.06 | 0.56 | 15.05 | 1.22 | |
| 27.10.2019 | Oppsals superfinale 2019 | Åpen NC | 51.40 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2019 | Klubbmesterskap normal | N-åpen | 38.51 | – | 3.45 | 16.41 | 1.37 | 15.20 | 1.42 | – |
| 10.09.2019 | Klubbmesterskap normal | N-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2019 | Oslo City Cup 2019, løp nr. 2 | HRekrutt | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.03.2019 | Gromløpet 2019 – Kick off Oslo | N-åpen | 35.34 | – | 6.14 | 19.11 | 3.22 | – | – | – |
| 29.08.2018 | Foll-O-karusellen #4, OSI/Geoform ranking #13 | H -12N | 22.02 | – | – | – | – | – | – | – |